mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 10:00 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
ech niestety... jak nie wychowasz to masz przechlapane


podobno one mowia tak samo :)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 10:59 
Cytuj  
dlatego nie mozna byc miekka faja, co to lofcia kobietki, jak ten tam powyzej...twardym cza byc :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 11:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kolejny moralista. Umrzyj. Babe trza krotko trzymac, zeby samemu nieskonczyc pod pantoflem.


Gratuluję udanego związku. Twoja panna musi mieć z tobą dobrze. W twoim wykonaniu trzymanie kobiety krótko to pewnie zmuszanie jej by Ci postać w grze expiła.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 12:24 
Cytuj  
"Babom trzeba zalozyc chomato i orac nimi pole. Tak robili chlopi w XIVw. Zakladali babom chomato" - Chlopaki nie placza

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 12:40 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
iniside napisał(a):
Kolejny moralista. Umrzyj. Babe trza krotko trzymac, zeby samemu nieskonczyc pod pantoflem.


Gratuluję udanego związku. Twoja panna musi mieć z tobą dobrze. W twoim wykonaniu trzymanie kobiety krótko to pewnie zmuszanie jej by Ci postać w grze expiła.

Zwiazku nie ma. Po co miec jedna, jak mozna miec duzo kolezanek ? ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 14:01 
Cytuj  
ini epik flail

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 14:14 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
ini epik flail

Dziękuje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 14:15 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
ini epik flail


Obrazek

?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 15:41 
Cytuj  
W sumie modzi mogliby wydzielic dyskusje o kobietach z watku o Orlimoczku, bo jeszcze ktos pomysli ze on tez kobieta :^)

Chcialbym tez dodac ze kobiety sa rowniez dobre w tym (i nawet dostaja za to miedzynarodowe nagrody):

http://www.youtube.com/watch?v=J6leuBU6ZoY

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:13 
Cytuj  
Dziękuje wam wszystkim z całego serca :)

Jakoś przegapilem ten topic i teraz mialem 8 stron dosyć epickiego threadu do nadrobienia.

Made my day.

Nagrody za teksty :

3 miejsce : roball za

Cytuj:
Zarri wyrywa dupy z forum o mmo na sygnaturki wyklepane w gimipie, poruchasz sobie zarri jak nic.


2 miejsce : McPieZ za

Cytuj:
tak się składa, że emancypacja kobiet już się w Polsce dokonała, więc pozostaje tobie jeszcze - wraz z nokiusem - powalczyć o wyzwolenie tybetu


1 miejsce : roball za

Cytuj:
czujnie


\o/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 15:07 
Cytuj  
http://aion.org.pl/forum/index.php/topic,838.0.html

Kontynuacja tego watku, majac na uwadze ze cenzura na w/w forum jest zwiazana z Royal Legion to wklejam wlasnego posta w tym temacie bo nie lubie jak sie pisze klamstwa:

Cytuj:
Jestem jednym z GM-ow WarCry, prowadzilem nasza gildie, ktora juz mozna nazwaz spolecznoscia przez wiele gier, napisze pare zdan bo widze ze temat bardzo dotyka WarCry jak i mojej osoby.

Na poczatek ustalmy troszke prawdziwe fakty jakie mialy miejsce w Darkfall Online.
Wspolpracowalismy z Royal Legion od pierwszych dni jak ruszyl serwer, wiemy tez ze juz pierwszego dnia rozeszly sie informacje ze Royal Legion korzysta z exploitow by zdobyc pieniadze na "zaklepanie" sobie miejsca na przyszle miasto, mozna sobie to darowac bo start gry byl fatalny i wielu oszukiwalo tak samo jak Royal Legion.
Nastepna sytuacja, mija dwa tygodnie i mamy film jednego z zaufanych czlonkow Royal Legion, sam Eagle twierdzil ze to jego zaufana osoba, a jest nim Frank, ktory zostal nakrecony frapsem jak korzystal z chetow by teleportowac sie i znikac w walce z przeciwnikiem.
Kolejna wpadka do N... ( prosil o nie podawanie nicka ), ktory zawsze chetnie we wszytskich wprawach pvp Royal Legionu byl scoutem, czy to bylo nadal w "walce" z chetaterami, czy stosowanie radaru, teleportu, speeda i calej reszty w zwyklej zabawie to przypadek ?
Ostatnia wielka wpadka to sam Eagleeyes, ktory z wlaczonymi cheatmi zamieszcza skreen na forum mmorpg.pl i po calym zajsciu wymysla historie w swojej obronie, neistety na naszym vencie mozna bylo wtedy sie dowiedziec calej prawdy od jego "zaufanych" ludzi.

Tu wyjasnic warto co to sa te cheaty, firma DamnCheaters sprzedaje paczki cheatow do wiekszosci gier mmo, kosztuje to 19,99 euro na dwa miesiace, maja swietny support, patche sa natychmiast po patchach blokujacych chety, support 24/7, zapytacie skad ja to wiem, a wiem to od kolejnej zaufanej osoby w Royal Legion, jest to niejaki Draco/Drako, tu tez Eagle potwierdzil ze to zaufana osoba z wladz Royal Legion.

Draco osobiscie na naszym vencie opowiedzial nam jak dzialaja te cheaty, kto je ma w Royal Legion i jak dlugo to juz byla kwestja godzin by sie dowiedziec od reszty, okazalo sie ze maja je od startu gry bo juz na becie zostaly zrobione.
Slowa Drako zostaly potwierdzone przez innych oficerow Royal Legion, ktorzy nadal sa czescia "elity" Royal Legion i aktywnie tym razem organizuja gildie w Aion, slowa jego zostaly tez potwirdzone banem od supportu Darkfalla na jego konto.

WarCry po zdobyciu wlasnej wioski w Darkafll zdecydowalo sie polaczyc z Royal Legion, jednak juz dwa dni po tym polaczeniu wyszly takie wspaniale informacje, nikt nie kryl sie z tym, po zebraniu informacji okazalo sie ze byli w posiadaniu kilku abonamnetow z pelna paczka chetow, PLATNYCH CHEATOW !!
Byla to wiekszosc oficerow Royal Legion, prawdopodnie cos w okolicah 12 osob stosowalo te chety, czesc z nick kupila jes do spolki.
Jedyna osoba, ktora byla przeciwna i glosno sprzeciwiala sie temu procederowi byl M... ( dla szacunku dl aniego nie podaje niku, zainterowani wiedza o kogo chodzi ), ktory opowiadal nam rozne ciekawe rzeczy, inne osoby opowiadaly tez inne ciekawostki z Evarquesta, z Age of Conan, Warhammer, jednak nie mam dowodow, wiec pozostaje to sprawa otwarta.

Teraz zadajcie sobie pytanie czy te osoby w nowej grze organizujac gildie nie beda mialy oporow by zrobic sobie szybko lvl, zdobyc wiecej kasy, szybciej nabic crafting, ulatwic sobie pvp, wszystko oczywiscie w dobrej wierze, w walce z przeciwnikiem, ktory tez oszukuje, botuje, chetuje, PLACI ZA CHEATY !!

Eagle, nie chcialem tego pisac i wpieprzac sie na to furum, mam szacunek do ciebie, byles rowny koles, jednak nie potrafisz sobie powiedziec stop i odpuszczam.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 15:18 
Cytuj  
gg RL


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 16:11 
Cytuj  
Miło...najlepsze, że sporo członków RL zaprzecza wszystkiemu po różnych forach tudzież uważa, że wszystko jest git :]


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 09:57 
Cytuj  
Znam chlopakow z RL od bardzo dawna ( od Everquesta ), zawsze byli to rowni kolesie: Eagle Franek Draco- kapitalni towarzysze. Naprawde jestem zasmucony tym co przeczytalem w tym watku- zwlaszcza ze jesli dobrze rozumiem temat dotyczy tez innych gier mmo.

NIe wiem po co ktos uzywa cheatow itp rzeczy byc moze chcec osiagniecia wszystkiego popycha ludzi do "pomagania" sobie. Sam jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego. Wiem tez jednak ze Royal Legion to nie tylko Eagle i smietanka oficerska to takze Bella Sznyta Deacon, Nekron i wielu innych z ktorymi mialem sposobnosc grac troche w WAR.

Kazdy popelnia bledy niemniej warto wziasc pod uwage fakt ze RL to jedna z najstarszych gildii PL, gdyby osoby takie jak Franek czy Eagle odeszly z niej to zwyczajnie przestalaby istniec. Predzej czy pozniej odbiloby sie to na nas wszystkich bo stracilibysmy dobra polska gildie ktora swietnei organizuje sie w wielu grach MMO.

Royal Legion to dla wielu pierwsza gildia pozniej pieknie jest sie dowiedziec ze np. liderzy Ictus Mortis to byli czlonkowie Royala, ja sam grajacy w WarCry i wiele innych osob tez przyszlismy z RL;a. Wiele osob grajacych w Starym Sojuszu, Twierdzy, C9, Sarmatii ktorych znalem i znam. To piekne wymienic ze soba wspomnienia ze wspolnej gry w Everquescie, Vanguardzie itp. a tym samym nawiazac dobre stosunki dyplomatyczne z nimi.


Dlatego proponuje zebysmy zapomnieli o tym co stalo sie w DFO, wlasnie ze wzgledu na fakt ze ta gildia- Royal Legion tak wiele zrobila dobrego dla polskiego community.

Mam nadzieje ze w Aion'ie cheaterzy zostana szybko wykryci i zbanowani, ze nie bedzie pola do spekulacji i podejrzen, ze tylko obiektywne kryteria zdecyduja ktora gildia jest lepsza.

Zycze wszystkim gildiom powodzenia i jeszcze raz prosze o dyspense dla Eagla to naprawde swietny i charyzmatyczny lider :)


Szonn


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 12:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
http://aion.org.pl/forum/index.php/topic,838.0.html

Kontynuacja tego watku, majac na uwadze ze cenzura na w/w forum jest zwiazana z Royal Legion to wklejam wlasnego posta w tym temacie bo nie lubie jak sie pisze klamstwa:

Cytuj:
Jestem jednym z GM-ow WarCry, prowadzilem nasza gildie, ktora juz mozna nazwaz spolecznoscia przez wiele gier, napisze pare zdan bo widze ze temat bardzo dotyka WarCry jak i mojej osoby.

Na poczatek ustalmy troszke prawdziwe fakty jakie mialy miejsce w Darkfall Online.
Wspolpracowalismy z Royal Legion od pierwszych dni jak ruszyl serwer, wiemy tez ze juz pierwszego dnia rozeszly sie informacje ze Royal Legion korzysta z exploitow by zdobyc pieniadze na "zaklepanie" sobie miejsca na przyszle miasto, mozna sobie to darowac bo start gry byl fatalny i wielu oszukiwalo tak samo jak Royal Legion.
Nastepna sytuacja, mija dwa tygodnie i mamy film jednego z zaufanych czlonkow Royal Legion, sam Eagle twierdzil ze to jego zaufana osoba, a jest nim Frank, ktory zostal nakrecony frapsem jak korzystal z chetow by teleportowac sie i znikac w walce z przeciwnikiem.
Kolejna wpadka do N... ( prosil o nie podawanie nicka ), ktory zawsze chetnie we wszytskich wprawach pvp Royal Legionu byl scoutem, czy to bylo nadal w "walce" z chetaterami, czy stosowanie radaru, teleportu, speeda i calej reszty w zwyklej zabawie to przypadek ?
Ostatnia wielka wpadka to sam Eagleeyes, ktory z wlaczonymi cheatmi zamieszcza skreen na forum mmorpg.pl i po calym zajsciu wymysla historie w swojej obronie, neistety na naszym vencie mozna bylo wtedy sie dowiedziec calej prawdy od jego "zaufanych" ludzi.

Tu wyjasnic warto co to sa te cheaty, firma DamnCheaters sprzedaje paczki cheatow do wiekszosci gier mmo, kosztuje to 19,99 euro na dwa miesiace, maja swietny support, patche sa natychmiast po patchach blokujacych chety, support 24/7, zapytacie skad ja to wiem, a wiem to od kolejnej zaufanej osoby w Royal Legion, jest to niejaki Draco/Drako, tu tez Eagle potwierdzil ze to zaufana osoba z wladz Royal Legion.

Draco osobiscie na naszym vencie opowiedzial nam jak dzialaja te cheaty, kto je ma w Royal Legion i jak dlugo to juz byla kwestja godzin by sie dowiedziec od reszty, okazalo sie ze maja je od startu gry bo juz na becie zostaly zrobione.
Slowa Drako zostaly potwierdzone przez innych oficerow Royal Legion, ktorzy nadal sa czescia "elity" Royal Legion i aktywnie tym razem organizuja gildie w Aion, slowa jego zostaly tez potwirdzone banem od supportu Darkfalla na jego konto.

WarCry po zdobyciu wlasnej wioski w Darkafll zdecydowalo sie polaczyc z Royal Legion, jednak juz dwa dni po tym polaczeniu wyszly takie wspaniale informacje, nikt nie kryl sie z tym, po zebraniu informacji okazalo sie ze byli w posiadaniu kilku abonamnetow z pelna paczka chetow, PLATNYCH CHEATOW !!
Byla to wiekszosc oficerow Royal Legion, prawdopodnie cos w okolicah 12 osob stosowalo te chety, czesc z nick kupila jes do spolki.
Jedyna osoba, ktora byla przeciwna i glosno sprzeciwiala sie temu procederowi byl M... ( dla szacunku dl aniego nie podaje niku, zainterowani wiedza o kogo chodzi ), ktory opowiadal nam rozne ciekawe rzeczy, inne osoby opowiadaly tez inne ciekawostki z Evarquesta, z Age of Conan, Warhammer, jednak nie mam dowodow, wiec pozostaje to sprawa otwarta.

Teraz zadajcie sobie pytanie czy te osoby w nowej grze organizujac gildie nie beda mialy oporow by zrobic sobie szybko lvl, zdobyc wiecej kasy, szybciej nabic crafting, ulatwic sobie pvp, wszystko oczywiscie w dobrej wierze, w walce z przeciwnikiem, ktory tez oszukuje, botuje, chetuje, PLACI ZA CHEATY !!

Eagle, nie chcialem tego pisac i wpieprzac sie na to furum, mam szacunek do ciebie, byles rowny koles, jednak nie potrafisz sobie powiedziec stop i odpuszczam.
Mam jedno pytanie w takim razie, czemu tak dlugo byliscie z nimi w sojuszu?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 13:33 
Cytuj  
Jak dlugo?? Ci o ktorych wiedzielismy, zostawi wywaleni/sami odeszli jak tylko mielismy potwierdzenie. Eaglowi dalismy szanse na odejscie samemu i z niej skorzystal. Franka sam wywalilem.
Czesc ludzi z RL grala jeszcze jakis czas z nami. Nazwa zostala przez chwile, ze wzgledu na nich wlasnie. Potem jednak czesc z nich sama odeszla (chyba nie czuli sie zbyt komfortowo z etykietka, czmu sie w sumie nie dziwie(, a reszta sie zadomowila i nazwe zmieniono spowrotem na War Cry.

To bylo jeszcze za moich czasow, a co jest teraz nie wiem.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 14:00 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
Mam jedno pytanie w takim razie, czemu tak dlugo byliscie z nimi w sojuszu?

Pytanie chyba do mnie, wiec odpowiem dokladnie.
Pelny sojusz WarCry z Royal Legion trwal jakies 3-4 dni, po tym jak Eagle zaliczyl wpadke i przyznal sie do cheatowania zostala tylko nazwa.
Zmiana nazwy nie jest taka prosta w DFO, a chcielismy tez uszanowac ta czesc ludzi w RL, ktora z nami zostala i sprzeciwiala sie grupie posiadaczy chetow.

edit: te osoby juz dawno nie graja


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 31 sie 2009, 18:26 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 23
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 18:16 
Cytuj  
embe napisał(a):
Sielo napisał(a):
chcielismy tez uszanowac ta czesc ludzi w RL, ktora z nami zostala i sprzeciwiala sie grupie posiadaczy chetow.


Czy te osoby sa nadal w wc? czemu nikt z rl, ktorzy sie sprzeciwiali grupie z cheatami sie nigdzie nie wypowiedziala ??????!one!!one?!!:) :P :(

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 18:40 
Cytuj  
bo może nie czytują tego forum, albo gówno ich to obchodzi?
A w ogóle kim ty jesteś żeby wywoływać te osoby do odpowiedzi?


Posty: 23
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 19:13 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
bo może nie czytują tego forum, albo gówno ich to obchodzi?
A w ogóle kim ty jesteś żeby wywoływać te osoby do odpowiedzi?


Twoją starą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 262 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.