mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 20:59 
Cytuj  
idz lordyp lepiej poogladaj tv.

masz monte tez chujowego linka bo twoje pierodlenie mnie wkurza :) (ale to dobrze jest ogien przynajmniej)

http://www.mpolska24.pl/post/13077/prawda-o-caracalach

cene mogli sobie zmieniac w trakcie bo wiedzieli ze wygraja przetarg.

aha no i monte twoje twierdzenia;

1. caracale sa nowsze od black hawkow - falsz.
2. poslki przemysl zbrojeniowy nie ma osiagneic a juz napewno nie prdukuje nic co bedzie objete zakazem exportu - falsz.

2:0 misiu :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 11 paź 2016, 21:05 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:01 
Cytuj  
Polecam zapoznać się z tym co otrzymała w umowie Brazylia bo jest to bardzo podobne do tego co my mieliśmy otrzymać, pomijają fakt że Brazylia w momencie dogadywania miała już załatwiany zbyt na to co będą produkować, nie wiem tylko czy aby oni nie produkowali sobie wszystkich śmigłowców ale nie wiem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:04 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Trochę ten list otwarty ogolnikowy a Profeta go walkuje, ten ustęp o możliwościach eksportowych z naszego zakładu to nie mówi o konkretnych rynkach, mogłoby być tak jak z rosomakami z Patrii że owszem mogliśmy je sprzedawać ale tylko do kilku bantustanow na resztę miała wyłączność patria. W liście nie ma szczegółów!
A co do f16 to nie wiem co ty chciałeś wtedy kupić te mirrage które są już wycofane z produkcji(jakoś eurofighterow nie oferowali na siłę te mirrage chcieli wcisnąć)czy może te wynalazki grippeny? Jak kupuje się broń i nie tworzy swojego produktu to lepiej wybrać spawdzone konstrukcje



pewnie tak, co nie zmienia faktu, że z tego listu otwartego wynika całkiem dobry deal.

biorąc pod uwagę wszystko, to f16 był niezłą decyzją, mogę się mylić bo wiem tyle ile przeczytam na ten temat od mądrzejszych, ale f16 najbardziej pasował do roli polskiego myśliwca wielozadaniowego i potencjalnie w lepsze pociski można go uzbroić.

no i nasza wersja block 52+ jest całkiem przyzwoita, nie ma czego się wstydzić


Ostatnio edytowano 11 paź 2016, 21:06 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

1. caracale sa nowsze od black hawkow - falsz.
2. poslki przemysl zbrojeniowy nie ma osiagneic a juz napewno nie prdukuje nic co bedzie objete zakazem exportu - falsz.

2:0 misiu :)


Skąd ty bierzesz takie rzeczy?

Skąd ta wasza radość ze zamówienie BH to jest dobry dill??

Nic nie wiemy o umowie, jakie wersje, jaka cena, nic, oprócz mamrotania Macierewicza i szydło ze to jest złoty interes. Bez żadnego przetargu, testów kupiono śmigłowce i dla was to jest ok? A przecież rapem rok temu kiedy Świdnik proponował BH to nawet nie chciało im się ich zintegrować z polskim uzbrojeniem.


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:15 
Cytuj  
jak skad? skontowni. poczytaj sobie.

generalnie to bylo psiane zeby poczekac na szczegoly ale ty zaczales sie zachwyca nad caracalami i wklejach chujowe linki to masz. a teraz sam chcesz poczekac na szczegoly. nigdzie nie napisalem nic o bh ze to zajebista oferta. tylko probuje ci wbic do lba ze caracale na papierze ladnie wygladaja.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:24 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jak skad? skontowni. poczytaj sobie.

generalnie to bylo psiane zeby poczekac na szczegoly ale ty zaczales sie zachwyca nad caracalami i wklejach chujowe linki to masz. a teraz sam chcesz poczekac na szczegoly. nigdzie nie napisalem nic o bh ze to zajebista oferta. tylko probuje ci wbic do lba ze caracale na papierze ladnie wygladaja.


jakie czekanie. Macierewicz juz podał terminy dostaw śmigłowców. Co oznacza ze umowa jest już podpisana. przecież nie ustalasz terminów dostaw i ogłaszasz tego publicznie przed wybraniem wersji i ustaleniem ceny. Widze na forum zachwyt jaki to dobry zakup ale nikt nie wie za ile i za co, wtf. Jesteście tak zaślepienie ze wszystko łykniecie??


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:33 
Cytuj  
Świdnik proponował BH?
BH można uzbroić pod wskazania klienta. Dziwne, że akurat Airbus wiedział czego chce klient.Jakby czytał w myślach. Po drugie ciekawe, że wymóg dotyczący 6 śmigłowców (waga umożliwiająca ladowanie na mniejszych okretach ) miał być dla wszystkich, co eliminowało część oferty AW. Wymóg pływania przy Rosomaku, coś wam to przypomina?
Na świecie liczy się 2 producentów AW i LM. Czasem wejdzie yrzeci gracz, ale tych dwóch zawsze jest w topce. Ale wg. przetargu PO to szmelc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:44 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
jakie czekanie. Macierewicz juz podał terminy dostaw śmigłowców. Co oznacza ze umowa jest już podpisana. przecież nie ustalasz terminów dostaw i ogłaszasz tego publicznie przed wybraniem wersji i ustaleniem ceny. Widze na forum zachwyt jaki to dobry zakup ale nikt nie wie za ile i za co, wtf. Jesteście tak zaślepienie ze wszystko łykniecie??

Nie zachwyca się tylko że histeryzowano że śmigłowce nasze wojsko zobaczy może za pięć lat, to są słowa psiarni z po/n, więc bardzo dobrze że postanowiono szybko zakupić to co potrzebne pilnie, a reszta śmigłowców będzie przecież umowie przyszłej jeszcze w tym roku.

To prawda że jedna oferta została odrzucona między innymi przez to że cena została podana w dolarach, a nie w wymaganych euro ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
To prawda że jedna oferta została odrzucona między innymi przez to że cena została podana w dolarach, a nie w wymaganych euro ?


nie.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 21:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nie zachwyca się


embe napisał(a):
więc bardzo dobrze że postanowiono szybko


typowy dualizm pisiorka :)

ja nie wiem czy caracale lepsze czy gorsze, wiem tylko ,że takich rzeczy , na takie kwoty nie kupuje sie bez przetargu- gdzies jest jakiś wał
no ale to robi pis, gdyby peło to byłby zaraz płacz o kręconych lodach

dochodzi do waszych zaślepionych łbów,że nas interesuje dlaczego tak się stało i o co w tym chodzi?
ale nie , dla was każdy sprzeciw przeciwko postępowaniu pis to krzyk rozhisteryzowanych wariatek i oderwanych od koryta- zero totalnie zero merytorycznej dyskusji
nic nie wiemy o szczegółach kontraktu na BH, więc mamy prawo o to pytać i powątpiewać w słuszność tej decyzji, jeśli nie szły za tym NEGOCJACJE, a takie negocjacje trwają dośc długo nie dla wygody , ale żeby kontrakt był przygotowany jak należy- my mówimy co chcemy oni co mogą i jakoś się wszyscy dogadują

no chyba ze embe wie że jednak negocjacje były ( kto ile dostanie ) :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 22:02 
Cytuj  
Ty czytasz czy masz jakąś pomroczność jasną ?
Świetnie że zrobiono szybki zakup po rezygnacji z caracali, świetnie że jest plan kontraktu jeszcze w tym roku ale tu musimy poczekać na informacje i nikt tu nie zachwala czegoś czego nie zna, za to wytykamy banialuki i fantasmagorie francuskie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 22:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Świetnie że zrobiono szybki zakup po rezygnacji z caracali, .


no właśnie ja pytam:
dlaczego świetnie???

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 22:46 
Cytuj  
bo tak wypada powiedzieć jako uczestnik tego cyrku ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 22:51 
Cytuj  
ja pierdole jaki rak. ty monte z toba sie nie da jednak normalnie pisac bo jestes niedorozwiniety umyslowo. zacznij od uzywania liczby mnogiej. pisalem ze poczekac na szczegoly umowy jaka byla na caracale a nie wnioskowac tylko o otwartym liscie airbusa i sie spuszczac nad nim jakie to zajebiste smiglowce i ze dolaczymy do dumnych posiadaczy tych wysmienitych maszyn razem z meksykiem tajlandia kazachstanem brazylia i kuwejtem. jezu rak straszny :) a wlasicwie to nie rak tylko karakan :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 23:03 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
embe napisał(a):
Świetnie że zrobiono szybki zakup po rezygnacji z caracali, .


no właśnie ja pytam:
dlaczego świetnie???
Bo taka jest pilna potrzeba operacyjna.
A na podstawie umowy pgz-lm WZL1 ma być bazą serwisową regionu. Nie znamy szczegółow umowy, ale logika faktów wskazuje na wytypowanie LM jako głównego dostawcy i Leonardo jako bazy modernizacyjnej. Obydwie firmy zapewniają najwyższy poziom techniczny.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2016, 23:09 
Cytuj  
nikt kurwa nic nie wie o warunkach kontraktow, zarowna zerwanego jak i nowego
ale napierdalacie juz 3 strone jedni na drugich , gz


_________________
Obrazek

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 paź 2016, 00:28 
Cytuj  
Hmm nie wiem czy Caracale są dobre (z tego co czytałem to nie są ale były szybko dostępne a poprzedni rząd chciał szybko zamknąć temat) ale ten wywiad jest ciekawy a propos sytuacji i ministra Maciarewicza.

http://www.superstacja.tv/program/nie-m ... k,6424078/

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2016, 00:50 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja pierdole jaki rak. ty monte z toba sie nie da jednak normalnie pisac bo jestes niedorozwiniety umyslowo. zacznij od uzywania liczby mnogiej. pisalem ze poczekac na szczegoly umowy jaka byla na caracale

Naprawdę wierzysz, że dowiesz się tych szczegółów na temat niepodpisanej jeszcze umowy? :lol:

Hahah, ja pierdole, oni teraz nawet nie mogą ustalić kto zerwał te negocjacje, 3 wersje są.. WTF
https://www.youtube.com/watch?v=YTlpStsi6kU

Mącenie, mącenie, mącenie. Tą strategie PIS opanował do perfekcji normalnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 12 paź 2016, 06:52 
Cytuj  
Ja tylko przypomne, ze mowimy o gosciach, ktorzy od roku jada z TK na zasadzie "nie mamy panskiego plaszcza i co pan nam zrobi?"...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2016, 06:57 
Cytuj  
Piszesz to w kontekście niedawnych maili co wyciekły, jak rozumiem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.