mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:45 
Cytuj  
@up
Twoje kontrargumenty są na poziomie przedszkolaka. Idz sie dokształć. Rozjebałeś mnie - zwlaszcza z tym angielskim u Lecha. A który prezydent umiał? czy widzialeś kiedyś jakiego polityka bez tłumacza rozmawiajacego z innymi zagranicznymi politykami?
10/10

Cytuj:
eagleeyes- jak cię pytają, co Pis zrobił dobrego, to wytęż mózgownicę i napisz.


Sam widzisz, dużo myślenia, szukania a efekt wycinankia na koniec i tak odwrócą kota ogonem.
SwenG czekamy teraz na twoje "sensowne " argumenty. Im większe jest twoje oburzenie, tym mniejszy udział rozsądku.

Cytuj:
post od wyzwisk i konczy na wyzwiskach


to teraz jedziemy po twojemu - ty głąbie, zarobaczona kupo jelenia, skurwielu, ruska suko, takiego gnoja powinni wyskrobać w zarodku![/quote]


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 18:12 
Cytuj  
Tajne sluzby dzialaja pod przykrywka telewizji tvn :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 18:18 
Cytuj  
AUEHAUEHAUEHAUHEUAHUEA
Suski mnie rozpierdolil;]
No nie co tam ze PRL to sie skonczyl? 17 lat temu?
Ja bym obstawial ze palce w tej prowokacji maczala agentura Carycy Katarzyny i dodatkowo jeszcze szpiedzy Ulryka von Jungingena.

OMFG MIEDZYNARODOWY ANTYPOLSKI SPISEK!!!!!ONEONE

RUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN:(

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 18:28 
Cytuj  
Wydaje mi się, że maczał w tym palce Kulczyk i Ałganow, a Miller ich umówił na spotkanie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 18:39 
Cytuj  
Nieprawda...

Zmusila ich Platforma...

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news ... 95500,2943

EDIT: Swoja droga najbardziej ciekawi mnie reakcja zagranicy.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 18:56 
Cytuj  
Cytuj:
EDIT: Swoja droga najbardziej ciekawi mnie reakcja zagranicy.


Zagranica ma Cie w du.. jak zreszta cala Polske. Jesteś tylko potencjalnym nabywcą dla nich. ( powiesz nie- odpowiem : no tak oni wola dbac bardziej o polskie interesy niz wlasnych obywateli. Jedna zasada ekonomiczna- wszyscy nie mogą być bogaci )


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 19:07 
Cytuj  
nawet nie wiecie jak to dobrze ze swoje frustracje z powodu 2 przegranych (i to z rzedu) mozecie wlasnie odreagowac :P
Widze w tym wszystkim GENIUSZ Cimoszewicza :]
hehe noobki z po i pis


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 20:09 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
nawet nie wiecie jak to dobrze ze swoje frustracje z powodu 2 przegranych (i to z rzedu) mozecie wlasnie odreagowac :P
Widze w tym wszystkim GENIUSZ Cimoszewicza :]
hehe noobki z po i pis


Wez sie bujaj emokomuchu:|.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 23:39 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
SwenG czekamy teraz na twoje "sensowne " argumenty. Im większe jest twoje oburzenie, tym mniejszy udział rozsądku.

Nie zamierzam ich dawać takiemu idiocie jak ty, i tak nie zrozumiesz, czekam na twoje, na razie nie przytoczyłeś żadnych od początku tej rozmowy. Zresztą już połowa ludzi w tym wątku stwierdziła, że z takim kretynem nie idzie rozmawiać, więc dlaczego ja mam być wyjątkiem ?

ps. bardzo proszę o wybaczenie, że pojechałem w tej wypowiedzi "adpersona" ale przystosowałem się do adwersarza


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 04:06 
Cytuj  
Mam propozycje... Spotkajmy sie pod Sejmem... Ja dzis sie tam wybieram.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 06:32 
Cytuj  
Agat napisał(a):
Mam propozycje... Spotkajmy sie pod Sejmem... Ja dzis sie tam wybieram.


mój Boże... ludzie uciekajcie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 08:01 
Cytuj  
Jak dla mnie to nie jest zadnym zaskoczeniem. Wiadomo, ze tak bylo, wiadomo ze tak jest i wiadomo, ze tak bedzie. To, ze PiS w swojej kampanii obiecywal czysta polityke jest tylko problemem naiwniakow, ktorzy uwierzyli Kaczkom, ze wszystko teraz bedzie jasne, uczciwe itd.
Zreszta, juz kampania nie byla 'czysta', wiec jak mozna bylo dalej brnac w te bzdury? Ja nie rozumiem.

Osobiscie mam dupie to czy Kaczki prowadza taka czy inna polityke personalna i jak znajduja sobie wiekszosc w sejmie. Doskonale zdawalem sobie sprawe z tego, ze wlasnie tak to wyglada natomiast uwazam, ze afera moze otworzy oczy niektorych wyborcow PiS na to co sie dzieje i przestana slepo wierzyc w 100% klarownosc, czystosc i uczciwosc ich intencji politycznych.
Z drugiej strony warto ich przestrzec. Jesli ktos mysli, ze PO po dojsciu do wlady bedzie uczciwsze, to sie grubo myli. PO tak samo bedzie kupczyc stanowiskami. Tylko moze nikt tego nie nagra.
A z ludzi pod sejmem troche chce mi sie smiac. Moze podjade tam zobaczyc dzisiaj co sie dzieje. Przeciez Jaro, nawet jak sie zbierze 100k ludzi to sie przykuje do kaloryfera w gabinecie premiera. Tak latwo to go nie wykurzycie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 09:33 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
@up
Twoje kontrargumenty są na poziomie przedszkolaka. Idz sie dokształć. Rozjebałeś mnie - zwlaszcza z tym angielskim u Lecha. A który prezydent umiał? czy widzialeś kiedyś jakiego polityka bez tłumacza rozmawiajacego z innymi zagranicznymi politykami?


Aleksander Kwasniewski iirc


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 09:41 
Cytuj  
eagleeyes

Strike 1!
Strike 2!
Strike 3!

Your OUTTTTTTTT !!!!

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 09:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
@up
Twoje kontrargumenty są na poziomie przedszkolaka. Idz sie dokształć. Rozjebałeś mnie - zwlaszcza z tym angielskim u Lecha. A który prezydent umiał? czy widzialeś kiedyś jakiego polityka bez tłumacza rozmawiajacego z innymi zagranicznymi politykami?


Aleksander Kwasniewski iirc


Tak, widziałem Tonyego Blaira rozmawiającego z G.W.Bushem bez tłumacza

*używa argumentów na poziomie eagleeyesa*


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 10:19 
Cytuj  
Z Janem Pawłem II też bez tłumacza gadali
Kvasula to i z Ruskimi bez tłumacza mógł gadać i angliczeskij jazyk ponimał haraszo.

Ale jak widziałem tego Tuska, który z taką grozą na twarzy i powagą domagał się dymisji tych i tamtych, to normalnie ROTFLOL. Niby ma rację, ale przypomina komika z Monty Python.
Oczywiste jest imo, że Lipiński powinien się natychmiast podać do dymisji, bo dał się głupio złapać. To że posłowie są podkupywani było wiadomo od dawna, brakowało tylko nagrania.
Po co się wdawać w szczegóły? To jest polska polityka, nic mniej, nic więcej. Tylko czemu oni tacy głupi są i zamiast składać takie propozycje oficjalnie to bawią się w pseudo-partyzantkę. Potem media i Tusk mają pożywkę.


_________________
O.o

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 15:08 
Cytuj  
Prawda jest taka ze, moja prawda to prawda, a wasza prawda to gowno prawda :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 16:19 
Cytuj  
SwenG - człowiek spod znaku Barana

Na tym forum ludzi rozumnych mających wiele mądrego do powiedzenia nazywa sie idiotami. Standart pacanie. Od poczatku nie mialeś nic do powiedzenia, ja chociaż podawałem fakty a nie wypowiedzi w stylu :

Cytuj:
Ahahaha, dawno tego nie było. No tak, mantra pisiorków, "TO WSZYTSKO WINA PO"


Cytuj:
eagle ale co ty pierdolisz o jakiś kosztach wyborów jak pisiory wsadziły w samą administrację ze dwa razy tyle ile bylo za poprzedniej ...
- Fałsz

Cytuj:
Eh, wzorem Edgara matematyke zostawiłeś w przedszkolu i stosujesz "artymetykę sejmową"


Cytuj:
Rotfl eagle ależ ty głupi jesteś...


Cytuj:
Eagle, pogrążasz się coraz bardziej. Ja tylko spytałem co takiego dobrego PiS zrobił dla państwa a ty się miotasz


Cytuj:
eagle dalej deklamujesz cudzą mantrę której cię wyuczyli, a argumentów wciąż brak. Czy wspominałem już że nie potrafisz się bronić nie atakując innych ?
- LOL i do tego jeszcze śmiesz zarzucać mi agresje.


Na koniec gdy dostajesz argumenty - stwierdzasz :

Cytuj:
Nie zamierzam ich dawać takiemu idiocie jak ty, i tak nie zrozumiesz, czekam na twoje, na razie nie przytoczyłeś żadnych od początku tej rozmowy. Zresztą już połowa ludzi w tym wątku stwierdziła, że z takim kretynem nie idzie rozmawiać, więc dlaczego ja mam być wyjątkiem ?


Robisz to samo co tusk, powołujesz sie na wszystkich bo sam jesteś cienki i zbyt prosty by się sensownie obronić. Mówiłem ci już kiedyś o blokersach, że też chodzą w grupie a solo nie są tacy twardzi?Zajrzyj też do słownika i przeczytaj definicje argumentu. A przy okazji jakbyś jakieś miał to dodaj informacje co takiego PO zrobiła do tej pory prócz pozorowania kryzysu w Państwie i przeszkadzania rządzacym? Chodź kilka pozytywnych rzeczy - bardzo prosze.

Odpowiem Ci twoim tekstem :

Cytuj:
Czyli krótko mówiąc nie masz żadnych. Dziękuję za rzeczową dyskusję. Wyprali ci umysł. Ja przynajmniej mam argumenty. EOT.


Przykro mi to stwierdzić , spodziewałem sie, że można z tobą podyskutować i masz jakiegoś asa w rekawie, który to nami wszystkimi na tym forum wstrząsnie, ale ty poprostu jesteś baran. W dodatku stary baran a twoje wypowiedzi są rodem od niedouczonego szesnastolatka. Jesteś takim starym cepem do którego nic nie dojdzie nawet bezpośredni kop prosto w głupią gębe. Poczytaj sobie moje posty i i porównaj do swojego "beknięcia" czy "bełkotu" i zobaczysz obecny stan polityki w Polsce. Takim głupcom jak ty należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 16:53 
Cytuj  
Nie skomentuje, bo mi sie nie chce, ale wyraze swoja opinie o sporze.

SwenG > eagleeyes


_________________
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 16:54 
Cytuj  
eagleeyes do ciemnogrodu won ale juz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.