mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 19:36 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Odrazu widac takze ze jestes socjalista, a ja liberalem.


socjalista lol, to nie socjalista tylko jakis przyglup , zreszta to co robisz jest nie zdrowe :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 21:25 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
(...)

Ja rozumiem herion, ze 13 lat to burzliwy wiek, pierwsze erekcje, zaintersowanie dziewczynami etc. ale moze pojdziesz sobie na forum o kubusiu puchatku czy bravo, tam latwiej bedzie ci nawiazac dyskusje na odpowiednim dla ciebie poziomie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2007, 22:00 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Biurokratyczna pizdo!


to jest tekst z bluzgatora, czy ust ktoregos z poslow Samoobrony?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 01:34 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jestem zdania ze opieka zdrowotna powinna byc darmowa podobnie edukacja, do pewnego stopnia, np. studia platne, pewne uslugi medyczne (trudno teraz mowic o jakis konkretnych) platne. Chociaz nie doprowadzajac do tego co jest w USA, tam to dopiero jest dzungla :]


Nie jestem pewien czy powiniennem sie z toba zgodzic czy nie. Jasne, pewien poziom edukacji powinien byc zapewniony wszystkim, tak samo jak pewien poziom opieki medycznej. Jednak wszystko powyzej niezbednego minimum powinno byc platne lub przynajmniej adekwatne do wlozonego wkladu. Jesli zarabiasz np powyzej 10k to odprowadzany podatek powinien zapewnic ci leczenie na pozimie tego ktory proponuje np. Medicover. Jesli natomiast pobierasz zasilek to powinien przyslugiwac ci internista i opieka ambulatoryjna. Nic wiecej.


pozdrawiam

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 02:46 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
MagPS napisał(a):
Jestem zdania ze opieka zdrowotna powinna byc darmowa podobnie edukacja, do pewnego stopnia, np. studia platne, pewne uslugi medyczne (trudno teraz mowic o jakis konkretnych) platne. Chociaz nie doprowadzajac do tego co jest w USA, tam to dopiero jest dzungla :]


Nie jestem pewien czy powiniennem sie z toba zgodzic czy nie. Jasne, pewien poziom edukacji powinien byc zapewniony wszystkim, tak samo jak pewien poziom opieki medycznej. Jednak wszystko powyzej niezbednego minimum powinno byc platne lub przynajmniej adekwatne do wlozonego wkladu. Jesli zarabiasz np powyzej 10k to odprowadzany podatek powinien zapewnic ci leczenie na pozimie tego ktory proponuje np. Medicover. Jesli natomiast pobierasz zasilek to powinien przyslugiwac ci internista i opieka ambulatoryjna. Nic wiecej.


pozdrawiam


to zalezy co masz na mysli: to co ~teraz + niektore uslugi platne czy cos tego co jest w ameryce - platne jak jasna cholera >:>
Zreszta pamietaj ze mamy cos takiego jak konstytucja :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 08:20 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
h3rion napisał(a):
Biurokratyczna pizdo!


to jest tekst z bluzgatora, czy ust ktoregos z poslow Samoobrony?


Z mojego zasobu słów :D :] Jednocześnie przepraszam, ale nie wytrzymałem, za dużo miałem styczności z biednymi, którzy kończyli w zawodówce, a którzy chcieli by skończyć studia, ale musieli szybko znaleźć zawód, bymieć co jeść :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 09:36 
Cytuj  
haha, h3rion, czy reprezentujesz jakas forme utopijnego komunizmu? za wszystko sie placi, wszystko kosztuje - dlaczego ktos ma dostawac to za darmo?

polecam artykul:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Podatko ... 11440.html


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:41 
Cytuj  
@Ireul
Artykuł całkiem dobry. Trzeba po prostu odebrać bezrobotnym prawo do głosowania i w końcu zmniejszyć podatki, bo wtedy ludzie zakładają firmy=> większe wpływy z podatków => bogatsze państwo. (upraszczając)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:49 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Trzeba poprostu odebrać bezrobotnym prawo do głosowania...


a moze ich poprostu zrobic z nich niewolnikow i wyslac do kamieniołomów :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 10:56 
Cytuj  
Ja to widzę tak:
Człowiek, który jest bezrobotnym krótko będzie szukał pracy i bez problemu ją znajdzie nawet z najniższymi kwalifikacjami. Będzie myślał normalnie, o utrzymaniu rodziny i o zmianach podatkowych i zagłosuje zgodnie z przekonaniami.
Człowiek, który jest od dłuższego czasu na bezrobociu przestaje szukać pracy i chce by mu się zwiększyło zapomogi i świadczenia socjalne oraz by miał wszystko za darmo.
To jasne, że ten 2 człowiek zagłosuje na partię, która obiecuje mu podniesienie tych składek(kosztem reszty podatników i budżetu)

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:08 
Cytuj  
odebrac praw glosu nie mozna - organizm panstwowy powstal jako instytucja chroniaca interesy swoich obywateli. prawa kazdy ma rowne.
mysle ze obarczenie 'przywileju' otrzymywania zasilkow dla bezrobotnych koniecznoscia wykonywania prostych prac publicznych (zamiatanie ulic, kopanie rowow) - zmobilizuje gapowicza do podjecia, chocby niewiele lepiej platnej, ale uczciwej PRACY.
Dotyczy to tez, choc na mniejsza skale, pozostalych zasilkow.
Panie Kiepski, lopata i zarabiac na mocny full!


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.


Ostatnio edytowano 25 sty 2007, 11:10 przez Ireul, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:09 
Cytuj  
Ehh . Widze ze na zachodzie bez zmian. Na mmorpg ciagle albo jedna skrajnosc, albo druga.

Prawda jest taka, ze w Polsce nie ma warunkow do wprowadzenia pelnego liberalizmu. Ofc nie moze byc tak ze wiecznie, ze panstwo daje wszystko. Ale zmiany trzeba wprowadzac stopniowo. Niestyety sa to bolesne zmiany i malo ktory rzad ma "jaja" zeby je wprowadzac. Nawet PiS "mocna reka" ciagle chowa ogon pod siebie. Wystarczy spojrzec na ostatnie wydarzenia w gornictwie. Gornicy nie chca dac sie odciac od panstwowego garnuszka. Pogrozili i rzad znow ustapil. Hyh.

A kolega co sie bulwersuje niech ochlonie. Mam wrazenie ze on wcale nie chce zle. Poprostu nie ma doswiadczenia. Kiedys tez bylem utopijnym socjalista. Niestety swiat nie jest utopia, i choc zalorzenia sa szczytne to sa poprostu nierealne do wprowadzenia w takim swiecie w jakim zyjemy. Ale zawsze mozna sobie wieczorem pomarzyc przy piwku jak by to bylo fajnie :)

Co nie zmienia faktu, ze nie zabijajcie w kolesiu idealizmu. Bo coraz mniej jest go na swiecie. Trzeba go szanowac i wspierac, a nie patrzec na idealistow jak na wybryk natury.

Pzdr.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:11 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
Ja to widzę tak:
Człowiek, który jest bezrobotnym krótko będzie szukał pracy i bez problemu ją znajdzie nawet z najniższymi kwalifikacjami. Będzie myślał normalnie, o utrzymaniu rodziny i o zmianach podatkowych i zagłosuje zgodnie z przekonaniami.
Człowiek, który jest od dłuższego czasu na bezrobociu przestaje szukać pracy i chce by mu się zwiększyło zapomogi i świadczenia socjalne oraz by miał wszystko za darmo.
To jasne, że ten 2 człowiek zagłosuje na partię, która obiecuje mu podniesienie tych składek(kosztem reszty podatników i budżetu)


a emerytow - tych darmozjadow - "w kosmos", wiezniow zreszta takze, homo do kamieniolow i tak z tego dzieci nie bedzie, a tym samym gorzej dla budzetu!! :roll:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:13 
Cytuj  
Zapomniales o cyklistach! Cyklistow na madagaskar :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:30 
Cytuj  
@MagPS.
Ochłoń pomyśl trochę dlaczego chcę tylko bezrobotnych pozbawić praw. Dlatego, że :
1Teraz pracę można dostać wszędzie.
2Ludzie nie mający pracy nie zarabiają na siebie w jakikolwiek sposób.
3To jasne, że będą głosować na socjalistów w każdych wyborach.

Co do twojej infantylnej wypowiedzi.
Emeryci nie ze swojej winy są starzy i nie ze swojej winy nie mogą pracować.
Więźniowie też powinni nie móc głosować na czas pobytu w więźniu.
Do homoseksualistów nic nie mam dopóki nie epatują tym faktem w około.
Aha i może nie mogą mieć dzieci, ale mogą zakładać i prowadzić firmy oraz pracować w spółkach, przyczyniając się do rozwoju państwa i stworzenia lepszych warunków wychowywania dzieci.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 11:47 
Cytuj  
Astaniel napisał(a):
@MagPS.
Ochłoń pomyśl trochę dlaczego chcę tylko bezrobotnych pozbawić praw. Dlatego, że :
1Teraz pracę można dostać wszędzie.
2Ludzie nie mający pracy nie zarabiają na siebie w jakikolwiek sposób.
3To jasne, że będą głosować na socjalistów w każdych wyborach.

Co do twojej infantylnej wypowiedzi.
Emeryci nie ze swojej winy są starzy i nie ze swojej winy nie mogą pracować.
Więźniowie też powinni nie móc głosować na czas pobytu w więźniu.
Do homoseksualistów nic nie mam dopóki nie epatują tym faktem w około.
Aha i może nie mogą mieć dzieci, ale mogą zakładać i prowadzić firmy oraz pracować w spółkach, przyczyniając się do rozwoju państwa i stworzenia lepszych warunków wychowywania dzieci.


widze ze nic nie zrozumiales z tego co pisalem powyzej :(
(cytujac klasyka: "A jakby ironia z krzakow wylazla i w dupe kopnela, to tez bys nie zauwazyl...")

Astaniel napisał(a):
To jasne, że będą głosować na socjalistów w każdych wyborach.


jestem zdania ze partie populistyczne jak PO,SO,PiS,LPR i zwiazki zawodowe zdelegalizowac


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:10 
Cytuj  
To PO jest partia populistyczna? :o


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 12:56 
Cytuj  
W sumie to w Polsce tylko UPR nie jest partią populistyczną.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 14:37 
Cytuj  
Ireul napisał(a):
odebrac praw glosu nie mozna - organizm panstwowy powstal jako instytucja chroniaca interesy swoich obywateli. prawa kazdy ma rowne


Ireul napisał(a):
Zreszta pamietaj ze mamy cos takiego jak konstytucja


Dorzucmy jeszcze:

Konstytucja art32.1: Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

i fakt, ze wg Naszego Szanownego Kurwa Jego Mac Premiera to jazda rowerem przy 0,75 promila to nie problem :).

Jesli Wam sie wydaje ze rownosc wobec prawa ma cokolwiek wspolnego z obecna sytuacja w tym kraju to obawiam sie ze sie gleboko mylicie :( ... Mi sie na przemian noz w kieszeni otwiera i plakac chce jak na to patrze ... Sytuacja w tym kraju powoli zaczyna chyba przypominac zagracony pokoj, do ktorego latwiej wrzucic granat, wyniesc gruz i zrobic cos od nowa niz posprzatac.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 sty 2007, 14:43 
Cytuj  
Tu juz granat nie pomoze;) odrazu zburzyc budynek:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.