mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:49 
Cytuj  
Tak i tą wypowiedzią zniechęcił do rządu kolejne rzesze studentów ( o ile jeszcze jacyś "przychylni" jeszcze się ostali). ;)


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:52 
Cytuj  
ja wkraczam w wiek w ktorym ma sie wieksze ambicje niz najebka z kumplami na miescie , raczej chcialbym zeby moje przyszle dzieci przechodzily spokojnie przez ulice , dlatego przyklaskuje Relidze w tym konkretnym przypadku , zreszta on sam jest alkocholikiem to dobrze wie jakie skutki moze wywolac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:55 
Cytuj  
Zasadniczo masz rację, ale jak znam życie to od razu powstały by meliny gdzie bez problemu można się zaopatrzyć (tak jak są normalne sklepy z wódą w akademikach)... Wprowadzanie takich zakazów powoduje tylko zwiększenie szarej strefy.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:56 
Cytuj  
To sobie Alda moze wreszcie zrob to dziecko, a nie ciagle plany snujesz jak to bedzie z tym dzieckiem.
Przeciez wszyscy wiedza jak dziala prohibicja, jezeli ktos naprawde chce dany towar zdobyc, to sobie zalatwi... zrezygnuja wlasnie ci ktorym i tak nie zalezy tak bardzo.
Zreszta taki pomysl w tym kraju raczej nie przejdzie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 12:57 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja wkraczam w wiek w ktorym ma sie wieksze ambicje niz najebka z kumplami na miescie , raczej chcialbym zeby moje przyszle dzieci przechodzily spokojnie przez ulice , dlatego przyklaskuje Relidze w tym konkretnym przypadku , zreszta on sam jest alkocholikiem to dobrze wie jakie skutki moze wywolac


To znaczy chcesz byc 1337 w EQ2?;D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 paź 2006, 13:08 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
To sobie Alda moze wreszcie zrob to dziecko, a nie ciagle plany snujesz jak to bedzie z tym dzieckiem.
Przeciez wszyscy wiedza jak dziala prohibicja, jezeli ktos naprawde chce dany towar zdobyc, to sobie zalatwi... zrezygnuja wlasnie ci ktorym i tak nie zalezy tak bardzo.
Zreszta taki pomysl w tym kraju raczej nie przejdzie.


dlatego napisalem ze nie przejdzie :)

minimalizacja ryzyka to tez profilaktyka :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 16:44 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1427456,11,item.html Zobaczcie co nowego wymyslił Giertych nowe prawa bardziej ostrzejsze.Co myślicie o tym??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 16:57 
Cytuj  
Akurat w tym moze i miec troche racji. Nikomu nic sie nie stanie jak nie bedzie mgl urzywac komorki przez te kilka godzin kiedy jest na lekcjach. A pozatym ogolnie przyjete zasady dobrego wychowania wskazuja, ze na spotkaniach telefon powinien byc wylaczony lub przynajmniej ustawiony na wibracje.

Co do mundurkow to nie mam zdania, ale moze to byc niezle ;) Hyhy.
Fakt faktem dzieciakom w dupach sie przewraca. Znajoma opowiadala jak to na praktykach miala sytuacje ze panny sobie na lekcji robily makijarz, jak nauczycielka cos tlumaczyla na tablicy.

Ponadto ja moze nie mam, az takich zlych doswiadczen, bo moja klasa miala akurat bardziej alternatywny charakter, w opozycji do plastik-mody na barbie i kenow, ale chyba kazdy kto skonczyl LO wie, ze zawsze sa podzialy na lepszych i gorszych, na tych w markowych ciuchcach i z bogatymi tatusiami i na reszte. Unifikacja moze zapobiec nasmiewaniu sie z kogos tylko dlatego ze nie stac go na "ciuchy z metka".

Ale takie pomysly juz byly. A mundurkow jak wynika z linka nie wprowadza odgornie. Wiec czy to cos da to sam nie wiem.

Generalnie lepszy taki pomysl niz z ewolucja :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 17:11 
Cytuj  
W gruncie rzeczy Giertych zaciera łapki jak tylko pojawi się kolejna afera. Od razu można się pojawić w TV i pokazać jako ostry stanowczy minister-szeryf, który od razu zaprowadzi porządek.

Zakaz używania komórek na zajęciach -> Nie spotkałem jeszcze szkoły, w której byłoby to tolerowane. A w momencie jak nauczyciel nie potrafi zapanować nad rzucaniem przedmiotami, zakładaniem kosza na głowe itp to niby jak ma wyegzekwować ten zakaz? Tam gdzie jest problem dalej będzie.

Co do mundurków to nie mam zdania, z jednej strony i tak nie ukryją różnic między bogatymi a tymi mniej zamożnymi, z drugiej jakoś też specjalnie nie przeszkadzają. Imo decyzja powinna należeć do rodziców.

Jedyne co ma dla mnie pozytywny wydźwięk to izolowanie "złego elementu" ze szkół. W szkole i tak go nie zmienią a tam albo trafi do ośrodka, gdzie faktycznie ten ostry system czegoś go nauczy albo oleje to, zwieje lub szybciej nauczy się kraść samochody i szybciej wpadnie w ręce policji. Tak czy siak normalne dzieciaki będą mogły spokojnie chodzić do szkoły.


_________________
Altaya | BF4

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 18:17 
Cytuj  
Cytuj:
A w momencie jak nauczyciel nie potrafi zapanować nad rzucaniem przedmiotami, zakładaniem kosza na głowe itp to niby jak ma wyegzekwować ten zakaz?


No i w tym problem, należy zwiększyć prawa nauczycieli i ukrucić swawolę uczniaków.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 00:33 
Cytuj  
Zwiększyć ? Nie rozumiem, ma strzelać do nich pistoletem z gumowymi kulkami ? Bo mi się zdaje że w takim przypadku ma możliwość tylko jedną, wyjście z klasy, udanie się do dyrektora. może ochronę.

Mundurki - jestem wrogo nastawiony przez symbolike zawsze widok wielu ludzi zgromadzonych w jednym miejscu i ubranych jednakowo robił na mnie nie miłe wrażenie. Zrównywanie wszystkich, uśrednianie, szarość, zabijanie indywidualności.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 08:40 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/1427666,11,item.html
aaa, ludzie, nie wytrzymam :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 09:39 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/1427666,11,item.html
aaa, ludzie, nie wytrzymam :lol:


Niektórzy to mają problemy...>.<

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 10:46 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/1427666,11,item.html
aaa, ludzie, nie wytrzymam :lol:


Aeuaheuahuhauhea;]

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 10:56 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zwiększyć ? Nie rozumiem, ma strzelać do nich pistoletem z gumowymi kulkami ? Bo mi się zdaje że w takim przypadku ma możliwość tylko jedną, wyjście z klasy, udanie się do dyrektora. może ochronę.

Mundurki - jestem wrogo nastawiony przez symbolike zawsze widok wielu ludzi zgromadzonych w jednym miejscu i ubranych jednakowo robił na mnie nie miłe wrażenie. Zrównywanie wszystkich, uśrednianie, szarość, zabijanie indywidualności.


Jakies to w ogole smutne tak szczerze ... W sumie nie wiadomo co z gowniarzami robic. Z jednej strony jakos nie bardzo wyborazam sobie karanie w ramach szkoly - w koncu wychowywac powinni rodzice, a nie badz co badz obcy ludzie. Problem pojawia sie jesli rodzice dochodza do wniosku, ze dziecko powinno byc chowane bezstresowo, tzn dziecku wszystko wolno. Akurat jestem zwolennikiem teorii ze wlanie dziecku w dupe nigdy nikomu nie zaszkodzilo (i nie - nie uwazam zeby granica miedzy wlaniem w dupe wychowawczym, a znecaniem sie byla cienka - tak sie sklada ze w moim zyciu pare razu od matki czy ojca oberwalem, traumy nie mam, a z tzw. perspektywy wiem, ze to dla mojego dobra) :D

Mundurki ? Lekko poroniony pomysl - tak jak napisal Shad - zabijanie indywidualnosci. Ale z drugiej strony, jak slysze od mojego bodajze 15 letniego bratanka co sie teraz dzieje w gimnazjach i takich tam jesli np. chodzi o ciuchy to za przeproszeniem glowa mala .... Odpierdala gnojom i tyle. Jakos ja w podstawowce nie widzialem takich problemow, jak ktos mial nowa fajna bluze to "mial nowa fajna bluze", a nowe fajne buty mogly byc "deptane" albo "niedeptane". Dodam jeszcze ze przemoc szkolna ograniczala sie do "kanapek" opcjonalnie "jeepow" :D

(ja p... wlaczyl mi sie stary dziad :P)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 11:13 
Cytuj  
wg mnie powinien być powrót do starego systemu, problemów było mniej bo gnoje były trzymane na uwięzi :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 11:48 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
wg mnie powinien być powrót do starego systemu, problemów było mniej bo gnoje były trzymane na uwięzi :)


Zdefiniuj stary system imo ...


Posty: 12
Dołączył(a): 29.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 12:04 
Cytuj  
Ja, gdybym miał władzę, reaktywowałbym auschwitz, tam wsadzał tych małych skurwysynów i na oczach ich rodziców bym ich rozstrzeliwał. Po dwóch takich "zabiegach" edukacja w Polsce byłaby bliska ideału, szkoła bez przemocy i w ogóle picuś-glancuś. Nie ma sukcesów bez ofiar, taka jest prawda i choćby się zesrali ci w rządzie to inaczej polskiej szkoły nie naprawią. Bo wiadomo jak wszyscy leją na ich reguły (zwłaszcza bandziory), a im więcej ograniczeń tym więcej buntowników, im więcej zakazów tym więcej ludzi łamiących te zakazy bo człowiek dąży do indywidualności i nie da się krępować, zwłaszcza przez tłumoka giertycha.

Może dobrze jest, że pewnie nigdy tej władzy nie będę posiadał.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 12:16 
Cytuj  
t/R napisał(a):
Ja, gdybym miał władzę, reaktywowałbym auschwitz, tam wsadzał tych małych skurwysynów i na oczach ich rodziców bym ich rozstrzeliwał. Po dwóch takich "zabiegach" edukacja w Polsce byłaby bliska ideału, szkoła bez przemocy i w ogóle picuś-glancuś. Nie ma sukcesów bez ofiar, taka jest prawda i choćby się zesrali ci w rządzie to inaczej polskiej szkoły nie naprawią. Bo wiadomo jak wszyscy leją na ich reguły (zwłaszcza bandziory), a im więcej ograniczeń tym więcej buntowników, im więcej zakazów tym więcej ludzi łamiących te zakazy bo człowiek dąży do indywidualności i nie da się krępować, zwłaszcza przez tłumoka giertycha.

Może dobrze jest, że pewnie nigdy tej władzy nie będę posiadał.


Zastanawiam sie - troll czy tzw. attention whore. Niedopieszczony jestes jakos czy podobnie jak ja tragicznie nudzisz sie w pracy ?

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 12:20 
Cytuj  
Tak jest reaktywuj Auschwitz dla kilku wyrostkow, zaplac miliony by to na nogi postawic, wybuduj nowe gazociagi, komory... a na koncu ich rozstrzelaj... i napewno po tym zabiegu wszyscy Cie pokochaja --- jestem swiadom iz jest to jedynie przyklad ( swoja droga nie przemawiajacy do mnie ) ale tak czy siak nic by to nie zmienilo, gdzie by sie mialo cos wydarzyc to by sie wydarzylo. Co do mundurkow - ciekawe rozwiazanie, wprowadza pierwiastek elitarnosci ( zaleznie od reputacji szkoly , jej osiagniec ) cos na miare amerykanskich szkolnych druzyn.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.