mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2255, 2256, 2257, 2258, 2259, 2260, 2261 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 10:43 
Cytuj  
Młodzi w PO to kompletna porażka.

Riczi na łącznika opozycji zaproponował Kopaczową. No kurwa genialne posunięcie, Schet z miejsca dał lajka.

U totalnych pojawiają się rozsądni ludzie, którzy widzą bezsens obecnej narracji, na szczęście wszyscy mają ich w dupie, więc dalej będą klepac bzdury a'la Unia Wolności i histeryzować.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 10:57 
Cytuj  
Po pierwsze oglądam co chce - nie mam, że muszę żeby "wyrobić " sobie poglądy. Mam określone poglądy i oglądanie tvp gdzie na pasku stale o puczu i bojówkarzach uważam za bezsensowne- próbowałem kiedyś i tego się nie dało oglądać/słuchać.
Serio jak mi ktoś mówi, że po 2 latach działalności Kurskiego trzeba oglądać wszystko, żeby wyrobić sobie poglądy to budzi tylko moje zlitowanie. Do dziś nie rozumiem np embe, który ogląda namiętnie tvn, tvn24 i głośno cały czas śmieje się z tego co tam mówią- dla mnie to dziwne oglądać coś z czego się śmieję , w co nie wierze- jakiś masochizm intelektualny.
To tak jakbym musiał oglądać seriale wenezuelskie w oryginale- można dla poszerzenia horyzontów- ale po co? :)
Wy się śmiejecie ze mnie, że oglądam tefałeny a ja z was, że oglądacie tvpis, niezależne itp :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 11:01 
Cytuj  
aha... zapomniałeś napisać że dobra zmiana...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 11:18 
Cytuj  
To nie masochizm, to poznawanie różnych opinii. To się właśnie robi, żeby wypracować własny światopogląd. Nazywanie tego masochizmem...serio?!

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 11:41 
Cytuj  
Nieźle tam się dzieje u Ciebie Teo...ahh te Salomonowe wyroki :lol: :lol:
http://krakow.onet.pl/krakow-posadzil-r ... ch/c2v73bg


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 12:00 
Cytuj  
Jakiś absurd, niezłe wałki tam odchodzą. :wtf:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 13:13 
Cytuj  
A tam, zwykły układ jak w stolycy. Nie chcieli się poczuć gorsi pewnie :D

A tu Ziobro, takie tam wystąpienie :D Spodobało mi się to odwołanie do profesora i magistra, dwóch wielkich autorytetów opozycji :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=j5lpdd2p33w


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 13:29 
Cytuj  
Ja się dziwię że w Krakowie nie ma tego wszystkiego nagłośnione, całe podgórze i kazimierz aż się trzęsie od info o przejęciach kamienic i działek, a ścisłe centrum podobnie z kamienicami gdzie ludzi zamykali w piwnicy na tydzień i przychodzili z umowami do podpisania, o sądzie apelacyjnym słyszeliście ale to tez nie wszystko, do tego dochodzą gigantyczne przejęcia działek przy tworzeniu zagospodarowania miasta w latach 90-tych i w okolicach 2010 roku, tylko że u nas w tym siedzą głownie komuchy i solidaruchy, PO i PSL to drobnica, która wyciągała tylko na lewe firmy fundusze i dofinansowania albo słynne u nas pustostany wybudowane w programie jak wymyślił rząd PO-PSL dla deweloperów, conctruction tu jest tylko czubkiem całej afery itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 14:07 
Cytuj  
spoko lordyp kazdy oglada co chce i wierzy w co chce :) oh wait przeciez totalitaryzm i brak wolnosci.

Obrazek

Obrazek

;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 14:16 
Cytuj  
Trzeba przyznać że koło 16 był największy tłum i obie stacje pokazywał podobnie ale tvn podgrzewał atmosferę długo, a tvp studziło innymi informacjami, w tvn mieli gości mówiących o końcu świata, w tvp o tym że odchodzimy od postkomuny.
lordyp otrzymał klapki partyjne i widzi tylko przekaz taki jaki chce.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 14:31 
Cytuj  
hehe- ale widzicie sami- ja oglądam co chce i nie mówię ( jak wy ) co mają inni oglądać.

Oglądasz tylko tvn???- oglądaj tvp , żeby mieć pełen obraz - tam przecież pisze o puczu i brutalnym ataku Michnika na dziennikarza.

To, że oglądacie ten swój tvp to jedno ale tłumaczenie innym żeby też oglądali .....
Kto z przeciwników obecnej władzy pisze żebyście oglądali tvn-y?- jakoś sobie nie przypominam.
Taka mała różnica :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 14:36 
Cytuj  
Ignorancja to siła

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 14:38 
Cytuj  
Ale o co tobie chodzi lordypie, że z rodziną oglądacie TVN i boicie się zaglądać do reżimowej tvp ?
Widzisz lordypie tu chodzi o to że nawet jeśli ja popieram realizacje programu wyborczego pis nie znaczy że popieram ich polityków, oglądam sobie jak mam czas tvn i tvp, nie ma teraz rzetelnego niezależnego i obiektywnego przekazywania informacji, informacja jest zbyt cenna dla polityków i jest kreowana, mistrzami tu byli i są w tvn, maja dobre zaplecze i dobre doświadczenie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 15:02 
Cytuj  
To tak krótko- oglądałem kilka razy ( z ciekawości) wiadomości w tvp, szczególnie relacje z tych pierwszych marszów KOD, z "puczu" w sejmie, czy tą słynną kilkunastosekundowa relacje z WOŚP i jakoś kilka programów z gośćmi. Odnośnie tych ostatnich porównajcie sobie np Kawę na ławę z podobnymi programami w tvp- w tvn są przedstawiciele WSZYSTKICH opcji politycznych w sejmie + prezydenta- jak jest w tvp chyba nie muszę tłumaczyć. Wiem jaki obraz przedstawia tvp i to nie odpowiada mojemu światopoglądowi w przeciwieństwie to tvn.
To nie kwestia ignorancji, poznania przeciwnej strony czy co tam piszecie, to kwestia dbania o samopoczucie :)
Jak rozumiem wypowiadając się o Turcji oglądacie kanały tureckie w ich języku?- w przeciwnym wypadku byłby to wyraz ignorancji, braku szerokiego poglądu ze wszystkich stron.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 15:06 
Cytuj  
Czyli jeszcze wymyśliłeś teraz że TVP nie zaprasza opozycji, kur... nóż się w kieszeni otwiera, ja się poddaję, pisz sobie chłopie co chcesz, ja nie mam zamiaru cie do niczego namawiać i przekonywać, zachęcam do myślenia bo z wiekiem będzie u ciebie coraz gorzej podejrzewam.

Wczoraj do programów politycznych PO nie pozwoliło zaproszonym gościom iść do TVP, zażądali od prowadzącego przyjęcie szczerby, a ci się wkurzyli że nie będą pozwalać na ustawianie przez polityków ich programów, z tego co widzę zawsze ale to zawsze w programach politycznych są od kukiza, z nowoczesnej, pis, psl i tylko po ma przyzwyczajenia z dawnych lat jak wygląda obsada politycznych programików w tvp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 15:12 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Czyli jeszcze wymyśliłeś teraz że TVP nie zaprasza opozycji, kur... nóż się w kieszeni otwiera, ja się poddaję, pisz sobie chłopie co chcesz, ja nie mam zamiaru cie do niczego namawiać i przekonywać, zachęcam do myślenia bo z wiekiem będzie u ciebie coraz gorzej podejrzewam.

Ale ja ci nic nie próbuje wmówić , pisze co widziałem, a widziałem chyba ze 2 programy gdzie nie było nawet 1 przeciwnika politycznego- 3 osoby z PIS , 1 z kukiza i chyba 2-3 specjalistów ( akurat popierających obecną zmianę ). Nie wiem może przypadek, ale stwierdzam fakt.
Jeśli napiszesz, że NIGDY tak nie było to cię tu przeproszę, że nie oglądanie tvp :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 15:17 
Cytuj  
No to masz problem faktycznie bo prognoza pogody to zazwyczaj jedna laska pewnie od dyktatora, a ci w teleexpresie to już sam nie wiem, reżim panie i korea północna.
Czy w TVN wszystkie programy polityczne obsadzane są szerokim składem partyjnym, no nie są, ponownie napiszę ci... myśl chłopie czasami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 15:22 
Cytuj  
Czyli jednak nie napiszesz, że nigdy tak nie było?
Czyli mogła być szansa, że takie programy oglądałem?

Właśnie doczytałem o co ci chodziło z tym Szczerbą w programie tvp- ocena rady mediów :
"Jeżeli zaproszenie nie jest wystawione na konkretną osobę, lecz na organizację albo instytucję - jedynie one wyznaczają swego przedstawiciela, a kwestionowanie tego wyboru przez redakcję lub wydawcę stanowi naruszenie zasad etyki dziennikarskiej" - oceniła Rada.

Broń dalej tvp jaka to fajna telewizja, której dziennikarze mówią - ten jest fajny może u mnie być a ten nie - faktycznie warto mieć obraz poglądów takiej telewizji :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 15:25 
Cytuj  
Nie odwracaj kota ogonem, tu nie TVN.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 15:49 
Cytuj  
No właśnie wyczytałem, że dziennikarz Wiadomości robił relację ze słabej frekwencji na wczorajszej demonstracji.
Tyle, że kręcił to 40 min przed jej startem :)
Tak bardzo potrzebny jest ten ogląd spraw z 2 strony :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2255, 2256, 2257, 2258, 2259, 2260, 2261 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.