mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422, 1423 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 19:52 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/link/2900279/posel- ... rytalnego/
Poseł Kulesza o emeryturach, ładnie ich zjechał.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 19:59 
Cytuj  
lordyp - raczej dziwne było twoje pytanie, zaczynające się od słów "przyznaj się tak szczerze".

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 20:14 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Marek
Dam sobie rękę uciąć, że w sprawie uchodźców masz takie same zdanie co ja.
Ja twierdzę, że przy dobrej polityce imigracyjnej nie będzie problemów, a ty twierdzisz, że przy złej będzie źle. Raczej żadne odkrycie.
Więc może dyskusja powinna być o tym jaka jest dobra, a nie, że nie bo chuj.
unia europejska stosuje politykę rozpierdolmy im domy i przyjmujmy jak leci. Ja twierdzę, że przestańmy wspierać demokratyzację Afryki i Bliskiego Wschodu za pomocą bomb, w tym bomb fosforowych. Kraje zachodnie są odpowiedzialne za sytuację w tych regionach świata więc niech płacą na pomoc w odbudowanie zniszczonych przez siebie państw i na zbudowaniu - jak najbliżej ich ojczyzn - tymczasowych obozów, taniej, bezpieczniej, mądrzej i co tam kurwa jeszcze.
Do tego zniszczenie ISIS to bułka z masłem, ale do tego trzeba wysłać z 200k wojska i trochę żołnierzy musi poginąć, ale jak taki kraj Niemcy w obawie o śmierć pojedynczego żołnierza leje pod siebie to gg.


Ano przyjmowanie jak leci ludzi, którym wcześniej rozwaliło się domostwa to po prostu szczyt głupoty i tyle. Zgadzam sie, że pomoc na miejscu, nie dość, ze byłaby wielokrotnie tańsza, to odniosłaby znacznie lepszy skutek.
Tak jak piszesz, kraje zachodnie są odpowiedzialne za aktualną sytuację, ale to kraje zachodnie czerpią z tego zyski. Lub przynajmniej planują czerpać. Polska mimo, ze jest w ich bloku, żadnych korzyści z tego nie będzie miała.
Więc, generalnie nawet moralnie nie powinniśmy się czuć zobowiazani do pomagania "uchodźcom", chyba, że jedynie w ramach wspolnej, jednolitej polityki europejskiej. Tylko czy trzymanie sztamy z EU w tej sprawie jest dla nas na tyle ważne, by wpakować się w koszta. Bo chyba zgodzisz się z tym, że przyjęcie uchodźców to będą dla naszego kraju głównie (a nawet jedynie) koszta. Moim zdaniem, mimo tego, że jesteśmy cześcią EU możemy akurat w tej sprawie próbować przeforsować własne stanowisko, albo chociaż na tym przyjmowaniu uchodźców ugrać jakieś benefity. Zresztą syryjczycy też sie do Polski nie garną.
Co do asymilacji uchodźców z Syrii w naszym kraju to niestety idę w zaparte. Nie będą się asymilować, nie znajdą pracy, nie przyniosą państwu/społeczeństwu żadnego dochodu. To niemożliwe.
Musisz też brać poprawke na to, że jestem emigrantem, mieszkającym w kraju multi-kulti i raczej chciałbym po powrocie (na emeryturę) zastać Polskę taką jak w momencie gdy ją opuściłem ;) Czasem człowiek zatęskni nawet za Januszem walącym cebulą (oby miał krawat windsorem wiązany i nie pierdolił od rzeczy).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 20:23 
Cytuj  
Niah napisał(a):
http://www.wykop.pl/link/2900279/posel-kulesza-masakruje-pis-i-po-w-sprawie-reformy-systemu-emerytalnego/
Poseł Kulesza o emeryturach, ładnie ich zjechał.

Zmasakrował lewactwo z PiS. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 20:32 
Cytuj  
Co do emerytur to przecież pomysły PiS są podobne do europejskich, czyli możliwość wcześniejszej emerytury ale niższej, generalnie wygląda to tak że ile masz na koncie uzbierane jest dzielone na lata jakie teoretycznie średnio możesz żyć, co w tym dziwnego ?
Przecież jest wiele krajów w europie gdzie emeryturę można otrzymać po 15 latach pracy, jest to śmieszna kwota ale jeśli ktoś na to się decyduje to nigdy już lepszej emerytury nie zobaczy i według wyliczeń wychodzi na to samo jakby miał brać wyższą np w wieku 67 lat.

Trzymanie się kurczowo starego systemu, który się nie sprawdza jest nierozsądne, zwłaszcza że nasz kraj jest biedniejszy, a system emerytalny dziurawy i trwoniący pieniądze.
PiS wiele obecnie nie zmieni ale idzie w dobrym kierunku.

Najgorsze jest to że trzeba czekać jeszcze rok by zobaczyć nowy budżet stojący na zmianach jakie do tego czasu będą robione, do tego czasu każdy ruch PiS to zadłużanie i rozdawnictwo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 21:35 
Cytuj  
kto z Was maszeruje?
https://www.facebook.com/events/496314760536542/ :P

http://www.zelaznalogika.net/kto-tak-na ... emokracji/ ale smierdzi fejkiem ;d

tylko czemu wczesniej ten komitet nic nie robił?


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 22:24 
Cytuj  
.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 10 gru 2015, 22:36 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 22:30 
Cytuj  
Ale w czym problem, to prawica zaczęła od zastrzelenia Narutowicza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 22:51 
Cytuj  
chujowy trolling to też trolling junkier - nie bój żaby, że znów ci nie wyszło.

Merkel została człowiekiem roku wg. Times'a:
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-35048796

głosowałbym na Kalanick-a.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 gru 2015, 23:19 
Cytuj  
Dzisiaj ci wybaczę, bo wiem, że candidoser złamał ci serce.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:14 
Cytuj  
Co tam prawo, "my" wiemy lepiej.....


"O decyzji, kasującej wyrok TK poinformowała Beata Kempa. Według uzasadnienia, skład sędziowski był niewystarczający do wydania wyroku. - Trybunał nie miał prawa osądzić tej sprawy, więc wyrok jest nieważny i nie zostanie opublikowany - zdeklarowała szefowa Kancelarii Premiera."

już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:29 
Cytuj  
Na razie ostro jada. Zastanawiam sie tylko, czy koniec koncow cos z tego wyniknie (np. wsadza w koncu Burego i paru kolesi), czy skonczy sie tak jak ostatnio: pokazowka, przyspieszone wybory i powrot do opozycji.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:34 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Co tam prawo, "my" wiemy lepiej.....


"O decyzji, kasującej wyrok TK poinformowała Beata Kempa. Według uzasadnienia, skład sędziowski był niewystarczający do wydania wyroku. - Trybunał nie miał prawa osądzić tej sprawy, więc wyrok jest nieważny i nie zostanie opublikowany - zdeklarowała szefowa Kancelarii Premiera."

już.

No i slusznie


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:38 
Cytuj  
O PiS zadecydował, że wyroki TK są nieważne:)
I za to powinni dostać Trybunał Stanu pytanie brzmi czy kolejni zwycięzcy wyborów (chyba że PiS je unieważni ;p) będą mieli jaja, żeby to zrobić.

Huragan albo słabo trolujesz albo jesteś większym debilem niż do tej pory mi się wydawało.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 09:42 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=ZaL3vLkrJqA
Rafał Wójcikowski (Kukiz'15) mądra wypowiedź o zmianie ustawy o finansach publicznych
Kolejne zaoranie pisu


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 11:44 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=2zJFhdZ6Ox4

Ale wszystko w porządku, bo PO uchwaliło ustawę niezgodną z Konstytucją!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 12:04 
Cytuj  
Miałem to wkleić, ale mnie ubiegłeś. Teraz trzeba wyprowadzić lud na barykady.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 12:08 
Cytuj  
Przecież wszystko jest w porządku. Po prostu PIS jest zmuszone do niestandardowych zachowań po próbie zamachu stanu dokonanym przez PO, poza tym wczoraj widziałem mema w którym pisali, że Trybunał powinien wypierdalać i ja w to wierzę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 12:16 
Cytuj  
Ja sie troche smieje, bo Jaro zmienil reguly gry, a chlopaki sie pogubili i jedyne co robia, to biegaja na skarge.
A plaszcza jak nie ma, tak nie ma.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2015, 12:25 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kancelar ... -tk/zdzy4n


"Prawo, które zostało napisane w konstytucji z 1997 roku i które jest usankcjonowaniem porozumienia Okrągłego Stołu, należy natychmiast złamać - w imieniu państwa prawa." - Kukiz.

Zaczyna mi przypominać clowna Żyrinowskiego ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1417, 1418, 1419, 1420, 1421, 1422, 1423 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.