mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 10:57 
 
A może warto omówić to przy bez------alcoholowym.


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 11:08 
 
Taunis z taką inteligencją to ciebie nawet do kopania rowów nie rpzyjmą (literówka zamierzona by zakompleksiony chłopaczek miał co wytknąć w odpowiedzi).
Generalnie dalej w tobie wegetuje postawa polaczka/cwaniaczka/złodzieja/kombinatora. A myślałem, że jako naród wyrośliśmy z tego, a epoka badylarzy, złodzieji, kombinatorów mineła. Wyjedź do ruskich, najmij się do jakiegoś kołchozu - tam wszyscy po przyjściu do "pracy" kombinują/kradną/podpierdalaja się nawzajem, a normalną pracą gardzą.
Pasujesz do nich jak ulał. Taki żywy pomnik ubiegłej epoki.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 11:21 
 
Mark24 napisał(a):
Taunis z taką inteligencją to ciebie nawet do kopania rowów nie rpzyjmą (literówka zamierzona by zakompleksiony chłopaczek miał co wytknąć w odpowiedzi).
Generalnie dalej w tobie wegetuje postawa polaczka/cwaniaczka/złodzieja/kombinatora. A myślałem, że jako naród wyrośliśmy z tego, a epoka badylarzy, złodzieji, kombinatorów mineła. Wyjedź do ruskich, najmij się do jakiegoś kołchozu - tam wszyscy po przyjściu do "pracy" kombinują/kradną/podpierdalaja się nawzajem, a normalną pracą gardzą.
Pasujesz do nich jak ulał. Taki żywy pomnik ubiegłej epoki.


kiepski z ciebie psycholog. typowy polski, domorosły specjalista od wszystkiego. zajmij się lepiej swoimi rowami, na tym się na pewno dobrze znasz.

ale w jednym jestes mistrzem. jeszcze nie spotkalem na zadnym forum,czlowieka ktrory pisalby rownie absurdalne rzeczy i twierdzil przy tym ze robi literowki specjalnie. to juz jest jakas parodia, ja bardzo przepraszam. piszasz takie bzdety (o literowkach) od razu kompromitujesz reszte swojej wypowiedzi.

no ale who cares

*

Posty: 50
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 11:23 
 
Myśłałem, że jednak Taunis potrafi inteligentnie prowadzić dyskusję (pomimo tematu flames), ale gdy skończyły się argumenty szydło wyszło z worka ...Taunis - pan jest idiotą. No przykro mi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 11:29 
 
ale who cares napisał o angielsku - może to inteligentna bestia?!? :lol:

P.S. taunis nie rozumiem słowa "ktrory" - w słowniku też nie ma. Wytłumacz miszczu jak znajdziesz czas w przerwie pomiędzy wyciskaniem pryszczy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 11:42 
 
Mark24 napisał(a):
ale who cares napisał o angielsku - może to inteligentna bestia?!? :lol:

P.S. taunis nie rozumiem słowa "ktrory" - w słowniku też nie ma. Wytłumacz miszczu jak znajdziesz czas w przerwie pomiędzy wyciskaniem pryszczy.


literóweczka, niezamierzona niestety - nie jestem az tak przebiegly jak ty :(

Tymek -> wydaje ci się bo rośniesz. spytaj taty co to idiota. btw moje argumenty moge powtarzać w kółko, ale i tak do nikogo nie docierają, więc po co :D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 11:52 
 
Taunis napisał(a):
moje argumenty moge powtarzać w kółko

Nie przedstawiles jeszcze zadnych argumentow, tylko swoje racje. Nie myl jednego z drugim.


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 12:16 
 
Zychoo ma rację.. Uchyl choć rąbek tajemnicy.. Co takiego porabiasz na codzień na czym można robić wały i nieźle zarobić :)


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 14:21 
 
Mysle, ze taunis robi waly w swej wyobrazni. Czasem znajdzie piatke na ulicy i idzie kupic cwiartke na melinie. Rynek jest skonstruowany tak, ze albo prowadzisz swoj interes albo pracujesz dla kogos albo kradniesz. W pracy najemnej rowniez mozna uzyskiwac wysokie dochody ale proporcjonalnie do wyksztalcenia i doswiaczenia zawodowego. Z twoim mysleniem jak wezmiesz sie za robienie walkow po skonczeniu matury taunis to po wyjscie z wiezienia zaczniesz grzebac w smieciach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 16:56 
 
Jest tylko jedno co wychodzi za granice logiki.
Mianowicie wedlug Taunisa praca dla kogos jest "nie" odpowiednia.
No coz, roznica miedzy "murzynem", a "cwaniakiem" jest taka ze "murzyn" ma staz i zaplecze zyciowe.
Zawsze ma wiecej opcji i mozliwosci, a "cwaniaka" to nikt nie zatrudni jak przyniesie pracodawcy swoj zyciorys posiadajacy zaledwie 2 linijki.
W koncu cale zeycie nie da sie cwaniakowac bo to nie sa stale dochody.

Powiedz mi Taunis ile ty masz lat i ile przepracowales w zyciu, ze wiesz lepiej od wiekszosci ludzi. Bo cos mysle ze albo se jaja robisz, albo sam nie wiesz co mowisz.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 17:35 
 
Pieszczoch napisał(a):
Jest tylko jedno co wychodzi za granice logiki.
Mianowicie wedlug Taunisa praca dla kogos jest "nie" odpowiednia.
No coz, roznica miedzy "murzynem", a "cwaniakiem" jest taka ze "murzyn" ma staz i zaplecze zyciowe.
Zawsze ma wiecej opcji i mozliwosci, a "cwaniaka" to nikt nie zatrudni jak przyniesie pracodawcy swoj zyciorys posiadajacy zaledwie 2 linijki.
W koncu cale zeycie nie da sie cwaniakowac bo to nie sa stale dochody.

Powiedz mi Taunis ile ty masz lat i ile przepracowales w zyciu, ze wiesz lepiej od wiekszosci ludzi. Bo cos mysle ze albo se jaja robisz, albo sam nie wiesz co mowisz.


w sumie to mnie nie obchodzi co myślisz

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 17:39 
 
W sumie gadasz glupoty.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 17:40 
 
Taunis napisał(a):
w sumie to mnie nie obchodzi co myślisz


I vice versa & zamykam topic. :)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.