mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 18:34 
Cytuj  
Tak, widac bloob....

JoKa, nie wiem ile ty masz lat, ale poziom Twojej wypowiedzi wskazuje na stan umyslowy z konca podstawowki wedlug reformy... (Wskazuje tu na stan umyslowy jako taki, bo znam wielu np. 15 latkow co zachwouja sie o wiele dojzalej niz wskazuje na to ich wiek i znalem takiego jednego zjeba ( lat 21 ) co sie dawal w jajco robic i zachowywal jak 13 latek :/ ). Czemu? Zaraz ci to udowodnie:

1. Obrazasz mnie bez podowu, po prostu nie umiesz zaakceptowac roznicy zdan. Poza tym od razu starasz sie oczernic swojego oponenta w dosc nie wyszukany, ze powiem -prymitywny sposob.
2. Na kazde moje 2 slowa masz 10 zdan.. jakby to okreslic - plucia sie malolata udajacego ze inne osoby to kompletne debile.
3. Obrazasz graczy / serwer / ekipe bez zadnych podstaw, jeszcze pokazujac jaki to super jest NL ( no ba, w szlacheckiej Polsce tez kazdy, byleby nie Polak na krola ). Po prostu znajdujesz 1000 bezmyslnych, bezpodstawnychj itp. itd. oskrazen jesli tylko kogos nagle znielubiles... ja tez cie nie lubie bo gadasz pierduly, ale od razu od chujkow Cie nie wyzywalem...

Jesli masz jako takie pojecie na temat dialogu i stosunkow miedzy ludzkich to przyjmij krytyke w jako takim spokoju ( choc wiem, ze tego nie zrobisz i od razu znow jakies tam zaczniesz gadki szmatki... )

Koniec wyklada :wink:

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 21:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-06 17:36, xiver napisał:







niekiedy chcialbym nieznac niektorych osob, bo widac ze robia sobie niezla siare ;] juz niechce mowic kogo mam na mysli, ale te osoby dobrze wiedza ze mowie o nich ;]




I inne osoby tez wiedza o kim mowisz :grin:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 18:06 
Cytuj  
pozwole sobie spuentowac i zakonczyc topik.

bloob (z powodu swojego chorego poczucia sprawiedliwosci) nie da plikow joce, pomimo ze ten ma lacze; szerszen nie chce mi ani ssac paly (mowi ze musze sobie zasluzyc) , ani pozwolic bloobowi dac pliki (chuj wie czemu); yerpen sie wozi :smile: a booczer pije % jak nikt inny... to chyba wszystko

nie bedzie SC, bo za duzo chooyoof na swiecie :/ (oczywiscie nie mam nikogo konkretnego na mysli, a juz na pewno nie blooba [to tak profilaktycznie, jakbym przypadkiem kogos obrazil])

pozdrawiam. :grin:

_________________
Kto nie jest ze mna, jest przeciwko mnie!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-09-07 19:07 ]</font>

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 20:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-07 19:06, Taunis napisał:
a booczer pije % jak nikt inny... to chyba wszystko
_________________
Kto nie jest ze mna, jest przeciwko mnie!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-09-07 19:07 ]</font>


Booczer pada po 3 piwach :grin:

Joka a jak naprawde chcesz postawic znowu SC to załatw paru skrypterów i stawiaj kto ci broni????


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 20:41 
Cytuj  
Pod inna nazwa oczywiscie... ale szcze nie wyobrazam sobie JoKi jako "kierownika" serwera... patrz wyzej...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2002, 22:33 
Cytuj  
Ku wyjasnieniu - do Tauniska ;>

Pliki stawianych serwerow SC sa ogolnie dostepne i moze je kazdy pobrac z netu - najczesciej ze strony tworcy danego EMU, poprawek, ktore byly wniesione nie dam, bo beda dzialac lub nie na nowych wersjach a ze bylo ich sporo za kazdym razem, to nie dojdziecie co gdzie i jak.
Swiata nied am, bo wiaze sie to z przekazaniem kont i hasel graczy a to oznacza IMHO w wypadku Taunisa wykorystanie ich do prob wchodzenia na cudze konta - czesc osob mimo tego iz nie jest to bezpieczne np. uzwya ciagle tych samych hasel.

To tak do wiadomosci publicznej.

O ssaniu bacika wypowiadal sie nie bede, bo nie dosc ze Taunis musialby zasluzyc to jeszcze ja bym musial zostac kobieta i to lubiaca Oral - a nie kazda lubi zwlaszcza z takim brudasem jakim jest Taunis ;>


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 10:23 
Cytuj  
nie mam co robic tylko sie ladowac na cudze konta :smile: lol

bloob uczynny chlopak, i pewnie zgodzilby sie na cos takiego:

filtruje on konta i pozostawia konta jedynie tych graczy, ktorzy nie boja sie ze im sie wpierdole na konto na innym serwerze, lub kurwa nie wiem co jeszcze glupiego w twoim moozgoo sie zrodzilo :razz: gracze deklaruje sie na forum, lub przez gg do blooba, mnie, ciebie (lol), albo joki. wszystko jest ok.

i ssaj!

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 12:08 
Cytuj  
Ssij nie Ssaj :smile:

Ssij Taunis :wink:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 12:43 
Cytuj  
:smile: ogolnie to to zamieszanie to jakies nieporozumienie wlasciwe... fajnie jest tak sobie patrzec, jak sie JoKa obrazil i chlipa w poduszke, ze go nikt nie kocha, gadamy caly czas o czyms tak debilnym jak nox == klimat/dobra gra i inne takie pierduly... szczerze powiem ze to tak jak z nasza RP - teraz kazde niedopieszczone dziecko chce komune, bo samo nie wie co robic...

A sie nie dziwe, ze nikt nie chce tu nic dawac... nie mowiac juz ze to bylby niezly cyrk, to jeszcze przynajmniej panowie dyrektorzy mogliby sie sami wysilic i cos zrobic.. niestety wiekszosc mysli, ze do uruchomienia wlasnego serwera uo ( bo przeciez kazdy chce byc gmem, a skoro sie gdzie indziej nie nadaje to musi wlasna partyjeczke zalozyc )wystarczy sprzet i lacze.

Koniec tomu pierwszego "Rozwazania wuja Yerpena: Serwer dla kazdego niedorajdy"

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 14:39 
Cytuj  
Yerpen zostaw już chłopaka :smile:

Dobre porównanie to Polska :smile: w PRLu było lepiej i ludzie chcą do PRLu :razz:

Wszyscy pamietają te nieliczne + ale nikt niepamieta wielu - :/


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 03:20 
Cytuj  
Taunis: bloob uczyny ale nie bedzie filtrowal kont bo mu sie nie chce :/
Zreszta pomysl jaka niesamowita mialbys zabawe grajac w te 5 osob....
Pomysl...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 06:09 
Cytuj  
Yerpen: Raz: moge ci zaraz postawic serwer na polu094, na standardowych skryptach, z kilkoma spawnami i nazwac go "Strefa Cienia", albo nawet "Strefa Cienia, a Yerpen ssie". Jesli uwazasz ze to nie wporzadku, to zarejestruj nazwe, albo wytocz mi sprawe cywilna. Tylko zwaz ze jestem niepelnoletni i najwyzej kuratora na pol roku dostane.

Dwa: GMowianie to chujnia, a skryptowanie to juz w ogole. Nie wiem kto chce byc GMem :smile: seer to ma :razz:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 06:11 
Cytuj  
bloob: leniu! nie zrobisz tego, w imie naszej dlugoletniej przyjazni? :razz:

mysle ze zebralo by sie z 10-15 osob. a niewiele wiecej gralo na sc nox :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 11:31 
Cytuj  
Heh co do stawiania serwera na POL to widzialem jak ci szlo taunis :smile:

A co do filtrowania, no czlowieku komu by sie chcialo :smile:

Przeciez to nie o postacie chodzi, zbierasz graczy stawiasz na NOX (bo tam wszystko w defaulcie dziala i jest jak powinno) i juz...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 15:07 
Cytuj  
na POLu tez dziala na defaulcie :smile:

btw: TAR stoi na defaulcie :razz: pacz jaki ten pol stabilny...

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 16:10 
Cytuj  
Taunis: stoi stabilnie bo zapewne maja Windowsy, a SoA jest na linuxie a POL sie gryzie z linuxem...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 16:24 
Cytuj  
TAR na defaulcie, ROFL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BWAHAHAHAHH taunis

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 20:11 
Cytuj  
z czego sie smiejesz, powaznie. nawet lootow nie zmienili :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2002, 20:46 
Cytuj  
No to faktycznie swiadczy :/

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 06:54 
Cytuj  
a ssaj mi...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.