mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 12:46 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
btw Bylem w Leh (w Ladakhu) w zaszlym roku: tam o swicie muzulmanie o swicie uprawiaja swoje wycia na cale miasto, a zaraz po nich buddysci przez godzine puszczaja OM MANI PEME HUNG z megafonow. Ogolnie fajny klimat, ale spac sie nie da przy tym. Nasze dzwony przy tym to naprawde drobiazg.

Faktycznie, nasze dzwony to pikus przy Muezinie, ktory nawija o 5. nad ranem przez zepsuty glosnik na cala okolice ze swojego minaretu... :roll:


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 13:47 
Cytuj  
Z nimi nie wygracie dzialaja juz 2 tys lat i jeszcze nic ich nie zmoglo


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 14:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Najlepiej by bylo jakbys spalil ten przybytek. Z racji konsewkwencji prawnych jest to problematyczne niestety. Jesli nie zaklocaja ciszy nocnej to bedzie ciezko. Watpie zebys kleche przekonal, a na drodze sadowej nie wygrasz raczej w tym kraju.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 17:55 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Jak sie rodzisz w katolickim kraju to cie obowiazuje niepisana umowa na sluchanie napierdalania dzwonow, blokady ulic w boze cialo itp
Nie pasuje to wypierdalaj do jakiegos bardziej laickiego kraju.


Ty serio ?


Serio w tym sensie, ze tak jest. Fajnie sie pobuntowac, ale to nic nie daje. Sam nie jestem katolikiem od wielu lat, ale jakos sie przyzwyczailem do katolickosci naszego niby swieckiego panstwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 19:30 
Cytuj  
wziales cywilke tylko mrynar czy tez koscielny ?

podobno nie daja rozgrzeszenia na spowiedzi jak mieszkales z panna przed slubem :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 19:42 
Cytuj  
Mam koscielny ale przed slubem tez mieszkalem. Na szczescie boga nie ma, wiec chyba nie ma to wiekszego znaczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 20:47 
Cytuj  
Stefq napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Najlepiej by bylo jakbys spalil ten przybytek. Z racji konsewkwencji prawnych jest to problematyczne niestety. Jesli nie zaklocaja ciszy nocnej to bedzie ciezko. Watpie zebys kleche przekonal, a na drodze sadowej nie wygrasz raczej w tym kraju.

Obrazek


rofl.

**

Posty: 220
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 22:47 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
rofl.


No ten kolezka Varg Vikernes jakos niedawno wyszedl chyba z paki gdzie odbywal urlop za morderstwo i podpalenia kosciolkow.

Sam sobie okladke zrobil :)

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 22:51 
Cytuj  
No tia, postac znana i lubiana z zespolu Burzum.

Ale on chyba dozywocie klepie, z tego co ostatnio czytalem jeszcze dlugo posiedzi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 22:59 
Cytuj  
Wypuścili go całkiem niedawno, parę lat temu zresztą sam się postanowił zwolnić ale go złapali dość szybko.
Ogólnie czytanie o jego przygodach prawdziwych i zmyślonych to fajna rozrywka, kiedyś słyszałem, że miał zamiar przejąć tron Norwegii porywając księżniczkę i zmuszając ją do uległości. No kurwa prawdziwy wiking.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:03 
Cytuj  
Chuj, postanowiłem, że w niedziele, jak dzwony będą napierdalać, zadzwonie na policję i wszystko wybadam. Zobaczymy co mi ciekawego odpowiedzią...


kek, złamałem magiczną liczbe postów :S


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:08 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Zobaczymy co mi ciekawego odpowiedzią...


Odpowiedz bedzie standardowa: Jak dziecko przejdziesz mutacje to zadzwon jeszcze raz,albo daj tate do telefonu :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:12 
Cytuj  
Mutację CHŁOPCZYKU, to ja już dawno przeszedłem. Wiec nie wiem po co ta "zaczepka".



: D


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 00:14 
Cytuj  
Kurwa zarri pojebalo Cie? - 6.78 posts per day. Czlowieku wyjdz czasami poza firewall

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 01:06 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Kurwa zarri pojebalo Cie? - 6.78 posts per day. Czlowieku wyjdz czasami poza firewall


wez pod uwage, ze skill cap jest 100 per day, a ja dopiero mam 6.78 :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:34 
Cytuj  
Bali napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
rofl.


No ten kolezka Varg Vikernes jakos niedawno wyszedl chyba z paki gdzie odbywal urlop za morderstwo i podpalenia kosciolkow.

Sam sobie okladke zrobil :)

Obrazek

Z tego co Varg pisze to zadnego kosciola nie spalil:

"The church burnings were hardly mentioned in the court. They presented one witness in each case who claimed I had burned this or that church, and that was it. "Guilty". Just like that. This process was repeated four times, and I was found guilty of kindling four churches, three of them having burned to the ground. There was not a single piece of physical evidence in any of these cases. I was convicted solely because of the testimony of one single person in each case. All of these witnesses were friends of Euronymous!

Even my incompetent lawyer didn't bother talking about the church fires, as it was "not important" he claimed. "You don't get much for that anyhow", he figured. Interestingly no fingerprints or any other technical evidence were presented in court either."


zrodlo: http://www.burzum.org/eng/biography.shtml

Varg nawet nie jest/nie byl satanista.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 12:21 
Cytuj  
Satanizm to akuraty chyba nie ma tu znaczenia :lol:

A rozgrzeszenie za mieszkanie przed slubem, to nie problem. Jak Ci jeden nie da to da Ci inny. Ja dostalem od razu, bez problemu.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Posty: 12
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 08:37 
Cytuj  
Koscioły to zło, kiedys byli np. krzyzacy którzy wywodzą się od krzyza jezusa czy coś takiego i oni zabijali, ja oddałbym ich do sądu tylko wiedz że potem będą ci wieszali koty na płocie

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 09:15 
Cytuj  
Czestochowa (jak juz pare razy pisalem) ten sam problem a nawet wiekszy. To miasto ma najwieksza ilosc kosciolow na kilometr kwadratowy. Ogolnie nie jest to najgorsze. Hardcore to oczywiscie jasna gora. Otoz ktos madry za czasow gomulki postanowil puscic system glosnikow na cale aleje nmp (ulica ktora prowadzi wprost na jasna gore. Efekt jest taki ze w niedziele zamiast sie wyluzowac mam msze w domu. Bonus do tego jest taki ze cala instalacja jest spieta do jakiegos dziadka do domu ktory jak mu sie wlaczy halo to puszcza radio maryja/fiat na alejki. Ktos kiedys probowal z tym walczyc ale efekt byl taki ze jak policja zapukala do dziadka to kazal im sie wynosic jak nakazu nie maja. A nikt w tym zapyzialym miescie nie da nakazu na kogos od ksiezy bo sa tak przez nich zaszczuci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 09:35 
Cytuj  
Pewnej, pięknej nocy zbierz kolegów z bejzbolami, rozpierdol głośniki, potnijcie kable. I protesty mieszkańców przed założeniem nowej instalacji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.