mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 12:50 
 
Arvold napisał(a):
Zwykle najlepsze gildie na świecie są zarządzane w sposób autorytarny lub wąską grupę graczy. A taka demokracja bez odpowiednich zabezpieczeń tylko prowadzi do demagogi, podjazdów osobistych i popularnych nieprzemyślanych decyzji.


zgadzam się, sprawdzone wielokrotnie w różnych gildiach i różnych mmo

1 warunek, taki system władzy musi być od początku do samego końca
żadnych ustępstw bo wszystko sie posypie

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 12:57 
 
Hehehehehehehe.
Oj to bylo dobre ;]


_________________
Obrazek


Posty: 36
Dołączył(a): 12.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:03 
 
Cytuj:
Jak często będziesz mi pisał że dostałeś bana? Tak, przykro mi, że cię to spotkało, ale trzeba żyć dalej.


Uprzedziłem twoją beznadziejną riposte "Ty też nie piszesz z maina" Założe się że gdyby nie mój dopisek o banie to byś coś w ten deseń napisał.

Cytuj:
Wyjaśniałem już tobie kilka razy, a że mam cię za inteligentnego dresa jestem pewny że zrozumiałeś już za pierwszym razem.


Ależ ja zrozumiałem dokładnie, chce też by inni zrozumieli.


_________________
Tomugeena słowo na miesiąc Maj :

iniside AKA "pan_ktory_ma_przedmiot_systemy_operacyjne_i_dowiedzial_sie_jak_dziala_unix_Hurra!"


Posty: 23
Dołączył(a): 7.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:06 
 
No panowie i panie nie mylmy pojęć demokracji anarchii czy też dyktatury . Co do tego ze nie ma idealnego systemu rządów musimy się zgodzić i każdy posiada widoczne wady i zalety . Moim skromnym zdaniem władza pozostawiona w rękach całej społeczności jest najlepszym rozwiązaniem . Układ taki pozwala na wybieranie przedstawicieli i reprezentantów i to właśnie oni w zdrowym systemie są głosami społeczeństwa ustalając zarazem prawa i czuwając nad ich przestrzeganiem. Gram z pewna grupka ludzi od 8 lat tworząc gildie w rożnych jej formach i do nich mam pełne zaufanie i to oni tworzą zdrowe ciało. Gramy w otwarte kary i nie ma wśród nas niesnasek nie mówiąc już o jakiś absurdalnych podziałach


_________________
Obrazek
enklava.org - polish mmorpg community


Posty: 4
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:14 
 
Sados, zanim cokolwiek ponownie madrego napiszesz pomysl o co w tym tak naprawde chodzi. Nie masz bladego pojecia co sie stalo z forum Twierdzy, dlaczego tak sie stalo, kto byl za to odpowiedzialen i jakie w gildii panuja/panowaly nastroje.
Widze ze nie mogles sie powstrzymac przed tym zeby na swoim forum dac info o Twierdzy z wklejonym tekstem Huraganusa. Jakas mania przesladowcza, zazdroscisz nam czegos ??


Posty: 4
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:15 
 
Jako Gm oddzialu Twierdzy w Lotro dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie.

Co do niektórych postów - Lilith/Huragan nie był guild masterem, byl administratorem forum i w momencie, gdy zaczelismy mowic stanowcze "nie" jego zapędom dyktatorskim (zabieranie ludziom bez podowu dostepu do roznych czesci lub do calego forum, wywalanie ludzi z gildii i coz, niestety wiele innych), to facet po prostu pokazal, jak "wysoki" poziom reprezentuje i zamknal nam forum.

Najbardziej ucierpial na tym dopiero tworzacy sie oddzial AoC'a, jednak dzieki pomocy wielu osob z i spoza gildii szybko stanelismy na nogi.

Nowe forum juz sie buduje, a my zaczniemy nowe zycie bez "pana i władcy" (coz, tak bylo tylko w jego mniemaniu)

Lilith nigdy nie byl twarza Twierdzy, ciesze sie, ze juz z nami kojarzony nie bedzie

Jestem w Twierdzy od poczatku i moge Was wszystkich zapewnic, ze Twierdze tworza naprawde wspaniali ludzie i bardzo sie ciesze, ze juz ponad rok moge grac w tak doborowym towarzystwie :)


_________________
All we see or seem is but a dream within a dream

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:22 
 
Huriel a nigdy Cie nie doszly sluchy o dwulicowej kanalii z mmorpg.pl ? Napewno cos Ci sie musialo obic o ucho ,powinienes sie byl go pozbyc z gildii wiele miesiecy temu :) No coz madry polak po szkodzie ,ale z gwoli scislosci lepiej ze to sie stalo tuz na poczatku niz za pare miesiecy (okradziony guild bank lub cos w tym stylu)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:23 
 
są ludzie i taborety....


_________________
no more wow...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:35 
 
Huragan napewno ma cos na swoja obrone.Napewno jakis byl ukryty powod i zaraz nam go wyjawi.Przeciez nie moze okazac sie taka szujom.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:36 
 
Huriel napisał(a):
Jako Gm oddzialu Twierdzy w Lotro dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie.

Co do niektórych postów - Lilith/Huragan nie był guild masterem, byl administratorem forum i w momencie, gdy zaczelismy mowic stanowcze "nie" jego zapędom dyktatorskim (zabieranie ludziom bez podowu dostepu do roznych czesci lub do calego forum, wywalanie ludzi z gildii i coz, niestety wiele innych), to facet po prostu pokazal, jak "wysoki" poziom reprezentuje i zamknal nam forum.

Najbardziej ucierpial na tym dopiero tworzacy sie oddzial AoC'a, jednak dzieki pomocy wielu osob z i spoza gildii szybko stanelismy na nogi.

Nowe forum juz sie buduje, a my zaczniemy nowe zycie bez "pana i władcy" (coz, tak bylo tylko w jego mniemaniu)

Lilith nigdy nie byl twarza Twierdzy, ciesze sie, ze juz z nami kojarzony nie bedzie

Jestem w Twierdzy od poczatku i moge Was wszystkich zapewnic, ze Twierdze tworza naprawde wspaniali ludzie i bardzo sie ciesze, ze juz ponad rok moge grac w tak doborowym towarzystwie :)


Nie szukacie nowego GMa?


_________________
s4ndm4n.com
clanfire.org
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not."


Posty: 4
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:41 
 
Marti, cos sie mi o uszy obijalo, ale coz, zawsze wychodzilam z zalozenia, ze ludziom trzeba dac szanse:P

Z drugiej strony przez czas dlugi nie brykal, dopiero ostatnie miesiace cos mu zaczelo odbijac, a kulminacja bylo zamkniecie naszego forum

Nie da sie ukryc, ze on juz od dluzszego czasu gral ludziom na nerwach i w sumie dobrze sie stalo, ze odszedl. Ze zacytuje jego ulubione powiedzonko "i krzyzyk na droge"

Kazdy oddzial w Twierdzy ma wlasnego Gm'a, wszyscy Gm'i tworza Rade.


_________________
All we see or seem is but a dream within a dream

*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:43 
 
Moge dolaczyc jako GM oddzialu domino na kurnik.pl ?


_________________
s4ndm4n.com
clanfire.org
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:49 
 
Bylemw twierdzy na poczatku aktywnosci gildii w lotro i huragan in charge juz mial zapedy do kickowania ludzi po nieobecnosci kilkunastu dni. Poza tym nie bylo z nim wiekszych problemow. Moze przchodzi kryzs wieku sredniego. Kupil sportowe auto, zmienil zone teraz czas wymienic gildie na mlodsza. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:56 
 
Huriel napisał(a):
Co do niektórych postów - Lilith/Huragan nie był guild masterem, byl administratorem forum i w momencie, gdy zaczelismy mowic stanowcze "nie" jego zapędom dyktatorskim (zabieranie ludziom bez podowu dostepu do roznych czesci lub do calego forum, wywalanie ludzi z gildii i coz, niestety wiele innych), to facet po prostu pokazal, jak "wysoki" poziom reprezentuje i zamknal nam forum.

[...]

Lilith nigdy nie byl twarza Twierdzy, ciesze sie, ze juz z nami kojarzony nie bedzie

Jestem w Twierdzy od poczatku i moge Was wszystkich zapewnic, ze Twierdze tworza naprawde wspaniali ludzie i bardzo sie ciesze, ze juz ponad rok moge grac w tak doborowym towarzystwie :)


Ale się ubawiłem czytając ten post. Jeżeli Lil/Huragan nie był "twarzą Twierdzy" to tym bardziej Ty nią nie jesteś. Twój post pokazuje tylko jacy niektórzy są zadufani w sobie... teraz macie tego kozła ofiarnego, potem znajdzie się inny...

Ja tam z twierdzy pamietam ciagłe knowania - na takim samym poziomie Twoje Huriel jak i Lilitha. Aż dziwne, że tam tylu porządnych i normalnych ludzi grało i gra - ale jak ktoś kiedyś napisał, że co jak co - ale twierdza miała dobry marketing.

Mimo wszystko życzę wam jak najlepiej - a jak już pozbędziecie się wszystkich hipokrytów, to może znowu porządnie staniecie na nogi :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 13:58 
 
Motopompa napisał(a):
Huragan napewno ma cos na swoja obrone.Napewno jakis byl ukryty powod i zaraz nam go wyjawi.Przeciez nie moze okazac sie taka szujom.


Nie chce robic zlej opinii Twierdzy, bo to w przewazajacej wiekszosci osob tam grajacych super gildia. Wiec nie powiem na Twierdze zlego slowa.
Po prostu w pewnych priorytetowych sprawach przestalismy sie w Radzie Starszych zgadzac.
Jesli chodzi o forum, to bylo to moje prywatne forum, na prywatnym serverze, za moje prywatne pieniadze i zostalo tylko udzielone dla potrzeb gildii.

marcoos napisał(a):
Ale się ubawiłem czytając ten post. Jeżeli Lil/Huragan nie był "twarzą Twierdzy" to tym bardziej Ty nią nie jesteś. Twój post pokazuje tylko jacy niektórzy są zadufani w sobie... teraz macie tego kozła ofiarnego, potem znajdzie się inny...


To akurat prawda, Huriel jest mega dwulicowa. Ale wiecej juz nie powiem :> Sami sie kiedys przekonacie.


Posty: 3
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 14:02 
 
Też grałem trochę z huraganusem, kicki pamiętam dla osób nieobecnych 3 miechy. Kilka akcji w jego wykonaniu było dziwnych, ale takiej dramy z wywaleniem forum to bym się nie spodziewał.
Na szczęście GM oddziału AoC to osoba niespotykanie spokojna, z mocnym kontaktem z rzeczywistością :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 14:02 
 
Ale mogles im chyba powiedziec pakowac sie bo zamykam ? A nie poprostu ich wywalic.


Posty: 4
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 14:03 
 
coz Lilith, uchodzic za idiote w oczach kretyna to rozkosz dla smakosza:)


_________________
All we see or seem is but a dream within a dream

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 14:04 
 
Cześć Huragan. Odkąd Cię nie ma na BL to tylko Predatorek gankuje aliantów z godnym siebie wdziękiem.

Brak już niestety graczy, którym jak lvl 20 nie zrobi bow i kneel to nie uchodzą z życiem ...

Czasy się zmieniają :(


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 14:05 
 
HURAGAN, nawet jeśli faktycznie serwer opłacony przez ciebie, forum postawione przez ciebie

to już teksty znajdujące sie na forum nie są tylko twojego autorstwa

i zachowałeś sie w najgorszy możliwy sposób kasując całą zawartość którą tworzyła rzesza ludzi

piszesz że ludzie w przeważającej większości w Twierdzy byli/są ok,
i właśnie okazałeś im totalny brak szacunku, i jak to o tobie świadczy?

zrobiłeś przynajmniej backup przed skasowaniem? to było by miło gdybyś przekazał go tym osobom z przeważającej większości którzy byli super ratując resztki godności

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.