mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 1367, 1368 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 11:59 
Cytuj  
Cytuj:
Węgry wycofują się z podatku od hipermarketów. Nie zdążyli pobrać ani forinta


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:02 
Cytuj  
jak to skad wezmie?
to proste, opodatkuje bezdzietnych.


montezuma:
"Na takie rozwiązania nie przystała jednak Unia Europejska, która argumentowała, że godzą one w wolną konkurencję.
Szybka reakcja UE uznająca ustawę za niezgodną z przepisami unijnymi spowodowała, że rząd nie zdążył pobrać należnych podatków."

jak juz cos cytujesz to rob to jak czlowiek, a nie gowniane popychadlo.


Ostatnio edytowano 27 lis 2015, 12:05 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:03 
Cytuj  
Bykowe? :)

@Piszpan Jak każdy człowiek lubię dyskutować, ale nie lubię tłumaczyć się, ze nie jestem wielbłądem. U 90% użytkowników tego forum jest całe spektrum błędów poznawczych, a że nie mają nic ciekawego do powiedzenia to nie chce mi się ich prostować.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:06 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@sula Nie zgodzę się, jest wyraźna różnica między przypadkiem Węgier (powiedzmy w koszyku polskim), a krajami zachodnimi. To, że w wielu miejscach następuje zwrot wprawo na poziomie głównie polityki imigracyjnej to mimo wszystko działania odbywają się w ramach norm demokratycznych. Mam na myśli dojrzałe demokracje jak Niemcy, Anglia, Francja, czy kraje skandynawskie. Źródło przemian na Węgrzech czy w Grecji ma zupełnie inne podłoże.

Tylko częściowo inne.

Zmiany będą imho nie tylko na poziomie polityki imigracyjnej. Imo świat zdąża w kierunku autorytaryzmów, oczywiście w różnych wariantach i w róznym tempie. W wielu krajach fasada będzie demokratyczna, ale w praktycznym wymiarze to nie będzie już demokracja. Chociaż fakt faktem, że pewnie bogata Europa Zachodnia zostanie najbardziej 'demokrayczna' relatywnie do reszty, no chyba, że Niemcy+Belenux+Francja się dogadają i zrobią "twarde jądro" :wink:


PS. Taki fajny króciutki filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=jV_BT5pjxd8

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jak to skad wezmie?
to proste, opodatkuje bezdzietnych.


Ech, trzeba będzie poszukać jakiejś laski ktora będzie chciała moje geny.

już.

PS. No jeśli to jest rozwój, to ja gratuluję poczucia humoru :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z PiS pewnie zadowolony już jest głównie socjalny elektorat, którego interesują przede wszystkim benefity, a czy żyją w demokratycznym systemie prawa to im bez różnicy. Dlatego kupują argumenty, że TK to partyjny twór, sędziowie są upolitycznienie, a każdego trzeba rozliczać. Uroki młodej demokracji: brak kultury demokratycznej, podatność na populizm, nie rozumienie jak działa państwo i na czym się opiera. Liczy się doraźna finansowa korzyść, bo ich status materialny i wykształcenie nie pozwala na patrzenie dalej.


No i właśnie ty jesteś zadowolony bo dobrze zarabiasz (wg standardow Polski) a taki wyborca z świetkorzyskiego czy podlaskiego gdzie dostaje na reke 2k i moze troche bonusem na czarno to jednak na te pincet z programu PIS popatrzy bardzo przychylnie bo to bedzie dla niego wymierna korzysc bo teraz to nawet sluzba zdrowia nie dziala do specjalisty czekaj z 3 miechy, a na operacje od pol roku do trzech no mozesz przyznac ze sporo. Wiec widac ile go obchodzi cala ta drama o TK. Jak PIS robi skok na TK to media krzycza o pelzajacym zamachu stanu demokraturze etc jak PO zrobila podobnie fakt ze nie tak bezczelnie to nikt o niczym nie wspominal najwyzej jedne dwa artykuly ze jednak źle że nie wypada.

@Krzyk no jak to skad wezma z twojej kieszeni to chyba sie rozumie samo przez sie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:22 
Cytuj  
ale za to podatek bankowy rozpatruje merkelowa, więc tu PiS jest kryty od negatywnych opinii PO/Petru :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:31 
Cytuj  
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

PiS na to pozwolił? Zdrada stanu!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
, nawet tego tematu nie chce mi się czytać bo na zmianę jest Junkier, Tor, lordyp, a to bardzo przewidywalne posty.


za to Twoje posty , Mareczka i kilku innych są ZUPEŁNIE nie przewidywalne :)

i co boli jak ktoś ośmieli się cos napisac niezgodnie z obecnym mainstreamem?
to tak przy okazji - mi się wydawało że określenie "niepokorne" oznacza kogoś przeciwko czemuś, a teraz "niepokorne" to są media sprzyjające PIS- ale jak fajnie mieć taką nazwę a jednocześnie podlizywać się obecnej władzy- oj jaka niepokorność- tak jak i na tym forum

tak tylko nadmienię , że jeśłi już tak nas klasyfikujesz to ja, Junkier ,Tor jesteśmy tymi "niepokornymi" , nie należymy do obecnego mainstreamu :)
heh co za czasy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:37 
Cytuj  
imigracja donka kończy się w przyszłym roku, może załapie się na status uchodźcy ?

------
http://www.tvn24.pl/francja-bierze-pod- ... 112,s.html
serio ? teraz zaczynają się oprzytomniać ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:39 
Cytuj  
embe napisał(a):
na zmianę jest Junkier, Tor, lordyp, a to bardzo przewidywalne posty.

oj żebyś ty siebie widział :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:41 
Cytuj  
Ja jestem przewidywalny w swoich poglądach od wielu wielu lat, nie musicie się mnie obawiać.

Co to mediów, tvn ostro radykalizuje się w swoich poglądach, może się to dopiero zmienić jak nowy właściciel wykupi całość i ściągnie akcje z gpw, wątpię by wtedy stawiali na telewizje partyjną i to jeszcze opozycyjną.
TVP może stać się bardziej obiektywne, a może i nawet pro rządowe, zobaczymy, za to Polsat to trudno doszukać się powodu do zmian, nie wiem, tam jest bardzo dużo betonu powiązanego z PO i teraz z Petru.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:53 
Cytuj  
Solorz liczy na kontrakty rządowe, TVP jest w naruralny sposób reżimowa, więc TVN może coś ugrać jako "lewacki głos w twoim domu ".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 12:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
TVP może stać się bardziej obiektywne, a może i nawet pro rządowe, zobaczymy, za to Polsat to trudno doszukać się powodu do zmian, nie wiem, tam jest bardzo dużo betonu powiązanego z PO i teraz z Petru.


No tak, TVP w latach 2005-07 było bardzo obiektywne, a jak przyjdzie do mediów ekipa z biznesowo-medialnej sieci SKOKI/media Karkowskich czy powiązanych z Gazetą Polską to już będzie super obiektywnie. W Polsacie już Petru ma beton? Szybki jest.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 13:05 
Cytuj  
zapomniałem że petru to młody nowy polityk :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 13:23 
Cytuj  
Młody mimo wszystko jest. Ale nie mówię że nie masz racji, pokaż konkretnie gdzie jest ten beton Petru w Polsacie.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 14:23 
Cytuj  
Z poważnych spraw - bojowcy państwa prawa zdołali umknąć pisowsko - kukizowskim siepaczom. Wykorzystali lukę w prawie że do 15 osób to nie nielegalne. Da się? Da się!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 14:24 
Cytuj  
Prezes TK prof. Andrzej Rzepliński:

"Nie cofniemy się przed delegalizacją partii, która działa niedemokratycznie."

http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/prez ... kratycznie

http://wpolityce.pl/polityka/273190-rze ... oju-polski

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 14:30 
Cytuj  
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wideo/
+
http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wyp ... zowac.html
może nie będzie takim złym prezydentem


http://www4.rp.pl/Polityka/151129417-Er ... gniem.html
ostro, czyżby rozmowy ostatniej szansy? :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2015, 14:35 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Prezes TK prof. Andrzej Rzepliński:

"Nie cofniemy się przed delegalizacją partii, która działa niedemokratycznie."

https://www.youtube.com/watch?v=gLjgrFciJhE
hehehe

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 1367, 1368 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.