mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 20:44 
Cytuj  
imo jest duży popyt na posty trade. Nie nazwałbym tego pseudo-inteligentnym bełkotem ( osoba, która tak twierdzi - feel free spłodź coś "nie- pseudo"). Ma chłopak potencjał i dostarcza niezłej rozrywki ( przecież nie śmieci po forum, tylko robi to co robi we właściwym miejscu).

Cytuj:
onanizujesz się na widok własnego, świeżo utoczonego batona.


giga zboczenie...


_________________
OrleOko czuwa...

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 20:51 
Cytuj  
Moim zdaniem KromeR popełnił powążny błąd zakładając ten topik. Oczywiście język, jakim posługuje się trade w pmach jest skandaliczny, jednakże zadbał o to, aby oszczędzić użytkownikom stopniowo i nieubłaganie dezawuującego się widowiska, jakim jest jego prywatna wojna z Kromerem. Jednakże Kromer, prawdopodobnie chcąc zrobić tradowi na złość, naruszył zasady poufności i upublicznił treść prywatnej korespondencji. Czy ktokolwiek napisze jeszcze do Kromera?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 22:33 
Cytuj  
trade napisał(a):
Jednak ocenię twoją wypowiedź bo lubię udowadniaćludziom takim jak phist gdzie ich miejsce (przy łopacie zapieprzając dla niemców czy anglików na budowie).

Nie widzac pozostalej czesci twojego posta, stwierdzilbym, ze jestes niedowarosciowanym, zakompleksionym trzynastolatkiem, ktorego bawi bezmyslne bluzganie innych.
Mimo wszystko podejzewam, ze częsciowo moge miec racje.
trade napisał(a):
Prymitywny to nie jest to samo co prostacki, człowiek prymitywny nie jest prostakiem, tak samo prostak nie musi być człowiekiem prymitywnym.

Prostactwo samo w sobie jest prymitywne, a prymityw jest z reguly prostakiem.
Uzywanie tych dwoch okreslen naraz nie ma imo sensu.
trade napisał(a):
Troglodyta jest tutaj użyte w znaczeniu człowieka uważanego za gorszego w rozwoju kulturowym i osobistym,

Jestem niesamowicie wdzieczny, za probe wyjasnienia mi znaczenia pojecia, ktorego sam, z tego co zauwazylem nie rozumiesz.
Bezmyslne szastanie 'mądrymi' slowami, ktorych znaczenia nie znasz naprawde nie swiadczy o wysokim poziomie twojej inteligencji, a o nedznej probie zaszpanowania czyms.
trade napisał(a):
a twój tata przeczytał w encyklopedii i powiedział ci dosłowne znaczenie tego słowa.

Kolejna wypowiedz 13-latka, ktorej nie widze sensu komentowac.
Po prostu nie ten poziom, jak dla mnie.
trade napisał(a):
Technikę potraktuj jako wszystkie elementy wpływające na jakość zdania + "to coś" co mają wypowiedzi co jest charakterystyczne dla każdej osoby (porównać to można do pisma ręcznego które każdy ma inne), ale nie da się tego zamknąć w definicji.

Obawiam sie, ze takie potraktowanie "techniki" jest swoista nadinterpretacja tego pojecia.
Zarowno elementy wplywajace na jakosc zdania, jak i elementy wypowiedzi charakterystyczne dla danej osoby to raczej styl a nie technika.


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:15 
Cytuj  
Chciałem przeprosić wszystkich za moje wypowiedzi, KromeR'a też. Miałem nadzieję, że po tym jak napisałem post który miał zakończyć moją agresywną działalność nie będę prowokowany do flame'u. Stało się niestety inaczej. Jestem człowiekiem (tylko) i tak samo jak każdy na moim miejscu by zrobił, odpowiedziałem (może zbyt mocno, czego naprawdę żałuję) na topic który został założony tylko i wyłącznie w celu poniżenia mojej skromnej osoby. Nie sprawia mi przyjemności gnojenie innych ludzi dlatego właśnie, że to są ludzie - żywe osoby tak jak i ja (a wiem, że to co napisałem mogło to sprawić w odróżnieiu od postów w stylu phist'a). Pozbędę się tego konta najprawdopodniej jutro, najlepiej byłoby gdyby jakiś administrator je usunął, jeżeli nie ma takiej możliwości wymyślę jakiś inny sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:46 
Cytuj  
Phist rzeczywiscie potrafi prowokowac ludzi bo jak czytalem jego wypowiedz to mialem wrazenie ze to on jest tym 13 latkiem ...Ale w koncu to Flames...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:50 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Zapraszam na gadu-gadu jesli chcesz 'poczatowac' , bo spamowanie forum srednio ci wychodzi~~.

0/10
trade napisał(a):
Nie sprawia mi przyjemności gnojenie innych ludzi... (a wiem, że to co napisałem mogło to sprawić w odróżnieiu od postów w stylu phist'a)

Nie wiem, czy dobrze zrozumialem, bo napisales post dosc chaotycznie, ale zarzucajac mi jakiekolwiek chęci gnojenia innych, jestes w blędzie.
Oceniajac cie, w sposob jaki to zrobilem, nikogo nie gnoje tylko stwierdzam fakty.

zabolq napisał(a):
Phist rzeczywiscie potrafi prowokowac ludzi bo jak czytalem jego wypowiedz to mialem wrazenie ze to on jest tym 13 latkiem ...Ale w koncu to Flames...

Nie ma to jak solidnie poparty argumentami post.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 08:33 
Cytuj  
trade napisał(a):
Chciałem przeprosić wszystkich za moje wypowiedzi, KromeR'a też. Miałem nadzieję, że po tym jak napisałem post który miał zakończyć moją agresywną działalność nie będę prowokowany do flame'u. Stało się niestety inaczej. Jestem człowiekiem (tylko) i tak samo jak każdy na moim miejscu by zrobił, odpowiedziałem (może zbyt mocno, czego naprawdę żałuję) na topic który został założony tylko i wyłącznie w celu poniżenia mojej skromnej osoby. Nie sprawia mi przyjemności gnojenie innych ludzi dlatego właśnie, że to są ludzie - żywe osoby tak jak i ja (a wiem, że to co napisałem mogło to sprawić w odróżnieiu od postów w stylu phist'a). Pozbędę się tego konta najprawdopodniej jutro, najlepiej byłoby gdyby jakiś administrator je usunął, jeżeli nie ma takiej możliwości wymyślę jakiś inny sposób.


Trzy sprawy:
1. Najpierw piszesz historie o gwozdziach i jaki to jestes wrazliwy, a potem znajduje na PM msg wyzywajacy mnie od pedalow itd. Na forum lans na swietego wrazliwca a na PM bluzgi i plwociny? Rob sobie jak chcesz ale jesli nie radzisz sobie z krytyka innych to juz twoj problem. Zycie nie jest takie jak by sie chcialo. Tak czy siak nie mysl ze ja bede spokojnie patrzyl na takie zachowanie. Jak juz chcesz pokrzyczec to rob to otwarcie a nie po kryjomu.
2. Skasowales posty to oke. Pax.
3. Wiele osob na tym forum bylo kiedys trolami. Nie ma sie czym chwalic ale do tej pory pamietam moje potyczki slowne z Fergerodem (sorry jesli przekrecilem nick). Tyle ze czlowiek po jakims czasie uczy sie oglady. Mysle ze inteligencji ci nie brakuje ale przydaloby ci sie wiecej tego czegos o czym tak czesto piszesz a tak malo stosujesz w zyciu - wrazliwosci na innego czlowieka.


@Sarg
A kogo to obchodzi czy ktos wiecej napisze do mnie PM'a czy nie? Ja tu nie przesylam nikomu listow milosnych i nikt mnie tez nie przesyla :P A co do ujawniania tresci to nie bawi mnie przesylanie sobie PM'ow z bluzgami, na ktore dostaje sie kolejne bluzgi. Jesli sam nie widzisz bezsensu prowadzenia takiej "korespondencji" to ja cie za reke prowadzic nie bede.

Jak dla mnie EoT.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:04 
Cytuj  
I żyli długo i szczęśliwie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 11:19 
Cytuj  
Cytuj:
Wiele osob na tym forum bylo kiedys trolami. Nie ma sie czym chwalic ale do tej pory pamietam moje potyczki slowne z Fergerodem


heheh, jak dla mnie post roku rofl...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:02 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Cytuj:
Wiele osob na tym forum bylo kiedys trolami. Nie ma sie czym chwalic ale do tej pory pamietam moje potyczki slowne z Fergerodem


heheh, jak dla mnie post roku rofl...

Ae nie szukaj sensacji =p on chcial przez to powiedziec ze sam byl trollem a Fergi go zwalczal, "rozumisz"?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 14:11 
Cytuj  
:( chyba ze tak ja to troche inaczej zrozumialem heh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 101
Dołączył(a): 29.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 17:07 
Cytuj  
Tak na margniesie to trade jest bardzo popularny, nie dość że ma własny board na tym forum to ejszcze sie dodatkowe tematy zakłąda o nim gratz trade! :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 22:53 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 00:08 
Cytuj  
Dżizas !

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 07:07 
Cytuj  
RoozTer noobie to się pisze osobno lamo :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 07:54 
Cytuj  
Morge napisał(a):
RoozTer noobie to się pisze osobno lamo :D


Od noobow i lam to nazywaj sobie mamusie, ja tego nie pisalem so gtfo. Mysle ze po prostu obrazek idealnie pasuje do tego threadu. A do tego dodam ze ktos prolly specjalnie to napisal w ten sposob.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 07:57 
Cytuj  
E tam. Fergerod caly czas jest trolem.
Tak w zasadzie, cale to forum zostalo stworzone przez i dla troli; wiec wszystko jest spokofon.
Viva, Viva!

PostNapisane: 25 sie 2006, 16:12 
Cytuj  

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2006, 16:21 
Cytuj  
Czy przyjemnosc z ponizania czerpiesz z tego, ze mozesz sie dowartosciowac?


_________________
.

PostNapisane: 25 sie 2006, 16:45 
Cytuj  

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.