mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 982 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 18:51 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Highlander napisał(a):
ja wczoraj bylem w takiej osiedlowej knajpie, bo kumpel robil urodziny. Prowadzi to starszy gosc, naprawde sie staral itp. Naprawde spoko i tanio. Zdziwilo mnie, ze kumpel nie placil za wynajem/rezerwacje itp. Mimo, ze sporo bylo osob to stwierdzilem, ze niewiele na tym gosc zarobil, skoro bylo mozna przyniesc swoj alkohol itp.


skurwysyństwo, robić imprezę w lokalu i przynosić własny alkohol.


Jesteście zabawni, jedynie co zrobiłem to skorygowałem błąd embe, a wy jak cygańska wróżka odczytaliście z tego moje polityczne i ekonomiczne poglądy.


Junkierzuma, przeciez non stop robisz kurwe z logiki i popierasz wszystko co popiera Peło lub co kolwiek spierdolili lub maja zamiar spierdolic, jak to na POjebow przystalo.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2014, 19:22 
Cytuj  
Z montezumą można przynajmieć pogadać, brak tego poczucia wyższości w stylu "jak już zrozumiesz" typowego dla potomków chłopów pańszczyźnianych.
No i ze 2 czy 3 razy trzeba mu było przyznać rację.
Osobiście nie rozumiem po co w ogóle płacić ZUS od DG. Liczyłem, że przynajmniej ktoś mi wyjaśni, skąd się ten idiotyzm wziął.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 21:21 
Cytuj  
http://englishrussia.com/2014/10/05/donetsk-today/

zostawiam bez komentarza.


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 21:35 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
http://englishrussia.com/2014/10/05/donetsk-today/

zostawiam bez komentarza.


Zajebiste zrodlo Junkierzuma.

Jeszcze tylko powiedz nam ze wyslales sms'a do wrozki Emili i ona potwierdzila ze PO jest zbawieniem Polski i dzieki PO Polska podbije caly swiat.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 21:42 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
http://englishrussia.com/2014/10/05/donetsk-today/

zostawiam bez komentarza.

fajne te ukrainki :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 21:49 
Cytuj  
montezuma napisał(a):

skurwysyństwo, robić imprezę w lokalu i przynosić własny alkohol.


Ja sie o tym pozniej dowiedzialem, ale nie sadzisz, ze to wlasciciel jednak powinien o tym pomyslec? zgodzil sie na takie cos, wiec nie widze problemu.


_________________
.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 21:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
montezuma napisał(a):

skurwysyństwo, robić imprezę w lokalu i przynosić własny alkohol.


Ja sie o tym pozniej dowiedzialem, ale nie sadzisz, ze to wlasciciel jednak powinien o tym pomyslec? zgodzil sie na takie cos, wiec nie widze problemu.


I co z tego, tak się po prostu nie robi, wychodzi myślenie tylko o sobie, jak najtaniej a reszta niech się je***.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 22:11 
Cytuj  
Ja to i tak sie dziwie, ze właściciel poszedl na taki deal.
Ja tego nie organizowalem, ale mi wychodzi, ze kumpel za lokal prawie nic nie placil, ale moze o czyms nie wiem.

Ale wypadaloby sypnąć groszem.


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2014, 22:36 
Cytuj  
Jest pelno takich lokali, a szczegolnie za granica i jest to kompletnie normalne (czesto knajpa nie chce sobie zalatwiac licencji na sprzedaz alkoholu, a moze sporo zarobic na innych uslugach, nawet te co maja licencje pozwalaja na to bo to i tak przynosi zyski). Wystarczy sobie wpisac w googlach "Bring your own booze restaurants" i juz wypada kilkadziesiat przykladow, oczywiscie jest to pod roznymi nazwami. Oczywiscie jak ktos jest plytko myslacym debilem to nazwie to skurwysynstwem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 00:30 
Cytuj  
co w tym dziwnego że za zgodą właściciela wnosi się coś do lokalu, w centrum krakowa znajoma robiła w klubie urodziny i manager bez pytania nawet poinformował że może wnieść alkohol w ilości 0,5l na dwie osoby, paluszki, chrupki, płaci za rezerwacje plus zakupy w lokalu, co ciekawe jeden z większych klubów w centrum

co do nazi doniecka to nie jest to czasem jakieś bzdury podf film robione lub jakieś artevent ? nie wierze że o tak sobie zrobili nazifestyn


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 06:06 
Cytuj  
Mysale ze EU powinna tego zakazac i nakladac wysokie kary na takich wlascicieli!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 06:59 
Cytuj  
przynajmniej opodatkowac wlascicieli z tego powodu. To, ze wlasciciel nie zarobil to jego prywatna sprawa, ale fakt, ze nie zarobilo panstwo przebija roszczeniowe postawy stoczniowcow, gornikow i pielegniarek razem wziete.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 08:45 
Cytuj  
embe napisał(a):
co w tym dziwnego

Bo nie mam pojęcia na czym gość zarobil ;)
Za rezerwacje/wynajem nic nie wzial.
Alkohol wlasny.
Część żarcia tez wlasna.

Albo o czyms nie wiem. Bo wtedy by zarobil chyba na paru piwach co ludzie kupili na miejscu ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 08:50 
Cytuj  
Sensowny artykul w powaznym amerykanskim pismie:

http://www.foreignaffairs.com/articles/ ... ests-fault

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 11:52 
Cytuj  
high - on nie zarobil, a dla panstwa to straty. Podatek od zyskow ktorych nie mial powinien odprowadzic!

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 13:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sensowny artykul w powaznym amerykanskim pismie:

http://www.foreignaffairs.com/articles/ ... ests-fault


Przeczytałem ten artykuł i zgadzam się z jego ogólną tezą, że agresja, wcześniej na Gruzję, a teraz na Ukrainę jest konsekwencją postępowania Zachodu w sprawie rozszerzenia NATO na Wschód. Ruscy zareagowali zgodnie z ich racją stanu, przed czym zresztą jak wynika z tego artykułu głośno i wyraźnie informowali. No cóż może rzeczywiście zapomniano, to chyba ten brak historii w szkołach, że akcja rodzi reakcje, a historia jest łańcuchem zdarzeń który nie ma końca. Pytanie jak sobie poradzi Zachód z problemem który sam, w znacznej mierze wywołał.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 15:20 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Sensowny artykul w powaznym amerykanskim pismie:

http://www.foreignaffairs.com/articles/ ... ests-fault


bzdura, cały artykuł opiera się na tezie ze NATO chciało przyłączyć Ukrainę do paktu wiec Rosja musiała zareagować. Co jest całkowicie blednę.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 15:22 
Cytuj  
montezuma wie lepiej, montezuma siedzi w sztabie generalnym i doradza nygarpresidente


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 15:25 
Cytuj  
Montezuma z PO vs analitycy z Foreign Affairs. Teraz administracja Obamy ma powazny orzech do zgryzienia: komu wierzyc??

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2014, 15:45 
Cytuj  
mentasyn - w szkole też uczą, że brak akcji też rodzi reakcję, szczególnie jak brakiem akcji udowodniasz, ze do jakiejkolwiek akcji jesteś średnio zdolny. Generalnie sie zgadzam, aczkolwiek nie uważam, by poszerzenie NATO z naszego polskiego punktu widzenia było błędne. Jakbyśmy przysiedli cicho pod miotłą możliwe, ze rosjanie i tak zaopiekowali się i Gruzją i teraz Ukrainą. Ba, uważam, to za bardzo prawdopodobne - Rosji i Putina wcale nie trzeba mocno prowokować.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 982 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.