mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 14:21 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak szukasz gildii z super progresem to model wojskowy jest wskazany. Jesli chodzi o dobra zabawe w kregu nazwijmy to e-znajomych to nie widze problemow z demokracja.


Nie koniecznie , gildia o której mówię funkcjonuje w WoW i wyczyścili całe SWP przed 3.0.2. o dziwo nigdy i nas nie było bitew o loot , nie było DKP za to były rolle lub ludzie z danej klasy mówili kto powinien teraz dostać loot , były głosowania co do ważnych decyzji jak widać wszystko zależy od ludzi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 20
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 15:51 
Cytuj  
Wybaczcie, ale jeśli zakładanie konta na innym forum i płakanie jakie to WARCRY jest be, nie jest wg Was pajacowaniem i dziecinnym zachowaniem, to nie wiem naprawdę kto jest "bandą dzieciaków".

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 15:57 
Cytuj  
konrador napisał(a):
MagPies pewnie zostal i broni, bo w nowej go nie chcieli. Widocznie tylko w WarCry standardy rekrutacyjne byly wystarczajaco niskie.

To tylko gra. Dlatego mozna oszukiwac, uzywac botow, robic ludzi w d, a gildia jest tylko po to, zeby byl wspolny chat - i to tez nie zawsze mily czy przyjazny, bo przy tylu osobach to juz nie bardzo wiadomo z kim i po co sie gra.

Po prostu WC - od zawsze mowilem, ze smierdza.

akurat wlasnie posrod osob ktorych juz w WC nie ma sa osoby ktore botowaly
a odeszly w wiekszosci "drama placzace ksiezniczki"
czego dowodem m.in. jest ten topik

Bloodleaf napisał(a):
Nie koniecznie , gildia o której mówię funkcjonuje w WoW i wyczyścili całe SWP przed 3.0.2. o dziwo nigdy i nas nie było bitew o loot , nie było DKP za to były rolle lub ludzie z danej klasy mówili kto powinien teraz dostać loot , były głosowania co do ważnych decyzji jak widać wszystko zależy od ludzi.

i wszyscy sie kochali a weekendami chadzaliscie na lake zbierac kwiaty...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 15:57 
Cytuj  
hullamul napisał(a):
Wybaczcie, ale jeśli zakładanie konta na innym forum i płakanie jakie to WARCRY jest be, nie jest wg Was pajacowaniem i dziecinnym zachowaniem, to nie wiem naprawdę kto jest "bandą dzieciaków".


Rozumiem że zakładanie konta na innym forum i mówienie jak to inni co tak robią nie jest ?

@Lufanga nie weekendami laliśmy bossów po instancjach/lataliśmy 5 man/arena teamy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Posty: 20
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 16:01 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Rozumiem że zakładanie konta na innym forum i mówienie jak to inni co tak robią nie jest ?


rzuć okiem na datę dołączenia :lol:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 16:22 
Cytuj  
No wszystkim nie dogodzisz...
Jak nic nie robimy to jestesmy zli boterzy i cheaterzy. Jak wyrzucamy ludzi za botowanie to jestesmy bez klimatu i ogolnie chuje...a idzcie wy wszyscy :lol:

Robaku, a moze sie przedstawisz ladnie ksywka uzywana w Warcry? Chetnie sie dowiem komu to tak bardzo zle bylo u nas. Moze to pozwoli nam odkryc dlaczego sie zbulwersowales do tego stopnia by zakladac temat az tutaj...

Potem zmienimy sie specjalnie dla Ciebie i bedziemy mogli zalozyc temat "Pojednanie WarCry" oraz wypuscic serie w TVN "Warcry, opowiedz nam swoja historie".

OMG, jeszcze kilka takich drama queen i bede sie czul jak celebrity. :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 111
Dołączył(a): 31.12.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 21:25 
Cytuj  
Robak = Zagzar. Ojojoj :(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 22:17 
Cytuj  
konrador napisał(a):
MagPies pewnie zostal i broni, bo w nowej go nie chcieli.


Nie

konrador napisał(a):
Widocznie tylko w WarCry standardy rekrutacyjne byly wystarczajaco niskie.


Nie

konrador napisał(a):
To tylko gra. Dlatego mozna oszukiwac, uzywac botow, robic ludzi w d, a gildia jest tylko po to, zeby byl wspolny chat - i to tez nie zawsze mily czy przyjazny, bo przy tylu osobach to juz nie bardzo wiadomo z kim i po co sie gra.


Ciekawe wnioski. pff

konrador napisał(a):
Po prostu WC - od zawsze mowilem, ze smierdza.


Umyj się to przestanie.





Oyci3C napisał(a):
Tolerance is a sign of weakness


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 22:26 
Cytuj  
No nie rozsmieszaj mnie... Nawet nic juz nie bede pisal, bo lezacego sie nie kopie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 22:38 
Cytuj  
konrador napisał(a):
No nie rozsmieszaj mnie... Nawet nic juz nie bede pisal, bo lezacego sie nie kopie.


Jak masz opory napisać tutaj to wyślij mi na pw.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 23:11 
Cytuj  
Pies, ludzie chca pojechac po warcry jako calosci, a ty im topic kradnisz. Dorob sie kiedys wlasnego ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 23:34 
Cytuj  
bez wycieczek mi tu tomu ;-)

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 10:23 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
No wszystkim nie dogodzisz...
...Jak wyrzucamy ludzi za botowanie to jestesmy bez klimatu i ogolnie chuje...a idzcie wy wszyscy :lol:...


No jezeli to jest oficjalny glos gildi WarCry to zupelnie niedyplomatyczne podejscie ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 10:49 
Cytuj  
Powiedzmy sobie szczerze zadna szanujaca sie gildia nie przyjmuje graczy "jak leci" a warcry tak wlasnie invituje ... wiec nie ma co wymagac ;-)

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:03 
Cytuj  
hullamul napisał(a):
Zawsze mówiłem żeby takich pajaców jak Robak nie przyjmować do gildii, Tosiek pojechał hurtem i teraz ma dramę WC na MMORPG.
P.S Panie Robak, akurat WARCRY jest taką gildią, która się nie rozpada, bo jakiemuś śmieciowi zachciało się demokracji. Takie dramy to my jemy na śniadanko i dalej się dobrze bawimy bez obrażonych dzieciaków. Zawsze byłem za tym, żeby przeprowadzać badania psychologiczne przed przyjęciem do gildii :P

Takich matołów jak pan hullamul powinno się kastrować żeby do pustego łba nie wpadł pomysł na rozmnożenie.
Won robić swoje badania psychologiczne i forum nie truj. Dobrze Ci w WC to gnij se tam dalej.

PS
Robak - stosując zasadę że 2 x "-" daje "+" to jeśli śmieć nazywa Cię śmieciem można rozumieć że właśnie dostałeś komplement.


Posty: 7
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:08 
Cytuj  
Semai napisał(a):
hullamul napisał(a):
Zawsze mówiłem żeby takich pajaców jak Robak nie przyjmować do gildii, Tosiek pojechał hurtem i teraz ma dramę WC na MMORPG.
P.S Panie Robak, akurat WARCRY jest taką gildią, która się nie rozpada, bo jakiemuś śmieciowi zachciało się demokracji. Takie dramy to my jemy na śniadanko i dalej się dobrze bawimy bez obrażonych dzieciaków. Zawsze byłem za tym, żeby przeprowadzać badania psychologiczne przed przyjęciem do gildii :P

Takich matołów jak pan hullamul powinno się kastrować żeby do pustego łba nie wpadł pomysł na rozmnożenie.
Won robić swoje badania psychologiczne i forum nie truj. Dobrze Ci w WC to gnij se tam dalej.

PS
Robak - stosując zasadę że 2 x "-" daje "+" to jeśli śmieć nazywa Cię śmieciem można rozumieć że właśnie dostałeś komplement.


Widze że kolega na poziomie :) liczyc umie :)

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:13 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Powiedzmy sobie szczerze zadna szanujaca sie gildia nie przyjmuje graczy "jak leci" a warcry tak wlasnie invituje ... wiec nie ma co wymagac ;-)


A jak przyjmowac graczy w WARze? W WoWie to sie patrzylo czy gosc ma epaxy, jak mial to byly podstawy do mniemania ze umie klikac w bossa odpowiednie klawisze, potem byl trial i kick albo member.


Posty: 20
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:24 
Cytuj  
Semai napisał(a):
PS
Robak - stosując zasadę że 2 x "-" daje "+" to jeśli śmieć nazywa Cię śmieciem można rozumieć że właśnie dostałeś komplement.


Biorąc pod uwagę twoje wyliczenia, (matoł nazywa mnie matołem) dziękuje za komplement :lol:

ech, że się daje wciągnąć w takie przepychanki :har:

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:27 
Cytuj  
To troszke inaczej, flamowac kazdy moze nawet jezeli nie ma racji... ale patrzac na poziom wypowiedzi mozna domniemac, ze akurat w tym wypadku jakies ziarnko prawdy w tym flamie bylo...


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:41 
Cytuj  
Jak to czytam to od razu poprawil mi sie humor :]

Go go go !

/popcorn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.