mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2250, 2251, 2252, 2253, 2254, 2255, 2256 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 19:45 
Cytuj  
Kluczowy jest Strategiczny Przegląd Obronny. Postawienie na artylerię, OT. Poza Patriotami programy Homar i Wisła, klepnieto Kraba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2017, 22:00 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Teo napisał(a):
Błyskotliwe wnioski po stronie opozycji, antoni dozbraja Polskę bo jest agentem putina.

embe nie to , że się czepiam- ale daj przykłady tego dozbrajania przez antoniego. Ja na razie słyszę z czego zrezygnowano, co przesunięto.

to znaczy ze sie slabo orientujesz, bo dzieje sie sporo pod haslem SPO


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 09:34 
Cytuj  
Media opozycyjne wykończyły sędziego TK :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 11:49 
Cytuj  
Zadałem konkretne pytanie i oczekuje konkretnych przykładów- co kupiono?
Proszę nie pisać mi tu o jakichś memorandach na zakup patriotów, których nawet jeszcze nie ma i jak będą to będa kupione za kilka lat i jakichś tam projektach, że coś tam będzie kupowane itp.

Mój post odnosił się do postu :
Teo napisał(a):
Błyskotliwe wnioski po stronie opozycji, antoni dozbraja Polskę bo jest agentem putina.

A więc krótko - konkretne przykłady co kupiono lub konkretną umowę na zakup tu i teraz.

Bo wiecie- PIS obiecywał, że nie będzie podwyżek podatków- ale wiecie jak jest z obietnicami, planami - tak więc interesują mnie konkretne działania a nie sfery planów i obietnic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 12:03 
Cytuj  
generalnie to zakupy jakis czolgow czy innych smiglowcow i tak gowno da jesli dojdzie do konfliktow bo raczej nawet nie wyjada z placu :) ale juz f-16 czy wlasnie rakiety lub system antyrakietowy duzo da. cos tam macier pozamawial czy kupil no bez jaj.

a jesli chodzi o patrioty to to jest wielki sukces i kropka. bo jesli hamburgery chca nam sprzedac najnowsza technologie ktorej jeszcze nawet sami nie maja to to jest duzy sukces. nawet jesli sami zaczna produkcje od 2020. ja im sie dziwie ze nie chcieli nam wcisnac starszych modeli istniejacych na rynku ktore raczej potanieja jak wyjda nowsze. takze na plus. jesli chcemy mowic o jakiejs realnej obronnosci to wlasnie systemy antyrakeitowe, lotnictwo i atak rakietowy bo po 1 uderzeniu jest spora szansa ze zdazy doleciec wsparcie z nato a bez systemu antyrakeitowego to co nam po wsparciu jak bedzie wszystko rozpierdolone. inna sprawa ze poki co zagrozenie ze storny ruskich oceniam jako zerowe :) mimo wszystkich strachow.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 12:29 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Zadałem konkretne pytanie i oczekuje konkretnych przykładów- co kupiono?
Przykładowo chłopaki w ustce zamiast 12szt amunicji rocznie z przydziału na strzelnicę teraz mają 100szt :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 12:41 
Cytuj  
Teo napisał(a):
lordyp napisał(a):
Zadałem konkretne pytanie i oczekuje konkretnych przykładów- co kupiono?
Przykładowo chłopaki w ustce zamiast 12szt amunicji rocznie z przydziału na strzelnicę teraz mają 100szt :)


rozrzutnosc imho :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 12:57 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Przykładowo chłopaki w ustce zamiast 12szt amunicji rocznie z przydziału na strzelnicę teraz mają 100szt :)

Hehe grubo. Tyle to mi idzie na jednym popołudniowym wyjściu :D
Pytanie jakiej amunicji. Bo troszkę inna cena jest za 9mm, a inna za .50


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 16:16 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
A więc krótko - konkretne przykłady co kupiono lub konkretną umowę na zakup tu i teraz.

Chybiony trochę zarzut, bo podpisanie umowy na dostawy (już nie mówiąc o samej ustawie) w przypadku "grubego" sprzętu / dużych kontraktów trwa lata.

Po prostu się nie da się jeszcze rozliczyć z wiekszych zakupów na podstawie Przeglądu Obronnego uchwalonego parę miesięcy temu. Wiem wygodne dla rządzących, ale obiektywne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 16:23 
Cytuj  
Ale przecież caracale... jedno co mogę w tym temacie skrytykować to że plecie chłopina antoni często różne bzdury i potem go łatwo za to łapać, ile on już tych śmigłowców kupił w takim czy siakim trybie, potem jakieś armie dronów też były, no i zamach smoleński :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 16:31 
Cytuj  
Co do podatku paliwowego to tak jest zły. Nie jego cel (który jest ok), tylko sam podatek.

Tylko się nie mówi po co on naprawdę jest, a nie jest w pierwszej kolejności po to, żeby drogi lokalne naprawiać - to drugorzędny powód.

Pierwszorzędny (tzn. wd. mnie) jest dla finansowania budowy dróg północ-południe, m.in Via Carpatia 600 km przy granicy wschodniej, ale też innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 16:38 
Cytuj  
Oby nie przyszło im do głowy by wprowadzać podatek drogowy jak w Niemczech, nawet proporcjonalnie do zarobków, u nas sporo kasy trafia już z paliwem na niby budowę dróg ale to ściema przecież, taki podatek miałby sens ale musiałby być nietykalny do innych celów jak faktycznie budowa dróg regionalnych, ja mam gdzieś autostrady ale obwodnicami i drogą koło domu nie pogardzę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 16:38 
Cytuj  
Raki kupiono, kilka już trafiło do 17WBZ. 120mm to chyba wzmocnienie, nie?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 16:44 
Cytuj  
sula napisał(a):
Co do podatku paliwowego to tak jest zły. Nie jego cel (który jest ok), tylko sam podatek.

Tylko się nie mówi po co on naprawdę jest, a nie jest w pierwszej kolejności po to, żeby drogi lokalne naprawiać - to drugorzędny powód.

Pierwszorzędny (tzn. wd. mnie) jest dla finansowania budowy dróg północ-południe, m.in Via Carpatia 600 km przy granicy wschodniej, ale też innych.

Każdy grosz w kasie jest dobry, bo rządzący lubią czasem sypnąć elektoratowi, no i swojaków trzeba wykarmić. Można też stwarzać pozory, np. kompletny bankrut finansowy i moralny - ZUS - może udawać, że stać nas na utrzymanie coraz większej armii emerytów (nie zapominając o samych urzędnikach, oczywiście). :wink:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 17:00 
Cytuj  
No w przypadku emerytur to by się przydało np. wprowadzenie emerytury obywatelskiej stosunkowo niskiej i jednakowej dla nowych emerytów z jednoczesną obniżką ZUSU/opodatkowania. (tak wiem, że pragnienie jest ZUS spalić i zaorać, ale trzymajmy się realiów, a nie marzeń).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 17:20 
Cytuj  
Nikt nie dotknie emerytur, bo to oznacza przegrane wybory. Takie są uroki demokracji. Nie ważne, że dla ciebie nie będzie żadnej emerytury, albo co najwyżej jakieś ochłapy rzędu 400zł - teraz masz zapierdalać, żeby obecni emeryci mieli większe emeryturki niż nie jeden młody pracujący na pełen etat.
Jeśli chodzi o emerytury to moje zdanie jest niezmienne: obecne pokolenie emerytów najwyraźniej nie wypracowało sobie (lub dało się okraść, w każdym razie nie ma kasy) i teraz żyje na kretyd, który będą spłacać młodzi. Chuj im w dupę.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 21:41 
Cytuj  
System emerytalny to najzwyklejsza piramida. Od samego poczatku skladki szly na obecnych emerytow. W sumie nie byloby to az takim problemem gdyby nie demografia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2017, 21:51 
Cytuj  
Problemem było to że po 89r lepiej było rozdać majątek narodowy niż stworzyć jakieś sensowne fundusze lub przy prywatyzacji niech np 3-5% akcji pracuje na emerytury i renty tych co pracowali przed 89r, wtedy mielibyśmy normalność ale jak to załatwić jak dawało się kulczykowi kredyt na zakup akcji tpsa, które potem sobie sprzedawał france telecom, a emeryturami niech się martwią w przyszłości.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 08:06 
Cytuj  
jebać emerytów. Zbrodnią według mnie jest przymus emerytalny i płacenia na pierdolony zus, a obowiązkiem każdego Polaka jest doprowadzenie do jego upadku.
Jak któryś sobie nie zabezpieczył przeszłości i liczył na zus to niech zdycha - ożywi to rynek mieszkaniowy i wyeliminuje starych ludzi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2017, 08:49 
Cytuj  
100% hipstera w tczewiaku ;)

JKM o uchodzcach i psach:

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/an ... opcji-psow

brechtlem :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2250, 2251, 2252, 2253, 2254, 2255, 2256 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.