mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 19:12 
Cytuj  
Mógłbym jakoś twórczo wykorzystać dzisiejszą wypowiedź Gwiazdy o tym, że komuchy utworzyły TK w 82' żeby blokować rządy PIS 32 lata później, ale trochę mi głupio :(

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 19:42 
Cytuj  
http://www.zelaznalogika.net/pisiont-tysiency/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 19:45 
Cytuj  
A jak już przy Kaczmarskim byliśmy...
https://www.youtube.com/watch?v=GXAEIPoxNew
;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 19:54 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Tak samo jak nie lubię języka nienawiści i ograniczenia intelektualnego u zwolenników PiS tak samo nie lubię tego u innych ludzi (w tym ludzi z KoD).
Każdy ma prawo do swojego zdania o ile nie narusza godności innych ludzi, to dotyczy obu stron barykady.

Sam sobie odbierasz prawo, czy stawiasz się ponad nim?
Cytuj:
I w mojej opinii nigdy nie jest dobrze, jeśli któraś ze stron wykorzystuje możliwość usztywniania podziału, wykorzystuje ów jako swoje zaplecze polityczne i nie liczy się z ludźmi jako ogółem społeczeństwa tylko ma przed nosem partykularny interes.

Ale ten ich partykularny interes to też interes dużej grupy społeczeństwa. Sugerujesz że jakiekolwiek działania powinny się odbywać wyłącznie przy 100% poparciu, czy że interes mniejszości powinien być promowany kosztem większości?
Spór jest naturalną formą funkcjonowania człowieka, bez podziału niemożliwa jest dyskusja.
Cytuj:
Dopóki nie pojawi się jakiś polityk, który skupi się na tworzeniu prawa dającego możliwość rozwoju danego narodu a nie na kwestiach światopoglądowych, powiązanych z religią i szeroko pojętym podejściem do życia, dopóty komuś będzie źle.
Szkoda.

Kwestie światopoglądowe i ich rozwój to właśnie jeden z podstawowych elementów rozwoju narodu.

Też mam Kaczmarskiego Warchoł

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 19:56 
Cytuj  
Kaczmarski jest słaby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:00 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Kaczmarski jest słaby.

Może w śpiewaniu, ale kodził całkiem nieźle.


_________________
.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:07 
Cytuj  
Raport końcowy policji po sobotniej demonstracji (KOD) liczbę jej uczestników szacował na od 17 do 20 tysięcy osób.
Natomiast w dzisiejszej manifestacji (PIS) te szacunki wynoszą od 40 do 45 tysięcy osób
- powiedział Rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji aspirant sztabowy Mariusz Mrozek.
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... zawie.html
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/poli ... ych/fq5yd1
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... &_ticrsn=3

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:09 
Cytuj  
PiS przejął już Policje!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:09 
Cytuj  
Komendanta już wymienił. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:15 
Cytuj  
Obrazek
Jarosław Underwood
https://www.youtube.com/watch?v=dq5fku6VbSw


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:30 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
krzyk napisał(a):
Tak samo jak nie lubię języka nienawiści i ograniczenia intelektualnego u zwolenników PiS tak samo nie lubię tego u innych ludzi (w tym ludzi z KoD).
Każdy ma prawo do swojego zdania o ile nie narusza godności innych ludzi, to dotyczy obu stron barykady.

Sam sobie odbierasz prawo, czy stawiasz się ponad nim?
Cytuj:
I w mojej opinii nigdy nie jest dobrze, jeśli któraś ze stron wykorzystuje możliwość usztywniania podziału, wykorzystuje ów jako swoje zaplecze polityczne i nie liczy się z ludźmi jako ogółem społeczeństwa tylko ma przed nosem partykularny interes.

Ale ten ich partykularny interes to też interes dużej grupy społeczeństwa. Sugerujesz że jakiekolwiek działania powinny się odbywać wyłącznie przy 100% poparciu, czy że interes mniejszości powinien być promowany kosztem większości?
Spór jest naturalną formą funkcjonowania człowieka, bez podziału niemożliwa jest dyskusja.
Cytuj:
Dopóki nie pojawi się jakiś polityk, który skupi się na tworzeniu prawa dającego możliwość rozwoju danego narodu a nie na kwestiach światopoglądowych, powiązanych z religią i szeroko pojętym podejściem do życia, dopóty komuś będzie źle.
Szkoda.

Kwestie światopoglądowe i ich rozwój to właśnie jeden z podstawowych elementów rozwoju narodu.

Też mam Kaczmarskiego Warchoł


Isengrim, w jaki sposób naruszam czyjąś godność? Tym, że mówię o ograniczeniu intelektualnym dość dobrze opisanym w psychologii? I tym że nie przepadam za tym u szeroko pojętego człowieka bez względu na opcję polityczną? Że wolę inteligentnego adwersarza?
Chciałbym, żebyś założył choć przez chwilę, że ja niczego nikomu nie sugeruję - ja piszę o tym co mi się nie podoba i kiedy życie w danym państwie byłoby dla mnie rozwojowe. Zgadzam się z Twoją opinią, że spór jest rozwojowy, w moim rozumieniu jednak rozwojowym jest tylko ten spór, który można opisać słowami "ja jestem ok i ty jesteś ok". Jeśli ktokolwiek uważa że jest NAJok, to to nieuchronnie prowadzi do złości, a od złości niedaleko do agresji.
Nie zgadzam się z Twoją opinią, że kwestie światopoglądowe rozwijają naród. Pluralizm światopoglądowy w bezpiecznych ramach określonych nieingerującym w życie prawem jest dużo bardziej rozwojowy.

już.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


W sumie plan prosty: obiecal cos w zasadzie kazdej grupie wiekowej (leki dla starych, 500pln dla mlodszych, wczesniejszy wiek emerytalny), a potem powiedzial, ze zly TK to zabierze.
Inna sprawa, ze PO mu amunicji dostarczyla jeszcze na kolejne 5 takich przemowien.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:47 
Cytuj  
krzyk
a co powiesz o sztucznym podziale społeczeństwa? I kto Twoim zdaniem tego podziału dokonał?
Czy nie uważasz, że media powinny być rzetelne i obiektywne, raczej krytyczne w stosunku do władzy, stojące murem za przeciętnym Kowalskim?
Czy nie uważasz, że sądy powinny być całkowicie apolityczne? Jeżeli tak to jak odbierasz wyrok Sawickiej z PO? Czy nie uważasz, że w stosunku do osób pełniących funkcje polityczne, kary powinny być surowsze, bo takie osoby powinny się cieszyć zaufaniem społecznym? Czy uważasz, że 500k złotych rekompensaty to zbyt wiele czy w sam raz?
Czy nie uważasz, że te wiadra pomyj na przeciwników politycznych PO też świetnie się wpisują w definicje "języka nienawiści"? Sorry ale ostatnia dekada to poziom mułu, bagno jakiego nigdy w polityce wcześniej nie widziałem i to po obu stronach po równo.
Osobiście ograniczenie intelektualne dostrzegam u popleczników PO - po prostu nie rozumiem i nie zrozumiem, jak można popierać partię która rządziła dwie kadencje i nie wywiązała się z żadnej wiekszej obietnicy wyborczej. Pomijając demagogię i afery, bo zaraz się okaże że jestem głupim populistą i jedyne o co mi chodzi to pińcset złotych: czy podatki zostały zmniejszone? Czy budżetówka została ograniczona? Czy biurokracja została zmniejszona? Czy niezadowolenie społeczne z rządów PO jest więc uzasadnione? Co na to psycholog?

Atak na demokrację? W demokratycznych wyborach wygrał PiS. Więc moze należałoby uszanować wolę większości narodu i odpuścić sobie demonstrancję niezadowolenia. Sorry, ale demokracja to rządy większości...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:54 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Kaczmarski jest słaby.


chyba Ty :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
krzyk
a co powiesz o sztucznym podziale społeczeństwa? I kto Twoim zdaniem tego podziału dokonał?
Czy nie uważasz, że media powinny być rzetelne i obiektywne, raczej krytyczne w stosunku do władzy, stojące murem za przeciętnym Kowalskim?
Czy nie uważasz, że sądy powinny być całkowicie apolityczne? Jeżeli tak to jak odbierasz wyrok Sawickiej z PO? Czy nie uważasz, że w stosunku do osób pełniących funkcje polityczne, kary powinny być surowsze, bo takie osoby powinny się cieszyć zaufaniem społecznym.
Czy nie uważasz, że te wiadra pomyj na przeciwników politycznych PO świetnie się wpisują w definicje "języka nienawiści". Sorry ale ostatnia dekada to poziom mułu, bagno jakiego nigdy w polityce wcześniej nie widziałem i to po obu stronach po równo.
Osobiście ograniczenie intelektualne dostrzegam u popleczników PO - po prostu nie rozumiem i nie zrozumiem, jak można popierać partię która rządziła dwie kadencje i nie wywiązała się z żadnej wiekszej obietnicy wyborczej. Pomijając demagogię i afery, bo zaraz się okaże że jestem głupim populistą i jedyne o co mi chodzi to pińcset złotych. Czy podatki zostały zmniejszone? Czy budżetówka została ograniczona? Czy biurokracja została zmniejszona? Napisz co na to panowie i panie psychologowie.

Atak na demokrację? W demokratycznych wyborach wygrał PiS. Więc moze należałoby uszanować wolę większości narodu i odpuścić sobie demonstrancję niezadowolenia. Sorry, ale demokracja to rządy większości...


Demokracja to rządy większości zgodnie z obowiązującym prawem.
Marek: ja nie krytykuję PiSu za to co chce zrobić, tak samo jak nie popieram PO ze względu na to, czego (NIE)dokonali. Nie podoba mi się sposób w jaki to robią. Dostali mandat do rządzenia i naturalnym dla mnie jest to, że mają legitymizację. Ale w mojej (i nie tylko mojej) opinii warunkiem tej legitymizacji jest przestrzeganie prawa.

już.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 20:58 
Cytuj  
Próbujesz dyskutować z ludźmi o mentalności członków sekty. Nie licz, że jakiekolwiek argumenty do nich trafią. Jarosław i chuj. Bo PO.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:01 
Cytuj  
Za to rysio nie traci czasu, podoba mi się jego zaradność, trafia ze wszystkim w dziesiątkę
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 88376.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:10 
Cytuj  
Po 2 tygodniach i kilkudziesięciu stronach dyskusji na forum mareczek posługuje się argumentem, że przecież demokracja to rządy większości.


Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 21:11 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:11 
Cytuj  
Ciekawe, że nikt nie zauważył tego, że pis łamie konstytucję na którą przysięgał. hehe
Nie twierdzę, że jest to wbrew interesowi Polski który jest najwyższym dobrem, ale odnowa moralna, kato i inne takie. :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2015, 21:14 
Cytuj  
Krzyk - a czy nie uważasz, ze to co zbudowało PO czyli koniunkcja władza państwa + main streamowe media + sądy było z deka rakotwórcze? Czy Twoim zdaniem prasę/TV w ciagu ostatniej dekady cechowała rzetelność i nie mozesz jej nic zarzucić? Czy przeciętny Kowalski otrzymywał rzetelne i wystarczajace informacje? Czy wszelkie brudki były na czas wyciagane i nagłaśniane?
Praktycznie to samo pytanie co do sądów. Czy nie uważasz, ze wyrok Sawickiej to po prostu dobry dowcip - a jako osoba pełniąca funkcję publiczną przyłapana na przyjęciu łapówki powinna zostać bezwzględnie skazana?
Czy więc nie uważasz, ze w interesie społeczeństwa jest odsunąć od władzy tych którzy stworzyli tak dobrze prosperujący twór wzajemnie ochraniający swoje plecy? Sam pisałeś, ze bezczelność PO, nie liczenie się z obywatelami, cholerna pewność siebie było widoczne.

Co do działań PiS-u - nie popieram. nie pochwalam. Już pisałem.


Ostatnio edytowano 13 gru 2015, 21:16 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441, 1442 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.