mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 09:38 
Cytuj  
A ja nie trzymam kciukow...
Nie ma sie czym chwalic Smashie;)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 10:59 
Cytuj  
mi się wydaje że czasy gdy milicja była przeciwko ludziom minęły jakieś 15-20 lat temu. Czas ochłonąć Asmax - mamy już policję i słuzy ona społeczeństwu, ścigając bandytów, złodzieji itp.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 11:11 
Cytuj  
Byc moze to wyglada ladnie.
Wiem jak jeden z czlonkow mojej rodziny zostal sprytnie wrobiony (celowo, tu nie ma mowy o pomylce) w pewne przestepstwo.
Po roku za kratkami, kompletnej zmianie psychiki dostal jakies grosze odszkodowania i oficjalne przeprosiny. Pare miesiecy temu mowili o tym nawet w mediach:)

Szkoda tylko, ze cale dotychczasowe zycie runelo mu w gruzach, praca, studia...
Widzisz, nigdy sie nie spodziewalem czegos takiego, ale to dotknelo moja sfere i zostalem troche skrzywiony i niestety zaufania juz nie mam.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 11:25 
Cytuj  
a co to ma wspólnego z Funsoftem?
A co to ma wspólnego ze zgłoszeniem przestępstwa na policję?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 12:46 
Cytuj  
To tyczy sie jedynie Twojej wypowiedzi

Cytuj:
mi się wydaje że czasy gdy milicja była przeciwko ludziom minęły jakieś 15-20 lat temu. Czas ochłonąć Asmax - mamy już policję i słuzy ona społeczeństwu, ścigając bandytów, złodzieji itp.


Zwyczajnie zapomnialem zacytowac. Ochlonalem, zobaczylem jak to dziala i drugi raz juz nie ochlone:) kthx. Tym samym, bede robic wszystko zeby sie nie zglosic do tych organow po pomoc.
Moje zdanie, mozesz sie nie zgadzac.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 12:55 
Cytuj  
Ok, piszesz ze Smashie nie ma sie czym chwalic. Wg mnie ma, w dzisiejszych czasach znieczulicy i ludzi myślących podobnie jak Ty (mniejsza z tym czy jest to zwykłe "CHWDP" dresa czy powod bardziej skomplikowany) jest to godne pochwaly. Milczenie wyraża zgode.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 13:21 
Cytuj  
Chciales powiedziec jest duzo? Nie twierdze, ze nie. Czasy kiedy chcialem byc oryginalny czy nalezec do jakiejs mniejszosci dawno minely.
Wedlug mnie czym chwalic sie nie ma, bo zalozyc sie moge ze zadnego donosu na prokurature nie napisze to po pierwsze, a jezeli nawet napisze to moge sie zalozyc podwojnie, ze NIC z tego nie bedzie:)

EDIT: Ja po prostu poznalem pewne sprawy od kuchni czym bylem STRASZNIE zaskoczony. Dowiedzialem sie jak rozwiazuja pewne sprawy i jak w jeden dzien normalny czlowiek moze stac sie kryminalista, za to, ze akurat on sie nawinal pierwszy.
Gdyby nie pomoc rodziny siedzialby w ciupie dalej...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 18 lut 2006, 13:27 przez Asmax, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 13:26 
Cytuj  
ziutek napisał(a):
blah blah blah yada yada yada

Pozdrawiam Ziutek


Wiec tak, nie mam pojecia skad wyciagnales kwote 7,5k (z kapelusza?) Nieopodatkowana kwota darowizny nie moze przekroczyc 4.902 zł od jednego darczyncy, i jest to suma wszystkich darowizn od niego z 5-ciu kolejnych lat...


Podstawa prawna:

Ustawa o podatku od spadków i darowizn. Dz.U.04.142.1514

---

There, masz darmowa porade prawna.. ale nawet jesli dostosujecie swoj "donate system" do powyzszego malo wam to da... kazdy sad nawet taki Zambii uzna zwiazek przyczynowo-skutkowy miedzy waszym cennikiem a srodkami wplacanymi na wasze konto.. a wasz cennik jako oferte handlowa w mysl Art. 66^x Kodeksu Cywilnego...

---

Aha jeszcze jedno, precedensy mozesz sobie wsadzic w buty i to wszystkie, raz - u nas obowiazuje pewien zkodyfikowany akt normatywny - nazywa sie kodeks cywilny i on jest podstawa do orzecznictwa cywilnego... ponadto wszystkie precedensy o ktorych mowa sa z zagranicy a nawet tam gdzie obowiazuje anglosaski system prawny (prawo precedensu) pod uwage bierze sie precedensy krajowe...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 13:51 
Cytuj  
Asmax:
i dlatego nawet widząc jak jeden człowiek zarzyna drugiego na środku ulicy nie zgłosiś tego na Policję bo masz złe doświadczenia?

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 14:03 
Cytuj  
Oczywiscie, ze zadzwonie.
Wyraznie zaznaczylem, ze nigdy nie napisze 'serdecznie donosze' jezeli drugiej osobie nie dzieje sie jakas wyrazna krzywda.
Troche za daleko wybiegamy:).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 14:38 
Cytuj  
a wiec wg ciebie tworcy moongate nie krzywdza mythic ?

lol... no bo jakby to byla tylko ea czy blizz to i ja bym olal ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 14:42 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
a wiec wg ciebie tworcy moongate nie krzywdza mythic ?

lol... no bo jakby to byla tylko ea czy blizz to i ja bym olal ;p


Cytuj:
To tylko kawałek pierdolonego ziemniaka a Ty się zachowujesz jakbym krzywdził Twoją matkę!


drugi cytat dedykuje wszystkim ktorym IcE przeszkadza tak bardzo

Ashtonowi dziekuje za inspiracje :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 14:46 
Cytuj  
Niema sprawy ;p ale ja akurat ice'a nie lubilem od pierwszego spotkania a moje evil me rozkazuje mi narobic problemy jemu i wszystkim idiotom ktorzy mu placa :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 17:47 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Wedlug mnie czym chwalic sie nie ma, bo zalozyc sie moge ze zadnego donosu na prokurature nie napisze to po pierwsze, a jezeli nawet napisze to moge sie zalozyc podwojnie, ze NIC z tego nie bedzie:)



Już dostarczyłem donos prokuraturze, a czy coś z tego będzie to nie ode mnie zależy ;)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 17:56 
Cytuj  
@up
Podpisałeś się pod tym?
Zeby to mialo sens najlepiej jest się podpisać


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 18:27 
Cytuj  
Tak, wszystko jest jak powinno :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 21:14 
Cytuj  
podpisano.. zyczliwy :)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 04:12 
Cytuj  
Ja bym tam radzil wam sie od nich odfakac :), b o jeszcze jakas mafia was zacznie scigac... Big Cool Team :P


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 09:33 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Ja bym tam radzil wam sie od nich odfakac :), b o jeszcze jakas mafia was zacznie scigac... Big Cool Team :P

Masz jeszcze jakies inne madre rady? :roll:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 13:01 
Cytuj  
Jeszcze cie zbojkotuje 10 letnia odmiana moheru, walczaca o swojego lidera Ice'a ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.