mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:12 
Cytuj  
poniewaz gadanie z idiotami nie lezy w mojej naturze stad tez zegnam ozieble forum mmorpg ...


_________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Stupidity should be rewarded with death ...

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:28 
Cytuj  
osobiscie pamietam jak mnie mila, fajna, super izka zabila pod plotem hehe ogolni jakos to przezylem
pozdrawiam
Silver


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:34 
Cytuj  
he he he... ale sie usmialem..
Aaaaalee oooocooo choodzi?????

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:50 
Cytuj  
no to kurwa chlopaki popisaliscie sie ......
jestem z was taki dumny ze az hej.....
tylko wkurwia mnie ze zalebaliscie ta postac co zajebaliscie przepraszam za blady i takie tam bom pijany)
coz uwazam ze z was chuje i coz.......
wkurwiacie mnie od teraz
moze mi przejdzie jak wytrzezwieje
aha
i wasze wypowidzi mnie jebia bardzo .......
wiec mozecie wypowiadac saie mo mnie jak chcecie
jest mi bardzo smutno z tego co zrobiliscie
to tyle :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: (:


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 02:56 
Cytuj  
he he wreszcie skumalem o coooo choodzi.. t ajebana wodka.... ale ad rem... to znaczy ad rema.... ech.. wsio ryba..
pewnie zajebiscie dobrze sie czujeci bohatrzy spod plota? Zajebac kobitke na lamie..... no kurwa sukces zajebisty... hehe zapiszcie to zlotymi zgloskami w waszej krnice sukcesow w UO... heheh, zajebiscie... GM w zabijaniu lol, ale kutasiki.. no kurwa, dalej, do boju, rycerze, MEZCZYZNI, hiehie, bohaterzy...
Zabijcie jeszcze kota i moze psa, choc to moze juz byc niebezpieczne... lol...
Zajebiste ludziki...


Posty: 23
Dołączył(a): 30.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 03:09 
Cytuj  
Oj... chlopcy...
Tu ogolnie bylo zamieszanie... bo na koncie Polka wcale nie byl Polko...
ale to nie wazne
grunt ze to wy popisaliscie sie (nie wiem kto ale wiem ze Ferg - TY miales w tym swoj udzial)
i wezcie sie odpieprzcie
moze my pilismy, ale wy to macie porypane we łbie nawet bez alkoholu ...

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 03:47 
Cytuj  
a Fregerod byl kiedys takim milym trammelita na cats, razem ganislmy na potworki razem pod poltem stalismy, pomagalem mu zrobic jego pierwsze GM,potem razem poszlismy do fell by tam umrzec jak typowi trammelci, a teraz widze ze obecnie pala nienawiscia do zycia ktorym kiedys sam zyl
:sad:(
eh fredek

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 04:29 
Cytuj  
no brawo !!!!
ale ja kurde napierdolony jestem
ja jebie
ze moge pisac tro wogule cod :smile: :smile:
ide pic dalej
fajnie tak pic

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 08:18 
Cytuj  
A co tacy kyllerzy z fell robili na tramel catsie?:-)
czyżby zostali tramelitami?
komentarz do tematu:
no cóż to tylko kwestia kultury grania

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:46 
Cytuj  
Uo na catskills umarla :sad:

Ale rozumiem ze przed smiercia zacnej damy napierw krowiozercze bestie nie z tego swiata dokonaly na pani zbiorowego gwaltu, znajac tego demona Fergeroda to pewno nawet po morderstwie jeszcze cyca nie mogl puscic!
Bo z jakiego innego powodu to oburzenie?

**

Posty: 326
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:55 
Cytuj  
zaprawde powiadam wam, musialo sie tak stac! :/
ale co oni zrobili? zabili, dry lootneli, reskillneli, zgwalcili, obrazili slowem i czynem szlachetnych tramelitow? :grin:
raz jeszcze pytam po co ten krzyk? to byla wasza pierwsza smierc w uo od gracza? gratuluje, powinniscie sie cieszyc :/


_________________
Ikspil

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:30 
Cytuj  
Heh... zapowiadalo sie na to... za wczesnie zrobilem log i przegapilem akcje.. heh :/

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:43 
Cytuj  
eh...
chyba jesli kazdy byl najebany to mozna sobie darowac :grin:
i sie troche ponapierdalac...
sam kiedys jak bylem najebany w 3 pupki zabilem juz nie pamietam kogo... chyba mulow czyis a potem mnie ganiali ze smokami :sad:
ale wszystko gralo i przeprosilem :wink:

*

Posty: 87
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 17:07 
Cytuj  
ROTFL! Nie wiedzialem ze jak zabija sie mula to trafia sie do piekla :smile: Mi sie tez czasem zdazy zabic jakiegos mule :smile: Pozatym - zawalil sie swiat od tego? Polko - jakos in game sie nie spotkalismy chyba nigdy (ja only na SP siedze a z tego co wiem to Ty nie bardzo) ale mialem szacunek do Ciebie (jakos tak chyba bardziej z sentymentu do tego ze grasz dluzej ode mnie) ale wkurwiac sie o to ze Ci zajebali mula? Czy tam komus innemu jakbyl afk? ROTFL... Jak ja mialbym sie wkurwiac tak bardzo na Raku za kazdym razem jak mi zostawia releasniete smoki w domku to juz by mnie musieli zamknac w wariatkowie :grin: Pozatym - zaluje ze mnie tam nie bylo hi hi, wreszcie odczulbym na sobie jak to jest zostac zjebanym za taki fajny numer :grin:


Posty: 23
Dołączył(a): 30.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 19:02 
Cytuj  
Uhhm....
Ładnie to się traktuje kobiety... wy mężczyźni... tzw. gentlemeni...
Nie jestem "kimś innym" i nie lubię jak "koledzy" z gildii mnie zabijają szczególnie jeśli używają do tego postaci kogoś innego.
I to fakt, że Polko wqrzył się na nich bardziej niż ja. Generalnie mnie to wali.
A ty MadMax nie wypowiadaj się, jeśli nie wiesz o co biega !

Hmmm... a tak w ogóle to zdaje mi się, że jestem jedyną dziewczyną z OSI, która czasem wypowiada się na tym forum.
LOL :grin: :grin: :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 19:45 
Cytuj  
Cholera faktycznie... Toll wowczas to chyba facet:PPPPPPPP

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 20:02 
Cytuj  
nie lubię jak "koledzy" z gildii mnie zabijają szczególnie jeśli używają do tego postaci kogoś innego.

1. Przeciez wiedzieliscie kto kim gra.
2. Chyba wszyscy wiedza, ze gram tez na koncie Spiryta za jego zgoda.
3. Zapraszam na siege - tam nie musialbym byc "kolega z gildii" zeby Cie zabic :razz:


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 20:13 
Cytuj  
czy to sie zdarzylo w irl ze taki wrzask? :eek:
bo ja nie rozumiem? pojebalo was , czy nowa decyzja OSI zakazala zabijania? :eek:


Posty: 23
Dołączył(a): 30.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 20:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-27 20:02, Fergerod napisał:
nie lubię jak "koledzy" z gildii mnie zabijają szczególnie jeśli używają do tego postaci kogoś innego.

1. Przeciez wiedzieliscie kto kim gra.
2. Chyba wszyscy wiedza, ze gram tez na koncie Spiryta za jego zgoda.
3. Zapraszam na siege - tam nie musialbym byc "kolega z gildii" zeby Cie zabic :razz:




Jestes taki wielki, bo wymakrowales sobie postacie i zabijasz osoby, ktorych nawet nie znasz, nie wiadomo na co, po co i dlaczego.

Spierdalaj

ps gram na sp

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 20:37 
Cytuj  
Jestes taki wielki, bo wymakrowales sobie postacie i zabijasz osoby, ktorych nawet nie znasz, nie wiadomo na co, po co i dlaczego.
Nienerwowo. Po co mam je znac? To nie jest RL hehe. Na SP zabijam/my wszystkich napotkanych z wyjatkiem wlasnej gildi i polakow (nie wyszystkich :wink: ). Do tego dodaj turnieje i eventy pvp i juz widzisz na czym polega moja zabawa w tej grze. Mule skills i monster bashing dawno mi sie znudzily. Weszlismy na chwile na Catsa, zeby zrobic malego "psikusa" ale oczywiscie skonczylo sie placzem. Zastanow sie co gadasz, to tylko gra.

Spierdalaj
Tez Cie kocham :sad:

ps gram na sp
WTF!?
Jaka ksywa?
Bardzo chetnie zaoferuje wsparcie duchowe :razz:


_________________
I wish to place a trash barrel~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.