mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 20:11 
Cytuj  
Heh, z ciekawości zarejestrowałem się na tym forum, przejrzałem je i wyłowiłem pare kwiatków:

Cytuj:
-Jestem shamanem a mam voidwalkera
- Czy tak trudo sie domysli ze to jest blad spowodowany tym ze nie ma podzialow questow na klasy Przeciez wiadomo ze Voidwalker jest tylko dla warlockow. Co ty bys czul jakbys widzial wariora co z totemami zamiata(pomijajac fakt ze niedzialaja:P). Cala gra takim warlockiem traci urok i az cisnienie sie podnosi jak sie widzi takiego szamena co se Voida przywoluje. A najgorsze jest juz to ze ja jako warlock nie moge tego questa wykonac.


Cytuj:
Prosba do adminow, zrobcie cos z shamanami u tarenow bo szlag moze trafic przy takiej grze, nie dosc ze nic prawie nie dziala (zaklinanie broni, totemy, talenty, shieldy, przeskakujace blyskawice, grupowe uzdrawianie) to jedyne co dziala to Podstawowe ataki i uzdrowienie.. ja dziekuje za taka gre, ale to nie ma sensu - bedzie sie trza przerzucic na inna rase bo sie grac nie da... Shamanem




Cytuj:
Jest sobie taka mapa - Strangletharn Vale - alliance. Pelna ruin i grot, wiekszosc z nich (nie wszystkie) swiaca kompletnymi pustkami... To jest jeszcze do przebolenia... Jest tutaj jednak, absolutnie niesamowity obszar Zul'Gurub, dosyc spory, zajmuje prawie 1/6 calej tej mapy i jest kompletnie pusty...


Cytuj:
Witam, wlączyłem dzisiaj grę, okazało się, że moja postać nie ma żadnych przedmiotów, ani ubrania. Biega goła, zupełnie bez niczego. Nie wiem co sie stało. Mialem postać na 18 lvl. Prosiłbym bardzo o naprawienie tego błedu. Pozdrawiam.


Kod:
mam prosbe do GM - wyciagnijcie mnie z "nicosci". Przeszedlem przez sciane w Scarlet Monasrty i wpadelm to miejsca gdzie nic nie ma......  Moj ludzik to Kirgorn


Jesuuu, ja bym nawet na to niespojrzał a co dopiero "zdonatował" :roll:

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 20:43 
Cytuj  
O sorrry jakie dno

puste tereny profesje nie pasujące..i za coś takiego chcą płacić...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 00:12 
Cytuj  
Niektorzy szamani zaplaciliby za mozliwosc posiadania voidwalkera ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 09:42 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
konfident jesteś i tyle.


strasznie musisz lubic to slowo bo uzywasz go w prawie kazdym poscie tutaj. monotonne sie to robi. Musisz sie meczyc w tym spoleczenstwie , wszedzie widzac tajnych agentow - konfidentow. watch your back ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
Bo widac ze taunis jest wychowany w "kulturze PRL'owskiej", kiedy to kazdy kto donosil byl konfident i kutas. :D
Na szczescie czasy sie zmienily.

BTW. Nie mam nic przeciwko istnieniu "undergroundu" czy sceny komputerowej (poczawszy od grup crackerskich do darmowych shardow). Ale zawsze glownym "przeslaniem" bylo to ze jest to robione przez zapalencow/ludzi ktorym sie po prostu chce, dla chwaly i za darmo.
Jak ktos chce za to kase to ja moge na niego donosic 24/h.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 13:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
(...)Jak ktos chce za to kase to ja moge na niego donosic 24/h.


Mam nadzieje, ze jak widzisz dwoch wyrostkow w dresach okradajacych dzieciaka na ulicy to tez interweniujesz, bo mniej wiecej taka jest roznica miedzy praworzadnym obywatelem, a tchorzliwym donosicielem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 14:22 
Cytuj  
Staram sie jak moge. :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.