mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 12:19 
Cytuj  
ta głupi bo zwróciłem ci uwagę, że sytuacji nie ogarniasz, na wojsku się nie znasz, na śmigłowcach bojowych tym bardziej, nie znasz szczegółów kontraktu ale już pierdolisz, że zły PiS coś robi. A gdyby nie robił, to byś pisał, ze zdradził kraj bo nic nie zrobił. Legit.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 12:36 
Cytuj  
dla embe i reszty "expertów"

Kontrowersje po wyborze H225M Caracal https://youtu.be/j5rlrRVOBZI

Śmigłowiec H225M Caracal Czemu tak drogo? https://www.youtube.com/watch?v=MyToUA7SAlU

Jeszcze raz o Caracalu https://www.youtube.com/watch?v=_lYaI64rUpU

Polityka śmigłowcowa Polski https://www.youtube.com/watch?v=-0ewkQjp1vM


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 12:41 
Cytuj  
a mozesz w skrocie skomentowac?
wklejanie chujowych filmikow z youtuba jest dosc slabe, nawet jak na ciebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 13:07 
Cytuj  
Spokojnie montezumo, tak jak napisałem, nie znam się, traktuje to raczej od strony zdrowego podejścia do tego na co nas stać.
Nie jesteśmy potęga militarną i naszym celem jest raczej posiadanie czegoś sprawdzone w rozsądnych cenach, nie wiem dlaczego akurat dla naszej obronności najpopularniejsze na świecie śmigłowce są gorsze od francuskich, na które nas zwyczajnie nie powinno stać.
Wiemy też że konstrukcje francuskie są oparte na fochach konstruktorów, którzy zawsze coś zrobią by nie było zgodne ze sprzętem w siłach nato, w tym przypadku problem to rampa załadunkowa, zgadza się ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 13:10 
Cytuj  
Na miejscu po zlikwidowałbym armię, zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłbym na uratowanie finansów państwa. Silna armia dzięki silnej gospodarce, a nie odwrotnie. W czasach PO żadna wojna nam nie groziła, trzeba było to wykorzystać, a teraz jest już na to za późno.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 13:17 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie jesteśmy potęga militarną i naszym celem jest raczej posiadanie czegoś sprawdzone w rozsądnych cenach, nie wiem dlaczego akurat dla naszej obronności najpopularniejsze na świecie śmigłowce są gorsze od francuskich, na które nas zwyczajnie nie powinno stać.


tz czego? jaki śmigłowiec oferowany w przetargu spełnia twoje wymagania?


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 13:33 
Cytuj  
Moje wymagania ?
Skąd ja mam wiedzieć, może sugerowałbym się tym co kupują np niemcy, może turcja, albo co jest popularne ale nie topowe w armii usa, ewentualnie co mają w planie takie kraje jak rumunia, włochy, kraje skandynawskie itp, takie raczej zdroworozsądkowe podejście, albo niech będą caracale na warunkach podobnych jak w tym przypadku miała brazylia, nie wiem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 13:42 
Cytuj  
Cytuj:
Na co Leszek Miller zauważył:

- Rodzi się pytanie, dlaczego helikopter dla naszej armii nie ma być produkowany w zakładzie w Polsce? Francuska oferta dotyczyła jedynie montażu części maszyn sprowadzanych z Francji. Dałaby zatrudnienie ok. 250 osobom. Natomiast np. oferta Augusty była taka, że helikoptery w Świdniku byłyby produkowane. Przybyłoby wówczas ok. 2000 miejsc pracy.


ale to juz bylo chyba o smiglowcach? ogolnie rzecz biorac ta oferta francuska byla do dupy to raz a dwa jesli sie robi przetarg ktory moze wygrac 1 firma to nawet niah ze swoim rozumkiem powinien zrozumiec ze jest ustawiony. oh wait...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 13:55 
Cytuj  
"Anulowanie zamówienia na Caracale szczególnie irytuje francuski rząd, bo ten musiał anulować sprzedaż Mistrali do Rosji po aneksji Krymu, by nie urazić Warszawy."
:wtf:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 13:58 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Na takiej zasadzie to bardziej nasuwa się pytanie:
Ile łapówki wziął antoni macierewicz za to, że nie anulował przetargu na rakiety od hamerykanów?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 14:10 
Cytuj  
Generalnie, to chyba marynarka jest na ostrym parciu o nowe śmigłowce, reszta jakoś ogarnia. Mozna zrobić nową ofertę pod konkret, na kilkanaście maszyn i nawet niech sobie ten karaluch wygra. Bo rozwiązanie z jedną platformą jakoś super dobre nie jest.
Hollande to może sobie tupać, drugiej kadencji i tak nie dostanie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 15:17 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomo ... dze/rpnkqw

Darek, to twoje? ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 15:35 
Cytuj  
aha... jeszcze mi się przypomniał jeden najważniejszy argument co do caracali, nie powinniśmy kupować uzbrojenia od państw islamskich :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 18:53 
Cytuj  
Niah napisał(a):
W czasach PO żadna wojna nam nie groziła, trzeba było to wykorzystać, a teraz jest już na to za późno.


rotfl Niah, ty tak serio?
Myślisz, ze z tego powodu że dawaliśmy się sobą pomiatać zarówno zachodowi i wschodowi poprawiło naszą pozycję międzynarodową? Staliśmy się przez to bezpieczniejsi?
Weź ty się puknij w ten durny łeb - pomiatanie, brak szacunku, lekceważenie - takich przeciwników sie atakuje w pierwszej kolejności, bo nikt nie stanie w ich obronie. Lizanie dupy Merkel i pójście na ustępstwa z Putinem pokazało naszą słabość, bezbronność i strach.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 20:46 
Cytuj  
Co do tośka mogę mieć jeszcze nadzieje, że on tylko tak troluje, ale w twoim przypadku mam pewność, że jesteś debilem.

Mark24 napisał(a):
Myślisz, ze z tego powodu że dawaliśmy się sobą pomiatać zarówno zachodowi i wschodowi poprawiło naszą pozycję międzynarodową?


Ja tak myślę? Gdzie to znalazłeś w moich postach? Napisałem, że w czasach gdy rządziło po, priorytetem rządu powinno być zreformowanie finansów, gospodarki, zusu i nfz i co tam jeszcze. Nawet kosztem sił zbrojnych. W kilka lat mielibyśmy kasę na prawdziwą armię np na jedne z lepszych tanków na świecie czyli Black Panther od Koreańców
Zbrodnią było np https://pl.wikipedia.org/wiki/Korwety_projektu_621
Inną zbrodnią było przejedzenie pieniędzy z OFE, ale to nie była kradzież. I to nie jest moja teza, ale Roberta Gwiazdowskiego, a on chyba się zna i nie jest lewakiem. Czy już jest?
Zakup F16 był marnotrawstwem.
I tak dalej.


http://vod.tvp.pl/27259252/08102016
sanacja kontra międzymorze :lol: 'prawa' strona rozsądniej


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 21:06 
Cytuj  
W MBT to wybór jest między Leopardami a Abramsami. Przy czym z kilku powodów realnym i lepszym jest Leopard. A nie jakieś koreany czy chuj wie co.
Jastrzębie to najlepszy zakup ever.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 21:42 
Cytuj  
Cytuj:
Jastrzębie to najlepszy zakup ever.

dlaczego ? z ofsetu chyba nic nie dostalismy


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 21:50 
Cytuj  
czyli wg. naszego experta niaha po nie zrobila zadnych reform bo dozbrajala armie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 21:54 
Cytuj  
Czytaj ze zrozumieniem albo daruj sobie komentarze, bo za cienki jesteś.
+
Polska armia na tle innych państw Unii Europejskich jest w dobrym stanie, więc mówienie przez pis o katastrofalnej sytuacji armii jest brednią.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2016, 22:24 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
Jastrzębie to najlepszy zakup ever.

dlaczego ? z ofsetu chyba nic nie dostalismy

6 mld $. A walory bojowe są niepodważalne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.