mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 12:52 
Cytuj  
Beast zrob cos z tymi dwoma idiotami bo caly czas offtopicuja :(


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:02 
Cytuj  
A ile ty tam jestes, ze się wypowiadasz co bylo 2 tyodnie temu w revered?Z tego co mozna wyczytac na forum oficjalnym revered to nadal zlepek skloconych ze sobą randomow.
Nie zauważyłem jakiejkolwiek zmiany w słuchaniu czlonkow gildii - pewnie ty wiesz lepiej bedac w revered.
Przeniesiemy sie tam gdzie my uznamy za stosowne, zdanie randoma abey-a jest przynajmniej dla mnie w ogole nie znaczace.
nigdy sie z toba abeyu o nic nie przepychalem i nie zmierzam - wiec sie obawiaj - najwyzej przestraszysz mnie swoim meskim "kurwa", jak nie pomoze to walniesz te "kurwa" 10 razy pod rzad.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:06 
Cytuj  
Apeluje do moderatora o wywalenie wpisów tych dwóch niedojrzałych panów, którzy za wszelką cenę starają się udowodnić nam wszystkim, że są jeszcze dziećmi mimo tego, że już oddawana korzystają z maszynek do golenia.

Bardzo prosze o pozostawienie w tym temacie wpisów związanych z łowca. Zwykle nie mam duzo czasu, a na tym forum, żeby dotrzeć do konkretnej informacji, ciągle muszę przebijać się przez tony błota, którym obrzucją się non-stop jacyś pokrzywdzeni przez los ludzie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:11 
Cytuj  
Alez nie, niech nikt nic nie wywala, tylko podzieli watek na 2 czesci, przeciez sie da. Calkiem ciekawa i pouczajaca dyskusja, jak nie nalezy robic gildii ;)

Popcorn mi sie konczy, lece po nastepny ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:14 
Cytuj  
Wbrew wszystkiemu, z tego wątku idzie się czegoś nauczyć. Za rozdzieleniem (jeśli modowi się chce).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:39 
Cytuj  
wnioski są takie:
1. nie robić gildii opartej na zasadach koleżeńskich - polacy to naród który mial zawsze bata nad sobą, podświadomie czuje potrzebę takie bata - bez bata jest rozpierdol
2. nie robić gildii opartej na zasadach obowiązku, przykazów, nakazów - bo polacy tego nie lubią, to naród który zawsze walczył za wolność, równość i demokrację
3. 1 + 2 = nie robić w ogóle polskiej gildii bo wcześniej (na 99%) czy zaraz potem (1%) i tak wszystko pierdolnie - motywy są różne, mój itemek bardziej świeci, ktoś kliknął rolla, ktoś strzelił focha, zbyszek nie lubi zygmunta, zygmunt bardzo lubi stefka, a stefek woli grac ze Zdziśkiem, itp. itd, generalnie obrażamy się o wszystko, walimy fochy, kłócimy do upadłego o 1c włącznie z wjazdami na rodzinę kilka pokoleń wstecz i wprzód, itd. itp.
4. Od polaków wymagamy wiecej i się bardziej z nimi zżywamy niż z randomami-angolami więc takie rozpady bardziej nas bolą - a chyba nie o to chodzi w mmorpg. Do tego Angol nie ma obowiązku nam pomoc, może być zmęczony, znudzony; Polak ma zasrany obowiązek pomagać, dokładać się, zapierdalać na drugi koniec z wywieszonym językiem i uśmiechem na ustach - w innym przypadku /foch, /gquit
5. Zasada podstawowa - "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", czyli oni mają łatwiej, szybciej, są bardziej zgrani, mają więcej ludzi itp. itd. - zamiast brać przyklad i zrobić coś takiego samemu - /foch na GM-a, /gquit, /join random_guild (zgodnie z zasadą - każda random jest lepsza niż stara gildia)
6. prawie zapomniałem: white power only polish style guild - czyli gildia tylko dla polaków mimo propozycji i chęci by rozszerzyć i powiększyć gildię - dochodzimy do lvl60 i nagle i znienacka okazuje się że niestety jest za mało osób by zrobić coś_tam, /foch /gquit zapominając kompletnie o tym, że w pełni demokratycznym głosowaniu kilka dni temu zajadle walczyło się przeciwko wszystkim niewiernym nie umiejącym bez zająknięcia zacytować "Litwo Ojczyzno moja.." (oczywiście zaraz potem /join random_guild)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.