mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 13:30 
Cytuj  
Cytuj:
Tzn uwazasz ze wszyscy co tu napisali sa bez
kultury? Ja uwazam co innego - ale juz o tym pisalem. W tym przypadku nie warto pisac wiecej niz 1 raz - albo zalapiesz za 1 albo juz nigdy (teoretyczne zalozenie)


Bynajmniej sosiq... po to to jest na publicznym boardzie zeby mogli sobie wszyscy obejrzec moze cos dorzucic :smile: ale WCINANIE SIE w rozmowe innych osob gdzie nawet WOLAMI bylo zaznaczone ze to nie do ciebie... no coz sam to ocen...

Jak to napisal Coval to mialo byc 1 on 1 a ty nie zostawiles komentarza tylko najzwyczajniej w swiecie wciales sie... heh

Wiesz sa rzeczy ktore trzeba wyczuc...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 14:10 
Cytuj  
Nno pare razy mnie wywalilo z EQ pod rzad wiec mam odpowiedni nastroj na flame :smile:

Cytuj:
Cyt Twoja wypowiedz "Dlaczego na mnie jedziesz za wchodze na inne boardy skoro sam to robisz ". Juz na sile odpowiadasz?


T:
Tak na poczatek, powiedz mi... czy tytul ci PRZYPADKIEM czegos nie sugeruje ? moze powinienem usiasc ze slownikiem jez. Polskiego i napisac znaczenie "tylko" albo "do" ?

S:
A czy kurwa rozumiesz co to forum DAOC a nie EQ? Poza tym musisz miec najebane troche pod deklem zeby pisac priva messy na public boardzie - ale to duzo tlumaczy.

T:
Dlaczego na mnie jedziesz za wchodze na inne boardy skoro sam to robisz ? heh wiesz z zalozenia jak kogos krytykujesz to pewnie nie robisz tego samego, nie ?

S:
Ja wchodze na inne boardy? Ty naprawde jestes chory... Nie postuje poza daoc i flames.

T:
Jezeli dobrze pamietam mowilismy o tytule posta i DO KOGO on jest

----------

Rozpisalem ci cala dyskusje o tym do kogo co jest, jezeli bedzie cie stac na OBIEKTYWNE spojrzenie na to, w co watpie... Heh Jakby 2och ludzi mialoby pojedynek tez bys sie wcinal ? sa pewne zasady ktore sie szanuje... nie mam racji ?

Cytuj:
niedoksztalcenie w piasniu na kompie - od 20 lat to robie wiec jeszcze musze sie podszkolic.

Wiesz Odra wygladala troszke inaczej... chyba ze byles w jakims innym kraju... albo kolega partyjny ?

Cytuj:
Ale super dowcip - wyslij go MdM - wszyscy pekna ze smiechu!!!

Wiesz ja osobiscie gustuje w klasykach jak Tey czy Egida... imho w porowaniu z nimi MdM to male misie ale to tylko imho :smile: Szkoda ze Laskowik juz nie wystepuje... naprawde :sad:

A jezeli chodzi o "dowcip" to specjalnie dla ciebie wsadzilem to w cudzyslow... szkoda ze przez te 20 lat pisania na komputerze i wieku/doksztalceniu nie nauczyli cie co oznacza ze "trzeba miec wystarczajaco duzo dowcipu zeby cos pojac", no coz...

Cytuj:
Usiadz sobie i pogadaj - czy ktos Ci broni?

Niestety nie moge bo co jakikolwiek post zrobie na forum DAoC chcac porozmawiac z graczami w DAoC, wtedy ok. 3 osoby robia mi awanture za to "ze smialem" tam zrobic post i NIE DAJA dyskutowac tylko od razu na mnie jada... a ze ja nie bede dawal nikomu na siebie jechac wywiazuje sie "flame"

Cytuj:
Jakby Bush powiedzial "latajcie w kosmos jeszcze lepiej!" to tak, ale w Twoich ustach to byla by beka
Ja praktycznie nie lubie byc nie mily ale Ty naprawde jestes glupkiem - ja nie porownalem Daoc do Nasa tylko Twoje wypowiedzi o Daoc do wypowiedzi ktore moglbys robis o lataniu w kosmos. Chodzilo mi o poziom wiedzy.

Watpie czy Bush duzo wie o konstrukcji technicznej promow... heh ciekawa masz filozofie zyciowa, widzisz a ja w swojej glupocie uwazam ludzi za rownych i ze kazdy ma jakas wartosc... ale nic

Jezeli chodzi o porownanie to ok, ale mowie ci ze musialbys postawic EQ tam gdzies jeszcze... moze np. ESA... ESA nie wysyla pathfinderow ale na lotach sie zna... ale widze ze znowu zabraklo ci dowcipu zeby wlasne porownanie rozwinac... eh...

Cytuj:
Ja pisalem o dyskusji - to co bylo na boardzie daoc, to co jest tutaj to sa flames. Wymabaczm Ci ta gafe.

Masz racje jak dorzucisz pare "kurew" to twoje argumenty napewno beda mocniej brzmiec heh tylko nie jak sie flamujesz ze mna heh na mnie moglbys zrobic wrazenie np. jakbys sie popisal "dowcipem" albo zrozumieniem tego co pisze i umiejetnym odparciem tego a nie "kurwa, masz najebane w deklu" heh...

Cytuj:
Ja madry i tylko mnie pytac? Nie - tu to pomylimes mnie z kims.

Najwidoczniej nie skoro kazales mi polemike na boardzie daoc zaczynac skromnie i zaznaczajac znakami zapytania heh nawet formy mojej wypowiedzi sie czepiasz ? naprawde musi ci argumentow brakowac...

Cytuj:
Level w EQ ? Nigdy nie gralem w EQ - to Ty powiedziales ze "wiesz ze gralem z paroma osobami" to oczywiscie kolejny dowod na jakosc Twojej wiedzy

Wiem ze pare osob gralo... myslalem ze to ty no coz wczesniej... wow czyli ze przed DAoC nie miales nawet zielonego pojecia co to mesmerize, consider itd. ? wow... haha! wiec o podobienstwach EQ i DAoC haha heh z naszego ostatniego flamu wywnioskowalem ze jednak cos o tym wiesz... eh...

Cytuj:
Zawsze mozna dojsc do porozumienia. Dlaczego uwazasz ze nie rozumiem tego co czytam? Masz jakis dowod?

Ten caly post ? :razz:

Z tym ze zawiodlem sie... myslalem ze jestes tu najlepszym flammerem a tu na wypowiedz ze masz za malo "dowcipu" wysylasz mnie do MdM'u =/ heh...


------------------------


Cytuj:
Juz nie chce mi sie pisac... moze potem

Ehhh powiem ci ze mi juz sie powoli tez zaczyna nudzic ehh... moze to odbierze troche dreszczyku itd. ale ja sie z toba flammuje z nudow i wychodznia EQ wiec nie traktuj tego tak osobiscie... ja do ciebie osobiscie nic nie mam, a DAoC i EQ to tylko gry :smile: Tylko nie mow ze "wymieklem" bo to by znaczylo ze bardzo osobicie traktujesz ten temat o to nie swiadczyloby o tobie najlepiej...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 20:27 
Cytuj  
Cytuj:
Bynajmniej sosiq... po to to jest na publicznym boardzie zeby mogli sobie wszyscy obejrzec moze cos dorzucic ale WCINANIE SIE w rozmowe innych osob gdzie nawet WOLAMI bylo zaznaczone ze to nie do ciebie... no coz sam to ocen...

Jak to napisal Coval to mialo byc 1 on 1 a ty nie zostawiles komentarza tylko najzwyczajniej w swiecie wciales sie... heh

Wiesz sa rzeczy ktore trzeba wyczuc...


Przeczysz sobie sam - przeciez mi tez o to chodzi ze skoro wolami jest napisane board daoc to zeby nie pisac tam nie na temat. Ty mozesz , inni nie?

Cytuj:
Rozpisalem ci cala dyskusje o tym do kogo co jest, jezeli bedzie cie stac na OBIEKTYWNE spojrzenie na to, w co watpie... Heh Jakby 2och ludzi mialoby pojedynek tez bys sie wcinal ? sa pewne zasady ktore sie szanuje... nie mam racji ?

Na to odpowiedzialem wyzej, ponadto na pytanie o wchodzenie na inne boardy odpowiedzialem Ci tez - nie wchodze i nie postuje. Czy bedzesz jeszcze poruszal ten temat w tym poscie po raz 3? Wiem wiem - zawsze bedzie widac zes tyle napisal, dobrze bedzie wygladalo.

Cytuj:
Wiesz Odra wygladala troszke inaczej... chyba ze byles w jakims innym kraju... albo kolega partyjny ?

Odra - ma jakis zwiazek? Nie wiesz co bylo 20 lat temu? Trudno.
Ale widze ze pokazales na co Cie stac - tzn na nic. Mozesz wyjasnic na czym na polegac dowcip z paryjnym? plaski tekst, nie na temat, ale to juz wiemy ze trudno Ci mowic na temat - lepiej gadac bez sensu, nieststy ilosc liter sie nie liczy.

Cytuj:
Wiesz ja osobiscie gustuje w klasykach jak Tey czy Egida... imho w porowaniu z nimi MdM to male misie ale to tylko imho Szkoda ze Laskowik juz nie wystepuje... naprawde



To z czym gustujesz mnie nie interesuje. A podorwanie do MdM - tlumaczy troche Twoje uposledzenie - odbiegasz od tematu - nie o to chodzi w tej dyskusji.

Cytuj:
A jezeli chodzi o "dowcip" to specjalnie dla ciebie wsadzilem to w cudzyslow... szkoda ze przez te 20 lat pisania na komputerze i wieku/doksztalceniu nie nauczyli cie co oznacza ze "trzeba miec wystarczajaco duzo dowcipu zeby cos pojac", no coz...

Nie musisz dla mnie nic wstadzac w cudzyslow - nie wysilaj sie.
Kto mnie nie nauczyl? Znow zbaczasz z tematu - ale to normalne, cos musisz napisac.

Cytuj:
Niestety nie moge bo co jakikolwiek post zrobie na forum DAoC chcac porozmawiac z graczami w DAoC, wtedy ok. 3 osoby robia mi awanture za to "ze smialem" tam zrobic post i NIE DAJA dyskutowac tylko od razu na mnie jada... a ze ja nie bede dawal nikomu na siebie jechac wywiazuje sie "flame"



trudno, niestety sa ludzie ktorzy nie pozwola zasmiecac boardzu idiotyznami, a jak Ty to nazywasz to juz nie ma znaczenia.

Cytuj:
Watpie czy Bush duzo wie o konstrukcji technicznej promow... heh ciekawa masz filozofie zyciowa, widzisz a ja w swojej glupocie uwazam ludzi za rownych i ze kazdy ma jakas wartosc... ale nic


Musisz byc strasznie prostym czlowiekiem, a skad wniosek ze Bush w ogole cos wie o konstrukcji? Gdzie byl poruszony taki temat?
Ja mam ciekawa filozofie? Opierasz ta idiotyczna teze ze Ci sie znow pojebalo i napisales cos z nikad? Wytlumacz mi prosze skad wziala Ci sie ta gadka o bushu i wiedzy technicznej???

Cytuj:
Jezeli chodzi o porownanie to ok, ale mowie ci ze musialbys postawic EQ tam gdzies jeszcze... moze np. ESA... ESA nie wysyla pathfinderow ale na lotach sie zna... ale widze ze znowu zabraklo ci dowcipu zeby wlasne porownanie rozwinac... eh...


Ty nie rozumiesz jezyka polskiego. To musi byc straszne dla Twoich bliskich. Postaraj sie choc w odrobinie trzymac tematu.

Cytuj:
Masz racje jak dorzucisz pare "kurew" to twoje argumenty napewno beda mocniej brzmiec heh tylko nie jak sie flamujesz ze mna heh na mnie moglbys zrobic wrazenie np. jakbys sie popisal "dowcipem" albo zrozumieniem tego co pisze i umiejetnym odparciem tego a nie "kurwa, masz najebane w deklu" heh...

Nie zalezy mi kompletnie zeby zrobic na Tobie wrazenie.

Cytuj:
Najwidoczniej nie skoro kazales mi polemike na boardzie daoc zaczynac skromnie i zaznaczajac znakami zapytania heh nawet formy mojej wypowiedzi sie czepiasz ? naprawde musi ci argumentow brakowac...

Mi nie brakuje argumentow - nie zbaczam z tematu jak Ty. A co do kazan , to ja nic nie kazalem, powiedzial jak mozna (przyklad) zachowac sie na obcym boardzie.
Jakbys napisal na boardzie dla quake ze zbroje w EQ sa lepsze to tez by sie smiali z Ciebie i moze by Cie flamowali.

Cytuj:
Wiem ze pare osob gralo... myslalem ze to ty no coz wczesniej... wow czyli ze przed DAoC nie miales nawet zielonego pojecia co to mesmerize, consider itd. ? wow... haha! wiec o podobienstwach EQ i DAoC haha heh z naszego ostatniego flamu wywnioskowalem ze jednak cos o tym wiesz... eh...


W taki razie trzeba przestac myslec (skoro nie wychodzi najlepiej) a zaczac patrzec na fakty.
Widzisz bidaku, nie wiem ile myslales nad tym ciezkim argumentem ale jest nie trafny. Czytuje boardy, i gram w roznie gry rpg, i online tez. Przed daoc gralem w kilka. Ale zreszta - nie bede tutaj opisywac czegos co nie dotyczny tej rozmowy. Za to mam do Ciebie prosbe - odpowiedz na pytanie:
Jaki ma wplyw brak znajomosci tych 2 slow - mesmerize i consider - jezeli chodzi o podobienstwo? Wiesz ze obie rzeczy maja szereg innych nazw? Moze nie wiesz. Trudno - w kazdym razie prosze Cie o odpowiedz - jestem bardzo ciekaw, czy rzeczywiscie (mimo tego ze nie trafna byla ta wypowiedz) nie znajac tych slow mozna niewiedziec nic czy jestes az tak tepy.

Cytuj:
Ten caly post ?
Z tym ze zawiodlem sie... myslalem ze jestes tu najlepszym flammerem a tu na wypowiedz ze masz za malo "dowcipu" wysylasz mnie do MdM'u =/ heh...

Nie jestem flammerem. Powinienem napisac cos o Twojej wiedzy ale juz pisalem...
Nastepnym razem wysle specialne pismo z zapytaniem co musze napisac coby wielki flammer tuxer z kilkunasto wyrazowym tytulem (lol , rofl!!) zauwazyl dowcip.

Cytuj:
Ehhh powiem ci ze mi juz sie powoli tez zaczyna nudzic ehh... moze to odbierze troche dreszczyku itd. ale ja sie z toba flammuje z nudow i wychodznia EQ wiec nie traktuj tego tak osobiscie... ja do ciebie osobiscie nic nie mam, a DAoC i EQ to tylko gry Tylko nie mow ze "wymieklem" bo to by znaczylo ze bardzo osobicie traktujesz ten temat o to nie swiadczyloby o tobie najlepiej...

Ojej, chyba sie zalamie. Cudownie ze sie teraz nie nudzisz.
Ja powiem Ci tylko tyle : flamowanie Ciebie nie jest ani przyjemne, ani uzyteczne. Niesie za soba 1 rzecz - z nudow nie postujesz idiotyzmow na boardzie doac, i ja czytalac sobie boarda robie to z przyjemnoscia.
A co do tego jakby swiadczylo o mnie gdybym powiedzial ze wymiekles to zostawmy to czytajacym.

Pozdrawiam wszystkich czytajacych.






<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: sosy dnia 2002-02-17 20:35 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 22:20 
Cytuj  
Pozdrawiam wszystkich czytajacych

Mowiac szczerze to chyba juz sobie wszyscy odpuscili czytanie tego watku.
Tuksik z flames zrobil telenowele brazylijska i gdyby nie to ze lacza wypierdolilo to nikt by na to czasu nie tracil :grin:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 22:55 
Cytuj  
Chlopaki, ogolnie to nuda. Przepychanki na poziomie polskich politykow - juz nikt nie pamieta kto ma racje, wazne, zeby to dalej ciagnac. Podajcie sobie dlonie, czy walnijcie sobie w pysk, bo slowami to chyba juz wiecej nie zdzialacie.

Osobiscie uwazam, ze Tuxik zbyt pewnie wypowiada sie o grze, w ktora nigdy nie gral. W dodatku w EQ (jak rozumiem) nie ma zandego PvP, a z pewnoscia RvR, dlatego polemika z Twojej strony Tux, jest pusta. Nie ma w niej ani faktow, ani miesa. EQ i DAoC to jak 2 oddzielne swiaty, nie mozesz zrozumiec drugiego poprzez zwykla analogie, bo te gry nie sa analogiczne i nigdy nie mialy takie byc.

A tak na marginesie, to jestem troche najebany, ale takie to wszystko sprawia wrazenie.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 01:30 
Cytuj  
"Mowiac szczerze to chyba juz sobie wszyscy odpuscili czytanie tego watku. "

Nieprawda ! Ja czytam :smile: i czuje sie pozdrowiony :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2002, 07:39 
Cytuj  
Cytuj:
Nieprawda ! Ja czytam :smile: i czuje sie pozdrowiony :smile:

WOW! mamy jeszcze publicznosc *klania sie*... i z "patryjotycznym haslem "DO PRACY!" dopisze cos wieczorkiem... :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.