mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 20:14 
Cytuj  
normalnie boki zrywać...


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 23:44 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Hellmaker nic nie wiesz o roznicy jaka jest miedzy proection a fury/arms wariorem. Fury arms warek moze spokojnie byc MT-iem w MC.


w bwl rowniez po pewnym czasie nasz MT zrobil sobie respec nic nikomu nie mowiac. (wydalo sie jak uzyl bloodthirst ;-)

Hellmaker napisał(a):
Jassssne ... warriorska dusza obwiniać priesta że jest shadow :)
Drodzy INTminus :) shadow potrafi leczyć tak samo dobrze jak disc/holy - tyle że jest znacznie bardziej mana-kosztowny :P


obejrzyj talenty z drzewa holy/disc a pozniej sie udzielaj. Bo z tego wynika ze nie znasz swojej klasy a probojesz zganiac na warka.

Hellmaker napisał(a):
P.S. i proszę nie gadaj mi o tym, że nic nie wiem o warriorach ... jako dość "odpowiedzialny" priest wiem o nich chyba więcej niż Ty. Mam Warka 60 lvl na którego wydałem więcej kasy niż Ty kiedykolwiek zobaczysz ( nie real - wirtualnej na jego skille - sam go prowadziłem od lvl 1 - nie był kupiony na eBay), tylko po to żeby znac jego możliwości i ograniczenia. A przede wszystkim po to żeby wiedzieć kiedy i jak leczyć tanka.


O RLY??? lepiej L2P priest & warrior w takim razie.
A jesli ten twoj tank mial green gear (z wyjatkiem takiego craftowego seta co daje bonus do defense) to nie wiem co ty z nim w dm robiles.

tomugeen napisał(a):
Z twojej wypowiedzi poza podniecaniem sie wipami wynika tyle, ze warr tracil agrro przez heala... sprawa jasna - shadow priest bez subtely nie wyrabial sie z healowaniem i bum....


tomu nie dokonca wystarczy ze warek zapomni zalozyc sundera a tobie flash heal critnie (ja zlapalem aggro od chromaggussa po cast'nieciu decursive bo tankowi mysz padla i nie mogl walnac sunderow) ? ;-)

Hellmaker napisał(a):
dostaje tylko TROCHE wiecej obrazen ? dobrze wiedziec od "super-skilled priesta" :)


no jakies 10% wiecej jak nie jest w prot stance. wiesz moj guild m8s easy instancje tankuje w berseker stance co by szlo szybciej i jakos go nie przeagrowywuje. znow sie klania L2P

RoozTer napisał(a):
Nie rozumiesz po polsku :( , potrzebujemy fabianka zeby ci wytlumaczyl chyba ;\

lol no wlasnie napisalem wyzej ;-)

@Hellmaker please zajrzyj to mojej stopki w ostatniej linijce masz telefon zadzwon to darmowy numer.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 19:06 
Cytuj  
normalnie usmialem sie po pachy
masz jeszcze jakies fajne "Smieszne przypadki i zdarzenia" ??


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 23:00 
Cytuj  
http://allegro.pl./show_item.php?item=86180309

Fajna aukcja... chyba sobie takiego kupie :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 02:35 
Cytuj  
edit: oki wskazowka przeczytajcie opis aukcji


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 08:23 
Cytuj  
wczoraj z gildia probowalismy nefa... sklad zajebisty wszyscy na dopalach...

doszlismy do 3 fazy ze szkieletami, pierwszy raz, i poleglismy bo magowie padli wczesniej jak nef sie na chwile zerwal.. nie wazne

nie bylo ssa ani interwencji (zalosc ale zdaza sie najlepszym :D ) wiec zrobilismy corpse run, dobiegamy a tam kraty zamkniete, a za nimi szkielety.. zostaly :D normalny cooldown na bicie nefa to 15 min, a my czekalismy ponad godzine i nic szkielety nadal tam byly a kraty nadal zamkniete

probowalismy od nowa zrobic raid, czekac 30 min poza instancem, pisalismy ticket do gm(nie odpisali) nic nie pomoglo

czy to nie smieszne? on juz byl nasz, a tu taki zonk :D dzisiaj robimy mc jutro ostatnie proby na nefie z latwymi smoczkami (oby sklad sie zebral tak dobry jak wczoraj)

z latwymi smoczkami bo mamy bronz + black w tym tyg, znajac zycie w przyszlym bedzie jakas tragedia

btw. jesli ktos zna tego buga i wie jak mu zapobiec niech napisze ;>

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 10:59 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 11:09 
Cytuj  
Pimek napisał(a):
http://allegro.pl./show_item.php?item=86180309

Fajna aukcja... chyba sobie takiego kupie :D


ale ten blizz zapier... juz 3 część wydał:)


_________________
Be strong Believe...:)

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 07:56 
Cytuj  
Frost shock !!!!!! :lol:

http://www.youtube.com/watch.php?v=Yhm1 ... 20warcraft


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 09:29 
Cytuj  
http://www.youtube.com/w/World-of-Offli ... ft%20funny

polozylem sie ze smiechu... obowiazkowa pozycja dla graczy wow

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 11:57 
Cytuj  
Frost shock to juz stary jest kawałek, zobacz kiedy ostatnio był AR modny. Niemniej wciąż śmieszene.

Ale świat grania offline wymiata, farmienie i-Poda ftw


_________________
O.o

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 12:17 
Cytuj  
ta.. szczegolnie jak pozniej leeroy przelecial hehehe

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 13:51 
Cytuj  
Najzabawnieszy post ostatnich czaow to post Hellmakera :)

Masz takie pojecie o roznicy miedzy arms/fury a prot spec warku jak Henio zspod monopola o fizyce kwantowej :P

DM west to nie jest trudna instancja. Spokojnie sie ja robi 5 osob z feral druidem jako leczacym.
Roznica w dmg otrzymywanym 1k a 400... Gdzies ty znalazl takie liczby? Zaden talent z prot nie da ci takiej roznicy.
BTW tych elementali z rogow sie nie bije bo sa primo trudne do utrzymania, a secundo bija mocno. Pozatym po co?
W srodku nie potrzeba zadnego klcza o ile mnie pamiec nie myli, drzwi sie otwieraja po wygaszeniu 3 pylonow (w tym 2 na gorze). A jesli nawet to przeciez byl z wami rogal...
Wiekszosc warriorow tutaj naprawde docenia role healera w grupie. Wystarczy powiedziec ze jest to najwazniejszy, symbiotyczny duet w calym party.

Konastatacja:
Trafil nOOb na nOObow...

Jak juz macie robic DM to polecam east. Bedzie w sam raz. :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 16:17 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Jak juz macie robic DM to polecam east. Bedzie w sam raz. :P


lol


a co do droodow to 44 reso drood spokojnie z powodzeniem tankuje wszystkie easy isntancje a feral w nich leczy. Oczywiscie to sa tylko droody a nie priesci/warki ale wyrabiaja na luzie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 17:47 
Cytuj  
Kumpel poprosił mnie o pomoc przy questach w Sun Rock Retreat, powiedziałem OK i ruszyłem w droge (by fly path). W momencie lądowania moją uwagę zwróciło około 20 ciał leżących w pobliżu Wind Ride Mastera, obszedłem cały SRR i patrze wszyscy strażnicy dead itd. Zawracam z powrotem do WRM, żeby sie jak najszybciej wynieść (podejrzewałem, że gdzieś w pobliżu są allies), nagle z gór wypada około 15 60lvl zdążyłem pwoiedzieć WTF? i ofcorz dead ;/. Gdy wróciłem do swego curspusika z graveyarda zobaczyłem oprócz siebie jeszcze około 20 innych duszków, oczywiście wszyscy ofiary owych allies. Chwilka rozmowy z nimi i wszyscy decydują się na res i kontratak...., który nam lekko nie wyszedł z nowu all dead ;]. Potem kolejne dwie próby z tym samym skutkiem. Jako, że nie lubie być duszkiem to wlazłem nim pod wodę (w pobliżu WRM jest jakby stawek) i tam dałem se resa, od czasu do czasu catsując underwarer bretahing i czekając na nadejście 'naszych' 60). Najlepsze z tego wszystkiego było to, że jak sie później okazało nie tylko ja wpadłem na taki pomysł lecz jeszcze jeden lock. 5min póżniej było nas tam pod wodą około 15 osób ;). Dosyć ciekawie to wyglądało, 15 osób pod wodą, ukrywających sie przed allies, i dwóch locków castujących co 10 min underwater breathing.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 00:25 
Cytuj  
chciałem sie pochwalić własnie zrobiłem Library bez klasy leczacej we 4 (całe)
38 mag
38 hunter
39 warrior
38 rogue

potega sapa poly i couterspella, randomy :P

www.deshroom.etak.pl/temp/4.jpg

możecie sie smiać a ja i tak jestem dumny :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 00:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chciałem sie pochwalić własnie zrobiłem Library bez klasy leczacej we 4 (całe)
38 mag
38 hunter
39 warrior
38 rogue

Prawie jak Fabianek. Prawie robi wielka roznice...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 10:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chciałem sie pochwalić własnie zrobiłem Library bez klasy leczacej we 4 (całe)


grats no to pry takim party to musieliscie miec nie zle zgranie ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 1
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 12:29 
Cytuj  
http://media.putfile.com/GIJOE68

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
zy to wam nie przypomina pewnego Tanca Pewnych Ras? ... ORC / HUMAN ?

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 12:43 
Cytuj  
Jestem chyba zbyt ograniczony światopoglądowo, aby zrozumieć, "co autor miał na myśli" kręcąc ten "film". :o


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1685 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.