mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 08:58 
Cytuj  
Ja powiem za Kisielem - jak Pan Bog chce kogos pokarac to mu POGLADY zamienia w IDEOLOGIE :grin:
Z nierpliwoscia czekam na moment az obwiazany granatami Konrador wedrze sie do pukoju gdzie stoi serwer CL i wyciagnie zawleczke. Mam nadzieje ze uda mu sie to zrobic zanim cala rzesza "nocnych snajperow" z CL zacznie campowac jego osiedle w celach wiadomych :wink:
Ludzie, troche luzu, wszyscy jestesmy bracmi! (a imie starszego brata, grajacego na OSI, to Kain :grin:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-01-29 09:01 ]</font>

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 09:42 
Cytuj  
Karol: hehe już to widzę. ;D


_________________
Wojciech "hendryk" Sienkiewicz
cd /../hendryk/wolny_czas
rm *

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 09:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-29 08:58, Karol66 napisał:
Ludzie, troche luzu, wszyscy jestesmy bracmi! (a imie starszego brata, grajacego na OSI, to Kain :grin:)


a tu bym polemizowal...
kobiety tez sa naszymi bracmi? :razz:
Gadget

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 16:41 
Cytuj  
ja szczerze mówiąc już kiedys ten temat przerabiałem i chyba tez z karolem :smile: (pozdrowienia)

streszcze to tak:
1. olewam prawo (tzn wywalam za nawias) - u nas duzo ludzi kradnie zgodnie z prawem, ale to dalej kradziez
2. ktos okrada producenta IMO :smile: najlepszej gry pod sloncem- jezeli podlozenie bombki pod jego serwerek daloby sie obronic w sądzie to pewnie bym sie nie zastanawiał długo
3. ja tez kradne, mam troche pirackiego softu, ale wszystkie gry które mi sie bardzo podobaly kupowalem.... jest jeszcze różnica
ja kradne tylko dla siebie, nie reklamuje kradzionego towaru, nie ciągne innych na ciemną strone :wink:
4. dlatego mam pretensje nie do ludzi którzy graja na serwerkach darmowych ale do tych co umozliwiają taką gre (róznica taka że ja pale maryche ale jej nie sprzedaje).
Slyszalem jak bronia sie tacy zlodzieje, no coz ustawilem taki serwerek, ale nie do grania, to tak chcialem se przetestowac, co i jak, tcp/ip, pakieciki,etc etc, a co nie wolno???? :smile:
no niby wolno, ale to jest tak jak z crackami na wiekszosci stron autor pisze... ze napisal cracka w celach naukowych :smile: .. wierzycie w to ,,, jezeli autorzy CL (i innych) chca tylko przetestowac ten serwerek to czemu prowadza forum, obsluguja ludzi... ???
wiem,wiem trudno udowodnic intencje ale patrz punkt 1
5. jakos nie chce mi sie wierzyc ze wiekszosc ludzi grajacych na darmowych serw. wykupila UO, ale nie mam danych statystycznych,,, ale tak na chlopski rozum :smile: to co myslicie?

wiec:
ch... wam w dupe złodziejaszki i kawałek szkła

platinus

P.S. mnie nie da sie slownie obrazic, wiec na wszystkie flamy mam wlaczone auto-igonre
a podyskutowac zawsze moge :smile:
pozdrowienia dla wszystkich grających na serwerach osi

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:37 
Cytuj  
Hmm... ja mam tylko jedna uwage, po co od razu granaty? :smile:
Wystarczy wyslac w piatek wieczorem jeden dobrze przygotowany pakiecik na ten ich, pozal sie boze, login serverek i w weekend maja czas dla rodziny :grin:

Pozdrowienia dla @ll graczy OSI a w szczegolnosci SP

Do ekipy CL:
Firewalling more newbs?

P.S. Oczywiscie ja nic nie wiem :smile:


_________________
Tax Collector of The RATS
Shadowlords

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-08 16:41, Platinus napisał:
wiec:
ch... wam w dupe złodziejaszki i kawałek szkła

platinus



Ssij... sobie,
Na wsadzenie mi ch... w dupe to musialbys zasluzyc bo to by byl dla Ciebie zaszczyt to raz, dwa jest to dla ciebie niewykonalne.

To tylko ot tak w celu podtrzymania rozgowory.

Evil Zlodziej GM


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:31 
Cytuj  
mialem nie opowiadac na pure-flamy :smile: ale to troche smieszne, bo ja napisalem
Cytuj:
2002-02-08 16:41, Platinus napisał:
wiec:
ch... wam w dupe złodziejaszki i kawałek szkła


hmm czyli skoro uznales ze mowilem do ciebie .... 2+2=???

plat



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Platinus dnia 2002-02-08 18:33 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 18:46 
Cytuj  
2+2=11 :wink:

Przychodzisz, rzucasz miesem, to czego oczekujesz?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 19:12 
Cytuj  
flame'ów??? :) no przeciez nie puscilem tego posta na alt.wiara.zakonnice:)
a jak by sie zdarzylo ze ktos ze mna merytorycznie podyskutuje pomiedzy flejmami to tez chetnie.. :)

*

Posty: 154
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 21:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-08 17:37, MadMax napisał:
Hmm... ja mam tylko jedna uwage, po co od razu granaty? :smile:
Wystarczy wyslac w piatek wieczorem jeden dobrze przygotowany pakiecik na ten ich, pozal sie boze, login serverek i w weekend maja czas dla rodziny :grin:

Pozdrowienia dla @ll graczy OSI a w szczegolnosci SP

Do ekipy CL:
Firewalling more newbs?

P.S. Oczywiscie ja nic nie wiem :smile:



Lol! Az mi sie nie chce komentowac... Nie polegaj na tym co ci sie wydaje, chyba ze lubisz smiesznosc :smile:


_________________
United Losers Federation

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:04 
Cytuj  
moim zdaniem stwierdzenie ze polscy gracze korzystajacy z darmowych emulatorkow to zlodzieje jest bez wiekszego sensu.

po pierwsze: OSI sie nie czepia, wiec nawet to juz powinno zamknac dyskusje.

po drugie: jak nie ma poszkodowanego to nie ma przestepstwa.

po trzecie: moze OSI jest nawet na reke to ze w Polsce istnieja free shardy - dzieki temu nakreca sie pewna potrzeba, sposob spedzania wolnego czasu . Jak juz sie to rozwinie do odpowiedniego poziomu to nie ma sie co oszukiwac. OSI przyjdzie i wszystko zje :wink:
To sie z reszta juz dzieje.

Pozdrowienia dla IM Group - "wspieramy polskie free shardy" :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:09 
Cytuj  
Migalart - ten temat jest juz skonczony. Kazda ze stron sie wypowiedziala i nikt nikogo nie przekonal, a najlepiej to podsumowal Karol66. Ten Platinus chyba chce zaistniec na forum, to podczepil sie pod temat i wypisuje jakies bzdury. Ale do Konradora to mu daleko - nie ten styl...

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:59 
Cytuj  
taaa, nabijam punkty jak bede miał tyle co ty to dorobie sie stylu :razz:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 08:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-08 21:01, Ulf napisał:
Lol! Az mi sie nie chce komentowac... Nie polegaj na tym co ci sie wydaje, chyba ze lubisz smiesznosc :smile:



Oj! Żebyś się czasem nie zdziwił :smile:


_________________
Vhailor

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 15:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-11 08:07, Vhailor napisał:
Cytuj:
2002-02-08 21:01, Ulf napisał:
Lol! Az mi sie nie chce komentowac... Nie polegaj na tym co ci sie wydaje, chyba ze lubisz smiesznosc :smile:

Oj! Żebyś się czasem nie zdziwił :smile:


*ziew*
"admin" wars...

ObrazekObrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.