mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 02:01 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Kesei ewidentny przygłup. Zero tolerancji i usunięcie tego wyrafinowanego "ścierwa" z funkcji moderatora.
Dla mnie przygłupem jest osoba, która nawet nie potrafi kogoś porządnie obrazić przekręcając jego nick :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 02:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ja patrze i tez nie widze.
a jak nadal nie widzisz roznicy pomiedzy cheatowaniem a makrowaniem to poczytaj moze cos :)

mag ja nie gram w aiona po tym jak kassei stwierdzil, ze skoro w war'ze nie zrobilem max levelu to szkoda mojego czasu na aiona ;)


do botowania nie wykorzystuje sie makr dostepnych w grze tak wiec jest to uznawane jako cheating - uzywanie third party programs jest zabronione. A srsly jesli dla ciebie botowanie jest normalne to zastanow sie po co grasz w gry video moj ty graczu... aby sie dowartosciowac?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 04:33 
Cytuj  
dla kasy
dla przyjemnosci samego grania
bo znajomi w to graja
bo nie ma nic lepszego do roboty
etc etc:>
w kazdym mmo sa ludzie i ludzie,temat botowania to temat rzeka w kazdym mmo, i tyle.

Kole0: do botowania uzywa sie macr w grze:>
przyklad nostromo pad klawiaturka g15 i pozniejsze modele.
/target mob
/assist
/attack

a co zrobic zeby nie wywalilo z aiona, wystarczy ustawic na nostromo zbey co 20minut czy co iles gadal jakies slowo czy ruszal sie czy cos innego
zapetlamy i wio..proste skuteczne ale tez botowanie:P
czy inne rozne wariacje, zalezy kto jaka klasa gra i jakie ma klasa skile

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 06:33 
Cytuj  
Obrazek

lol :), myślę ze to z powodu mego braku zaangażowania w piętnowaniu botowania :)


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 06:45 
Cytuj  
Napisz na aiononline.com.pl ze botowales w L2 albo ze boty to nic zlego i masz od razu bana, proste. :) Zeby NCSoft tez dzialal tak szybko to by sie fajnie gralo.

Ty akurat montezuma dostales tam bana za to:

Obrazek

i dobrze, oby jak najmniej takich pseudo-graczy jak ty w grach mmo.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:06 
Cytuj  
Zarri tak z ciekawosci - ojcu/mamie tez tak dupe trujesz jak jezdzi z Toba za szybko? Bo w koncu to tez jest nielegalne...

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:12 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Zarri tak z ciekawosci - ojcu/mamie tez tak dupe trujesz jak jezdzi z Toba za szybko? Bo w koncu to tez jest nielegalne...


ma blisko do gimnazjum, więc pewnie rzadko jeździ ;)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:12 
Cytuj  
Kabu, jest mala roznica pomiedzy przestrzeganiem prawa w realu a przestrzeganiem prawa w grze.
W grze, zanim ci sie uruchomi musisz zaakceptowac EULA (czyli zasady gry). Jesli sie z nimi nie zgadzasz to nie akceptuj i nie graj.
W realu, nikt mnie nie prosi o zaakceptowanie "Przepisow Ruchu drogowego" zanim uruchomie samochod :)

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:14 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Kabu, jest mala roznica pomiedzy przestrzeganiem prawa w realu a przestrzeganiem prawa w grze.
W grze, zanim ci sie uruchomi musisz zaakceptowac EULA (czyli zasady gry). Jesli sie z nimi nie zgadzasz to nie akceptuj i nie graj.
W realu, nikt mnie nie prosi o zaakceptowanie "Przepisow Ruchu drogowego" zanim uruchomie samochod :)


czyli według ciebie jak ktoś łamie prawo w RL to jest cool a jak łamie zasady prywatnej firmy w grze wideo to powinno się go ... ukamieniować? gratuluje poglądów na życie.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:18 
Cytuj  
karloss_g napisał(a):
czyli według ciebie jak ktoś łamie prawo w RL to jest cool a jak łamie zasady prywatnej firmy w grze wideo to powinno się go ... ukamieniować? gratuluje poglądów na życie.


Nie mam obowiazku akceptowania prawa w realu. Moge je tolerowac, ale nie musze akceptowac.
W grze to ty albo akceptujesz zasady albo nie i gra ci sie nie wlaczy. Masz wybor. W realu ci tego wyboru nie daja.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:20 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
karloss_g napisał(a):
czyli według ciebie jak ktoś łamie prawo w RL to jest cool a jak łamie zasady prywatnej firmy w grze wideo to powinno się go ... ukamieniować? gratuluje poglądów na życie.


Nie mam obowiazku akceptowania prawa w realu. Moge je tolerowac, ale nie musze akceptowac.
W grze to ty albo akceptujesz zasady albo nie i gra ci sie nie wlaczy. Masz wybor. W realu ci tego wyboru nie daja.


rotfl


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:26 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
karloss_g napisał(a):
czyli według ciebie jak ktoś łamie prawo w RL to jest cool a jak łamie zasady prywatnej firmy w grze wideo to powinno się go ... ukamieniować? gratuluje poglądów na życie.


Nie mam obowiazku akceptowania prawa w realu. Moge je tolerowac, ale nie musze akceptowac.
W grze to ty albo akceptujesz zasady albo nie i gra ci sie nie wlaczy. Masz wybor. W realu ci tego wyboru nie daja.


o matko, poczytaj sobie co to jest prawo powszechnie obowiązujące, bo pieprzysz jak połamany.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:28 
Cytuj  
Krotko mowiac, bierz odpowiedzialnosc za SWOJE czyny.
Jesli cos akceptujesz to postepuj z zgodnie z zasadami ktore zaakceptowales. Masz wybor, nikt cie nie zmusza do danej gry.

W realu nie masz wyboru, prawo jest ci narzucone z gory. Mozesz je tolerowac, ale akceptowac nie musisz. Nie miales wyboru.

Co tu jest ciezkiego do zrozumienia ?

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:46 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
W realu nie masz wyboru, prawo jest ci narzucone z gory. Mozesz je tolerowac, ale akceptowac nie musisz. Nie miales wyboru.

Nie tolerować a przestrzegać.

xv3 napisał(a):
Masz wybor, nikt cie nie zmusza do danej gry.

Dokładnie mam wybór, mogę grać 100% uczciwie albo oszukiwać za co grozi mi sankcja w postaci bana, ale nie oznacza to że nie mogę "próbować" łamać EULI, to ze ty byś chciał żeby wszyscy którzy mają zamiar łamać EULE dostawali bana przed kupnem gry to niestety za mało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 07:46 
Cytuj  
tzn. jak widze zarri najwiekszy problem ze zrozumieniem prostych tresci masz ty.
sa osoby, ktore nie moga poswiecac na gre 8h dziennie. z drugiej strony chca pograc w 'fajna' gre razem ze znajomymi, ktorzy maja na to wiecej czasu. biorac pod uwage, ze gra jest zjebana jesli chodzi o levelowanie to nie widze problemu, zeby to nadgonic stosujac inne metody niz siedzenie i klepanie 1,2,3,4 przez 4h non stop.
tak samo jest w dfo czy mo.
i chyba jednak troche myli ci sie swiat realny z wirtualnym.
jak w rl kogos okradniesz to idziesz do wiezienia. w grze jak botujesz to dostajesz bana na 24h i grasz dalej. takie male roznice.


eagleeyes skoncz pierdolic bo smutno sie znowu robi. i przestan wciskac ludziom kity jaki ty biedny musiales cheatowac w dfo zeby chronic gildie bo 90% cheatowalo. chyba troche ci sie jednak cyferki pojebaly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:05 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Napisz na aiononline.com.pl ze botowales w L2 albo ze boty to nic zlego i masz od razu bana, proste. :) Zeby NCSoft tez dzialal tak szybko to by sie fajnie gralo.

Ty akurat montezuma dostales tam bana za to:

Obrazek

i dobrze, oby jak najmniej takich pseudo-graczy jak ty w grach mmo.

Widzisz sa rozne plotki prawdy i mity..
jednym z nich jest to ze Ncsoft sam tworzy kase i sprzedaje ja farmerom..
zrob kase>daj farmerowi>skasuj loga z wytworzenia kasy (jesli jestes gmem high, a nie indyjskim pionkiem co tylko segreguje petycje i zna angielski w stopniu rownie dobrym niczym chinscy farmerzy)

fakt jest faktem ze wielu wiele osob w l2 raportowalo boty graczy i czasem po 2 miesiacach oni dalej biegali..wiec cos jest nie tak..
nie mowie ze ban nalezy sie zaraz po petycji, ale weryfikacja takiego przypadku nie powinna zajac wiecej niz tydzien..

sam ncsoft ewidentnie zlewa ten problem..bo skoro gracz srednio rozgarniety przjdzie sie po krainkach to nalieczy %#$#%$# botow..
to czemu gm na hide czy nawet z innym nickiem nie przejdzie sie i nie po banuje..
bo tu chodzi o kase...
ncsoft wydaje sporo na utrzymanie serverow prace adminow i caly stuff..wiec musza to jakos zbliansowac odbijac sobie na graczach, przymykajac oczy na to co robia, po to aby miec wplywy z ich abonamentow.
a te bany to leca jak juz ktos naprawde chamsko botuje i zostalo na niego wyslanych z $^$ petycji..

aion nie bedzie tak dobra forma zarabiania kasy jak l2, z prostego powodu o wszystko latwiej..
ale ludzie beda koksac dla kasy przedmiotow a pozniej calych postaci-tak jak jest to teraz w WoW..spojrz temat trade/sell...90% postow dotyczy wow..

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:09 
Cytuj  
W AION level ma duze znaczenie w PvP , wiec botowanie jest bardzo blisko hakowania. Moze jakby na max lev ktos sobie farmil roslinki - ok, nie kazdy ma mentalnosc grindera (chociaz lubi grac w farmerska gre). Koreannskie produkcje raczej nie slyna z bezwzglednej walki z botami/hakami ani z szybkiego levelingu - kto gra w AIONA powinien sie z tym liczyc, a nie plakac ze botowanie jest nie fair.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:14 
Cytuj  
ja bym zamknal wogole ten temat, bo tu do kompromisu ani jednosci nie dojdziemy.
kazdy bedzie gral po sowjemu tak czy siak..nie wazne ile zali placzow lamentow tu bedzie.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:15 
Cytuj  
Widze jednak piekna rzecz jak przychodzi Eagle to jest tym zlym bo cheatowal a sami jak cheatujecie- wspieracie Boty i inne scierwa to nie- to taki Mendol jest pr0.
Jestes marnym fiucina Mendol i ty Poziomka, jakby na to nie patrzec zwyczjanie okradacie innych graczy i gracie/graliscie nieczysto.

Szukacie tylko usprawiedliwienia - nostromo, brak czasu, zjebana gra.

Na tyle na ile znam Eagla moge powiedziec jedno- kupil radar gralo sie moze i latwiej ale tez gra stracila frajde i szybko RL sie wycofalo. Do dnia dzisiejszego tego zaluje i watpie zeby zrobil tak drugi raz.
Eagle szybko wyciagnal wnioski.

A taki Poziomka czy Mendol ?
Koledzy, brak czasu .....wszyscy w to graja to i ja musze...

"...Bo ja jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa od których włos jeży się na głowie
O rany rany
Jestem niepokonany

Ha I Pe Ha O Pe
Bez reszty oddany
Przejebany
Potencjał niewyczerpany
Chyba w DNA on był mi dany

Czekaj Fokus, Rah
Jeszcze oszaleją wszystkie pizdy
Gdy poznają mój urok osobisty
Duszę artysty
To jaki jestem skromny i bystry
Szczery do bólu
Że aż przezroczysty
I wiesz co mnie boli
Że w głowach się pierdoli
Zakłócony
Pokój ludziom dobrej woli Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie..."


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 08:24 
Cytuj  
ale ja nigdzie nie napisalem ze jestem super uczciwy i gram legalnie..bo mnie zlewa to co ktos o mnie mysli zwlaszcza w necie..
Ci co mnie znaja z l2 wiedza jak gram i moga sie z tym zgadzac lub nie, ich sprawa.
ale jakos nigdy nie robilismy takiego flame'a i problemow z powodow gry.

i tu wlasnie wychodzi granie z polakami/na serverach gdzie sa polacy..
niby chca byc uczciwi ale nie do konca:>
albo sie jest albo nie jest-innej opcji nie ma.
o swoje rymy wsadz sobie w majty-to nie jest program 'mam talent'
tu nikogo to nie rusza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.