mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Czy tczew z robalem już zarżneli to forum?
Ankieta wygasła 19 lut 2018, 15:19
tak 29%  29%  [ 9 ]
nie 19%  19%  [ 6 ]
prawie, ale jeszcze muszą zbanować paru starych userów 39%  39%  [ 12 ]
prawie, ale jeszcze muszą skasować pare tematów 13%  13%  [ 4 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość
*

PostNapisane: 13 lut 2018, 17:58 
Filmik, który został celowo stworzony do powszechnego rozpowszechniania na youtube można ukraść? Nie wiem, może warn i zmiana źródła zamiast banowania? Huragan sobie oglądalność podbijał na forum z k20 userów?
Bo wiesz, w zabawnych wkleiłeś kilkuletni filmik "skradziony" wedle twojej definicji. Także ten.
Co do wizji, to ja tam nie wiem, ale banowanie za byle chuj raczej nie jest dobrym rozwiązaniem. Spamerzy ok, wiadomo. Ale bany i ułaskawienia za krzywe spojrzenia, to droga donikąd.
Adminofaszyzm jest najlepszym adminoliberalizmem tylko w żartach, nie na serio.

PostNapisane: 13 lut 2018, 18:02 
Isengrim napisał(a):
Filmik, który został celowo stworzony do powszechnego rozpowszechniania na youtube można ukraść? Nie wiem, może warn i zmiana źródła zamiast banowania? Huragan sobie oglądalność podbijał na forum z k20 userów?

W dupie mam jego logikę. Grunt, że to zrobił. Warny co do piractwa były.

Cytuj:
Bo wiesz, w zabawnych wkleiłeś kilkuletni filmik "skradziony" wedle twojej definicji. Także ten.

Zajebałem komuś i wrzuciłem na swój kanał? Leciałem w chuja jak Huragan?

Cytuj:
banowanie za byle chuj raczej nie jest dobrym rozwiązaniem. Spamerzy ok, wiadomo. Ale bany i ułaskawienia za krzywe spojrzenia, to droga donikąd.

Nie banuję prócz spamerów chyba, że ktoś bardzo grubo przegnie. Czyli Piszpan i Huragan, a to czasowe bany były tylko.

PostNapisane: 13 lut 2018, 19:00 
Strażnik moralności, ja pierd... litości.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

PostNapisane: 13 lut 2018, 20:14 
Nie no jasne, nasrajmy politycznego scieku jeszcze 10 threadow zebys mogl sam sobie w nich odpowiadac. Walkowanie tematu PIS/PO po raz 2137 na pewno ozywi forum. Jest jeden thread do polityki i tam sobie mozesz w bagnie siedziec po szyje. Ciesz sie, ze w ogole mozesz tu o polityce rozmawiac i nie zmuszaj innych do tolerowania tego na forum o grach - koniec kropka.

Forum bylo martwe od dluzszego czasu a w momencie kiedy zaczalem adminowac bylo zajebane bot spamem po brzegi i tygodniowo pojawialy sie dziesiatki spam postow. Eksperymentalnie zaczalem zrzucac spam posty do pogawedek bez kasowania ich, zeby unaocznic niektorym jaka jest skala problemu (nie chce mi sie nawet liczyc zbanowanych IP/kont za spam).

Oczywiscie, ze na forum malo sie dzieje - jest discord, rynek mmo jest martwy, ludzie dorosli i znalezli inne zainteresowania. A Discord..? Po co pisac na forum, kiedy mozna od razu porozmawiac na dany temat bez czekania x godzin az ktos odpisze. Jak ktos tutaj nie widzi zwiazku jednego z drugim to niestety nie moge pomoc (watpie czy cokolwiek moze pomoc).

Bany - "banowanie swiadczy o kompleksach" - spoko, jak masz taka wizje to okej - ja mam inna. Bany swiadcza o tym, ze uzytkownicy nie potrafia przyjac do wiadomosci, ze niektorych rzeczy nie nalezy robic. Grozby IRL, jakies zalosne proby doxxingu i przewinienia z regulaminu spotkaly sie z odpowiednia odpowiedzia. Jesli ktos jest na tyle zarozumialy, ze mimo wielokrotnych prosb dalej robi z mordy dupe to ewidentnie zasluguje na bana. Poza tym, jest tylko kilka banow. W zadnym stopniu nie zostali zbanowani wartosciowi uzytkownicy, jedynie sam sciek.

Zyjecie w wymyslonym swiecie gdzie czas sie zatrzymal 10 lat temu.

PostNapisane: 13 lut 2018, 20:17 
Wszystko super ale to forum nie jest twoją prywatną witrynką, jesteś tu tylko adminem, powinieneś podchodzić do tego z mniejszymi emocjami bo jeśli nadal uważasz że nie możesz ogarnąć dziesięciu userów na forum to tak jak ci napisano, zbanuj i wtedy może ogarniesz własne posty na pustym forum.

"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

PostNapisane: 13 lut 2018, 20:22 
Ty jestes tylko userem, ja tylko adminem. To forum od dobrej dekady nie budzi we mnie zadnych emocji tak jak u wiekszosci tych, ktorzy juz nie postuja.

Nie mam zamiaru nikogo ogarniac, jesli ktos nie potrafi pojac prostych zasad to nie jest tu mile widziany. Wychowywanie starych zgorzknialych dziadow, ktorzy przychodza na forum sapac o politycznym bagnie bo irl nie maja z kim o tym pogadac nie lezy wsrod moich zainteresowan.

PostNapisane: 13 lut 2018, 20:26 
Powinieneś leczyć takie obsesje, a nie wyładowywać się na dogorywającym forum.

PostNapisane: 13 lut 2018, 20:29 
Fajnie.

PostNapisane: 13 lut 2018, 20:35 
no

*

PostNapisane: 14 lut 2018, 14:27 
Fora nie zdechły i dc ich nie zastąpi. Starczy na fejsbuniu się rozejrzeć trochę, żeby zobaczyć zainteresowanie ludzi do pisania czegoś dłuższego niż 2 linijki i emotka.
Ale to forum nie jest ani jedynym tematycznym, ani nie ma sprawnej animacji, ani setek userów, których trzeba trzymać za mordę. Może mniej personalnego zaangażowania (również przez szukanie jakiś kwitów), a więcej swobody?

PostNapisane: 14 lut 2018, 15:14 
Ja jeszcze nie kumam wybory mmo do Dzialow gier: 5 tytulow w tym DAOC ktory dawno umarl, a nowy jest w fazie glebokiej alfy i FFXIV w ktory gra z forum chyba tylko tczew.

Albion poszedl do piachu (podobnie jak Elder Scrolls Online), a np. FFXI w ktore ciagle gra pewnie z 10 osob z forum jest w mniej popularnych tytulach.

PostNapisane: 14 lut 2018, 17:02 
Ja nie grałem w ff14 od kilku miesięcy. Teraz reaktywowałem konto. Jednak dział jest odwiedzany z zewnątrz, w przeciwieństwie do działu teamMyrta ;)

PostNapisane: 14 lut 2018, 18:38 
kamilus napisał(a):
Ja nie grałem w ff14 od kilku miesięcy. Teraz reaktywowałem konto. Jednak dział jest odwiedzany z zewnątrz, w przeciwieństwie do działu teamMyrta ;)

"Odwiedzany z zewnatrz" raz na kwartal przez spamerow reklamujacych swoje gildie.

FFXI to jedyny zywy dzial gry mmo obok wowa.

PostNapisane: 14 lut 2018, 19:20 
DAoC dalej jest widoczny bo jako jedyne community na tym forum przedstawiali zawsze zajebisty poziom i sie ustawiali na gre wiele lat po tym jak oficjalne serwery staly sie gownem.

PostNapisane: 15 lut 2018, 19:01 
Aenima napisał(a):
Obudzcie mnie jak Konrador wróci

Dokładnie tak Bartoszu

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2