mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:03 
 
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
jesz za 20-25 zl (sam) z laseczka do 50zl


Czyli laska za 25 zl ? Tanio, prawie jak u Vercinka.


futer po 15 zeta robi =] i obiadek gotuje jeszcze potem:D

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2006, 00:09 
 
Hehe 25zl sama kolacja :P, a co dalej to nie wiem moze jeszcze kino :), a i tak to nie jest pewne, ze cos bedziesz z tego mial:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:23 
 
no ja właśnie jestem po weekendzie w Krakowie i skwituję krótko - jeżeli jakiś tuxedo czy inny xanth dalej twierdzi, że w Wawie jest równie łatwo o klimatyczna i fajną knajpkę z wykurwistym i tanim żarciem/piwem/winem tzn. że nie widzieli nic poza warszawką :(

Aha, polecam gruzińskie Chaczapuri, bardzo ciężko znaleźć miejsce (na 3 podejścia - 1 sukces) mimo 3 knajpek (i jednej w budowie) w promieniu kilkuset metrów, ale nigdzie jeszcze nic tak dobrego nie jadłem... No może te rybki w Sopocie też były całkiem OK.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:51 
 
Mark24 napisał(a):
xanth dalej twierdzi, że w Wawie jest równie łatwo o klimatyczna i fajną knajpkę z wykurwistym i tanim żarciem/piwem/winem tzn. że nie widzieli nic poza warszawką

Widzialem i nadal twierdze. Bo wole przejsc sie 10 metrow do klimatycznej i fajnej knajpki z wykurwistym i tanim żarciem/piwem/winem niz zasuwac w tym samym celu do Krakowa.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:24 
 
Mark24 napisał(a):
dobra Tuxedo upieraj się przy swoim - Wwa to super hiper zarąbiste miasto pełne klimatycznych miejsc na każdym rogu, tylko ja nie mogę ich znaleźć bo jestem na to za głupi.


Po co mam sie upierac? Sam to piszesz w kazdym poscie...

Mark24 napisał(a):
nie mam żadnych trudności w znalezieniu takichże "kawiarenek" w innych miastach, nawet kilkakrotnie mniejszych.
A to świadczy o tym, że problem nie tkwi we mnie tylko w mieście.



Mark24 napisał(a):
rotfl niech bierze


Nothx, w podpis wrzucam klasykow a Mark poki co poza 7k postow bez specjalnej wartosci merytorycznej i doktryny o wyzszosci swojej wsi nad reszta swiata nic specjalnego nie stworzyl :har:


Mark24 napisał(a):
no ja właśnie jestem po weekendzie w Krakowie


Widac nawet Krakow nie jest w stanie cie odchamic :( a tak wierzylem w magie tego miasta :har:


Mark24 napisał(a):
warszawką


Wiesz co oznacza to slowo? podpowiem Ci, np. Ciebie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:58 
 
Xanth napisał(a):
Mark24 napisał(a):
xanth dalej twierdzi, że w Wawie jest równie łatwo o klimatyczna i fajną knajpkę z wykurwistym i tanim żarciem/piwem/winem tzn. że nie widzieli nic poza warszawką

Widzialem i nadal twierdze. Bo wole przejsc sie 10 metrow do klimatycznej i fajnej knajpki z wykurwistym i tanim żarciem/piwem/winem niz zasuwac w tym samym celu do Krakowa.

X.


Tanie piwo w W-wie? :) AAAIAAIAIAIAIAAI HEHE :<

Niby gdzie? Volt w Tesco?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 11:58 
 
Ja jestem w Wwie przejazdem - nigdy nie twierdziłem, że jestem warszawiakiem i proszę mnie tak nie nazywać - mam na tym punkcie straszne kompleksy. Równie dobrze mogę Katowiczaninem, bo kiedyś przez to miast przejeżdżałem, albo gańszczaninem bo kiedyś tam mieszkałem przez dwa tygodnie.
Zawsze też, dodaję, że nie jestem warszawiakiem mimo, iż przyjechałem z Wwy bo nie zamierzam chłopaki się za wasze wyczyny wstydzić. A w drugim zdaniu dodaję, że równie mocno tego miasta nie lubię. Trochę mi tylko przykro, że to przez wasze zachowanie muszę się tak tłumaczyć by nie uchodzić za buca z warszawki...

Najfajniejszy tekst - gość przebrany za małpę siedział na rynku. Jakiś gościu obok którego akurat przechodziliśmy - powiedział "ooo nawet ktoś z Wwy przyjechał" :lol: Tuxedo to nie ty przypadkiem?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 12:55 
 
Chyba nie załapałeś tej "warszawki" - bo określenie dokładnie opisuje Ciebie.
Drzesz ryło na Warszawę, że śmierdzi, że drogo, że drechy - a jednak sprowadziłęś się tu. Ciekawe zjawisko co? A powiedzieć Ci skąd to wszystko się wzięło? Właśnie te dresy/dysmuzgi przyjezdzaja do dużych miast i kupe syfu robią (miasta przyciągją dresa jak światło ćmę: bo tu może się wylansować i pokazać jaki jest ziomek z niego). Pół biedy gdyby to było chwilowe - ale znaczna część pragnie się tu osiedlić.
I tak machina zaczyna się napędzać.

Anyway - jak ktoś chce to nie ma problemu w znalezieniu klimatycznej knajpy/restauracji. I zdradzę Ci sekret - im dalej od centrum tym łatwiej. Nie dziw się, że smród i plastikowe krzesła jak się po dworcu chodzi.
Trzeba mieszkać w mieście a nie tylko tu 'nocować' i psioczyć (bo to chyba jedyne co potrafisz). Jak się kończy jeden flame zaczynasz drugi. Zflameowałeś topik EQ2 wpierdalając się z WoW'em - widać nie starczyło, bo flame z EQ2 (który rozpoczełeś) zmieniłeś w falme o Warszawie. Idź się leczyć człowieku.


Vote: ban dla Pana M.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:05 
 
kurwa sylvian 10 raz powtarzam, ja tu nie mieszkam. Mój dom jest w białostockim, nie w Warszawie. Nigdy w życiu tu nie będę mieszkał, bo śmierdzi i wali kupami. Dresy warszawskie równie mocno mnie śmieszą jak różnorodni akwizytorzy w gajerkach z pożyczonymi neserkami i służbowymi maluchami zapierdalający z maksymalną prędkością by załapać się na promocję kajzerek w Tesco...
Nigdy przenigdy nikomu nie mówiłem, że jestem z Warszawy. A to, że tu trafiłem to przypadek. Miałem mieszkanie, była tu dziewczyna, więc postanowiałem, że fajnie by było zamiast zapierdalać 200km w jedną stronę 2 razy w tygodniu przenieść się do Wwy. Zresztą wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Wwa tak śmierdzi kupami - bo nigdy bym się nie zdecydował na taki szalony krok.
Więc z łaski swojej odpierdolić się ode mnie z Wwą.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:20 
 
To Ty się przypierdoliłeś to po raz.
Po drugie definicja dalej pasuje jak ulał ;)

To że nie nosisz dresu z 3ma paskami nie znaczy że nie jesteś drechem. Przypierdalasz się do ludzi bo np. nie grają w WoW'a, mają inne zdanie niż Ty, mieszkają w innej miejscowości (pick one).
Jak dla mnie to jesteś drechem forumowym i tyle.

Zmień swoje podejście do życia i ludzi. Bo nigdy pępkiem świata nie będziesz.

Edited:
PS. To, że ktoś musi zaiwaniac swoim 'maluchem do Tesco po przecenione rzeczy' albo 'wygrzebywać zimą na roli ziemniaki' to jedno i to samo. I jest to choroba społeczno-ekonomiczna a nie wybór tych osób. Jak za tęp yjesteś żeby to pojąć to przykro mi niezmiernie.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 13:23 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:23 
 
Mark24, a wiesz skąd te kupy w Warszawie? Przyjezdne, prawie 1/3 miasta. :P Z różnych wiosek, miasteczek, miast i innych miejsc z całej Polski. Wliczając twoje okolice. ;) Wyjedź z Wawy i niech to samo zrobią pozostałe kupy. Miasto może opustoszeje, ale przynajmniej lepiej będzie się żyć.


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:24 
 
Osobom zainteresowanym dalsza dyskusja z Mark24 radze sie wstrzymac, (nie)stety z przyczyn mi dobrze znanych nie bedzie on w stanie przez kilka nastepnych dni uczestniczyc w zyciu forum.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:38 
 
Blokujesz, odblokowujesz a ja wychodze na spammera bleh, przeniose text z tamtad zeby mozna bylo pozbyc sie threada:

Nie Beast wykupiles mu dwutygodniowe wczasy w Chinach?! Jak mogles... raczej jakis wyjazd integracyjny mmorpg.pl bys zorganizowal, eh!!

A tak powazniej to uwazaj, bo Mark sie nie poddaje, zaraz sie zarejestruje mark 241 242, takie historie juz byly :har:

PS. juz posprzatalem ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:46 
 
Pare dni minie i znow zacznie generowac flamy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:08 
 
Jedna osoba nie generuje flamow - przeciez wszscy sobie w tym pomagamy :[

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:42 
 
Ojcze on prowokuje i to z premedytacja :har: widac z reszta z jaka pasja zaczal sie wyrazac o wwie jak tylko dalo sie zauwazyc ze temat budzi emocje... gosc sie w tym po prostu lubuje i koniec.. kazdy ma swoje zboczenia :-? i wszystko bon dopoki nie godzi w cudze interesy spelniajac sie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:49 
 
Eh tam emocje, przynajmniej sie dyskusja kreci pod inna tonacja.
Ja nie wiem co Wy tacy uczuleni jestescie na typowe Flames.
Kiedys to jednak bylo inaczej i fajniej :(
A teraz mmorpg.pl przypomina mi UO. To co sie z nim stalo, zaczeli plakac carebears ze im przeszkadza to i tamto :<

Nie wiem, mi aktualnie robi to kolo "Long Donga" czy on lub W-we czy nie, ale dyskusja byla spoko i nie widze sensu jej zamykania/banowania Mareczka. Sam sie troche powypowiadalem. Bronicie czegos co inni uwazaja za fe. I co jak co ale w tym topicu to jego poflamowaliscie ;)

Long live 3City m8s ~ HEHE

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:02 
 
Taak i dostalby jeszcze..

tyle ze on to robi zeby sobie podniesc samoocene i numerki a my tak z prawdziwymi uczuciami, to nie fair! :P

Nie, ale tak na serio to jest forum o mmo a nie podnoszeniu samooceny mareczka i wywalaniu jego zali ze w sasiednim mieszkaniu nie ma 10 restauracji, burdelu i jego rodzinnej wsi :/ Ponadto gosc smieci w newsach i na forach gier w ktora nie gra tylko zeby zaczac flame, sorry ale tak daleko nawet konrador nie szedl i to w czasach swojej swietnosci :/ imho ban zasluzony jak zaden inny...


Um, zawsze mozemy zastapic ilosc nabitych postow wspolczynnikiem:

ilosc dni od rejestracji
----------------------------- =
ilosc postow

..i do tego tabele, dobry wynik w okolicach zera, im gorszy wychyl w dodatnia lub ujemna strone osi liczbowej tym gorzej ) i tak pozbedziemy sie spammerow :D


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:09 
 
No ale Tuxens, przeciez nie mozna w kolo o mmo pizgac. Trzeba czasami pojechac np. po W-wie albo po kims etc.

Bleh, nie gadam z Wami. :)

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:13 
 
Tuxedo ostatnio strasznie dużo spamujesz, do tego 90% twoich postów jest w dziale "Flames".
Wkraczasz w wiek męski i ta niepewność tudzież frustracja (po obejrzeniu kilku niemieckich filmów z czarnoskórymi braćmi w roli głównej) tak cię ośmiela tutaj, na w sumie anonimowym forum internetowym?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.