mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 7
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2004, 23:10 
Cytuj  
To mam proste pytanie jak dorawać EQ??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 00:22 
Cytuj  
live.everquest.com

Sciagniaj triala...

Proste pytanie, prosta odpowiedz.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 109
Dołączył(a): 2.10.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 10:07 
Cytuj  
Macie jednak dobre serce :wink:
Tylko jak teraz się zaczną pytania o co chodzi w grze to sorki.
Zapraszamy na Morel! :grin:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2004, 18:16 
Cytuj  
/ignore

I po strachu.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 18:02 
Cytuj  
Forum spalo tak dlugo ze zaczalem rzadziej zagladac heh, juz interweniujemy :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 11
Dołączył(a): 9.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 15:34 
Cytuj  
Przejzalem wiekszosc tematow na waszym forum.Nazwy tematow sa malo czytelne dla niedoswiadzonych.FAQ przeczytalem cale.Nie znalezlem nic oprocz 1 strony co pasowaloby do tematu.W swoim czasie gralem sporo w kafejkach,niestety potem zalalo mnie odpowiedzialne zycie.Wypadlem z watku.Tydzien temu usciulalem na upragnione lacze o przyzwoitym transferze.Postanowilem zaangazowac sie w mmorpg.Wydawalo sie logiczne aby zaczac od zapoznania sie z opiniami innych graczy,rodakow.3 dni poswiecone waszej stronie przyprawily mnie o nerwice i pozbawily 6 poczek fajek.Mam duzo szacunku dla ludzi prowadzacych ta inicjatywe,wiem jaka to ciezka praca.Rownoczesnie spodziewalem sie wiecej.Wierze ze kazdy temat zostal tu poruszony,nie wiem natomiast gdzie.Moze zle szukalem.Moze chce wszystko miec podane na talerzu?Byloby milo BTW.Mam duzooo pytan,a nie chce zasmicac forum, zreszta juz na to troche za pozno.Sorki za wczoraj.Naprawde chcialbym w cos pograc,licze wiec na wasza pomoc.Obiecuje ze postaram sie jak najwiecej rzeczy sam dowiedziec.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 15:47 
Cytuj  
O żesz psia kostka :grin:

Koleś nie musisz pisać tego samego posta po kilka razy w różnych tematach. Jak tak przeglądam forum to te same posty masz po 2 czy 3 razy tylko, że w różnych topicach.

Troche spokojniej. Jak ktoś będzie chciał odpowiedzieć to odpowie.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 15:50 
Cytuj  
IMO najlepiej grac w jakies mmorpg od samego poczatku... Sam poznajesz gre grajac w nia a nie czytajac poradniki w necie przez wiekszosc czasu

Najlepiej bedzie jesli zaczniesz grac w WoW ( world of warcraft )
Zapowiada sie naprawde super , na 99% bedzie na poczatku wrzesnia.
Jesli chcesz poznac inne gierki to najlepiej szukaj na http://stratics.com. Maja site`y wszystkich gier mmorpg. Troche sie pomeczysz ale znajdziesz wszystko.


Posty: 11
Dołączył(a): 9.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2004, 17:17 
Cytuj  
1. Odnosnie wklejania posta po pare razy.
Wypowiedz dotyczyla kilku rzeczy a zarazem tworzyla spojna calosc nadajaca sie do kazdego z dzialow, moim zdaniem oczywiscie.FAQ dla tworcow forum.Pogawedki bo chcialem to wszystko powiedziec.Flames bo sa to w pewnej mierze slowa krtyki oraz prosba o pomoc.
2. Dziekuje bardzo za odp. Napewno poszperam na stronce.
3. Czy ktos bylby na tyle mily i wskazal mi gdzi moglbym sie czegos dowiedziec w miare klarownie o serwerach legalnych i pirackich, lub chcial wytlumaczyc mi osobiscie np. na gg?Dziekuje.


_________________
Cikawe czy mogę potem zmienić co się tu wyswietla? Bo nowy jestem i nie wiem.
Urodziłem się pluszowym misiem do zadań specjalnych. Tylko nikt nie zauważył.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.