mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy kody w grach są oszustwem??
Tak! 70%  70%  [ 42 ]
Nie! 30%  30%  [ 18 ]
Liczba głosów : 60
Autor Wiadomość
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 21:34 
 
kody są i będą... dyskusja nie ma imo większego sensu...

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 21:39 
 
lol mowi ze kody to oszustwo i oburza sie na kumpla, a sam uzywa tylko wtedy jak" na MAXA psuje gre" a skad wiesz czy zespulo skoro uzyles i nie widziales jak chodzilo przedtem? lol co za jelop (a co w koncu flames :wink: )

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 21:42 
 
Koty som zle bo jak z kolegi gralismy w szczelanke to on mowil ze przeszedl w tydzien a ja przeszlem przez dwa tygodnie to on na to ze jest lepszy a ja wiem ze on przeciesz sobie kody wlonczyl i kazalem mu zgrac sejwy do mnie zebym sprawdzic zcy oszukiwal to mi powiedzial ze juz skasowął. elo :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 09:33 
 
Dread mówi o mnie. A sam nie przeszedł nawet pierwszego rozdziału gothica 2 bez kodów a ja tak. Kody to nie oszustwo bo po co by je ktoś robił. Poprostu macie jakąś wade mózgu jeśli chodzi o te kody a dread szczególnie.


KODY TO NIE OSZUSTWO


Ostatnio edytowano 30 paź 2005, 10:25 przez Jot, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 10:11 
 
logicznie to jak najbardziej oszustwo - łamiesz zasady gry.
Ale oszukujesz sam siebie - więc to twoja sprawa czy lubisz jak ktoś (w tym przypadku ty sam) robi cie w członka, czy nie lubisz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 10:19 
 
Rome Total War gram w kampanie od 7 dni zająłem Galie Hiszpanie Grecje i Anglie nagle wielka armia bierze się nie wiadomo z skąd i pokonuje moje legiony jeden za drugim. Stabilność państwa spada nowo zajęte ziemie zaczynają się buntować. Nieprzyjaciel zajął mi Sparte Corynt Thermon Apollonie Salone Segestica i idzie w kierunku mojej stolicy legiony z Hiszpanii nie zdążą na czas. Sojusznicy mnie zdradzili i atakują z północy. Normalnie mam przejebane :D

I w takich momentach gdzie mogę przegrać kampanie, w którą gram tak długo nie mam żadnych oporów przed wpisaniem kodu :D

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 11:09 
 
Zemus napisał(a):
lol mowi ze kody to oszustwo i oburza sie na kumpla, a sam uzywa tylko wtedy jak" na MAXA psuje gre" a skad wiesz czy zespulo skoro uzyles i nie widziales jak chodzilo przedtem? lol co za jelop (a co w koncu flames :wink: )


Sam jesteś Jełop Zemus. :x A skąd wiesz że wcześniej nie przeszedłem ze 4 razy wcześniej.
Taki max payne to przeszedłem kilka razy trening uczciwie więc nie wyzywaj jak nie znasz faktów.


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 11:32 
 
Glupio postawione pytanie.

Mojemu synowi nie pozwalam uzywac kodow, czasem sie denerwuje, bo "wszyscy w jego klasie uzywaja kodow", ale ogolnie mysle ze mu to wychodzi na dobre. Po pierwsze bedzie czerpal wiecej przyjemnosci z pokonywania wyzwan jakie przed graczem stawiaja gry, po drugie mam nadzieje, ze moze bedzie sobie latwiej radzil z trudnosciami w RL, gdzie niestety nie da sie wpisac (wypowiedziec) magicznego slowa, ktore rozwiaze za nas problem.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:01 
 
Kod mozna wpisac jesli ma sie naprawde duze trudnosci z przejsciem danego etapu gry lub jak juz powiedzieli przedmowcy, kiedy przechodzimy enty raz dana gre (tak dla urozmaicenia - 4Fun).
To tyle jesli chodzi o gry single.
Potepiam natomiast uzywanie wszelkich ulatwien jesli chodzi o MMO (hacki np)

EDIT: W 100% zgadzam sie z przedmowca bez wazeliny :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 15:25 
 
To kołujemy 150.000 podpisów i projekt ustawy do sejmu - kara śmierci za używanie kodów. Trzeba będzie wystapić z Unii ale co tam. Nikt nie będzie nikogo (jak to ujął Mark) w członka robił. :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 17:00 
 
+ konstytucyjny obowiązek zgłoszenia samego siebie za cheatowanie! :x

ide poszukać kodów do Quaka bo trudny się robi...

*

Posty: 58
Dołączył(a): 4.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 10:28 
 
Mark24 napisał(a):
Ale oszukujesz sam siebie - więc to twoja sprawa czy lubisz jak ktoś (w tym przypadku ty sam) robi cie w członka, czy nie lubisz.


Nie macie żadnego sensownego powodu, że kody to oszustwo. Dlaczego oszukuje sam siebie wpisywając kody? I wogle co mają wspólnego kody z uczciwością i nieuczciwością.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 10:54 
 
to że wpisanie kod to łamianie reguł gry to nie jest sensowny powód? To ja nie wiem jak ci to inaczej wytłumaczyć..

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 11:10 
 
IDDQD =]

Z jednej strony kody to oszustwo, a z drugiej strony pozwalaja czesto na ominiecie malo lubianej czesci gry. Sam dlugo szukalem kodow do ktoregos Need for Speed, bo nie potrafilem/nie lubilem przechodzic driftow. Nie znalazlem i rzucilem gre w kat, bo ten element mnie meczyl, a nie dalo sie go przeskoczyc.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 11:17 
 
mrynar napisał(a):
Mojemu synowi nie pozwalam uzywac kodow, czasem sie denerwuje, bo "wszyscy w jego klasie uzywaja kodow", ale ogolnie mysle ze mu to wychodzi na dobre.

Kiedy byłem mały, nie mogłem oglądać późno filmów, tak jak wszyscy moi znajomi, ale widzę, że czasy się zmieniają XD


_________________
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:42 
 
Ja tam osobiście to nie pojmuję ludzi którzy stosują różnego rodzaju kody, trainery czy inne bajery ułatwiające rozgrywkę w grach. Przecież w ten sposób psuje się całą zabawę, aniżeli przechodząc grę w uczciwości z samym sobą - a jaka później jest satysfakcja z przejścia jakiegos trudnego momentu w danej grze bądź całej gry samodzielnie o własnych siłach. A jak ktoś soie nie radzi w danej grze, to przecieź większość gier ma wbudowana skalę trudości i przecieź nic się nie stanie jak zaczniemy grać na najniższym poziomie trudości, ale później jesteśmy pewni, że przeszedliśmy daną grę bez "ułatwiaczy" :P :wink:


_________________
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:51 
 
Kody sa dzielem szatana! Mam nadzieje ze Prezydent Kaczynski z ojcem prowadzacym Rydzykiem zakaza uzywania kodow w grach komputerowych!

Amen.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:54 
 
KromeR napisał(a):
Kody sa dzielem szatana! Mam nadzieje ze Prezydent Kaczynski z ojcem prowadzacym Rydzykiem zakaza uzywania kodow w grach komputerowych!

Amen.

Dowiemy sie tez, ze Kasia Tusk uzywala kodow w grach [ale pod przymusem]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 15:25 
 
Taa... a Rokita jest zbuggowany.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 16:08 
 
tomugeen napisał(a):
Dowiemy sie tez, ze Kasia Tusk uzywala kodow w grach [ale pod przymusem]

Jacek Kurski donosi, ze dodala sobie forsy w Simsach.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.