mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2256, 2257, 2258, 2259, 2260, 2261, 2262 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 16:04 
Cytuj  
Gdzie wyczytałeś?
W TVNie zobaczysz jak stali ze świeczkami, w TVP pomnik uwalany woskiem. To jest właśnie pluralizm.
Jedni powiedzą że młodzian prowokował dla lajków, inni że Michnik jest cham i prostak mówiąc do niego per "skurwysynu".
Oglądając tylko jedną stronę monety znasz połowę prawdy i twoja opinia też jest w konsekwencji niepełna, więc fałszywa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 16:33 
Cytuj  
lordypie, ale ty nie dostrzegasz właśnie że obie strony mediów kreują informacje na potrzeby partyjne, dziennikarze w tvn zapowiadali że będzie 100k luda, potem tłumaczyli że jest mniej bo wakacje, bo nagonka mediów reżimowych itp, a fakt jes taki że samorządowcy psl i po dali dupy z organizacją busów, za to w tvn było umniejszanie wszystkiego że może będzie z 10k luda, a potem się okazało że nawet tyle nie było.
Co ciekawe dziennikarze tvp wiedzą że będą zagłuszani i przeszkadzać im będą blisko sejmu, więc rozstawili się kawałek dalej, jak ich zobaczyli puczyści to przybiegli i zagłuszali, odpychali kamerzyste itd, a w TVN poszedł przekaz że tvp pokazuje malutką grupkę gdzie indziej.

Jest zabawnie lordypie ? Teraz zerknij na nasze i swoje posty i kto co łyka ? :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 17 lip 2017, 16:50 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 16:47 
Cytuj  
lordyp oglada tvn i lyka jak leci przekaz. mysl ze moze istniec inna rzeczywistosc jest poza zasiegiem jego rozumowania. nie mowcie mu jak ma zyc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 17:04 
Cytuj  
Zwolennicy PIS interesują się przekazem z każdej strony, ich przeciwnicy są ignorantami, łykają tylko to co mówi tvn- ok zrozumiałem .

A tu macie jeszcze taką ciekawostkę :
Politycy Prawa i Sprawiedliwości przekonują niestrudzenie, że polska dyplomacja była w zapaści. Stąd nowa ustawa o służbie zagranicznej. Ale w ramach podnoszenia jakości polskich dyplomatów PiS obniża wymogi, jakie muszą spełnić kandydaci aspirujący do stanowisk kierowniczych. Dotychczas musieli mieć udokumentowaną znajomość dwóch języków obcych, w nowej ustawie takiego zapisu nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 17:11 
Cytuj  
Ale zdajesz sobie sprawę jakie mordy były nominowane przez poprzedników, za sld wszelkie kontrowersyjne komuchy dostawały placówki, za PO podobnie, tak jakby wypełniali jakieś wcześniejsze ustalenia, PiS przynajmniej ubeków, komuchów i towarzyszy nie wstawi bo to nie ich grupa docelowa.

Jak pracuje to leci obok comedy central ale w kółko jedno i to samo, więc leci tvn24 tvnBis lub TVP, teraz mamy wizytę książęcą, w TVN24 na siłę wciskają że PiS chce upolitycznić wizytę bla bla bla, w tvp mamy historie ich poznania, rodziców, bla bla bla... ale wyjątkowo ani slowa by to wiązać z sukcesem czy poparciem dla PiS.
Ale najważniejsze nadal jest grillowanie reformy sądownictwa, nawet Strzembosza przywieźli specjalnym samochodem, nie wiem czemu tak ryzykują bo ostatnio michnik prawie wyzionął ducha u nich.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 17 lip 2017, 17:16 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 17:33 
Cytuj  
:lol:
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/pis-wycof ... 57717.html
Całe szczęście że mamy tak dobrą opozycje, która uratowała nas przed podwyżkami paliwa.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 17:43 
Cytuj  
Cytuj:
Zapadła decyzja o wycofaniu ustawy benzynowej. Będziemy szukać innych metod na zgromadzenie środków potrzebnych na budowę. Na pewno nie będziemy sięgać do kieszeni obywateli - powiedział PAP prezes PiS.

Jak sięgną do kieszeni przedsiębiorców (nie obywateli :roll: ) czy korporacji to i tak zapłacą konsumenci (obywatele), no ale oni do kieszeni obywateli nie sięgną... wilk syty i owca cała...
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 17:49 
Cytuj  
hehe
ale pytają wielgusową o wizytę książęcą, a ona że pis to wykorzystuje i przysłania podwyżkę paliw, a dziennikarz że prezes powiedział że rezygnują z tego, no to eeee... ale ustawa sądownictwa... potem dziwię się że lordyp ma tak zrytą banię przez te obiektywne przekazy, które ogląda z rodziną.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 17:52 
Cytuj  
Zamiast w paliwa walną podatkiem w wynajmujących. Mniejsza grupa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 17:59 
Cytuj  
Ja bym doliczył do mandatów +100% na drogi i już.

------------------------------

Podobają mi się pomysłowość w robieniu wałów http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, ... 36583.html


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 18:43 
Cytuj  
Może i dobrze że uwalili. Te stacje metra są brzydkie, zbyt masywne. Daszki, sraszki i zelbet.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 18:45 
Cytuj  
myslalem ze cos zobacze w faktach o wizycie ... w koncu zobaczylem na sam koniec faktow minutowa relacje ale oczywiscie dudy nie pokazali :) dowiedzialem sie ze podatku paliwowego nie bedzie i dobrze :) ciagle tvn>tvp jesli chodzi o sposob podania. no robia to jakos tak bardziej nowoczesnie i przkeaz bardziej latwiejszy. tvp jednak duzo gorzej no chyba ze w tvnie manipulacje sa juz na takim poziomie ze az oczy bola wtedy przelaczam :) ogolnie patrze ze te kilkanascie minut polityki w tv to i tak chyba za duzo trzeba sobie znowu przerwe zrobic :)


jeszcze a propos reformy sadownictwa dzis mialem spotkanie z sedzia ktora jednak robi jako radca prawny (skonczyla aplikacje sedziowska) bo nie ma szans na stanowisko bo to jest straszna kasta i tylko znajomosci tutaj dzialaja. no ale pytam ja na koniec co sadzi o ustawie to mowi ze tragedia ale najbardziej sie boja dyscyplinarek dodaje tez ze gdyby nie kaczynski (ten co spadl) to by dzis nawet nie byla radca prawnym bo sie okazuje ze to on pchnal ustawe ktore jakby uwalniala ten zawod (inna bajka e wtedy studia prawnicze konczyla tez marta kaczynska ale to juz by bylo zbyt duze domniemanie chociaz taki lordyp by lyknal bez popity :P)

takze dobrze ze nie bedzie podwyzki, dobrze ze pis wysluchal ludzi :P a sedziow mam w dupie. to ze bedzie dyscyplinarka nad nimi mi to pasuje.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 19:17 
Cytuj  
Piszpan
Fakty ZACZĘŁY się od wizyty, potem było też o dzieciach i na koniec znów- w sumie 3x był materiał o wizycie pary książęcej, prawie wszedzie widziałem i dudusia i jego żonkę.
Ja nie wiem jak Ty to oglądasz- potem sie dziwic ,że w tvn to nic nie pokazują :)

Obejrzałem dziś także wiadomości.
O wczorajszych demonstracjach- wyciąganie kto kiedyś powiedział coś na kogoś( czyli przekaz- oni wszyscy jednak się nie lubią), wyśmiewanie frekwencji, zdziwienie, że o 19 już nikogo prawie nie było.
O propozycjach wspólnego frontu opozycji- w sumie ten nie chce, ten nie chce, eee ciamajdan
2x w zupełnie rożnych tematach ( o połączeniu opozycji i agencji ratingowej) te same slogany : "ulica i zagranica"- hehe powstaje jakieś hasło w stylu targowica itp i w kółko wałkowane, nieważne że czasami temat nie pasuje.
Na koniec całkiem ciekawy materiał o uchodźcach z Libii i oczywiście wrzutka ni w pizde ni w oko- "tylko jeden na 20 uchodźców to uciekinier wojenny z Syrii"- qwa gdzie Libia a gdzie Syria, ale trzeba pokazać, że PIS ma racje, prawie wszyscy to uchodźcy ekonomiczni.
Powiem tak - ogólne materiały całkiem spoko i nawet ciekawe, ale jak tylko przechodzą do polityki to serio - jątrzenie i jątrzenie.
Oglądajcie sobie sami- mimo 2 stron namawianie ja jednak nie daje rady.


Ostatnio edytowano 17 lip 2017, 19:29 przez lordyp, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 19:27 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Nieźle tam się dzieje u Ciebie Teo...ahh te Salomonowe wyroki :lol: :lol:
http://krakow.onet.pl/krakow-posadzil-r ... ch/c2v73bg



Wiesz co to jest zasiedzenie?

Isengrim napisał(a):
Ignorancja to siła

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 19:33 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Piszpan
Na koniec całkiem ciekawy materiał o uchodźcach z Libii i oczywiście wrzutka ni w pizde ni w oko- "tylko jeden na 20 uchodźców to uciekinier wojenny z Syrii"- qwa gdzie Libia a gdzie Syria, ale trzeba pokazać, że PIS ma racje, prawie wszyscy to uchodźcy ekonomiczni.

Akurat tego nie wiem czemu się czepiasz.

"Ratujmy uchodźców z Syrii" było i jest używane jako argument do wpuszczania fali emigracyjnej z Afryki i Azji od ponad 2 lat przez wiele rządów i polityków.

Nie wiem czemu się tak oburzasz, że jest to przypominane i obalane. Choćby i w rządowych mediach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 20:17 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Nieźle tam się dzieje u Ciebie Teo...ahh te Salomonowe wyroki :lol: :lol:
http://krakow.onet.pl/krakow-posadzil-r ... ch/c2v73bg



Wiesz co to jest zasiedzenie?

Isengrim napisał(a):
Ignorancja to siła

Te, Profeta, ale ogarnij artykuł, bo się samozaorałeś.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 20:32 
Cytuj  
nie wiem lordyp zaczalem cos ogladac od moze 5 po 19 :) i byl material o wizycie moze max 1 min na samuitenki koniec bez dudy. tvp nie widzialem ;/ ja lubie sobie jak cos ogladam na tvnie przelaczyc na tvp i zobaczyc jak tam to komentuje. no dzis w tvnie bylo 20 min o opozycji i swieczkach. ale tez popelnili gafe bo dziennikarz powiedzial na antenie ze dzis w wolnej poslce taki to a taki wyrok :) przeciez bronimy wolnosci to troche mylne przekazy podaja.

kurwa jak ja bym chcial telewizje zrobiona jak tvn ale zeby bylo o wszystkim i w miare obiektywnie. serio nie da sie?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2017, 20:38 
Cytuj  
Musiałaby być druga "prywatyzacja" exbudu i preferencyjne kredyciki od banków, wiesz że korzenie TVN zaczynały się w 1984 roku jak sbecja pozwoliła trójce panów na założenie firmy w luksemburgu, nawet sekretarkę mieli z polecenia komuchów, potem już leciało z górki po 1989 roku, a skrzydła rozwijali jak wymyśliła sobie ta grupka że pozbieramy polityków z pc, aws, uw, kld i zrobimy PO, a wy zrobicie dobry profesjonalny tvn, no i wyszło dobrze, nawet wiernym sługusom komuszkowym dawali intratne posadki w tv, to tak w skrócie na faktach bez całej otoczki teorii spiskowych :)

-----------------

Ostatnie wiece puczystów to "Grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności" :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 07:19 
Cytuj  
ale wiesz, że pis powstało tak samo jak po? Na popiołach awsuw


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2017, 07:32 
Cytuj  
Z tym uw to nie bardzo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 2256, 2257, 2258, 2259, 2260, 2261, 2262 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.