mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2096, 2097, 2098, 2099, 2100, 2101, 2102 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 20:38 
Cytuj  
Lokken1 napisał(a):
...
Już napisałem, to jest obecnie dyskutowane też w cas i bcc, co wyjdzie zobaczymy, pis jest pod ścianą po likwidacji pomysłu z jednolitym podatkiem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 20:45 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Nefastus napisał(a):
embe napisał(a):
Wspaniałe USA, zwłaszcza dla meksów i polaków, a jak ktoś dorobi się czegoś więcej niż dom z płyt kartonowych z papą na dachu to spieprza w lepsze miejsca na świecie.
USA to już dawno nie jest raj, albo stany gdzie wkrada się socjal w stylu gówna na styl EU albo regiony gdzie miasta zdominowane przez latynosów, czarnych i inne nacje, które zaniżają wszystkie standardy, albo stany gdzie zwyczajnie trzeba ciężko pracować by zarobić.
Oczywiście specjaliści w poszukiwanych branżach mają dobrze ale to na całym świecie.

Ostatnio bardzo modne są Chiny gdzie wiele firm sięga po imigrantów z EU, a ci po części ze względu na egzotykę, wolność gospodarczą i wyrwanie się z tego co stworzyło EU, przybywają do państwa środka nie tylko skuszeni wielkimi zarobkami.


Co ty wiesz o USA, kolega z dziewczyną dwa miesiące temu wyjechali do Chicago, na wizie turystycznej, on pracuje za 100$/dzień, ona 20$/h za sprzątanie. Mają mieszkanie za 2k$/miesiąc, a na święta wyjechali na Florydę gdzie się opalają przy świątecznych palmach. Podobnie mają "Meksykanie" stojący przy każdym Home Depot, gdzie robią 15-20$/h. Trump może sobie budować wall ale nic to nie zmieni co do obecnych Latynosów a tym bardziej Polonii która bardzo chętnie zatrudnia przyjezdnych Polaków. Ja sobie siedzę w Polsce ze względów rodzinnych i na Polskie warunki zarabiam dobrze, co nie zmienia faktu że wypierdalam kiedy będzie możliwe.

Lol ciekawe co zrobią jak któreś z nich zachoruje na coś cięższego niż katar,albo dziecko się pojawi

USA to syf jak chuj, chyba że jesteś 1%


Debilu, ER wszystkich biorą ale, masz rachunek jak nie jesteś ubezpieczony. Jak ktoś jest chory, m.in. grypa, i nie ma ubezpieczenia to płaci 20$ za wizytę. Są też wszędzie kliniki woluntarne.

Pierdolisz jak potłuczony.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 20:49 
Cytuj  
#mniej_hejtu_w_internecie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 20:49 
Cytuj  
Nie rób z siebie idioty że hamerykanie sponsorują imigrantom służbę zdrowia, to że płacąc podatki masz ubezpieczenie w szpitalu za śmietnikiem gdzie wolontariusze z ubojni bydła w wolnych chwilach wyrywają zęby to nie oznacza że nie trzeba w usa zarobić kupe kasy na ubezpieczenie pełne.
O tym wspomniałem, sa stany gdzie wprowadza się gówno pomysły socjalne jak w EU, od tego uciekają ludzie przy kasie, wiec zostaje miejsce dla imigrantów, którzy tydzień pod palmami na florydzie uznają za element hamerykańskiego raju.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 20:50 
Cytuj  
Niah napisał(a):
#mniej_hejtu_w_internecie


#Wyjdź_z_piwnicy_hipokryto


_________________
Obrazek

**

Posty: 401
Dołączył(a): 12.12.2015
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 21:02 
Cytuj  
embe napisał(a):
Lokken1 napisał(a):
...
Już napisałem, to jest obecnie dyskutowane też w cas i bcc, co wyjdzie zobaczymy, pis jest pod ścianą po likwidacji pomysłu z jednolitym podatkiem.


Wydaje mi się, że mylisz dwa różne projekty.

Pierwszy to pakiet Morawieckiego dla firm i on jak najbardziej ma szanse na wejście w życie. Część już została klepnięta przez Dudę.

Drugi projekt to kompleksowe zmiany podatkowe autorstwa posła Abramowicza szefa Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego. I ten projekt jest teraz w CAS i BCC. Fajny projekt, ale z małymi szansami na wprowadzenie (np. jednolity VAT nigdy nie przejdzie o czym już pisałem wcześniej).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 11:14 
Cytuj  
Koniec roku, to może plebiscyt na największego przegrywa polskiej polityki.

Ja nominuję Grzesia Schetynę. Dostał partię po Kopacz, więc mogło być tylko lepiej. Swoimi działaniami udowodnił, że nie, nie musi. Że potrafi mieć grację słonia na polu minowym, że nie potrafi zapanować nad partią, że daje dupy w konkurencji z Riczim (co jest prawdziwą sztuką przegrywu).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 13:32 
Cytuj  
Politycy specjalnej troski, których jest mi bardzo żal to kopacz i wipler, a największym przegranym to chyba sikorski, niesioł i grzesio, problem w rywalizacji o pajaca 2016 w polityce bo tu nowoczesna ma najmocniejszą ekipę i można wymieniać długo.
Za to polityk, który wystartował od zera i osiągnął dużo to chyba bezapelacyjnie alimenciarz.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 15:18 
Cytuj  
Jak rozumiem obecny rok kończy się wspaniałymi osiągnięciami takich tuzów jak :
Duduś, Macierewicz, Waszczykowski, Zalewska, Szyszko czy nawet Morawiecki- tak właśnie on- mając tak duże polityczne poparcie szefa to co właściwie zrobił przez ten rok? - pokazał trochę slajdów i z połowy się wycofał a połowa ma być wprowadzona... No i nasza premier, która totalnie nic nie ma do gadania- to też nie przegrana w polityce? Być premierem 40 mln państwa i być sekretarką prezesa- no tak dla was to pewnie wielkie osiągnięcie.

Co do Ricziego- tak popełnia gafę za gafą, ale jego partia pnie się w sondażach do góry- serio wobec tego można nazwać go przegranym?
Co do Schetyny macie racje- zamiast zająć się poważniejszymi sprawami to zaczął od czyszczenia szeregów własnej partii. Zdecydowanie czas na oddanie pałeczki komuś młodszemu - nie wiem może Trzaskowskiemu czy innemu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 15:41 
Cytuj  
Nie to żebym się czepiał, ale argumenty na obronę Ricziego odnoszą się też do polityków rządu :)
Riczi zresztą to największe zaskoczenie 2016. Taki błazen stał się czołową postacią polityki. Ile on ma szabel? 31? A gra, jakby miał 10 razy tyle.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 16:29 
Cytuj  
http://wyborcza.pl/7,75399,21182054,nie ... kraju.html

4k euro dla każdego nachodźcy który zdecyduje się dobrowolnie opuścić Niemcy.
Lewaki to mają dopiero wymyślne sposoby na drenowanie kieszeni podatnika :lol:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 18:20 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Koniec roku, to może plebiscyt na największego przegrywa polskiej polityki.

Ja nominuję Grzesia Schetynę. Dostał partię po Kopacz, więc mogło być tylko lepiej. Swoimi działaniami udowodnił, że nie, nie musi. Że potrafi mieć grację słonia na polu minowym, że nie potrafi zapanować nad partią, że daje dupy w konkurencji z Riczim (co jest prawdziwą sztuką przegrywu).


Co do Grzesia, to jak to mówią, z gówna bata nie ukręcisz...dostały mu się do sejmu takie ameby i starczy, że raz się pokażą w telewizji i od razu parę pkt. w dół
https://www.youtube.com/watch?v=LWx-gUki93w
:lol: :lol:

Riczi to taki palikmiot tylko, że błazen a nie skandalista. Sondaże sondażami, ale mam nadzieje, że rzeczywistość ostro zweryfikuje to poparcie w dół...bo jak nie, to strach się bać.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 19:11 
Cytuj  
Rici musi przeżyć do końca kadencji za "daj pan dyszkę na N" więc jest szansa, że do końca kadencji mu się nowotworowa rozpiździ. Czego sobie i Wam życzę w Nowym Roku :)


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:32 
Cytuj  
KTO MOZE NIECH ODPALA TVP1. SERIO

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:36 
Cytuj  
Grubo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:49 
Cytuj  
Zaczęło się?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 01:39 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
KTO MOZE NIECH ODPALA TVP1. SERIO

co się działo?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 01:44 
Cytuj  
Pewnie coś z kurą :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 08:13 
Cytuj  
Byla niezla szopka :wink:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2017, 11:31 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
tiomor napisał(a):
KTO MOZE NIECH ODPALA TVP1. SERIO

co się działo?


To było idealne podsumowanie roku w TVP. Jak to oglądałem to niewiedzialem czy bardziej mnie to śmieszy czy bardziej jestem zazenowany

https://vod.tvp.pl/28434108/szopka-w-muzeum

Ten fragment z Komorowskim i żona jego :DD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2096, 2097, 2098, 2099, 2100, 2101, 2102 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.