mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

FIR 2015
Ankieta wygasła 1 sty 2016, 14:24
Mark24 47%  47%  [ 34 ]
Niah 15%  15%  [ 11 ]
Aldatha 7%  7%  [ 5 ]
Huragan 3%  3%  [ 2 ]
Montezuma 8%  8%  [ 6 ]
Tor-Bled-Nam 13%  13%  [ 9 ]
Beast 1%  1%  [ 1 ]
Konrador 6%  6%  [ 4 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 22:41 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ktos juz kogos kiedys straszyl sadem, czy krzyk to pionier, a pozew to nowa jakosc na mmprpg.pl?


Czy ja wiem. Jakby np. roball mnie nazwal debilem czy ojci3c pedalem to bym sie nie obrazil. Ale jak jakis pajac od pedofili to chyba tez bym skorzystal z bramki nr. KC

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 22:42 
Cytuj  
Krzyk, a gdzie on cie obraził ? Sam sobie wstawiłes pedobearski avatarek czy ktos ci hacknął konto ? :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:02 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
candidoser napisał(a):
Ktos juz kogos kiedys straszyl sadem, czy krzyk to pionier, a pozew to nowa jakosc na mmprpg.pl?


Czy ja wiem. Jakby np. roball mnie nazwal debilem czy ojci3c pedalem to bym sie nie obrazil. Ale jak jakis pajac od pedofili to chyba tez bym skorzystal z bramki nr. KC

Ty pedale!

Z innej beczki krzyk ma rację. Czasy się zmieniły i wolności słowa w necie nie ma, ludzie za to bekają notorycznie. Ostatnio nawet podobna sprawa była opisana gdzieś w sieci - 5 kafli zadośćuczynienia ;) Mi by się nie chciało płacić.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:04 
Cytuj  
ociec zglaszam ciebie do prokuratury za obelgi w strone Pieszczocha. Nie bedziesz mi tu bezkarnie plul jadem na niewinnych niczego ludzi.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:06 
Cytuj  
5k na moje konto pls!
oczywiście mowa o przynajmniej eurakach bo duma oraz urodzenie mi nie pozwalają się schylac po jakieś poltardowe hrywny czy czym tam operujecie w tej rumuni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:32 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Z innej beczki krzyk ma rację. Czasy się zmieniły i wolności słowa w necie nie ma, ludzie za to bekają notorycznie. Ostatnio nawet podobna sprawa była opisana gdzieś w sieci - 5 kafli zadośćuczynienia ;) Mi by się nie chciało płacić.


Bo coraz więcej pizd w internecie, które narzekają na obrazę majestatu. Trzeba mieć nierówno pod deklem, żeby się przejmować jakimś anonimowym scrubem, który Cię obraża. Blokujesz taka osobę albo dajesz do ignora i po kłopocie.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:33 
Cytuj  
ostatnie prawdziwe freestyle pvp to bylo dawno temu na ircu :P

a ogolnie to ludzie z sadistica pozwy dostawali.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:44 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Z innej beczki krzyk ma rację. Czasy się zmieniły i wolności słowa w necie nie ma, ludzie za to bekają notorycznie. Ostatnio nawet podobna sprawa była opisana gdzieś w sieci - 5 kafli zadośćuczynienia ;) Mi by się nie chciało płacić.


Bo coraz więcej pizd w internecie, które narzekają na obrazę majestatu. Trzeba mieć nierówno pod deklem, żeby się przejmować jakimś anonimowym scrubem, który Cię obraża. Blokujesz taka osobę albo dajesz do ignora i po kłopocie.


Jeśli można na nim bezproblemowo zarobić, to czemu nie? :)

już.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:46 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Z innej beczki krzyk ma rację. Czasy się zmieniły i wolności słowa w necie nie ma, ludzie za to bekają notorycznie. Ostatnio nawet podobna sprawa była opisana gdzieś w sieci - 5 kafli zadośćuczynienia ;) Mi by się nie chciało płacić.


Bo coraz więcej pizd w internecie, które narzekają na obrazę majestatu. Trzeba mieć nierówno pod deklem, żeby się przejmować jakimś anonimowym scrubem, który Cię obraża. Blokujesz taka osobę albo dajesz do ignora i po kłopocie.


Kto tu mówi o obrażaniu się? Nie masz prawa kogoś pomawiać publicznie, tak samo nie powinieneś mieć prawa robić tego w internecie i tyle. Zgłaszanie takich rzeczy to tylko korzystanie z dostępnych ci praw. IMHO internet to ściek, a tony gówna jakie w nim codziennie na siebie wylewają ludzie już dawno osiągnęły masę krytyczną.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2015, 23:50 
Cytuj  
jakie publicznie, jak inni widza tylko, ze anonim wyzywa anonima?

z dwojga zlego lepszy free for all niż próba kontrolowania tego.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:01 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Jeśli można na nim bezproblemowo zarobić, to czemu nie? :)

już.


Ile na nim zarobisz? 5k, tak jak pisał Oyciec. Jak chcesz tracić nerwy i czas dla takiej kwoty to śmiało.

Goatus napisał(a):
Kto tu mówi o obrażaniu się? Nie masz prawa kogoś pomawiać publicznie, tak samo nie powinieneś mieć prawa robić tego w internecie i tyle. Zgłaszanie takich rzeczy to tylko korzystanie z dostępnych ci praw. IMHO internet to ściek, a tony gówna jakie w nim codziennie na siebie wylewają ludzie już dawno osiągnęły masę krytyczną.


Sorry ale jak nie pasuje Ci klimat tego forum i działu flames to nie musisz tu zaglądać. Taka specyfika, ludzi się wyzywają od najgorszych i nikt nie robi z tego problemu. Zresztą jakby jakiś nieznany mi leszcz podszedł do mnie na ulicy i zaczął mnie wyzywać to powiedział bym mu grzecznie spierdalaj i poszedłbym sobie dalej. A nie z płaczem biegł na policję i liczył, że na głupku zarobię parę groszy.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:04 
Cytuj  
Senex napisał(a):
z płaczem
Ty dalej swoje ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:05 
Cytuj  
A kto to jest krzyk jakis w ogóle ? Anonim ...i anonim poczuł sie obrażony ? hahahahahahahahahaha


debil....


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:06 
Cytuj  
dodajcie krzyka do ankiety bo przebil wzystkich :D


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:12 
Cytuj  
Senex, moja siostra bawi się w takie pozwy a zajmuje się tym już trochę czasu i zrobi to dla własnej frajdy :)

już.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:16 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
@Mark

No i nie ma to jak przed 50tką mieć opinię największego idioty wśród ludzi z którymi spędzasz 1/3 swojego czasu ;)



1/3? Bardzo wątpię bym godzinę dziennie tu siedział a to 1/24 jeżeli dobrze liczę. Większość tych głosy to głos zemsty - ot tłuszcza ma miejsce by się wyżyć, za pada w FPS-ach, za krawat windsorem wiazany, za zjechanie durnia który pisał recki na podstawie youtubie, cała reszta pomniejszych randomów którzy swego czasu dostali z plaskacza i nie umieli nawet odpysknąć.
Idiotą to jest każdy bez wyjatku kto wziął udział w tej ankiecie i bierze udział w tej kretyńskiej dyskusji. Masz wątpliwości to sobie poczytaj. Idiotą do kwadratu jest osoba która założyła ten idiotyczny wątek. Szkoda, ze mrynara nie ma na liście - wtedy sam oddałbym głos. A tak to śmieję się z pospólstwa, które dostało swoje igrzyska ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:19 
Cytuj  
Marek wysmarował jednego z dłuższych postów w karierze, żeby wytłumaczyć jak bardzo ma nas w dupie, przypadek?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:22 
Cytuj  
no co ty nigdy dłuższych nie miałem 8)

A zerknąłem na wyniki. Oprócz 3 osób które zagłosowały dla jaj na konradora i beasta ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:24 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Senex, moja siostra bawi się w takie pozwy a zajmuje się tym już trochę czasu i zrobi to dla własnej frajdy :)

już.


Życzę powodzenia w pozywaniu kolesia, który Cię obraził w topicu Forumowy Idiota 2015. Daj znać za trzy lata czy ile tam to będzie trwało jak poszło.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2015, 00:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
bla bla bla

Zapomniałeś też o psach pawłowa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.