mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 18:57 
 
Bida Marek u Ciebie widze.
W dzien swietego patryka lazilem z kumplami od knajpy do knajpy pijac w kazdej jeden browar. I wrocilem do domu, bo juz nie mialem sily pic, a knajp bylo jeszcze duzo. A po lini prostej przeszedlem jakies 500m od Politechniki w kierunku PKiN.

A wlasciwie to chyba lubie warszawe dzieki temu, ze mieszkam w Piasecznie, 15 km od centrum.

Polecam sprawdzic (kolejnosc losowa):
- Qfajka
- Drink Bar
- Czwarta Szklanka (szanty)
- Gniazdo Piratow (szanty)
- Kliper (szanty, troche smierdzi dymem i ciasno, bo kupa ludzi przychodzi, za to klimat jak na imprezie w Gizycku)
- Zakatek - kawia, wino. swieczki i jazz w tle
- Antykwariat Cafe (czy jakos tak, dawno nie bylem) - klimat jak wyzej + stare ksiazki
- 50 innych knajp, ktorych nazw nie znam, ale wiem jak dojsc =] (o, u Architekta - przypomnialo mi sie:)


_________________
Obrazek

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 20:02 
 
Hmm... znam pewnego Zycha z Piaseczna, ciekawe czy Zychoo to Zych ? :o

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:18 
 
Zly tok rozumowania Mareczku, to nie jest to miejsce w ktorym przyszlo ci przyjsc na swiat gdzie jest jedna glowna ulica przy ktorej sa wszystkie atrakcje, tu od kazdej uliczki odchodza mniejsze uliczki a od tych mniejszych czasem nastepne! Naprawde wystarczy troche dobrej woli... Ale oczywiscie znowu o czyms nie masz zielonego pojecia i to wlasnie krytykujesz pozujac na pro.. :har: Go go uber pro Mark!!


Cytuj:
- Antykwariat Cafe (czy jakos tak, dawno nie bylem) - klimat jak wyzej + stare ksiazki

4TW!!! :D


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:42 
 
oj Tuxedo, problem w tym (tak jak już pisałem, ale specjalnie dla ciebie powtórzę jeszcze raz), że nie mam żadnych trudności w znalezieniu takichże "kawiarenek" w innych miastach, nawet kilkakrotnie mniejszych.
A to świadczy o tym, że problem nie tkwi we mnie tylko w mieście. Czasami byś odłożył na bok swoje anse, bo pisanie bez sensu tylko po to by wyjść potem na jeszcze większego głupka nikomu nie służy.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:49 
 
Errr moje wyczucie mowi mi ze ten kto krytykuje cos o czym nie ma pojecia robi z siebie glupka.. ale sam nie wiem, najwyrazniej moze kanon sie zmienil i teraz jest odwrotnie? :o


Twoj post swiadczy o tym ze to >TY< sobie nie mozesz poradzic z ich znalezieniem - tzn. problem tkwi w tobie.. Sorry ale idac twoim tokiem rozumowania to niedlugo zaczniesz wymagac zeby obsluga restauracji przyszla do Ciebie do domu, rozstawila zastawe, przyprowadzila dziewczyne ktora sama sie poderwie i zeby Ci jeszcze tylek podtarli po tym jak sie zalatwisz :har: i to wszystko tylko dlatego ze przyjechales z jakiejs wiochy i udalo ci sie znalezc tu prace... "Nie masz gorszego tyrana niz z chama zrobic pana" cisnie sie samo na usta.

...chyba ze naprawde jestes taka ofiara ktora nie wie na jakim swiecie zyje i mimo mijania miliona knajp zadnej nie zauwazasz, analogicznie z questami w EQ2 - tez ci sie nie udalo. Naprawde, powinienes sie leczyc...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:57 
 
dobra Tuxedo upieraj się przy swoim - Wwa to super hiper zarąbiste miasto pełne klimatycznych miejsc na każdym rogu, tylko ja nie mogę ich znaleźć bo jestem na to za głupi.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:02 
 
Uwazaj Mark, bo na miejscu Tuxa, wzialbym Twoj powzszy tekst jako cytat do sygnaturki :P


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:04 
 
rotfl niech bierze

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 15:06 
 
Tuxedo napisał(a):
Errr moje wyczucie mowi mi ze ten kto krytykuje cos o czym nie ma pojecia robi z siebie glupka.. ale sam nie wiem, najwyrazniej moze kanon sie zmienil i teraz jest odwrotnie? :o


Twoj post swiadczy o tym ze to >TY< sobie nie mozesz poradzic z ich znalezieniem - tzn. problem tkwi w tobie.. Sorry ale idac twoim tokiem rozumowania to niedlugo zaczniesz wymagac zeby obsluga restauracji przyszla do Ciebie do domu, rozstawila zastawe, przyprowadzila dziewczyne ktora sama sie poderwie i zeby Ci jeszcze tylek podtarli po tym jak sie zalatwisz :har: i to wszystko tylko dlatego ze przyjechales z jakiejs wiochy i udalo ci sie znalezc tu prace... "Nie masz gorszego tyrana niz z chama zrobic pana" cisnie sie samo na usta.

...chyba ze naprawde jestes taka ofiara ktora nie wie na jakim swiecie zyje i mimo mijania miliona knajp zadnej nie zauwazasz, analogicznie z questami w EQ2 - tez ci sie nie udalo. Naprawde, powinienes sie leczyc...


No nie wiem Tux :< Ze wszystkich ludzi, ktorych znam, a nie mieszkaja w W-wie to twierdza jedno: tam smierdzi klockiem pod wzgledem fajnych miejsc. A podobnego problemu nie maja w innych miasteczkach.
Ja znam hmmmmm jedno: U Pana Michala. Bylem w wielu innych miejscach i nic specjalnego.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 17:06 
 
Carnillon napisał(a):
Hmm... znam pewnego Zycha z Piaseczna, ciekawe czy Zychoo to Zych ? :o

Znam conajmniej jednego poza mna, wiec masz 50% szans ;>


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 21.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 17:29 
 
W Warszawie bywam kilka razy w miesiącu (pomijając dojazdy) i kłopotów ze znalezieniem fajnego "nolmalnego, w miarę klimatycznego miejsca" nie mam, wystarczy sie ruszyć autobusem 3 przystanki od centrum, choć i w centrum jest sporo takich miejsc, wystarczy jedynie nieco zboczyć z głównych szlaków prowadzących do hipermarketów, empików, kin, dworców itp. Oczywiście, że sa miasta lepsze od Warszawy pod względem rozrywki (i nie tylko), nie znaczy to jednak iż w stolicy nie ma żadnych możliwości na miłe spedzenie wieczoru na miescie, a wszyscy narzekający (vel ślepi/leniwi) niech pomieszkają trochę w jakimś mieście poniżej 100 tysięcy mieszkańców, to docenią mnogość możliwości jakie oferuje Warszawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 18:15 
 
Mark24 napisał(a):
szczycę się tym, no conajmniej tym, że nie jestem z Wwy, bo Wwa to najbardziej śmierdzące miasto jakie znam.


chyba nie byles we Wroclawiu :) smrod duzo wiekszy i wszystko szare.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 19:01 
 
Huragan napisał(a):
chyba nie byles we Wroclawiu :) smrod duzo wiekszy i wszystko szare.

Nie mowiac o Katowicach. Tam to widzisz czym oddychasz.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 19:09 
 
Ech, a co ja mam powiedziec jak zyje w miasteczku ~18 tys. ludzi i na dodatek ci młodzi spier*** albo na zachod albo chociaz do wiekszych miast( Poznan). Klimatyczne miejsca? Bach, tu nawet nie ma nieklimatycznych miejsc... Z drugiej strony to dobrze, wszedzie blisko :D I na grzybki mozna wyjechac


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 21:58 
 
Xanth napisał(a):
Nie mowiac o Katowicach. Tam to widzisz czym oddychasz.

Pomówienia

Nie, nie mieszkam w Katowicach :}


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:00 
 
Keii napisał(a):
Xanth napisał(a):
Nie mowiac o Katowicach. Tam to widzisz czym oddychasz.

Pomówienia

Dziwne, bo mam tam rodzine i wiem, ze jak wychodza z domu to biora maczete, zeby sie przez smog przedzierac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:08 
 
Byłem w Katowicach na kilku koncertach i zgadzam się z tym że tam powietrze nie jest przezroczyste. Wręcz możnaby powiedzieć, że jest całkowicie widoczne.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 22:29 
 
Huragan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
szczycę się tym, no conajmniej tym, że nie jestem z Wwy, bo Wwa to najbardziej śmierdzące miasto jakie znam.


chyba nie byles we Wroclawiu :) smrod duzo wiekszy i wszystko szare.

Ostanim razem to chyba byles w roku 89...

edit:
chyba ze nic procz Dworca Glownego nie widziales, to wtedy moglbym sie zgodzic z taka opinia


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:55 
 
Zapraszam do Gorzowa Wlkp. Miasto 150tys. A kolacje w super restauracji ze swiecami zjesz za 20-25 zl (sam) z laseczka do 50zl. Moze nie ma duzo takich restauracji ale na gorzow wystarczy. BtW ostatnio sie tam tloki zazcely rboic nie ma dnia nai godziny zeby ni bylo Full :/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 23:58 
 
Cytuj:
jesz za 20-25 zl (sam) z laseczka do 50zl


Czyli laska za 25 zl ? Tanio, prawie jak u Vercinka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.