mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 00:56 
Cytuj  
Obrazek

ale nam się społeczeństwo bogaci :o
od razu zaznaczam, znalezione w necie i nie mam źródła, ale monti na pewno zaraz sprawdzi :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 02:39 
Cytuj  
Mocne :lol:
Obrazek
Jeden mem i wszystko jasne


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 07:48 
Cytuj  
Urzędnicy Słupska, szykujcie dupska ;)
http://www.wykop.pl/link/2572737/biedro ... ch-premii/


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 08:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Urzędnicy Słupska, szykujcie dupska ;)
http://www.wykop.pl/link/2572737/biedro ... ch-premii/



akurat bardzo dobrze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:03 
Cytuj  
duzo ludzi by juz teraz wybralo biedronia na prezia w 2020

facet robi dobra robote w Slupsku

a ze lubi opierdalac paly to akurat w tym przypadku ma male znaczenie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:19 
Cytuj  
faktycznie robi dobra robote czy robi dobre PR ?
bo nic tak nie propsuje u plebsu jak zabranie urzedasowi premii


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:19 
Cytuj  
'Policja ma przyłapać ponad 1,7 mln kierowców jadących za szybko, a pieszym wlepić więcej niż 420 tys. mandatów – takie założenia zapisano w rządowym planie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. To dokument Krajowej Rady BRD kierowanej przez minister Marię Wasiak'
http://www.brd24.pl/spoleczenstwo/ujawn ... ja-2015-r/

;d


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:22 
Cytuj  
http://natemat.pl/144167,duda-szykuje-z ... -marketach
Kim trzeba być żeby napisać coś takiego...wyrobnikiem natemat.
Gorzej niż kurwy. Kurwy niszczą tylko rodziny, a nie cały kraj.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:24 
Cytuj  
Od znajomego wiem, ze Szczurek z Gdyni chce sie zaangazowac w ruch Kukiza. Troche to slabe jak na partie antysystemowa... ale z drugiej strony Szczurek czy ktokolwiek przez niego wskazany ma mandat jak w banku. Mam tylko nadzieje, ze Adamowicz i Karnowski tez sie nie okaza antysytemowcami :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:26 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://natemat.pl/144167,duda-szykuje-zamach-na-biedronke-analitycy-wyliczaja-jak-nowy-prezydent-zalatwi-wyborcom-podwyzki-w-marketach
Kim trzeba być żeby napisać coś takiego...wyrobnikiem natemat.
Gorzej niż kurwy. Kurwy niszczą tylko rodziny, a nie cały kraj.


Dobry ruch.
Jak im sie nie oplaca to niech wypierdalaja z Polski.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:29 
Cytuj  
lepiej podnieść podatki z 60 do 70% niż opodatkować zagraniczne molochy zbijające kokosy na polakach. Bo cena masła może skoczyć o 1gr.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Od znajomego wiem, ze Szczurek z Gdyni chce sie zaangazowac w ruch Kukiza. Troche to slabe jak na partie antysystemowa... ale z drugiej strony Szczurek czy ktokolwiek przez niego wskazany ma mandat jak w banku. Mam tylko nadzieje, ze Adamowicz i Karnowski tez sie nie okaza antysytemowcami :)


Mam nadzieje, że Kukiz nie zgodzi się na takie odpady. Wiem, że Kukiz trzyma z Samorządowcami i Wrocławiem, ale jestem ciekaw ile prawdy w tym, że Schetyna wspomaga swoimi ludźmi ruch Kukiza.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 11:38 
Cytuj  
hipermarkety płacące 400-500 euro pracownikom ( jak mają szczęście i nie są z pośredniaka wynajmowani na zlecenie lub na 1/4-1/2 etatu ), płacące podatki zagranicą i szantażujące producentów żywności nie powinny nigdy otrzymywać od nas pomocy.
Pomoc ta wygląda tak że buduje się dla centr z naszych pieniędzy infrastrukturę całą, drogi, podciąga się media, zniżki na podatku od nieruchomości, nie wspomnę o przymykaniu oczu na wyprowadzanie zysków w postaci kosztów ( przejęcia, zmiany nazwy, właściciela itd ).

Rynek sobie poradzi jeśli hipermarketów nie będzie stać na prowadzenie działalności na zasadach jak w niemczech gdzie ceny nie są o wiele wyższe niż u nas, a płaci się o wiele więcej za produkty i za pracownika.

To nasze skurwiałe rządy postawiły to do góry nogami i się utrwala, a przytakują im pajace krzyczący o "inwestycjach" zagranicznych, dla nich postawieni montowni zatrudniającej 40 pracowników jest ważniejsze niż gnębienie setek tysięcy ludzi żyjących z własnej zaradności w malutkich firmach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 12:52 
Cytuj  
jestesmy jebanymi hindusami europy

szczegolnie to widzialem w kraku gdzie centr BPO/IT jest w chuj , doprowadzilismy do tego ze jestesmy tania wypozyczalnia wydajnych ludzi
u nas nawet na L4 ludzie nie pojda bo szkoda im pieniedzy i to jest zrozumiale bo jak gownianie zarabiasz to nawet 50zl mniej boli

kurwa gdzie sa polskie produkty? , normalne mieso , jajka o jakosci jaka pamietam za gowniarza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 13:01 
Cytuj  
krótko i na temat
mam firmę i zatrudniam kilka osób- nie mam ŻADNYCH szans na konkretną dotacje na rozwój itp

tymczasem firmy, który owszem zatrudniają po kilkadziesiąt osób ( i więcej) korzystają z takich dotacji praktycznie co 2-3 lata- przy tych firmach samorządowcy o mało nie dostają orgazmu tak je chwalą ,że stale się rozwijają , ale jak sie mają nie rozwijać , jak pompuje się w nie tyle kasy?

obecnie tak szumnie ogłaszane olbrzymie kwoty z EU to w większości na projekty badawcze- tzw klastry, które mają łączyć naukę z biznesem- ma to doprowadzić do rozwoju technologicznego naszych firm- w praktyce uczelnie chcą sie pozabijac jak szybko tworzą takie komórki do tej współpracy- daje się kilku naukowców ( jakichś tam adiunktów) chłopaki "ciężko" pracują nad czymś nowym- uczelnia i firma dostanie kupe kasy, a że nie wyszło- no cóż, chcieli dobrze- ciężkie miliardy pójdą dla "naukowców" i właścicieli firm- oczywiście tych większych :)

owszem jak zwykle będą i takie projekty , które coś wniosą - ale to może z kilka procent całości

te małe firmy tworzą większość PKB, a państwo tylko im przeszkadza naprawdę bardzo mało oferując

zgadzam sie z ostatnim postem embe- bo tak właśnie wygląda u nas rzeczywistość małych firm- tym dużym praktycznie da sie wszytsko na gotowo, potem jeszcze dołoży masę ulg , wiec jak mają one nie zarabiać?

jeszcze przykłąd sprzed kilku lat
brałem dotacje na stworzenie nowego stanowiska pracy- w Urzędzie byłem petentem, taki malutki
w tym samym czasie w rejonie sieciówka otwierała knajpe- brałą dotacje na nowe stanowiska, chyba dla 10 ludzi, wieć DOSTAWAŁA od urzędu 10x więcej kasy- byłem świadkiem jak urzędniczka zadzwoniła do szefowej tej knajpy żeby coś tam uzupełnić- ta przyszła i jebała ich równo, że ośmielaja sie do niej dzwonić z takim pierdołami- urzednicy stali przy niej na baczność
taką mamy sprawiedliwość i równe traktowanie :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 13:17 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
'Policja ma przyłapać ponad 1,7 mln kierowców jadących za szybko, a pieszym wlepić więcej niż 420 tys. mandatów – takie założenia zapisano w rządowym planie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. To dokument Krajowej Rady BRD kierowanej przez minister Marię Wasiak'
http://www.brd24.pl/spoleczenstwo/ujawn ... ja-2015-r/

;d


zalecam przeczytanie dokumentu krajowej rady BRD, autor chyba tego nie zrobił. Bicie piany o nic.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 14:27 
Cytuj  
montezuma pojechany przez chujowego rapera :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 15:37 
Cytuj  
Nie ma krajów biednych, są tylko źle zarządzane. Na tym polega istota problemu Polski
Cytuj:
Lista porażek gospodarczych III RP jest niestety znacznie dłuższa. Najgorsze jest wykreowanie i utrwalenie prymitywnego modelu gospodarczego, który można streścić w słowach: "na Zachód eksportujemy ludzi – na Wschód jabłka". Pozostajemy rezerwuarem taniej siły roboczej i żywności, a tzw. wyjazdy na zmywak to bolesna utrata naszego kapitału ludzkiego. Jest to mało ambitny wariant gospodarczy.

Z kolei model administracyjno-fiskalny obsługujący gospodarkę i obywateli można określić krótko "wrogo i drogo" lub szerzej "wrogo-drogo-i jeszcze powoli". Do tego dochodzi jeszcze jeden fundamentalny problem - traktowanie przedsiębiorców jako wrogów publicznych.

Poza tym wśród porażek można wymienić bezrobocie, niskie płace, katastrofę demograficzną, niewydolne systemy emerytalny i opieki zdrowotnej, skomplikowane podatki, uzależnienie energetyczne, ułomną logistykę (niby-autostrady; niby-szybka kolej) i można by tak jeszcze długo wyliczać. Boli to tym bardziej, że wcale nie byliśmy i dalej nie jesteśmy skazani na porażkę.

Przecież mamy "złoty wiek". Prawicowy portal money.pl znowu jątrzy. Podpalacze Polski. :x

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 15:43 
Cytuj  
zajebisty artykuł, facet genialnie punktuje.

Zacytuję ten fragment o EU:

Jeżeli fundamentem UE będzie biurokracja, arogancja, ignorancja i bizantyjskie struktury urzędnicze, to nie mamy szans. Upadek Unii, która lekceważy wolność gospodarczą, jest jedynie kwestią czasu. Prawdopodobnie nie będzie to wydarzenie spektakularne, tylko cichy, powolny zgon. Aktualne "elity" europejskie zmarnowały wielką ideę wspólnej Europy i wprowadziły szereg patologii. Weźmy chociażby programy pomocowe dla biznesu w ramach funduszy europejskich. To bez sensu, biznes z definicji musi być efektywny, a nie wypełniać wnioski o zapomogę. Wsparcie finansowe można zrozumieć jedynie dla budowy autostrad, kultury, edukacji, sportu czy nauki.

a z tego rotflłem:

Dodam jednak złośliwie, że jestem spokojny o wzrost PKB. Od kiedy unijni biurokraci postanowili uwzględniać w PKB przychody z prostytucji, przemytu i handlu narkotykami, PKB będzie rosło. To jest przecież "czarna strefa", o której nikt dokładnie nie wie, ile jest warta. Można w takie statystyki wpisać cokolwiek i PKB wzrośnie

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 05:24 
Cytuj  
Kawiorowi wkurwieni:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, ... aid=114f76

Dla mnie to cale srodowisko jest spalone po tym jak otwarcie poparlo Komorro. Znam tam pare osob osobiscie, to bardziej sympatyczna czesc Unii Wolnosci, ale ciagle to ten sam nurt odpowedzialny za obecna sytuacje w kraju. Zadowoleni beda mieli na kogo glosowac. Zycze Petru silidnych 10% (oczywiscie zabranych PO), ale imo na wiecej nie ma co liczyc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1079, 1080, 1081, 1082, 1083, 1084, 1085 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.