mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 15:43 
Cytuj  
Brawo Panowie, odkrywacie podział polityczny wśród mediów. A było słuchać embę, od 10 lat mówi jak jest jak Max.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 16:13 
Cytuj  
Dla info, to Stonoga udostepnil te nagrania. Oficjalnie sie przyznal na swojej stronie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 17:01 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... aid=113c19

ciężko chory człowiek z tego stefana


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 17:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
e, tvn twardo stoi po stronie policji.


To juz wogole nie jest wydarzenie, bo pekla komus opona na A4!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 17:20 
Cytuj  
"Jednym z często cytowanych głosów jest komentarz Ewy Siedleckiej z "Gazety Wyborczej" która zauważa, że tabloidy najprawdopodobniej dostały film od samego Wiplera:

"Trudno nie zauważyć, że zaprezentowany przez tabloidy film jest materiałem promującym posła Wiplera w toku kampanii wyborczej. Dostały go albo od posła Wiplera - co jest najbardziej prawdopodobne - albo kupiły od właścicieli kamer. Jeśli mają go od posła Wiplera, to znaczy, że świadomie dają się przez niego wykorzystać w kampanii wyborczej. Jeśli kupiły od właścicieli kamer - to pokazuje, jak bardzo brak jest prawa, które nakłada na właścicieli monitoringu obowiązek ochrony nagranego materiału" - pisze dziennikarka."

To juz polski klasyk. Nie ma znaczenia co jest na nagraniach. Liczy sie tylko skad sie wziely i czamu kaurat teraz.

Gdyby pojawil sie film jak Niesol rucha malych chlopcow to byloby to samo. Skandaliczny wyciek w czasie kampanii, zapewne stoja za tym jakies sluzby.

Ja jebie jaka ta Polska jest zenujaca. :/

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 17:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
btw ta opowiesc tajniaka jest mega, pierwszy raz ja slyszalem. Kolejne radiowozy pelne policji przyjezdzal, obezwladnialy Wiplera (oczywiscie bez uzycia przemocy), a on mimo ze byl obezwladniony to dalej ich bil i kopal. Ja sie dowiedzielismy to dzieki narkotykom. Chyba tajniak sie filmow SF naoogladal. Jakis fan mervela.


Tia, też mnie to rozjebało.

Reszta to klasyka. TVNy i inne śmieciuchy idą w zaparte...niczego innego się nie spodziewałem.

Zgadzam sie z mednolem i myrnarem, juz mi sie nie chce po wieczorze na twiterze pisac.
Ja tam po cwiartce wodki i 3 piwach w ciagu 6h picia (bo to daje jakies 1,3-1,5promila) jestem w miare kontaktowy a na pewno nie nachlany.
Jak widac po filmie, Wipler tez nie upija sie na agresywnie, podchodzi do kolegi, rozmawia z policja, a nie rzuca sie na nich z lapami.

Potem zostaje popchniety na maske, a nastepnie wypchniety na bok, odchodzi na chodnik, staje z boku i sie juz dalej nie wtraca aktywnie, ewentualnie werbalnie. Wtedy juz musieli wiedziec, ze jest poslem...pewnie od razu podchodzac mowil, ze jest poslem.
Zamiast go wylegitymowac i sie zajac interwencja wobec kolegi, to zaczyna sie akcja z Wiplerem...bula, gaz, ziemia i pala...

Dla mnie masakra, ale co kto lubi.Chcialbym zobaczyc komentarze do takiej akcji w 2006 lub 2007 :lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 6 lis 2014, 17:33 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 17:30 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ie.html#MT
Japierdole


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 17:47 
Cytuj  
Ja dochodze do wniosku ze zyjemy w takim PRL BIS. PO to PZPR, PSL to ZSL, a PIS to takie silniejsze SD z aspiracjami do bycie glowna partia.

Wladza ma zawsze racje, media sa od tego, zeby wladze bronic i usprawiedliwiac. Nawet jak robi zle to w slusznej sprawie. Wybory to fikcja, nawet jak PO PZPR jakims cudem przegra wybory to bedzie rzadzic SD PIS, ktory slusznej linii wladzy nie zmieni, a za 4 lata i tak odda wladze w prawowite rece.

Internet i nieliczne niezalezne media pelnia funkcje dawnej bibuly. Ktos tam je czyta, ale wielkiego wplywu na ksztaltowanie opinii publicznej nie maja.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 18:02 
Cytuj  
shp napisał(a):
Mendol napisał(a):
chetnie poczytam :)

Przypuśćmy że jest w Warszawie uczelnia, która ma umowę z TVN i większość jej wykładowców to ludzie z nim związani: Żakowski (rektor katedry dziennikarstwa), Miecugow, członkowie FARE i innych, polskich organizacji antyrasistowskich/pro LGBT. Dani wykładowcy zlecają cotygodniowe prasówki, prace zaliczeniowe swoim studentom. Ci, którzy piszą w specyficzny sposób, są o podobnej ideologi do nich dostają lepsze oceny, są zapraszani na specjalistyczne szkolenia. O dziwo, przypadkiem dostają się poprzez uczelnię na staże pracownicze do TVNu, które dla innych są płatne (ponad dwa tysiące złotych za "bezpłatny" staż w TVNie). Większość copywriterów i dziennikarzy terenowych TVNu pochodzi właśnie z tej uczelni (dokładniej dwóch, które niedawno się scaliły). Nawet goście na konferencje tematyczne organizowane przez uczelnie w ostatnim roku to m. in. Prokop, Wellman, Kuźniar, Bauman.
Idźmy dalej.. załóżmy, że swego czasu Wipler wykładał na w/w uczelni i poznał trochę kulisów od środka, parę niewygodnych informacji odnośnie panów dziennikarzy. Następnie gdy zaczął bawić się w Republikanów, był nie na rękę byłym kolegom i zaczęli mu bruździć, jest dla nich jak czerwona płachta na byka :wink:

edit: Można by jeszcze dalej iść: pozostała część wykładowców (byłych) to wieloletni współpracownicy rządu PO czy też byli jej ministrowe jak Trzaskowski.. ale już mi się nie chce pisać o tym ;F


pisz shp...to nie jest wiedza powrzechnie dostepna, a warto wiedziec :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 18:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja dochodze do wniosku ze zyjemy w takim PRL BIS. PO to PZPR, PSL to ZSL, a PIS to takie silniejsze SD z aspiracjami do bycie glowna partia.



Mnie interesuje ile takie pseudo-państewko jest w stanie jeszcze pociągnąć.

Bo oczywiste jest, że ludzie na ulice nie wyjdą (większość głosujących to takie same umoczone lub/i siedzące w układzie kurewki jak osobniki na których głosują) a polityka zaspokajania interesów ogromnym kosztem dla państwa musi się kiedyś skończyć jego destabilizacją i w efekcie destrukcją.

Jedno jest pewne - obecnie w Polsce partia rządząca może sobie pozwolić sobie prawie na wszystko. Ludzie nic nie zrobią. Dowodów na to było, jest i będzie mnóstwo. KAŻDA afera rozejdzie się po kościach. Każda.

Jedyne co można zrobić, to spierdolić. Bo z garstką polityków, mafią, mediami i policją jesteś w stanie wygrać ale z milionami którzy za nimi stoją i wspierają - nie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 18:16 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
to co opisal shp to dramat w czystej postaci.

"


To nie jest dramat, to realia, co więcej podobnie było jak PIS doszło do władzy przed rokiem 2007, tak samo były łapanki z uczelni chrześcijańskich, ludzi podobnych ideologicznie, do obsadzadnia TVP.

Pozdro.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 18:54 
Cytuj  
ale mam beke czytając wasze ostatnie komentarze. podsumowując jest gorzej niż w 1944r ROTFL


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 18:59 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
ale mam beke czytając wasze ostatnie komentarze. podsumowując jest gorzej niż w 1944r ROTFL


Ile ci placa za te gowno posty? Masz tam 50g od posta czy stawke godzinowa?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 19:03 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
ale mam beke czytając wasze ostatnie komentarze. podsumowując jest gorzej niż w 1944r ROTFL


Jest podobnie. Madrzy wypierdolili na emigracja jak zobaczyli co sie swieci. Zostali ukladajacy sie z komunistami, ktorym zylo sie niezle i masa prostych ludzi zapierdalajaca za grosze ku chwale PZPR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 19:10 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
ale mam beke czytając wasze ostatnie komentarze. podsumowując jest gorzej niż w 1944r ROTFL


Za tego posta bym ci nie zapłacił, bardzo słaba jakość nie warta nawet tych 50 gr. Matka w urzędzie też powinna dostać reprymendę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 19:16 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
montezuma napisał(a):
ale mam beke czytając wasze ostatnie komentarze. podsumowując jest gorzej niż w 1944r ROTFL


Za tego posta bym ci nie zapłacił, bardzo słaba jakość nie warta nawet tych 50 gr. Matka w urzędzie też powinna dostać reprymendę.


Stawiam, ze montezuma sie zadowala dlugopisem z logiem PO, zdjeciem z Gronkiewicz i jakims obietnicami bez pokrycia kariery politycznej

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 19:57 
Cytuj  
Wipler sripler, smolensk kurwa!!!

Jest opinia biegłych ws. smoleńskiej brzozy

ja pierdole ile to juz lat


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 19:59 
Cytuj  
To jakie artykuły są na jebanym tvnie czy gazecie to już mniejsza. Redaktorów debili nie brakuje, ale nie przekroczą oni pewnej, w skali kraju mimo wszystko niewielkiej liczby.

Ale to co ludzie piszą w komentarzach pod nim, to jak mają wyprane mózgi.. Masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 20:35 
Cytuj  
Jelcyn napisał(a):
Ale to co ludzie piszą w komentarzach pod nim, to jak mają wyprane mózgi.. Masakra.


Nie mają. Strzelam, że większość z nich to lachociągi partii, którzy za marne miedziaki mają za zadanie wprowadzić zamęt/zwątpienie/zmęczyć natłokiem szamba czytających wchodząc między zwykłych komentujących/dyskutujących. Internetu kontrolować nie można jeszcze za bardzo, to trzeba go zaśmiecić, żeby zmęczyć "odbiorców".

Chociaż z drugiej strony, to tylko osoba z wypranym mózgiem/maksymalnie zdesperowana (+ zerowe poczucie własnej wartości) jest skłonna się tak sprzedać. Ew psychopata, który nie ma sumienia, nic nie czuje i prowadzi tylko i wyłącznie chłodne kalkulacje (dają kasę - to biorę).

Więc w sumie zgoda.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2014, 20:39 
Cytuj  
można też szukać innych teorii spiskowych że wiele rzeczy w necie jest robione po to by były argumenty do kontroli i regulacji, która kiedyś będzie miała miejsce też i u nas


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 775, 776, 777, 778, 779, 780, 781 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.