mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 22:51 
 
Alucreid napisał(a):
Metzger napisał(a):
Koniec podskakiwania. Nikt mi nie będzie robił bydła na forum. Od teraz Alu, czy się Twój post pojawi na forum, czy nie będzie zależało ode mnie. I wierz mi, że nie będe wyrozumiały.

I wlasnie pokazales jaki jestes zalosny, na brak argumentow odpowiadasz cenzura? Ja rozumiem ze moze komus zabraknac argumentow ale cenzura?
Flejmuje na paru forach ale z czyms tak tanim i prostackim sie nie spotkalem.
Co zabawne w calej "rozmowie" nie uzyles zadnego argumenu, ani na to ze jestes nkim w l2, nigdy nic nie osiagneles, ze twoja wiedza o l2 jest nikla...
Z tego wychodzi ze wszystko jest prawda, i jedyne co mozesz zrobic zeby to zatuszowac to mnie "uciszyc", naprawde zalosne...
Kto ci dal moda NA FORUM POSWIECONYM L2???
AAA Per-aa dal, osoba ktora sama sie osmieszyla (http://www.lineage2.pl/vb/showthread.php?t=3610&page=2),
na brak argumentow odpowiadajac "inteligetnym" postem i banem...
W sumie jedyny admin z tego forum ktory jest cos wart, i ma jakies pojecie o l2 to Seraf, chlopak przynajmniej gra, cos osiagnol.
I moim zdaniem ma prawo sie wypowiadac, a ci co juz nie graja i NIC nie osiagneli to najlepiej niech siedza cicho...

Metzger napisał(a):
Ten pan się już za dużo napostował.

I tutaj kolejny przyklad, brak mi argumentow=ban.
Wiec ludzie nawet nei zaczynajcie dyskutowac z adminami, bo jak im argumentow zabraknie to dostaniecie bana.
Wcale nie cza lamac regulaminu by go dostac...

PS: widze ze juz admin sie "postaral" i usunol pare "drazniacych" go postow, coby poprawic swoje e-ego
PS2: Metzerg gratuluje szybkeigo usowania postow, to chyba jedyne co potrafisz robic, poza ta propaganda


Tak wygladal moj post, do jednego z adminow (metrger), naprawde sadzilem ze karol przesadzal z "czyszczeniem flejma", ale to co oni tam robia to tragedia
Kazdy niewygodny post=del+ban.
Brak adminom argumentow=ban.
Zreszta wystarczy popatrzec w http://www.lineage2.pl/vb/showthread.ph ... #post37150
Phist dostal bana bo posiadal pewne argumenty
Ten posty jest kierowany do userow z lineage2.pl, coby sie nie wdawali w dyskusje z adminami bo jak zabraknie im argumentow to dostana bana...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sie 2006, 20:57 przez Alucreid, łącznie edytowano 4 razy
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 23:05 
 
Cóż...jakby to powiedzieć
LOL.
Dla Mtzgera,Alu,Phista w rolach główny nagrody Pullitzera.
:wink:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 23:44 
 
Eh, nudzi wam się :)


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2006, 23:51 
 
Ttrzeba caly ten temat przeczytac zeby sie polapac w tym wszystkim, ale ogolnie wiocha straszna :D

Najbardziej smieszy mnie to, ze forum l2.pl jest, z tego co slyszalem oficjalne, a moderator zachowuje sie i wypowiada, jak jeden z okolicznych dresów.

Po otrzymaniu bana dostalem takiego oto, ciekawego PMa :D

Metzger napisał(a):
No i widzisz, skończyło się rumakowanie. Zamknąłem ci tą niewyparzoną morde raz i na zawsze. Takich chuja wartych cwaniaczków, co wszystko wiedzą lepiej było już sporo. Ale prędzej, czy później wszyscy kończą jak powinni -> z resztą gówna w śmietniku. Taki as z ciebie, że nawet nie wiadomo, czy na oficjalu grasz, bo nikt twoich 'dokonań' nie zna. Poza robieniem z siebie błazna na forum. Zakładaj sobie ile chcesz kont, każde będe banował. Do niezobaczenia dzieciaku.


Takie prostackie wypowiedzi porażają mnie, a ten moderator reprezentuje sobą poziom nizszy niz podloga u mnie w piwnicy :roll:
Beznadzieja.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 sie 2006, 14:41 przez Phist, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 00:32 
 
Phist napisał(a):
Ttrzeba caly ten temat przeczytac zeby sie polapac w tym wszystkim, ale ogolnie wiocha straszna :D

Najbardziej smieszy mnie to, ze forum l2.pl jest, z tego co slyszalem oficjalne, a moderator zachowuje sie i wypowiada, jak jeden z okolicznych dresów.

Po otrzymaniu bana dostalem takiego oto, ciekawego PMa :D

Metzger napisał(a):
No i widzisz, skończyło się rumakowanie. Zamknąłem ci tą niewyparzoną morde raz i na zawsze. Takich chuja wartych cwaniaczków, co wszystko wiedzą lepiej było już sporo. Ale prędzej, czy później wszyscy kończą jak powinni -> z resztą gówna w śmietniku. Taki as z ciebie, że nawet nie wiadomo, czy na oficjalu grasz, bo nikt twoich 'dokonań' nie zna. Poza robieniem z siebie błazna na forum. Zakładaj sobie ile chcesz kont, każde będe banował. Do niezobaczenia dzieciaku.


Takie prostackie wypowiedzi porażają mnie, a ten moderator reprezentuje sobą poziom nizszy niz podloga u mnie w piwnicy :roll:
Beznadzieja.


Phis

mozesz teraz isc spokojnie na policje. i oskarzyctego Metzgera o znieslawienie.
to tak jak z tymi kaczkami.

policja wezmie jego IP od tepsy czy jakie tam ma locze, zastukaja do niego, nakazik bedzie I BEKNIE ZA TO.
I JAK TU NIE KOCHACCZASAMI PRAWA :)
forum zamkna.

Ps. nieczepiac sie ale dokladnie arykulu nie podam, bo dosc dawno przerabialem prawo.

Ps2. moze jak bede mial czas to znajde go.

>> Edit <<

Tego calego Paraa-laa czy jak to sie pisze tez bym pieknie urzadzil za obrazanie innej osoby, i pewnie by sie zdziwil jak by zastukala do neigo policja.

Same dzieci neostrady czy co .


PSSSS

ciekawe jesli to jest ztrona o Lineage 2, zatwierdzona przez NCsoft to ciekawe czy jak by napisac do ncsoft Abuse. o tm co sie tam dzieje.
mzoe by zamkneli ta strone/forum .


Blah przy forum l2.pl to maly szczeniaczek.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 01:46 
 
Bywa;) Akcje kojarza mi sie z lizaniem dupy kazdej pannie ktora sie pojawi na forum/# ircowym itd ;) Nie raz juz sie takie rzeczy widzialo w swoim zyciu internetowym :wink:



Co do forum i NCsoftu to jesli sie komus chce to moze pisac chociaz nie wiem czy warto sobie zawracac tym glowe. Zostawcie to forum w spokoju bo jego wartosc jest tak mala ze szkoda tracic nerwy :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 01:56 
 
Otóż nie zgadzam się z wszystkimi tezami...spór był ch... wie o co na dokładkę w temacie off-top?
zyli Metzger powinien olać całosć ewentualnie wywalić teksty obraźliwe itp jeśli były.
Zaś panowie Alu,Phist po prostu przystopować..czasami was ponosi chłopaki.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 70
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 02:28 
 
Phist i Alucreid, Wy macie po 12 lat? Bo co ten topic ma wspolnego z Lineage 2? Kogo obchodzi, ze ktos dal Wam bana na jakims forum?

Nie czytalem tych dyskusji bo nie mam na tamtym forum nawet konta, ale
Po Waszych (Phist, Alucreid), wypowiedziach w temacie viewtopic.php?t=20811&postdays=0&postorder=asc&start=60

Moge zrozumiec, ze komus sie po prostu nie chcialo babrać w 500 stronicowy temat i dyskusje na poziomie dzieci z piaskownicy i po przekroczeniu pewnej granicy sensownej dyskusji przestał sie z wami patyczkować.

Ja to bym na waszym miejscu sie ogolił i ziuuu, do przedszkola. Albo wyciagnał wnioski i .... moze dorosnął?

P.S.
Nie zebym stawał po czyjejs stronie bo i w cytowanych tu wypowiedziach goscie z tamtego forum prezentuja poziom rynsztoka, ale na bogów po jaką cholere zakladac topic o tym ze sie dostało bana... na jakims innym forum? Ech...

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 03:46 
 
kochani rodzice, zabierzcie swoje dzieci od komputerów i weźcie je na basen.
Karooooool, weź ich zabierz plz.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 11:10 
 
/agree itachii
To forum kiedys bylo inne teraz sie zmienia powoli w l2blah... masa postow nic nie wnoszacych jakies na pol strony obrazki no ale jak to przeciez powiedzial alu na ircu musi jak najszybciej dobic do 1k postow. Do ku%^ nedzy to nie jest gra.[/b]


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 21:11 
 
Haszysz napisał(a):
Phist i Alucreid, Wy macie po 12 lat? Bo co ten topic ma wspolnego z Lineage 2? Kogo obchodzi, ze ktos dal Wam bana na jakims forum?

Haszysz, ty masz 12 lat? bo co twoj post ma wspolnego z tematem? Kogo obchodzi twoje zdanie?
Poprostu szukasz tematow i piszesz coś, co tak naprawdę jest zerem. Podaj chociaż jeden powód po co napisales ten nic nie warty post?

Haszysz napisał(a):
Po Waszych (Phist, Alucreid), wypowiedziach w temacie viewtopic.php?t=20811&postdays=0&postorder=asc&start=60

Moge zrozumiec, ze komus sie po prostu nie chcialo babrać w 500 stronicowy temat i dyskusje na poziomie dzieci z piaskownicy i po przekroczeniu pewnej granicy sensownej dyskusji przestał sie z wami patyczkować.

Swoją, wypowiedzią w ww. temacie zrobiles z siebie juz raz idiote piszac rownie idiotyczny i rownie uzasadniony post jak ten. Jednak raz to dla ciebie za malo.

Haszysz napisał(a):
Ja to bym na waszym miejscu sie ogolił i ziuuu, do przedszkola.

Dokladnie tak zrob. Dzieci w przedszkolu sypią bardziej sensownymi tekstami niz ty.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 sie 2006, 12:40 przez Phist, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 21:26 
 
Haszysz napisał(a):
Phist i Alucreid, Wy macie po 12 lat? Bo co ten topic ma wspolnego z Lineage 2? Kogo obchodzi, ze ktos dal Wam bana na jakims forum?
A kto cie pyta o zdanie? Kim ty wogole jestes? Kolejne zero ktore sie wpierdala w moje posty zeby zablysnac? Odpusc sobie, chyba ze chcesz byc kolejna osoba zmieszana z gownem.
Haszysz napisał(a):
Nie czytalem tych dyskusji bo nie mam na tamtym forum nawet konta, ale
Po Waszych (Phist, Alucreid), wypowiedziach w temacie viewtopic.php?t=20811&postdays=0&postorder=asc&start=60

Niewiem debilu co chciales udowodnic tym topickiem, to ze ethan/sylvian/piszpan to zgraja idiotow? Jeden mowi cos, reszta go popiera a na koncu maja owned wlasnym poradnikiem?
Znowu z siebie debila zrobiles.

Haszysz napisał(a):
Moge zrozumiec, ze komus sie po prostu nie chcialo babrać w 500 stronicowy temat i dyskusje na poziomie dzieci z piaskownicy i po przekroczeniu pewnej granicy sensownej dyskusji przestał sie z wami patyczkować.

Widac ze jestes debilem, ale zeby az takim?Wysuwac wnioski nie czytajac topicka?
Czy przeczytanie paru stron to dla ciebie za duzo?

Haszysz napisał(a):
Ja to bym na waszym miejscu sie ogolił i ziuuu, do przedszkola. Albo wyciagnał wnioski i .... moze dorosnął?

Ty to sobie dupe ogol
Obrazek

Haszysz napisał(a):
P.S.
Nie zebym stawał po czyjejs stronie bo i w cytowanych tu wypowiedziach goscie z tamtego forum prezentuja poziom rynsztoka, ale na bogów po jaką cholere zakladac topic o tym ze sie dostało bana... na jakims innym forum? Ech...
Z kad mozesz wiedziec na jakim poziomie sie wypowiadaja ludzie z tamtego forum Skoro nawet 1 posta nie przeczytales, znowu robisz z siebie idiote. I juz napisalem patafianie dlaczego zalozylem ten topick na mmo.
Ty to kurwa nawet czytac ze zrozumiemiem nie potrafisz



Itachii napisał(a):
kochani rodzice, zabierzcie swoje dzieci od komputerów i weźcie je na basen.
Karooooool, weź ich zabierz plz.

Ebay another toon?
Piszpan napisał(a):
/agree itachii
To forum kiedys bylo inne teraz sie zmienia powoli w l2blah... masa postow nic nie wnoszacych jakies na pol strony obrazki no ale jak to przeciez powiedzial alu na ircu musi jak najszybciej dobic do 1k postow. Do ku%^ nedzy to nie jest gra.[/b]

A ty cos wnosisz na tym forum? Jedyne co robisz blaznie to przytakiwanie Itachiemu/Sylvianowi/Ethanowi, wiec sobie odpusc komentowanie moich postow.A co do tego ze mam nabic 1k postow screenshot or it never happen bitch.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sie 2006, 22:24 przez Alucreid, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: 27 sie 2006, 22:08 
 

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 22:30 
 
musze się z Tobą zgodzić Rage.

Yakuza za dużo telewizji i W11 . A może masz kogoś z rodzinki w "psiarni" ?:)
Policja to Policja tamto , a ja mam ich w dupie.


oj chłopaki . Nie skakać po Haszyszu (hehe ale to zabrzmiało ;) ).
najlepszą obroną jest atak i wy to teraz prezentujecie.
Post za postem , jeden i drugi prawie jak z taniej noweli o dwóch pedałach. a Haszysz ma racje


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 22:44 
 
Nawet nie bede tego czytal, ale chetnie skomentuje.

Alucreid, chuj nas obchodzi ze dostales bana na jakims forum. Imo powinines dostac tez tutaj.

Swoja droga jak zalosne jest twoje zycie, ze tak cie dotknal ten ban ze az musisz isc na INNE FORUM INTERNETOWE zeby sie wyplakac.
Czlowieku, wez sie za pilke na podworku zanim bedzie za pozno.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 23:16 
 
Nie wiem jak wy ale mysle ze chodzilo im (jemu) bardziej o porownanie tamtego forum do do mmorpg.pl ale to juz szczegol... Lepiej sflejmowac...

PostNapisane: 27 sie 2006, 23:24 
 

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 23:28 
 
Przemo19 napisał(a):
Post za postem , jeden i drugi prawie jak z taniej noweli o dwóch pedałach.
Zgadzam sie, wygladacie z bloob'em jak pedaly pisząc pod sobą.
bloob napisał(a):
Nawet nie bede tego czytal

Rzeczywiscie, kurwa czytanie sprawia ci ból.
bloob napisał(a):
ale chetnie skomentuje.

Ktos cie prosil abys cos komentowal? Nie no kolejny cwel wpierdalajacy sie w mój temat...
Istna plaga, jednemu juz napisalem zeby sie nie wpierdalal w moje tematy bo go zmieszam z gownem, ty chyba pominąłeś ten tekst.
bloob napisał(a):
Alucreid, chuj nas obchodzi ze dostales bana na jakims forum.

A jak cie nie obchodzi to po co sie udzielasz? Moze chcesz zablysnac? Albo poznac jakie to uczucie byc zmieszanym z gownem?
bloob napisał(a):
Imo powinines dostac tez tutaj.

Cale szczescie nie ty o tym decydujesz i chuj mnie obchodzi twoje zdanie na ten temat.
bloob napisał(a):
Swoja droga jak zalosne jest twoje zycie, ze tak cie dotknal ten ban ze az musisz isc na INNE FORUM INTERNETOWE zeby sie wyplakac.

I pokazujesz ze jestes kolejnym idiotą, który nie zapoznal sie z tematem.
Moze i inne forum, ale o tej samej tematyce i wiele osob z tego forum tam sie udziela.
( zaznaczam, ze ten temat zostal tutaj przeniesiony z dzialu LINEAGE2 )
Wiec proponuje ci, najpierw przeczytaj topick, pozniej mój post i dopiero wtedy wydawaj swoje gowno warte opinie.
Moze wtedy nie zrobisz z siebie debila, MOZE.
bloob napisał(a):
Czlowieku, wez sie za pilke na podworku zanim bedzie za pozno.

A ty sobie znajdz dziewczyne, bo widocznie trzepanie gruchy ci nie sluzy.


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 23:34 
 
Rage napisał(a):
Pewne osoba podsunęła mi pomysł, a ja go tylko zaprezentuję.

Obrazek

Zwróćcie uwagę na emblemat phista i zawód alucreid'a, imo to jedna i ta sama osoba.


Po 150 postach Phist zdemaskowany By 'Trage'
Brawo! :]


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2006, 23:40 
 
http://bloob.psychodelic.org/eqewq.jpg
To jest moj punkt widzenia -_-
Coraz wiecej stron na tym forum tak wyglada, a szkoda.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.