mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:38 
Cytuj  
Jak zarobić na WoW ?
Wystarczy kilka kartek A4, kolorowa drukarka, obrazki ściągnięte z netu i kaska sama leci na allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84841527

:lol:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 13:43 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Jak zarobić na WoW ?
Wystarczy kilka kartek A4, kolorowa drukarka, obrazki ściągnięte z netu i kaska sama leci na allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84841527

:lol:


no coz jak ktos ma leb :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:02 
Cytuj  
Obrazek
:-?


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 15:24 
Cytuj  
o co chodzi w tym screenie ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 16:21 
Cytuj  
hmm...jezeli strzałki ciebie nie nakierowuja to ja nie wiem jak ci pomoc :har:
chodzi mi o pewne braki:
głowa dwarfa
kulka pod gunem


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
Nowa klasa w Wow-ie Predator ??? :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 19:16 
Cytuj  
Te naramienniki są takie wysokie że może zasłoniły łeb. Ale kulka to nie mam pojęcia czym jest

edit: Jak się przyjrzysz to widać rogi kasku Giantstalker, imo. Mam taki to widze te rogi non stop, taki metalowy irokez, lol

Może kulka to bańka ze źródła? ten smok to chyba Spellmaw, w tle widać jeziorko, pamiętam że jak w zachodnim Winterspring łowiłem ryby to są tam gorące źródła.

Ja i Spellmaw, jeszcze bez kasku Gianstalker i z IBS
Giantstalker Set obrazki


_________________
O.o


Ostatnio edytowano 9 lut 2006, 19:29 przez Brodaty, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 19:26 
Cytuj  
chodzi oto ze nad glową dwarfa widać orla, a kulka tak jakby sie cofnela


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 19:33 
Cytuj  
Przecież to nie orzeł tylko stok i liścia, a kulka jest nad wodą, za konarem


_________________
O.o

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:23 
Cytuj  
naramienniki nie zasłoniły głowy ponieważ jej tam nie ma widzimy jakby ten smok odgryzł mu polowe twarzy bo widac dalszy teren w czesci jego twarzy...dziwne ze blizz daje to na officjalna stronke nie baczac na bledy w niej zawarte :har:


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:08 
Cytuj  
Omg, bug grafiki ledwo widoczny :<


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:00 
Cytuj  
A tak mi się nudzi, to opiszę moje "radosne" przeżycia z DM West.
Wręcz Dream Team.
Warrior 59, rogue 60, mag 59, hunter 60, ja 60 (prieścik :>).

Warrior - arms/fury. Mówię mu, że DM West to już nie żarty w stylu SM, że jeżeli chce być tankiem, to byłoby miło jakby jednak był protection. Ale reszta (oprócz rogue to jego guildmates) mnie zakrzyczała. Oki.

Pierwszy mob. Pelętające się drzewko. Stracił aggro momentalnie, bo bez prot spec wchodziło w niego wszystko jak w papier, więc generowałem takie aggro healem, że głowa mała. Wipe. Na PIERWSZYM mobie... ffs. Aha, hunt FD, więc przeżył.

Wróciliśmy duchami, włazimy, buff, siadamy, jemy, pijemy.
Hunter pull drzewko. To samo drzewko. Zanim doszliśmy do połowy HP w odpoczynku. Postanowił go kurwa na solo wziąć. Wipe.

Po wzajemnych bluzgach i ubiciu drzewek kręcących się w kółko, chwilę później walimy do elementali na środku. Mówię - chodźcie wyczyścić te durne drzewka z boku (co po winklach stoją po 4), chociaż jeden narożnik - będziemy mieli więcej luzu. A tam olać, damy se radę, bo są daleko. Ok. Pull. Elemental kickback warriora tak, że przeleciał 20 metrów i wylądował w samym środku tych 4 drzewek. No i co ? Tak. Zgadliście. Wipe.

Jakoś obie poradziliśmy z tym środkiem. Idziemy dalej do tego "po ch*ju fest" drzewka na dole rampy. Siedzimy, pijemy. Huntera nosi. "Idę na zwiady" oznajmił. Poszedł. Wrócił. A za nim tup, tup, tup - trzy grupy drzewek ... 12 sztuk. Kurwa. Mać. Wipe.

Zabiliśmy w końcu tego bydlaka, co kosztowało nas następny wipe, ale padł. Fajny pasek dla warka wypadł. Dochodzimy do drzwi ... kto ma klucz ? Nikt ......... jezusicku ..... bb, HS .... repair 3g.

Po prostu geniusze ...

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:24 
Cytuj  
Hellmaker napisał(a):
Warrior - arms/fury. Mówię mu, że DM West to już nie żarty w stylu SM, że jeżeli chce być tankiem, to byłoby miło jakby jednak był protection. Ale reszta (oprócz rogue to jego guildmates) mnie zakrzyczała. Oki.


jedyny smieszny fragment :lol:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:27 
Cytuj  
Nie wiem o co ci chodzi, mnie sie post Hellmakera bardzo podobał ;)

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:30 
Cytuj  
Hellmaker napisał(a):
[...]

Nie czepiam sie samego postu, ale wtrety o protection spec na *DM* sa dosyc zabawne :) Te drzewka to sie robi w dwojke z paladynem bynajmniej nie bedac prot-specced.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:42 
Cytuj  
@Hellmaker wspolczuje, ja po 2nd wipe bym zrobil hs


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 20:46 
Cytuj  
oj nie pierwszy i ostatni raz takie wipy sie zdarzaja...

Kiedys mialem smieszna sytuacje.. w sumei nie porozumienie. Szlismy na jakas instancje. Ja jako szaman reszta byli to priest warrior rouge i warlock. Weszlismy... doszlismy do pierwszego bossa.. i niezgadniecie w czasie walki [90 % zycia moba. jeszcze zostalo] a nasz kochany priest powiedzial ze wskakuje w shadow forme i ja mam leczyc... byl wipe. Oczywiscie wielkie halo bylo dlaczego nie leczylem. tylko ze piekny partymember priest niezobaczyl ze moja mana byla w granicach wyczerpania.

Tak wiec sa gwiazdy i rozgwiazdy.


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:29 
Cytuj  
Zoltan - jeżeli robisz sam DM West z paladynem jako wsparcie .... to Ci współczuję .... albo farmer, albo "mastah" :)

To był team bez epic geared masterów, typowy PUG - oprócz mnie mało blue itemów było w teamie .... i niestety ale Horda nie posiada "blesshealbotów" jak Alliance.

My name is Zakonnica, Priest. Undead :P

P.S. jeżeli jest PUG to miło jest jak warek jest prot-spec - bo wtedy moja robota jest znacznie spokojniejsza i nie muszę się martwić o innych. A jeżeli mam warka arms/fury, który trzyma aggro mniej więcej do mojego drugiego heala .... no to sory


Posty: 25
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:42 
Cytuj  
I jeszcze jedno - który z warriorów "SUPAUBERMASTAH" przejmuje sie rolą priesta ? mamy leczyć i chuj z resztą.
Prot-spec daje nam ten luksus, że jak jestem shadow, to wolę leczyć prot-spec warka niż przygłupa arms-fury, w którego każdy strzał moba wchodzi jak w masło i który potem wrzeszczy że jestem durniem bo nie potrafię leczyć.
(Biorę to z powietrza ale mniej więcej podobnie - arms/fury = 1000dmg gained, prot-spec = 400 ... ) kogo kurwa lepiej leczyć ?

Ja wiem, że INT nie jest podstawowym statem Warriora, ale myślcie czasami ta pozostałą resztą szarych komórek ....

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 22:47 
Cytuj  
Wymagasz od warriora bycia prot specced a sam jestes shadow, tak?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.