mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Następna strona

Na ktorą liste oddasz głos?
Prawo i Sprawiedliwość 23%  23%  [ 21 ]
Platforma Obywatelska 9%  9%  [ 8 ]
Partia Razem 1%  1%  [ 1 ]
KORWiN 28%  28%  [ 26 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe 1%  1%  [ 1 ]
Zjednoczona Lewica 1%  1%  [ 1 ]
"Kukiz'15" 8%  8%  [ 7 ]
Nowoczesna 14%  14%  [ 13 ]
Inna lista 2%  2%  [ 2 ]
Pierdole nie głosuje 13%  13%  [ 12 ]
Liczba głosów : 92
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 11:31 
 
Na Miodowej 23 w Warszawie BeataSzydlo otwiera lokal Ewa&Przyjaciele z wystawą "dokonań" PO i PSL.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 11:35 
 
Głosuj na Korwina, bo u niego są ładne laski ;)
https://www.facebook.com/MatuszewskaKORWiN

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=PmkdD045hJw


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 11:41 
 
Highlander napisał(a):
Petru to jest nic innego jak PO 2.0.

Nowoczesna cześciej w TV niz PO i PiS... lol


Bardzo dobrze. PO 1.0 w 2005/7 nie poparłem bo mieli Gowina i Żalka na pokładzie, ale program gospodarczy dobry. W 2011 byli już skompromitowani nicnierobieniem. Petru celuje w liberalnego, umiarkowanego wyborcę, bez tej całej nuty konserwatyzmu, który cechował wczesne PO. Idealny nie jest, ale przynajmniej dla mnie akceptowalny, jako jedyna partia na dzień dzisiejszy. Jeśli wejdą do sejmu to będą grzać ławy opozycji, może zbudują sensowną formację przez 4 lata. No i Ryszard jest dobrze ubrany.

@Rzeźnik Co wy tak na tej prawicy Petru nie lubicie, przecież nie konkuruje o wyborcę z prawą stroną. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 11:42 
 
Caly ten program PO byl jednym wielkim bullshitem 5-8 lat temu, z Petru bedzie tak samo. Jedna wielka zagrywka z tym calym Petru, wyslannik bankierow.

Juz PiS byl bardziej liberlany niz PO, nie liczac spraw "spolecznych" :roll:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 11:45 
 
PO nie realizowało żadnego programu, więc ciężko być bardziej liberalnym czy socjalnym od niczego. Petru jest wysłannikiem bankierów, Korwin ruskim agentem, a my musimy jakoś w tym kraju żyć. Niestety za granicą jest tak samo, tylko płacą lepiej. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 11:48 
 
To jest zagspodarowanie wkurwionego elektoratu, chcial to zrobic Kukiz i chce Petru, ale nic z tego nie wyniknie.
Znajac zycie pewnie beda powtorne wybory bo PiS nie zrobi zadnej koalicji.

Korwin przynajmniej zapowiedzial, ze jego stolki nie obchodza, i ze jakby byl w koalicji to bedzie chcial wprowadzic konkretne ustawy w zamian za poparcie w mniej waznych sprawach.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 11:51 
 
No jak zapowiedział to musi być prawda. Nic, bawcie się dobrze. :)


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 12:00 
 
Bo to że Petru powiedział że nie jest sztuczną partią wykreowaną na koalicyjne potrzeby PO i że będzie dążyć do wprowadzenia swojego programu na pewno jest prawdą. Baw się dalej, tak samo jak z Palikotem 4 lata temu :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 12:07 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Highlander napisał(a):
Petru to jest nic innego jak PO 2.0.

Nowoczesna cześciej w TV niz PO i PiS... lol


Bardzo dobrze. PO 1.0 w 2005/7 nie poparłem bo mieli Gowina i Żalka na pokładzie, ale program gospodarczy dobry. W 2011 byli już skompromitowani nicnierobieniem. Petru celuje w liberalnego, umiarkowanego wyborcę, bez tej całej nuty konserwatyzmu, który cechował wczesne PO. Idealny nie jest, ale przynajmniej dla mnie akceptowalny, jako jedyna partia na dzień dzisiejszy. Jeśli wejdą do sejmu to będą grzać ławy opozycji, może zbudują sensowną formację przez 4 lata. No i Ryszard jest dobrze ubrany.

@Rzeźnik Co wy tak na tej prawicy Petru nie lubicie, przecież nie konkuruje o wyborcę z prawą stroną. :)


Program mieli dobry, nic z niego nie zrealizowali przez 8 lat, a kolejne deficyty, kasę unijną + kasę z OFE przeżarli. Tyle setek miliardów mogłoby zreformować państwo przynajmniej w kilku aspektach i uj.

Swetru to nic innego jak głos za tym, żeby kolejne 4 lata też się nic nie zmieniło. Utrzymanie kolonialnej polityki w interesie korpo i banków. Koleś który od prawie 20 lat budował ten system, ma być nagle powiewem świeżości?
Ja go nie lubię, bo mam pewność, że to będzie zmarnowany głos (czy wejdzie, czy nie to będzie zmarnowany głos). Głos utrwalający status quo, pułapkę średniego dochodu, kolonializm ekonomiczny i emigrację młodych...głos który mógłby inaczej trafić na KORWINe(bo nawet sam coś kiedyś wspominałeś) lub zostać w domu i obniżyć frekwencję, a to też promuje partię wolnościowców.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 12:54 
 
Tor, nie ma co dyskutować - argumenty giną w ogniu obelg i deprecjacji, jest tylko jedna prawda i ona jest najmojsza :)

już.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 13:04 
 
krzyk napisał(a):
Tor, nie ma co dyskutować - argumenty giną w ogniu obelg i deprecjacji, jest tylko jedna prawda i ona jest najmojsza :)

już.


:o :wtf:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 13:09 
 
krzyk napisał(a):
Tor, nie ma co dyskutować - argumenty giną w ogniu obelg i deprecjacji, jest tylko jedna prawda i ona jest najmojsza :)

już.


Ja tutaj przestałem dyskutować z prawą stroną wiele lat temu, czasem tylko pospieram się dla sportu. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 13:18 
 
U nas jakaś prawica ogólnie ma szanse dostać się do parlamentu, chyba nie, większość to partie centro-lewicowe, nawet koszmarki jak PO, które realizują program socjalny pod hasłami liberalizmu z domieszką korporacyjnego liberalizmu.

Podział na prawice lewice to tylko i wyłącznie medialne gówno, u nas nie ma w partiach takiego podziału.

Co do petru, ma szanse zagospodarować opuszczonych przez PO, jak ich nazwano sierotami po PO, jest to dość logiczne, jednak za cholerę nie zgarną głosów tzw "średniej klasy", ani drobnych przedsiębiorców, tym bardziej młodych, których jedynym celem jest ukończyć studia i wypierd... z tego kraju.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 13:57 
 
Dziś Swetru w TV na pytanie o podatek katastralny powiedział, że powinniśmy się nad tym zastanowić i docelowo powinno się go wprowadzić, bo to jest dobre rozwiązanie, jeśli zaś chodzi o podatek bankowy i dla sklepów wielkopowierzchniowych Swetru był zdecydowanie przeciwny. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 14:02 
 
Rzeznik napisał(a):
Dziś Swetru w TV na pytanie o podatek katastralny powiedział, że powinniśmy się nad tym zastanowić i docelowo powinno się go wprowadzić, bo to jest dobre rozwiązanie, jeśli zaś chodzi o podatek bankowy i dla sklepów wielkopowierzchniowych Swetru był zdecydowanie przeciwny. :lol:


Ależ pomysł pisu jest lewackim gównem, bo oni chcą wprowadzić dodatkowy podatek, a CAS chce podatku przychodowego. To nie to samo. :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 14:32 
 
Podatek katastralny jest świetny ale pod warunkiem że poziomy emerytur/rent/pensji będą na poziomie core EU, wtedy jestem za takim podatkiem, inaczej taki podatek będzie kolejnym bolesnym ciosem w ludzi ubogich, którzy posiadają jakieś nieruchomości.

Ja rozumiem że podatek katastralny tłumaczy się jak tak jak wiceminister że jak kogoś nie stać na podatek w centrum miasta to może sprzedać i kupić tańsze na przedmieściach, jednak skurwysyny w tym przypadku chcą ukraść coś co należy do obywatela.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 14:48 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):

Ja tutaj przestałem dyskutować z prawą stroną wiele lat temu, czasem tylko pospieram się dla sportu. :)

Jaka prawa strona? Wtf, a pis to przeciez lewica.
W tych waszych pieknych barometrach nawet korwin i nowoczesna sa najblizej siebie.

Krzyk- jakie kuzwa argumenty? Bo nie zauwazylem. A bluzgac nie zaczalem.

Prawda jest jedna. Nie ma na kogo glosowac. Jak zwykle. Nie ma czegos takiego jak rozsadny wybor. Jesli ktos wierzy ktorejkolwiek partii to jest po prostu glupi.

Balcerowicze i petru to zadne liberaly.


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 paź 2015, 14:52 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 14:50 
 
Niah napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Dziś Swetru w TV na pytanie o podatek katastralny powiedział, że powinniśmy się nad tym zastanowić i docelowo powinno się go wprowadzić, bo to jest dobre rozwiązanie, jeśli zaś chodzi o podatek bankowy i dla sklepów wielkopowierzchniowych Swetru był zdecydowanie przeciwny. :lol:


Ależ pomysł pisu jest lewackim gównem, bo oni chcą wprowadzić dodatkowy podatek, a CAS chce podatku przychodowego. To nie to samo. :roll:


Tu chodzi o samą idee. Petru mógł rzec: jestem przeciwnikiem pomysłu PIS, ale sama idea by ukrócić transfer zysków z Polski przez banki i markety jest dobra i się z nią zgadzam.

Ja oczywiście jestem za zamianą CIT na przychodowy i jestem przeciwnikiem katastru.

@High
Nie ma na kogo głosować, ale jest na kogo nie glosować. I tak drogą eliminacji...
:wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 14:54 
 
No i dojde do wniosku, ze lepiej zostac w domu... Bo wszystkich wyeliminuje...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 15:00 
 
Highlander napisał(a):
No i dojde do wniosku, ze lepiej zostac w domu... Bo wszystkich wyeliminuje...

To akurat nikogo nie eliminuje, a wszystkich dopuszcza.

@Rzeźnik I to jest chujowe, że w tym kraju nie ma na kogo głosować tylko trzeba głosować przeciwko.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1171 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.