mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 13:15 
Cytuj  
taa- wybuchające parówki Macierewicza i dojście do prawdy, on przedstawił tyyyyle dowodów na "swoje" prawdy , że MUSI mieć racje

marek sorki- jesteś typowym PIS-owcem z wypranym z mózgiem- mam nadzieję , że jak PIS wygra to w te pędy wracasz do kraju bo zacznie się kraj mlekiem i miodem płynący ?

ps
a wypranie mózgu polega na tym ,że nawet tego nie zauważyłeś :)
masz setki przykładów wyprań u PO i ani jednego u siebie w PIS
qwa ale leming z ciebie :)
no cóż może tacy też są potrzebni

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 13:19 
Cytuj  
lordyp - widzisz, ja nawet nigdzie nie napiasłem, że Macierewicz ma rację. Ja jedynie od zawsze twierdziłem, ze wykluczenie zamachów pierwszego dnia po katastrofie zakrawa na totalną POowską kpinę ktorą łyknie jedynie ktoś kto nie ma mózgu.
Naprowdzę cię - co zrobiła cała komisja Millera? NIC. Przepisała to co dostała od rosjan.

Totalnie zero myślenia. Typowy lemming, wszystko byle nie PiS, :lol:
Takich na pewno nigdzie nie potrzebują.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 13:22 
Cytuj  
marek - naprowdzę cię - co zrobiła cała komisja Macierewicza? NIC. Preparuje dowody od "naukowców" , którzy się potem tego wypierają i wręcz śmieją.

Totalnie zero myślenia. Typowy lemming, wszystko byle nie PO, :lol:
Takich na pewno nigdzie nie potrzebują.

edit
nie poprawiaj tekstu jak cie kopiuje :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 13:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tak jak pisałem, podwójne standardy - od lat brechtamy z Macierowicza który próbował dojść prawdy, za to o komisji Millera, której dochodzenie było oparte na tym co przekazała im strona rosyjska jest cicho. Dla mnie obaj są siebie warci. Dla ciebie, leminga po praniu mózgu, jedynie Macierewicz to dureń.


:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 13:46 
Cytuj  
o katastrofie pod smoleńskiem najwięcej do powiedzenia mają od dłuższego czasu dziennikarze PO i sami politycy PO, więc chyba coś cie ominęło ?

lordyp, wszystko by było super ale... to PO rządzi od ośmiu lat i miało prezydenta, więc poprzestać można na tym, a co do PiS to jak już wiele razy napisałem, poczekajmy na to czy wygra wybory, czy stworzy koalicje i stabilny rząd, a potem dajmy im te cztery lata przynajmniej i zobaczymy, gorszym od PO nie da się być, nie wykonalne, więc daj se siana na kilka miesięcy przynajmniej i może razem zaczniemy krytykę rządu... premierzycy Szydło ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 14:03 
Cytuj  
embe napisał(a):
lordyp, wszystko by było super ale... to PO rządzi od ośmiu lat i miało prezydenta, więc poprzestać można na tym, a co do PiS to jak już wiele razy napisałem, poczekajmy na to czy wygra wybory, czy stworzy koalicje i stabilny rząd, a potem dajmy im te cztery lata przynajmniej i zobaczymy, gorszym od PO nie da się być, nie wykonalne, więc daj se siana na kilka miesięcy przynajmniej i może razem zaczniemy krytykę rządu... premierzycy Szydło ?


tu pełen obaw ale się zgadzam, bo ja na prawdę nie widzę PO jako cos najlepszego dla Polski, chcę zmian, ale zrozumcie tez moje obawy:
- PO zaczyna rozdawać pieniądze bo kampania
- lewica skumała się ze OPZZ i innym dziadostwem- jak znam życie czekają nas przedsiębiorców dalsze obciążenia
- Kukiz zaczyna brać pod uwagę nie dobro kraju , ale co mu się bardziej opłaca aby mieć dobry wynik
- ludowcy przebierają nóżkami bo posadki wymykają się- mam nadzieje , że ci nie wejdą do sejmu
- PIS- tu rodzi się pytanie ile w tym wszystkim gry pod publiczkę i czy te wszystkie zwolnienia z podatków, ulgi itp mają pokrycie w przychodach- obiecywać łatwo , dopiąć budżet o wiele trudniej

ps
poprzedni post marek jak zwykle nie zrozumiał- była to prześmiewcza przeróbka jego postu- lepszy byłby efekt , gdyby nie zmienił swojego postu :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 14:07 
Cytuj  
chciałem już pytać czy Lord to przypadkiem nie monti, ale może jednak nie? :wink:

Sędzia wymyślił...aż dziw, że nie dostali po 10 lat...
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34 ... xLokSznImg


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 14:18 
Cytuj  
Cytuj:
Rozdanie kart jest uzależnione wyłącznie od przypadku. Ten etap wpływa na wynik. Zatem gra wypełnia przesłanki gry losowej


No to maja tez podstawe do wjezdzania na turnieje Magica. I nie daj boże ktoś z planszówke/karcianke zagra o piwo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 14:58 
Cytuj  
Obrazek
Platforma Obywatelska napisał(a):
Zemsta, wojna, nienawiść - w takiej Polsce możesz obudzić się już niedługo... Oni tylko czekają, żeby wykorzystać Polaków do realizacji swoich chorych wizji.

https://www.facebook.com/PlatformaObywa ... 40/?type=1

Znamy już skład przyszłego rządu... gdzie jest Kukiz? :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 15:14 
Cytuj  
To ja kupuję one way ticket.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 15:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
W krakowie ostro cisną ten temat i praktycznie cała okolica jaką znam jest na gazie


Z tego co widzę we Wrocku podobnie. Generalnie tam gdzie jest gaz miejski tam jest wykorzystywany do ogrzewania, bo jest to najwygodniejsze i najtańsze.

A w blokach palą fajki na maksa w oknach a niektórzy w kuchniach co przez system okapów też się ekstra roznosi - jest to wkurzające zwykle na małe dzieci, bo im ten dym najbardziej przeszkadza, no ale wolność tomku w swoim domku, więc po prostu trzeba zbierać kasę i się jak najszybciej z bloku wyprowadzać ;)


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 16:02 
Cytuj  
:Sadowski Gwiazdowski Kazmierczak - lepsze wsparcie dla Kukiza trudno sobie wyobrazic.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 17:02 
Cytuj  
Tam gdzie jest CO, to jest ono używane bo rzeczywiście jest nawygodniejsze a często równie tanie lub nawet tańsze, ale w wielu miejscach zabudowy jednorodzinnej albo CO nie ma, albo wręcz Zakłady Ciepłownicze przestały dostarczać ciepło pod koniec lat 90 albo w pierwszej dekadzie XXI w.

Z kolei stosy drewna ułozone pod płotami do palenia w kominkach to może nie bardzo częsty, ale też nierzadki widok w niektórych miejscach u mnie. (Górny Śląsk). Zwyczajny regres, od CO przejście z powrotem do spalania paliw stałych u siebie w domu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 17:26 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Platforma Obywatelska napisał(a):
Zemsta, wojna, nienawiść - w takiej Polsce możesz obudzić się już niedługo... Oni tylko czekają, żeby wykorzystać Polaków do realizacji swoich chorych wizji.



True.

Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 18:20 
Cytuj  
Czym się różnią przedmieścia miasta w Niemczech od przedmieście jakiegoś miasta w Polsce, ano tym że w Niemczech lokalna społeczność sama zdecydowała że podpiszą umowę na dostawy ciepłej wody z elektrociepłowni, sami zajęli się umową z firmą budowlaną, sami potem naprawiali drogi, przy okazji walneli sobie kabel do szybkiego netu.
U nas komunistyczne przyzwyczajenia powodują że buduje się to jak za komuny, byle jak byle było, drogo i z przekrętami na każdym kroku, jak sami tego nie ogarniemy to będzie jak jest nadal, czyli drogo, niechlujnie, brudno i z pretensjami to wszystkich.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 19:32 
Cytuj  
Chociaż to co piszesz to prawda to także uproszczenie. Jest po prostu dużo ludzi, którzy wolą albo gaz + znaczne dogrzewanie drewnem, węglem lub innymi paliwami stałymi lub w całości paliwami stałymi zamiast centralnego ogrzewania. Tak jak pisałem dochodzi do kuriozów gdzie istniejące sieć ciepłownicza nie jest używana bo zbyt dużo ludzi przestało z niej korzystać, co odbiło się na całości danego obszaru ciepłowniczego - bo zakład ciepłowniczy wymowił umowę z resztą tą co chciała się dalej w ciepło u nich zaopatrywać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 22:27 
Cytuj  
sama nazwa "zakład ciepłowniczy" śmierdzi, kolejny przeżytek prl, który nie działa normalnie na wolnym rynku


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 07:58 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 08:11 
Cytuj  
rotfl, to jest dosłownie poziom szamba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 10:26 
Cytuj  
Skoro po ma takie lotne umysly w swoich szeregach to jestem spokojny o wynik wyborow. 10% nie przekrocza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1110, 1111, 1112, 1113, 1114, 1115, 1116 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.