mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:16 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Ja wierzę, że Astax się stara, może nie ma polskiego worda zainstalowanego, ale się na pewno stara.


Jakby się starał, to by zainstalował sobie cokolwiek z polskim słownikiem i przynajmniej wykluczył te ewidentne błędy.

Ergo - robi to specjalnie, albo olewa wszystkich i się nie stara. Więc nie ma co go bronić. IMVHO.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:46 
Cytuj  
fabianek - alez ty jestes meski...

Od dzis zrobie ci specjalny topic i bede tam wrzucac wszystkie twoje bledy, literowki itp.
zaczynamy :

afaik netykiete kazdy powinien znac i sie do niej stosowac. A nie bo ja jestem uber rodak chucka norrisa to sobie moge robic co mi sie chce. Takie rzeczy top na czaterii pewnie uchodza a to jest forum gdzie pisza ludzie co maja po 20dziescia kilka lat lub wiecej (pomojam karoid'a i pochodne)

A tu desh - waźcie go uśpijcie


I znowu mastaha fabianek - "Kongratuluje" - mozesz mi wytlumaczyc do to slowo znaczy bo niestety nie ma tego zwrotu ani w slowniku jezyka polskiego ani w slowniku angielsko-polskim.



Cytuj:
jak ci sie nie podoba to tu nie pisz to POLSKIE forum a nie forum idiotow co potrafia napisac:




Nie kolego, to forum jest tez dla idiotow, bo tez tu piszesz.. Nie rozumiem , czemu zawsze kazdy sie musi czepiac, jak druga osoba pisze. Jezeli ci to przeszkadza - wstaw ignore - po to to jest , zeby z tego korzystac!!


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:15 
Cytuj  
Astax, do sprawdzania pisowni używaj google.pl :wink:

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:19 
Cytuj  
Ja bym chętnie poczytał i posłuchał angielszczyzny tych panów (chłopców? dzieci??), którzy tak pieją, że polska gramatyka to symbol narodowy i kalanie jej rzuca cień na ich polskość.
Ciekawe ile błędów udałoby się wam (nie)zrobić.


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:25 
Cytuj  
Do Fabianka jescze oprocz tego co napisal Lutus:

1. Nie zaczyna sie zdania od "AFAIK", wogole to jest POLSKIE forum wiec nie wyskakuj mi z jakims "AFAIK", dobrze?.
2. W jezyku polskim zdanie zaczyna sie od WIELKIEJ litery.
3. Ksywki, imiona i nazwiska pisze sie w JEZYKU POLSKIM od WIELKIEJ litery.
Pomine juz brak znajomosci innych znakow przestankowych niz kropka. :-)

I przestan sie czepiac bo robisz z siebie kretyna.

Mialem tego nie pisac bo moim zdaniem to co napisal Lutus wystarczy aby pobsumowac bucow w stylu Fabianka i "pochodne" (pochodna to moze byc funkcji Fabianek a nie osoby - kolejny blad).
Nie masz sie czego czepiac - czep sie tramwaju.

Zakoncze "hamerykanizujac" troszke aby Fabianek i "pochodne" poczuly sie jednak lepsze: E O T.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a ja uwazam ze modek powinien ciebie zignorowac (czyt. dodac na ban liste)

A ja uwazam, ze powinienes sie zatkac, a nie jezdzic po jednym z najstarszych userow tego forum (szczegolnie, ze sam ledwo co tu przylazles), ktory na dodatek zeby zjadl na mmorpgach, czego nie mozna powiedziec o tobie.

Milion razy bylo pisane, ze Astax nie ma innego kontaktu z jezykiem pl, niz wlasnie to forum, ale ty oczywiscie znow musisz pokazac, jaki to jestes pr0?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:02 
Cytuj  
Mysle ze wszyscy wiemy iz Fabianek, mistrz pvp swoim rogusem a jednoczesnie carebear pve druidem, pokazal jaki jest el0 wiele razy, dziwie sie ze nie dostal jeszcze bana za uzywanie w stosunku do astaxa slow 'idiota' i twierdzenie o nim ze nie nadaje sie nawet na sprzataczke. Mniemam drogi Fabianku, ze rodzina bardzo cie skrzywdzila kiedy byles jeszcze dzieckiem i stad te kompleksy i uwazanie sie za wszechwiedzacego, nie zdajacego sobie sprawy ze robi z siebie blazna... To bezsens kontynuowac te konwersacje o jezyku, masz funkcje ignore, uzyj jej i po sprawie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:06 
Cytuj  
Pomijajac wszystkie powyzsze kwestie radze zwrocic trollom uwage na pewien bardzo znaczacy fakt: Astax robi uzytek z poprawek.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:18 
Cytuj  
Ten chlopak sie chyba dowartosciowuje na tym forum, bo z tego co zdazylem zauwazyc to sie wszystkiego czepia.

I przestan sie czepiac bo robisz z siebie kretyna.

Moim zdaniem to powinno byc uzyte w czasie przeszłym.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:23 
Cytuj  
Fabianek ale ty jest zalosny...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:33 
Cytuj  
Dzidzia Fabianek musi sie czasem dowartościować. Dajcie mu spokoj, i tak jego postów nikt powaznie nie bierze...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:35 
Cytuj  
W sumie nic wiecej juz chyba nie mozna dopisac na tematfabianka i jego wszech wiedzy...niech topic umiera smiercia powolna i nikt go niech nie odkopuwyje

Die die die


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 14:55 
Cytuj  
Astax to Astax, jest z usa, z polskim ma niewiele do czynienia, robi mnostwo bledow, bo nie wie jak napisac, ale chcialby wiedziec. Nie wiem po juhas sie go czepiacie :o Poprawcie go i tyle, kazdy bedzie szczesliwy, a on wdzieczny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:10 
Cytuj  
Rofl Astax trollem :O

Fabianek idz pobawic sie swoim e-pindolem micro-size w toalecie bo tutaj jedyne co obnazasz to swoja glupote.

Fabianek, Pio .... skad Wy sie kurwa wzieliscie tutaj?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:14 
Cytuj  
Heh wtf to jest zemsta freez0row? Moze niech Astax ich przegzaminuje z Angielskiego :D


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:24 
Cytuj  
Hehe dokladnie... mysla ze pozjadali wszystkie rozumy swiata i sa nieomylni.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:21 
Cytuj  
Erm co tu można jeszcze dodać:

OMFG dawno takiej zgodności na forum nie widziałem jak te kilka postów.


:]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:38 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
3. Ksywki, imiona i nazwiska pisze sie w JEZYKU POLSKIM od WIELKIEJ litery.

... pisze sie w JEZYKU POLSKIM WIELKĄ litera, a nie od WIELKIEJ litery :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:48 
Cytuj  
Przestancie sie czepiac Astaxa, bo moze i jego posty nie sa poprawnie ortograficznie/gramatycznie ale niektore sa nawet z sensem ;p Nie rozumiem czemu jak was to tak drazni, to ciagniecie to w nieskonczonosc, a moglo by sie skonczyc na "ignoruj". A zreszta robcie co chcecie :p


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 17:11 
Cytuj  
Ech Fabianek, dałbyś sobie siana. A jak nie rozumiesz to radziłbym przeczytać podpis Astaxa jeszcze raz...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.