mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:27 
Cytuj  
a moze "Leave Kassei alone" ? :) Przeciez na tym forum botowanie w grach jest legit od dawnych czasow juz. Modzi Lineage 2 nawet podczepili topic jak botowac , jakimi programami (L2walker itp) i wiekszosc starych wyjadaczy z tego forum botowala :)

http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=46

proponuje przeprosic Eagleeyesa za boty, przeprosic Kasseia za tuszowanie boterow, przeprosic wszystkich ktorzy botuja w grach i o sprawie zapomniec.

ROTFL :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:32 
Cytuj  
xv3 jakiego eagleeyesa za jakie boty? sorry stary ale jak juz chcesz popierdolic to zorientuj sie najpierw w temacie.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:34 
Cytuj  
Mendol, czyli w.g. ciebie boty sa ok, a wallhack jest be ?
Albo uznajmy ze to wszystko jest oszustwo albo ze wszystko jest legit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:37 
Cytuj  
no jak dla mnie to sa 2 rozne rzeczy. i co wiecej JESLI gra i jej mechanika, wykonanie pozwala na 'botowanie' czy makrowanie to w czym problem?
zamiast bezmyslnie recznie klepac moby tez wole robic to z 'automatu'.
jak ktos lubi grind to jego sprawa.

z tego co widac w aionie jest to mozliwe ze wzgledu na proste ai i tyle.
nie wspominajac o makrach, ktore mozna pisac w samej grze.
podobnie jak w dfo - makrujesz przez noc a kiedy masz czas to grasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:41 
Cytuj  
xv3 - powiem w skrócie - jesteś jebnięty. Razem z zergiem.
Nie masz pojęcia na czym polega funkcja moderatora. Jego funkcją jest właśnie zapobieganie duplikowaniu tematów.
Jesteś dziecinny skoro znienawidziłbyś kolegę za to, że użył bota. Weź się ogarnij - nawet nie masz pojęcia ilu ludzi w różnych grach botuje, skrupulatnie to ukrywając.
To trochę tak jak z ludźmi płaczącymi, iż istnieje zjawisko RMT. To jest walka z wiatrakami - dopóki istnieje zapotrzebowanie na tego typu usługi, dopóty proceder będzie trwać. RMT zajmuje się pewnie z 10-20% użytkowników tego forum. Handel kontami to również RMT.
Sam niedawno opchnąłem wirtualną walutę i wiesz co? Te 1440$ nie śmierdzi. Wydaje się je równie dobrze jak te zarobione na programowaniu. Do tego mam świadomość, że wsparłem jakiegoś biednego Chińczyka, który obróci to z 60% zyskiem.

A boterzy? Boterzy muszą liczyć się z ryzykiem bana, z ryzykiem kradzieży konta (tak tak - keylogger z botem i voila!). Więc wcale tak różowo nie mają. W którym jednak miejscu niby Kassei popierał botowanie? Musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Jak podrośniesz to może zrozumiesz pojęcie dyplomacji. Może zrozumiesz w jaki sposób szary obywatel może wywierać nacisk na swoją "władzę". Legion/gildia to też pewna społeczność. Tutaj również zachodzą normalne relacje międzyludzkie. Nie zrozumie jednak tego ktoś, komu rodzice opłacają zachcianki, kto nie zhańbił się prawdziwą pracą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:42 
Cytuj  
Xv3 nie rozumiesz roznicy:
Bot - Program wykonujacy za ciebie okreslone czynnosci np. expienie, automatyczne odpoczywanie po straceniu xxx HP i yyy MP itp.
Cheaty - Programy dajace ci nielegalna przewage nad innymi graczami i/lub mobami.
Oba typy sa nielegalne tyle ze o ile bota jeszcze mozna wybaczyc, tak cheaty w grach MMO nie.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:48 
Cytuj  
Nie zgodze sie, nawet w Lineagu sa klany legit, ktore za botowanie wywalaja na bruk. Albo jestes legit albo oszust.

Guciek napisał(a):
Oba typy sa nielegalne tyle ze o ile bota jeszcze mozna wybaczyc, tak cheaty w grach MMO nie.


Moralnosc Pani Dulskiej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 17:55 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
a moze "Leave Kassei alone" ? :) Przeciez na tym forum botowanie w grach jest legit od dawnych czasow juz. Modzi Lineage 2 nawet podczepili topic jak botowac , jakimi programami (L2walker itp) i wiekszosc starych wyjadaczy z tego forum botowala :)

http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=46

proponuje przeprosic Eagleeyesa za boty, przeprosic Kasseia za tuszowanie boterow, przeprosic wszystkich ktorzy botuja w grach i o sprawie zapomniec.

ROTFL :)
Porównywanie cheatów Eagla z level botem Ymona to jak porównywanie Bernarda Madoffa z Józiem co ukradł cukierka w sklepie. To i to jest złe oczywiście ale bez przesady. Zresztą kłania się tutaj jak widzę twoja dogłębna znajomość tematu w sprawie orlegooczka :)
Kontynuując - mi się używanie botów i cheatów nie podoba, dlatego też odszedłem z FL (zresztą nie ja jeden), z drugiej strony nie chciałem być kojarzony z cała tą aferą, co teraz już chyba jest niemożliwe - celebrity to mają jednak przejebane ;) Decyzja nie była łatwa bo w FL jest mnóstwo fajnych osób i świetnych graczy.

Druga sprawa - jakie tuszowanie LOL :roll: Aferę robisz z posta, którego chyba nie rozumiesz do końca, więc Ci go napiszę w sposób, który prawdopodobnie zrozumie dziecko z gimnazjum czyli - twój poziom :

"Szymon lubię Cię jako człowieka i chuj mnie obchodzi co robisz w grze - możesz nawet botować, ale jak już to robisz, to nie rób tego pod szyldem gildii skoro jesteś jej oficerem, bo reszta FL wypruwająca sobie flaki napierdalając moby też zostanie uznana za boterów."


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 18:44 
Cytuj  
Jezeli jest taki problem z botami to chyba cos z gra jest nie tak? Gyby lvling byl przyjemny nikt by sobie tej przyjemnosci nie odbieral. Druga sprawa reakcja devsow na botowanie tez gra wazna role czy sobie pozwola czy nie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 19:22 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Jezeli jest taki problem z botami to chyba cos z gra jest nie tak? Gyby lvling byl przyjemny nikt by sobie tej przyjemnosci nie odbieral. Druga sprawa reakcja devsow na botowanie tez gra wazna role czy sobie pozwola czy nie


Zawsze znajdzie się ktoś, kto odczuwa niedosyt. Musi expić i expić. W dzień czerpie przyjemność, w nocy śpi, a lvl dalej rośnie. Pewne jednostki zawsze chciał mieć przewagę nad innymi. Co prawda uznaję to za uzależnienie. Napierdalanie mobów dla szatana, za damski chuj może jedynie poprawić komuś e-peen.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:17 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
a moze "Leave Kassei alone" ? :) Przeciez na tym forum botowanie w grach jest legit od dawnych czasow juz. Modzi Lineage 2 nawet podczepili topic jak botowac , jakimi programami (L2walker itp) i wiekszosc starych wyjadaczy z tego forum botowala :)

http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=46

proponuje przeprosic Eagleeyesa za boty, przeprosic Kasseia za tuszowanie boterow, przeprosic wszystkich ktorzy botuja w grach i o sprawie zapomniec.

ROTFL :)

Nie porownuj gier typu L2 do aiona czy wow.
L2 - czysty grind, 24/7 klepanie mobkow..zrobienie max lbvlu to jest niczym walka z zatwardzeniem:>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:20 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Nie zgodze sie, nawet w Lineagu sa klany legit, ktore za botowanie wywalaja na bruk. Albo jestes legit albo oszust.

Guciek napisał(a):
Oba typy sa nielegalne tyle ze o ile bota jeszcze mozna wybaczyc, tak cheaty w grach MMO nie.


Moralnosc Pani Dulskiej.


nie ma klanow legit..daj mi jakis przyklad..
i nie pisz prosze ze np mozna dzielic konto z 1-2-3-4-5-10 osobami z klanu, bo eula wyraznie mowi ze dzielenie kont jest banowalne.
sa klany ktore staraja sie byc legit, ale zawsze sie trafi kilka owiec ktore w sprytny spoosb uzywaja softu expia afkujac -ale robia to jak napisalem w sposob przemyslany i nie rzucajacy sie w oczy:P

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:22 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Nie porownuj gier typu L2 do aiona czy wow.
L2 - czysty grind, 24/7 klepanie mobkow..zrobienie max lbvlu to jest niczym walka z zatwardzeniem:>


Dlaczego nie ? Gra to gra i ma zasady. NCsoft zabrania botow w grze, czyli grasz uzywajac nielegalnych metod. Czy to nielegalny bot (zabroniony przez producenta gry), czy tez cheat (tez zabroniony), czy jakis exploit, wszystko to jest oszustwem w stosunku do innych graczy.
Albo grasz legit albo jestes oszust.
Bot - moze to i mniejsze zlo niz cheat, ale nadal zlo. I tolerowanie not-legit gry w grach online jest lamerskie.
Nie potrafisz grac zgodnie z zasadami gry, to nie graj.

Poziomka napisał(a):
nie ma klanow legit..daj mi jakis przyklad..


Sa. z polskich np. Ambereye, WarCry, Valkyrie <- to przykladowe klany, ktore nie toleruja zadnych oszustw w grach, full legit.

Poziomka napisał(a):
sa klany ktore staraja sie byc legit, ale zawsze sie trafi kilka owiec ktore w sprytny spoosb uzywaja softu expia afkujac


Pytanie co zrobi GM takiej gildii jak to wykryje. Jesli delikwenta wywali z gildii to ok. W tych klanach, ktore podalem ci wyzej, za kazda probe oszustwa w grze mmo wylatujeszz gildii, i to nie wazne czy jestes fajnym kolega, oficerem, czy GMem.


Ostatnio edytowano 21 paź 2009, 20:31 przez xv3, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:27 
Cytuj  
Tolerujesz czy nie i tak nic na to nie poradzisz.

Pokaż mi jakąkolwiek grę online w której 100% graczy gra fair.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:30 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Tolerujesz czy nie i tak nic na to nie poradzisz.

Pokaż mi jakąkolwiek grę online w której 100% graczy gra fair.


Nie ma takiej gry, ale czy to upowaznia cie rowniez do oszukiwania ?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:43 
Cytuj  
Zarri z oszustami się nie dogadasz, tak to już jest


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:45 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Shinji-kun napisał(a):
Tolerujesz czy nie i tak nic na to nie poradzisz.

Pokaż mi jakąkolwiek grę online w której 100% graczy gra fair.


Nie ma takiej gry, ale czy to upowaznia cie rowniez do oszukiwania ?


Widocznie nie znasz życia. Oszukiwanie to nie tylko domena gier.

Z powodu jednej osoby, która dała się głupio złapać mamy kilka stron topicu o dupie marynie.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 20:47 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Zarri z oszustami się nie dogadasz, tak to już jest


Ja sie z nimi nie dogaduje, ja ich pwnuje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 21:14 
Cytuj  
no widzisz i sie nie dogadamy.
jak dla mnie cheatowania a makrowanie/botowanie to 2 zupelnie rozne rzeczy.
botowanie to nie mniejsze zlo jesli gra jest zjebana i wymaga GODZIN napierdalania mobow zeby zrobic pol levelka.
dopoki devsi nie zmienia podejscia dopoty ludzie beda omijac zasady.
nie potrafisz sie z tym pogodzic to trudno. nie nasz problem.
lamerskie jest zakladanie 10 alta na forum i zmiana gildii co tydzien.

i z tym war cry to przesadziles.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 paź 2009, 21:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dopoki devsi nie zmienia podejscia dopoty ludzie beda omijac zasady.
.


Niektorzy ludzie, chciales powiedziec chyba. Tacy nieudacznicy, ktorzy chca wszedzie i zawsze isc na latwizne. Czyli tak jak w zyciu :)
Sprinter tez by byc szybki musi latami trenowac i nie gwarantuje mu to pierwszego miejsca na mecie. Ale cwaniak lyknie dopalacza i wydaje mu sie ze jest szybszy/lepszy itp.
Na szczescie doping w sporcie (jak zostanie wykryty) jest karany. W grach mmo rowniez. Wiec Mendolku, omijaj zasady, a potem ciesz sie banem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.