mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 18:37 
 
Mr.FooT napisał(a):
prawda jest taka konrador, ze tylko tutaj mozesz sie wypowiadac na wlasciwym sobie poziomie, takze daruj sobie te teksty przesaczone kompleksem wyzszosci...

Obrazek
Cytuj:
poza tym mielismy obrzucac huragana.
a nie siebie nawzajem

Ale co to by w tedy za zabwa byla ? :E.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 18:57 
 
Nastepnym razem jak bedziecie sie obrzucac blotem, przy okazji wklejajac smieszne obrazi to zawolajcie mnie wczesniej.
Nie moja wojna, ale zrobilo sie tak rodzinnie, ze trzeba sie dolaczyc.
Obrazek
Mniemam, ze te fale wywolal nowy mmo? Ostatnio pospulstwo sie obruszylo na takim poziomie jak wychodzil AoC.
Boze, Boze... co to bedzie jak DFO wyjdzie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 sie 2008, 19:02 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 226
Dołączył(a): 31.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:01 
 
Huragan napisał(a):
Postal napisał(a):
huragan? ten sam ktory podlozyl swojej gildi w aoc swinie?

Twierdza to dla mnie TWA - Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Wiec ja pierdole taka gildie swietych krow.
I to tyle na temat.


ciekawe jest to co mowisz Huri....ciekawe tez czemu wispowales do karolusa? smutno smamemu, co?

Huragan napisał(a):
...a sekcja WoW upadla po moim odejsciu bo nikt tam nie ma pojecia jak poprowadzic rajd do Karazhan nawet :)...


wroc Huri, prosze, bez ciebie to nie ta sama gra :lol:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:10 
 
Mr. Foot > Huragan
Tym bardziej od czasu jak Huraganowi ucięli jaja i stał się Lilicośtam


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:10 
 
robertcz napisał(a):
wroc Huri, prosze, bez ciebie to nie ta sama gra :lol:


Nie ma do kogo tam wracac :) Gildia randomow, lizodupkow i tyle.
Pozatym Needa ty i tak od roku w nic nie grasz w Twierdzy, jestes tylko honorowym czlonkiem bo razem pracujesz w jednym pokoju z Karolem i Maxwellem (ktorzy tez nic nie robia) , hehehe TWA ... trzymajcie sie tak dalej chlopaki !

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:17 
 
Huragan napisał(a):

Nie ma do kogo tam wracac :) Gildia randomow, lizodupkow i tyle.
Pozatym Needa ty i tak od roku w nic nie grasz w Twierdzy, jestes tylko honorowym czlonkiem bo razem pracujesz w jednym pokoju z Karolem i Maxwellem (ktorzy tez nic nie robia) , hehehe TWA ... trzymajcie sie tak dalej chlopaki !


tej kurwa nikogo to do chuja nie obchodzi wiec pls daruj sobie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:18 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Huragan przynajmniej bywa zabawny i zlewa nedzne zaczepki na forum smiejac sie z tego. Mocno niesprawiedliwe jest wrzucanie go do worka z kkk czy panem stopa.


pierwszy raz wypada mi się zgodzić z tym Tor-Bled-Cośtam... KONIEC ŚWIATA BLISKO!!!!!111111 RUN!!!!!!!!!!111ONE

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:19 
 
Aenima napisał(a):
tej kurwa nikogo to do chuja nie obchodzi wiec pls daruj sobie.


Aenima, zadal kolega Needa pytanie to mu kulturalnie odpowiadam, a ty STFU i idz dalej sie brandzlowac przy swoich anime japoneczkach :)

A tak w ogole, to prosze trzymac sie tematu topica ( i tak pewnie zaraz zleci sie tu pol Twierdzy by mi przywalic) :)


Ostatnio edytowano 31 sie 2008, 19:26 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 19:26 
 
a ty STFU i idz dalej sie brandzlowac przy swoich anime japoneczkach

niestety fail,
postaral bys sie bardziej, chociaz jak to mowia z "z gowna bata nie ukrecisz"


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 20:48 
 
Konrador wez odemnie sie odpierdol :roll: - W sumie nie napisalem nic a ty juz czepiasz sie ja jakas upierdliwy komar ktory czeka zeby wyssac krew... Pasozyt!!

Flanker mnie rozbawil :lol: - dawaj wiecej takich durnych postow rodem z pod blokowej klatki :). Zabawny czlowieczku...

Kurde co by nie napisac zawsze jakis przyglupawy prostak sie przyczepi. Zostawilbym sama emot ikonke zaraz tez by byl krzyk, eh ludzie widze ze wam sie mocno nudzi... Idzcie do wanny przetrzepcie mocno wasze liliputki bo energia was rozpiera...
Tylko uwaga zeby wam sperma mozgu nie wypalila z wrazenia


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 20:58 
 
ostatnie zdanie jest troche bez sensu


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 20:59 
 
kkkk20 napisał(a):
Konrador .... - W sumie nie napisalem nic a ty juz czepiasz sie ja jakas upierdliwy komar ktory czeka zeby wyssac krew... Pasozyt!!


Bo konrador jest strasznie pamietliwy. Zobacz, ze Mr.Fiutowi wypomina rzeczy sprzed 7 lat, pewnie ma jakis swoj tajny pamietnik do ktorego wszystkie nasze przewinienia zapisuje. Lepiej uwazac na niego, nie ufac, nie zwierzac sie i nie pozyczac swojej zony.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:01 
 
Dla tych, co jeszcze nie wiedza - Flanker to TheMan, ktory zalozyl nastepnego alta po tym, jak paru debili zrobilo drame z jego nieumiejetnie zrobionego scammu.

Szkoda, ze mu sie nikogo nie udalo okrasc, bo moze trafil by sie ktos kto mieszka blisko niego i w koncu pozwolil mu dolaczyc do jego nic nie wartego ojca w piekle.


Ostatnio edytowano 31 sie 2008, 21:02 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:01 
 
Wreszcie jakiś flame thread. Miło poczytać.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:13 
 
To widze ze the man przyjal styl niejakiego kałrejdża :)... Ale smieszy mnie jak pryszczate nastolatki napinaja sie na forum :lol:

Tylko the man / flanker uwazaj zeby z tej napinki pryszcze ci monitora nie zachlapaly.

Co do kondratora co mnie obchodzi ze jest pamietliwy... Mysli ze blyszczy na forum piszac jakies madrosci ale tak wcale nie jest po prostu w zyciu mu chyba nie wyszlo i proboje zablysnac chociaz tu... Biedy czlowiek :(


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:19 
 
A moze nam opowiesz gdzie byles jak cie nie bylo kkkk20? (Masochizm ujawnil sie u mnie kiedy skonczylem 12 lat, sadyzm, gdy 15)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:31 
 
O, chyba cos fermentuje, wypuszcza gazy i zaczyna bulgotac, wydajac przy tym przypominajace jakis belkot dzwieki... Aha, to tylko kaka20. Splyn i nie sil sie na jakis flame, bo jestes tak mientki, ze szkoda mi na ciebie klawiatury.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:40 
 
To po co piszesz Panie najmadrzejszy?? Jednak chyba nie szkoda... Gdzie ja bylem ?? Caly czas kolo was :D
Po prostu czasem dla zabawy lubie powkurwiac takich bucow i zyciowych nieudacznikow jak kondrator albo takich pryszczatych nastolatow jak the man i spolka :)

Jak mi sie znudzicie znowu znikne ale to nastapi szybciej niz ostatnio pewnie :P bo nudzicie strasznie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:44 
 
kkk20, bedziesz gral w WARa ? Bo jakby co to mozemy wspolnie im skopac tylki :)

SLAVA !!!!!!


_________________



*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 21:55 
 
Huragan napisał(a):
kkk20, bedziesz gral w WARa ? Bo jakby co to mozemy wspolnie im skopac tylki :)


Legendary. Huragan + kkkk20, szykuje sie prawdziwa rzeznia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 395 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.