mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 12:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dorob sie kiedys wlasnego ;/


Żaden kretyn jeszcze na to nie wpadł, a ja jestem zbyt skromny żeby samemu stworzyć :wink:


Ja tam jestem spokojny, leveluje sobie Shadow Warriora na jakimś tam serwerze, do tego Chosena na A8P. Osób które trochę szkoda że odeszły z WarCry poszły do Ancalentari a z nimi mamy sojusz, więc wszystko zostało w rodzinie, więc luzik.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 12:41 
Cytuj  
Będzie kontynuacja po 15 bo mam popołudniówke w pracy a piątek to nuda zawsze :F ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Posty: 5
Dołączył(a): 30.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 12:59 
Cytuj  
Hullamul nie bede cie obrazal i nie personalizuj swoich wycieczek. nie znam cie nie gralem z toba w WARA. Ale po twoich chamskich wypowiedziach ciesze sie naprawde ze nie mialem takiego cioła w party.
Twoj poziom indolencji, zakompleksienia i niezaspokojonych ambicji wychodzi w tym topicu.

zycze WC jak najlepiej ale sami widzicie kto tam jest. Takie hulajace Muły ( błotnisty osad występujący w naturalnych zbiornikach wód LUB mieszaniec międzygatunkowy klaczy konia domowego z ogierem osła. Najbardziej znana hybryda. Najczęściej bezpłodny, tylko ok. 5% mulic jest płodnych. Zewnętrznie bardziej jest podobny do konia. Charakteryzuje się dużą głową, długimi uszami oraz krótką szyją ze stojącą grzywą i typowo końskim ogonem z długimi włosami. W kłębie osiąga wysokość do 180 cm)

A jesli naszlaby cie ochota na przedstawienie co znaczy Robak to ci odpowiem- siegnalem dna zeby wyjsc z tego co nazywacie gildia a co jest zwyklym WC....

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:05 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Będzie kontynuacja po 15 bo mam popołudniówke w pracy a piątek to nuda zawsze :F ?


Wracaj na swoje podwórko, zdrajco :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:07 
Cytuj  
Huba napisał(a):
QFC napisał(a):
Powiedzmy sobie szczerze zadna szanujaca sie gildia nie przyjmuje graczy "jak leci" a warcry tak wlasnie invituje ... wiec nie ma co wymagac ;-)


A jak przyjmowac graczy w WARze? W WoWie to sie patrzylo czy gosc ma epaxy, jak mial to byly podstawy do mniemania ze umie klikac w bossa odpowiednie klawisze, potem byl trial i kick albo member.

ja pierdole, poprostu zenua... normalnie przyjmowac, daje sie typowi mozliwosc pogrania z gildia przez powiedzmy tydzien i ocenia sie czy ma IQ wieksze od rozmiaru swojego buta, czy potrafi trafnie oceniac sytuacje i podejmowac decyzje a nie np. napierdalac jako rp 1 klawisz hila bo mu "kazali" hilowac, itp. itd.


_________________
retired...

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:12 
Cytuj  
No to tez jest lapanka, poprostu embe sobie zamarzyl ze czyszczenie bedzie po free miesiacu. Ze mu wyczyscilo nie tych co trzeba to inna bajka.


Posty: 7
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:13 
Cytuj  
Robak napisał(a):
Hullamul nie bede cie obrazal i nie personalizuj swoich wycieczek. nie znam cie nie gralem z toba w WARA. Ale po twoich chamskich wypowiedziach ciesze sie naprawde ze nie mialem takiego cioła w party.
Twoj poziom indolencji, zakompleksienia i niezaspokojonych ambicji wychodzi w tym topicu.

zycze WC jak najlepiej ale sami widzicie kto tam jest. Takie hulajace Muły ( błotnisty osad występujący w naturalnych zbiornikach wód LUB mieszaniec międzygatunkowy klaczy konia domowego z ogierem osła. Najbardziej znana hybryda. Najczęściej bezpłodny, tylko ok. 5% mulic jest płodnych. Zewnętrznie bardziej jest podobny do konia. Charakteryzuje się dużą głową, długimi uszami oraz krótką szyją ze stojącą grzywą i typowo końskim ogonem z długimi włosami. W kłębie osiąga wysokość do 180 cm)

A jesli naszlaby cie ochota na przedstawienie co znaczy Robak to ci odpowiem- siegnalem dna zeby wyjsc z tego co nazywacie gildia a co jest zwyklym WC....


Właśnie tacy odeszli :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:16 
Cytuj  
Fotomoto zupelnie niedyplomatyczne, bo tez takie mialo byc. Gdybym kazda drama queen mial traktowac z pelna powaga, to bym chyba ze stresu juz sie dawno przekrecil. Mielismy czystki ostatnio, z ponad 250 osob zostalo okolo 170: czesc wyszla z powodow roznych, czesc zostala wykopana za nieaktywnosc, pare osob za kwiatki.

Drogi Robaku, obraziles wszystkich ludzi, ktorzy w WarCry aktualnie sa i probojesz teraz wyjsc na tego elokwentnego, ktory jedynie sie broni przed zalewem inwektyw? No prosze, nie rozsmieszaj mnie...

Czekam na dalsze popisy anonimowego krzykacza. Podejrzewam, ze dlugosc tego watku bedzie odwrotnie proporcjonalna do Twojego wieku.

A co do przyjmowania Foot to tak wlasnie jest. Przyjmujemy na initiate i jezeli ktos wykazuje sie IQ ponizej normy, tudziez dramarobstwem, to wylatuje.Botowanie/cheatowanie - wylatuje.
Serio nie wiem jak mozna inaczej budowac gildie wieksza niz 20 znajomych osob i zeby wciaz to bya zabawa, a nie praca HR.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:23 
Cytuj  
Huba napisał(a):
No to tez jest lapanka, poprostu embe sobie zamarzyl ze czyszczenie bedzie po free miesiacu. Ze mu wyczyscilo nie tych co trzeba to inna bajka.

wiesz to czy kolo jest idiota mozna w 90% rozpoznac po 10min rozmowy z nim i po5min na vencie/tsie :D no, chyba ze rekrutujacy sam jest debilem :P
serio jesli chcesz miec gildie 20+ os. nie zlozona z samych znajomych to juz niestety trzeba wyznaczyc jedna osobe odpowiedzialna za zarzadzanie tym stadkiem, innym ywjsciem jest wrzucac nowych ludzi do trial gildi zrobic z nimi wspolny czat ew. alliance i w ten sposob ich kontrolowac, z tym ze ponownie ktos musi sie tym powaznie zajmowac. srsly jesli chce sie miec powazna gildie z kilkudziesiecioma osobami to niestety potrzebne sa pewne poswiecenia. a jesli wlasnie odchodzi naraz kilka/kilkanascie osob to znaczy ze ktos zawalil konkretnie robote, albo podczas rekrutacji, albo podczas normalnego funkcjonowania gildi, rozumiem ze 1-2 moga odejsc, zdarza sie, ale jesli jest ot kilkanascie osob to oczywiste ze jedna badz wiecej osob z grupy "trzymajacej wladze" dala ciala, bo przeciez osoby ktore odeszly jakos trzymaly sie w tej gildi przez zalozmy 2-3tyg, i z prostych statystycznych przyczyn niemozliwe jest zeby tyle osob naraz zdecydowalo sie z zupelnie niezwiazanych z dowodztwem powodek zeby odejsc ...


_________________
retired...

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:41 
Cytuj  
Pytanie tylko kto dal d... HR czy wladza ;)


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 30.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:42 
Cytuj  
Tyle ze oni sie bawia toba jak chca, np mnie wyrzucili za nicka a wczesniej przyjeli i nie bylo zastrzezen POWOD: nick byl zbyt polski nie wiedzialiby jak do mnie wolac na vencie smieszne. A taka Zielonakosc to nie jest slabe a Ksiezniczka to juz tak. Polski nick zly . To po chuj mnie przyjmowaliscie ? Gralem pomagalem wam a potem kick i wysmiewanie sie. Taka jest ta wasza rekrutacja. Nie mialem nicka Kasia PL albo RobekPL moglem wybrac sobie Quena i co lepiej by bylo? Teraz gram w Utgardzie i gardze wami, tu sa normalni ludzie. A jeszce jedno teraz wywalili lub odszedl sam gosc Zjadaczka, pamietam go, jak im nabijal renome przez 30 leveli to byl git widac ale nagle cos nie podpasowalo; TO JEST OBRAZ WC czyli szamba.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:58 
Cytuj  
Wlasnie, Embe oddawaj renowna, i exp dla gildii, i gold z banku!!!!:D

*

Posty: 115
Dołączył(a): 2.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:01 
Cytuj  
Robak napisał(a):
Tyle ze oni sie bawia toba jak chca, np mnie wyrzucili za nicka a wczesniej przyjeli i nie bylo zastrzezen POWOD: nick byl zbyt polski nie wiedzialiby jak do mnie wolac na vencie smieszne. A taka Zielonakosc to nie jest slabe a Ksiezniczka to juz tak. Polski nick zly . To po chuj mnie przyjmowaliscie ? Gralem pomagalem wam a potem kick i wysmiewanie sie. Taka jest ta wasza rekrutacja. Nie mialem nicka Kasia PL albo RobekPL moglem wybrac sobie Quena i co lepiej by bylo? Teraz gram w Utgardzie i gardze wami, tu sa normalni ludzie. A jeszce jedno teraz wywalili lub odszedl sam gosc Zjadaczka, pamietam go, jak im nabijal renome przez 30 leveli to byl git widac ale nagle cos nie podpasowalo; TO JEST OBRAZ WC czyli szamba.


Jestem leniwy nie chce mi sie nic pisac, zazwyczaj tylko czytam sobie znudzony w pracy. Lecz w tym przypadku musze cos naskrobac. Chlopie idz sie leczyc, twoja wypowiedz brzmi jak placz pieciolatka, ktoremu mamusia odmowila kupna lizaka. Wyluzuj to jest tylko gra.


Posty: 7
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:06 
Cytuj  
Ksiezniczka :D hahahahaha i wszystko jasne ale jaja :D facet kisił to w sobie miesiąc czasu i w końcu znalazł miejsce do wyżalenia :D
Czemu kłamiesz?? Sam z gildii wyszedłeś bo nie mogłeś wytrzymać jak ludzie z krzeseł spadali ze śmiechu :P


Ostatnio edytowano 31 paź 2008, 14:10 przez jurektajne, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:10 
Cytuj  
jurektajne napisał(a):
Ksiezniczka :D hahahahaha i wszystko jasne ale jaja :D facet kisił to w sobie miesiąc czasu i w końcu znalazł miejsce do wyżalenia :D


buahahahahaha

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:12 
Cytuj  
Har har har.

Czulem w kosciach, ze to bedzie fajny topic :]

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:17 
Cytuj  
jurektajne napisał(a):
Widze że kolega na poziomie :) liczyc umie :)

Nie żebym coś "wyliczał" w swoim poście, ale true, daję sobie radę jakoś. Jakby były potrzebne korki czy coś wal spokojnie na PW :lol:
Robak napisał(a):
...Takie hulajace Muły ( błotnisty osad występujący w naturalnych zbiornikach wód LUB mieszaniec międzygatunkowy klaczy konia domowego z ogierem osła. Najbardziej znana hybryda. Najczęściej bezpłodny, tylko ok. 5% mulic jest płodnych. Zewnętrznie bardziej jest podobny do konia. Charakteryzuje się dużą głową, długimi uszami oraz krótką szyją ze stojącą grzywą i typowo końskim ogonem z długimi włosami. W kłębie osiąga wysokość do 180 cm)
...

Buehahaha!! Owned!!!
hullamul napisał(a):
ech, że się daje wciągnąć w takie przepychanki

no patrz... piąty post na forum a już się dajesz wciągać... o zgrozo!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:17 
Cytuj  
Robak napisał(a):
Tyle ze oni sie bawia toba jak chca, np mnie wyrzucili za nicka a wczesniej przyjeli i nie bylo zastrzezen POWOD: nick byl zbyt polski nie wiedzialiby jak do mnie wolac na vencie smieszne. A taka Zielonakosc to nie jest slabe a Ksiezniczka to juz tak. Polski nick zly . To po chuj mnie przyjmowaliscie ? Gralem pomagalem wam a potem kick i wysmiewanie sie. Taka jest ta wasza rekrutacja. Nie mialem nicka Kasia PL albo RobekPL moglem wybrac sobie Quena i co lepiej by bylo? Teraz gram w Utgardzie i gardze wami, tu sa normalni ludzie. A jeszce jedno teraz wywalili lub odszedl sam gosc Zjadaczka, pamietam go, jak im nabijal renome przez 30 leveli to byl git widac ale nagle cos nie podpasowalo; TO JEST OBRAZ WC czyli szamba.


Bo pewnie maja problemy z wymowa.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:28 
Cytuj  
Robak napisał(a):
...TO JEST OBRAZ WC czyli szamba.

Tzn faktycznie w tym wypadku muszę się zgodzić z z WC(tami). Wyluzuj.
Faktycznie nie ma sensu tracić nerwów.
Zawsze gadanie z dupą kończy się tym że ta Cię osrywa.

Na pewno jest tak że w tej gildii są też normalni ludzie, a jak nie to srał ich pies.
Liczy się to że już Cię tam nie ma i chwacit. Baba z wozu koniom lżej.

Niemniej tak jak pisałem wcześniej - botowanie przez ofecerów gildii... :wtf: n.c.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:38 
Cytuj  
Semai napisał(a):
Robak napisał(a):
...TO JEST OBRAZ WC czyli szamba.

Tzn faktycznie w tym wypadku muszę się zgodzić z z WC(tami). Wyluzuj.
Faktycznie nie ma sensu tracić nerwów.
Zawsze gadanie z dupą kończy się tym że ta Cię osrywa.

Na pewno jest tak że w tej gildii są też normalni ludzie, a jak nie to srał ich pies.
Liczy się to że już Cię tam nie ma i chwacit. Baba z wozu koniom lżej.

Niemniej tak jak pisałem wcześniej - botowanie przez ofecerów gildii... :wtf: n.c.


Botowanie w takiej grze jak WAR to juz n/c. Jeszcze w WoW czy innym grindfescie to mozna zrozumiec :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.