mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 10:22 
Cytuj  
No "ratują"...przemytnicy wypływają wypełnionym po brzegi pontonem, jak tylko w pobliżu pojawia się statek NGO to ponton magicznie tonie i ich "ratują". :roll:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 10:31 
Cytuj  
Prezydent USA Donald Trump podpisał we wtorek dekret o tzw. „niezależności energetycznej”. Akt wycofuje regulacje Planu Czystej Energii wprowadzonego przez poprzedniego prezydenta Baracka Obamę, który ograniczał emisję gazów cieplarnianych w elektrowniach węglowych.
http://wolnosc24.pl/2017/03/29/walka-z- ... zie-praca/


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 10:47 
Cytuj  
Czyli rozwiązaniem problemu jest puszczanie tam stateczków i nie wyławianie tego bydła, a jeśli już prawo nakazuje to odstawiać do najbliższego portu w syrii :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 10:51 
Cytuj  
Gdzie ty tam widzisz Syrię?

Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 11:11 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Czyli rozwiązaniem problemu jest puszczanie tam stateczków i nie wyławianie tego bydła, a jeśli już prawo nakazuje to odstawiać do najbliższego portu w syrii :D


Geograf :) Chodziles w USA do szkoly?

Do Wloch przyplywaja murzyni z calej Afryki, ktorzy wsiadaja na lodzie przemytnikow glownie w Libii i Tunezji. Dzieje sie tak od bardzo dawna i nie ma to wiele wspolnego z obecnym kryzysem emigracyjnym.

Syria to troche inny rejon swiata, nawet inny kontynent. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 12:01 
Cytuj  
btw polecam mapke:

https://www.lucify.com/the-flow-towards-europe/

Ciekawe ze wiecej Ukraincow wyemigrowalo do Hiszpanii niz do Polski i prawie dwa razy wiecej do Niemiec.

Do nas tez duzo Gruzinow przyjezdza i bardzo duzo Ruskow.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 12:59 
Cytuj  
https://www.facebook.com/ArcherPL/

Ciekawy czlowiek w nieciekawym swiecie.


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:08 
Cytuj  
Marti napisał(a):
https://www.facebook.com/ArcherPL/

Ciekawy czlowiek w nieciekawym swiecie.


Ulubieńcy Niaha na 100% :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:09 
Cytuj  
Marti napisał(a):
https://www.facebook.com/ArcherPL/

Ciekawy czlowiek w nieciekawym swiecie.


Mam nadzieję, że trafi do więzienia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:29 
Cytuj  
told ya :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:35 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Marti napisał(a):
https://www.facebook.com/ArcherPL/

Ciekawy czlowiek w nieciekawym swiecie.


Mam nadzieję, że trafi do więzienia.


z tego co rozmawiałem z nim i wdrożyłem się w temat, ludzie którzy tam są balansują na granicy prawnej, niby z jednej strony grozi im wiezienie, ale jest kilka klauzur które pozwalają na coś takiego. Nie pytaj się proszę mnie jakie są to klauzury bo nie wiem. Ale oprócz niego jest kilku byłych żołnierzy GROM, JWK. Wiec chłopaki nie są w ciemię bici i wiedza co robią.
Ja osobiście mu winszuje, nawiązałem z nim nawet rozmowę, dopytuje eis o rzeczy, które mogą przybliżyć konflikt w tym regonie etc, no i o pogodę zawsze spytam.


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:43 
Cytuj  
Wspierać sdf jest dokładnie tym samym jakby wspierać zielonych ludzików na Ukrainie.
Jak komuś się wydaje, że można bezkarnie wspierać bandytów to jest naiwny.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:46 
Cytuj  
Póki co twój ulubieniec erdoś wspiera bandytów i jakoś jest ok.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:52 
Cytuj  
ale Niah ma racje Amerykanie i ich sojusznicy powinni wypierdalac z terenow Syrii, bo inaczej ta wojna nigdy sie nie skonczy. Niech sobie walcza z ISIS na terenie Iraku i tam wspieraja Kurdow, tyle ze oni Kurdow maja w dupie i chodzi tylko o to zeby zaszkodzic Assadowi i Ruskom.

Strasznie wspolczuje Syryjczykom, mieli normalne panstwo, ale zjeby z USA postanowily uzbroic opozycje. Oslabienie dyktatury oznacza wzmocnienie islamistow. Dotyczy to wszystkich panstw na Bliskim Wschodzie. Scenariusz wszedzie jest identyczny.

Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:54 
Cytuj  
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_a ... _Civil_War
tak Ci wkleję, żebyś miał większe pojecie niż z onetu :)
Ogólnie nie chce Ci Niahu tutaj nic pisać, bo wiem na interii wiedza lepiej. Ale tam jest naprawdę dziki zachód, wszyscy ze wszystkimi walczą, jak nie sami z sobą to z isis, jak nie z isis to z turasami, ruscy siedzą cicho na granicach i nie robią zupełnie nic, US wysłało duzo swoich zielonych ludzików, Polska tak samo, od dłuższej chwili wiadomo, ze grom już tam stacjonuje.

A Ty za kim byś się opowiedział, oczywiście pod warunkiem, ze ruszył byś swoje tłuste dupsko sprzed monitora? :)

P.S. nie chciałem Cie od tłustych dup wyzywać, tak się potocznie mówi, nie wiem jak wyglądasz :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 13:59 
Cytuj  
Marti napisał(a):
P.S. nie chciałem Cie od tłustych dup wyzywać, tak się potocznie mówi, nie wiem jak wyglądasz :D


Ten PS łamie wszelkie standardy Flames. Żądam kary śmierci dla autora!


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 14:03 
Cytuj  
Marti napisał(a):
Niah napisał(a):
Marti napisał(a):
https://www.facebook.com/ArcherPL/

Ciekawy czlowiek w nieciekawym swiecie.


Mam nadzieję, że trafi do więzienia.


z tego co rozmawiałem z nim i wdrożyłem się w temat, ludzie którzy tam są balansują na granicy prawnej, niby z jednej strony grozi im wiezienie, ale jest kilka klauzur które pozwalają na coś takiego. Nie pytaj się proszę mnie jakie są to klauzury bo nie wiem. Ale oprócz niego jest kilku byłych żołnierzy GROM, JWK. Wiec chłopaki nie są w ciemię bici i wiedza co robią.
Ja osobiście mu winszuje, nawiązałem z nim nawet rozmowę, dopytuje eis o rzeczy, które mogą przybliżyć konflikt w tym regonie etc, no i o pogodę zawsze spytam.


Koles ostro pierdoli moim zdaniem. Na bank jest najemnikiem oplacanym przez Amerykanow, ale nie moze sie do tego przyznac bo teoretycznie Amerykanow tez na terenie Syrii nie powinno być.

Walczy tam dla ideii lol Wielkiego Kurdystanu.

Kurdom sie nie dziwie, bo poczuli szanse dla siebie w tym konflikcie, no i kasa tez pewnie dla nich plynie grubym strumieniem. Nie dostali od Amerykanow panstwa po wojnie w Iraku nie dostana tez po tej wojnie, bo swiat ma ich gleboko w dupie :/

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 14:09 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Marti napisał(a):
P.S. nie chciałem Cie od tłustych dup wyzywać, tak się potocznie mówi, nie wiem jak wyglądasz :D


Ten PS łamie wszelkie standardy Flames. Żądam kary śmierci dla autora!


veto!


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 14:13 
Cytuj  
Pewnie NDF


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2017, 14:33 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Strasznie wspolczuje Syryjczykom, mieli normalne panstwo, ale zjeby z USA...
Było już wałkowane i wklejane jak wyglądała Syria dawniej, normalny kraj, normalni ludzie, tam przecież za komuny co bogatsi wybrańcy z obozu komunistycznego na wczasy jeździli.

Jednak nie można patrzeć na to tylko przez widokówki i pamiętać że o ile fundamentalistów trzymano tam za ryja mocno, to co jednak wyprawiali dyktatorzy wykraczało daleko poza trzymanie porządku.
Wmieszanie się w problem Syrii takich państw jak usa, francja, rosja, izrael, iran, araby itd nie mogło inaczej się skończyć.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.