mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:10 
Cytuj  
jakos sobie nie przypominam :)

zarri meczacy juz jestes.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:18 
Cytuj  
More drama !!!More flame !!!

Ludzie kurwa to forum i tak prezentuje żałosny poziom(a ten topic szczególnie) więc przestańcie pisać posty z kompa w pracy albo zróbcie kupę or slt?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:18 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Oficjalnie przymknął oko

Nie przymknął oko, a w sposób dyplomatyczny napisał guildmatesowi, że ma przestać szargać dobre imię grupy, a jak chce dalej botować to niech wypierdala. No, ale takie cepy jak ty tego nie pojmują.
Rozumiem, że jak twoi koledzy mają piracki soft/filmy/muzykę to pierwszy lecisz do wydziału gospodarczego policji powiadomić o przestępstwie?

Ja tam wolę indoktrynować czemu piractwo jest złe i co zyskują poprzez używanie legalnych wersji.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja tam wolę indoktrynować czemu piractwo jest złe i co zyskują poprzez używanie legalnych wersji.


Piractwo jest dobre, pieprzysz tczewiak.


Ostatnio edytowano 22 paź 2009, 12:43 przez xv3, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:26 
Cytuj  
Aczkolwiek jesli botujecie zeby dobic max level to troche zenua. Gra ma dawac fun z levelingu. W wowie pierwsza postac meczylem kolo 2-3 miesiecy, ale nie spieszylem sie, bo dawalo mi to frajde.

Jesli botuje ktos w nowej grze, tylko dla tego ze levelowanie jest meczace i nudne, to po co w ogole grac ? Mnie aion zmeczyl na 16 levelu i dalem sobie spokoj. A jak widze jakiegos huja co biega na okolo i sobie xp nabija popijajac kawe albo spiac to mam ochote mu przypierdolic.

W skrocie.

Gra jest nudna - nie graj, a jesli grasz, to graj uczciwie.

Ps. Zeby nie bylo ze mi ktos zaraz wyciagnie mojego posta z dzialu wow na temat botowania.
TAK - botowalem na bg 2 dni w celu zdobycia markow. Jakies zenujace wytlumaczenie moglbym znalesc, ale nie bede sciemnial. Chcialem miec pasek na rano a wieczorem nie mialem czasu grac :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:26 
Cytuj  
Mozna jasno okreslic ze to forum toleruje chetowanie i botowanie, jednak wtedy slowa przepraszam niech sie pojawia dla tych co byli tu napietnowani za chetowanie i botowanie, upomnienia dla tych mniej tolerancyjnych co krytykuja taki proceder.

Ja podchodze do tego tak, jesli ktos cheatuje lub botuje, lamie eula w grze, dodatkowo niszczy przyjemnosc z gry innym swoim postepowaniem to poprostu jest nieucziwy, jest oszustem, drobnym idiota i debilkiem bo nie ogarnia tak prostych rzeczy, a jednoczesnie chce byc lepszy.
Radary, walhaki, speedy, teleporty, boty do farmy i grindu, wszystko ma jeden cel, byc lepszym od reszty przez posiadanie nielegalnych rzeczy, to tak jak doping u sportowcow.

Z tym trzeba walczyc, banowac, krytykowac i upominac, nie mozna prowadzic forum o grach mmo i jednoczesnie tolerowac oszustow.
To tak jak tolerowanie kieszonkowcow, a zamykanie tylko do wiezienia kolesia za skok na bank.
To forum jest o grach mmo i powinno sie wymagac od adminow wiekszego zainteresowania, no chyba ze doszlo do sytuacji ze admini tez chetuja/botuja jak wladza w Royal Legion i nikt nie ma zamiaru nic z tym robic.

Napisze na koniec, dla mnie cheater/boter do najwieksze gowno jakie moze byc w grach mmo, nie toleruje takich ludzi w grze jak i na forach zwiazanych z grami, trezba byc naprawde pierdolnietym by to stosowac i/lub popierac.

( edit do mendola: tak sie sklada ze po polaczeniu z Royal Legion i wykryciu ze cheatowali zostali wywaleni, wiec jak widzisz oczyszczanie jest trudne i malo przyjemne, jednak mozna i trzeba to robic bo moge potem napisac na takim forum ze mam czyste rece i nasza gildia nie toleruje takiego zachowania )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 22 paź 2009, 11:55 przez Teo, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:27 
Cytuj  
Ładnie flame'ik sie rozkręcił az uciecha poczytac po przyjsciu z pracy


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:43 
Cytuj  
embe jak rozumiem w zwiazku z tym wyjebiesz polowe osob z war cry, grajacych w dfo? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 11:50 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Co do tematu to dla mnie Kesei jest gorszy anizeli ten przyłapany boter z tej jego pseudo-gildii. Oficjalnie przymknął oko jak i wsparł kolege "dobrymi" radami a reszcie probuje mydlic oczy. Zejdz pan ze sceny, wstydu oszczędź.
Powiedział bohater RL, "ratujący" swoich kolegów przed 90% cheatującego servera poprzez używanie tych samych :lol: :lol: :lol: Oczko żałosny to jesteś Ty, bo po whinowaniu, że wszyscy cheatują i świetej krucjacie przeciwko tymże, sam się dałeś na tym złapać :roll: :lol: :lol: :lol: Wstydu to Ty nie masz za grosz, że jeszcze cokolwiek piszesz na temat oszustw w grze :lol:
Czego ja mam się niby wg Ciebie wstydzić? Nigdy nie botowałem, a to, iż mam odwagę uczciwie powiedzieć, że mam gdzieś czy ktoś botuje czy nie, tylko wymagam żeby to robił pod swoim szyldem a nie wspólnym raczej mi wstydu nie przynosi. Został złapany na botowaniu, jego sprawa, ale ja się pod jego czynem nie podpisuję, dlatego odszedłem z gildii.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:02 
Cytuj  
Cytuj:
chetuja/botuja jak wladza w Royal Legion i nikt nie ma zamiaru nic z tym robic.


Weź juz teosenie durnowaty daj sobie spokuj z tymi kłamstwami. Gdzie ktoś od nas botuje? gdzie ktoś od nas cheatuje? Był jeden botter, sam go złapałem i od ręki dostał kicka. Był jeden co chciaił handlować goldem, również. Dupa cie boli bo twoja banda WARCRY to chłam polskiego community, banda nieudaczników i złodziei żerujących na nowych. Ciagle wieć nawiązujesz do naszej mając nadzieje, że coś ugrasz. Ugrac trzeba w grze, a nie na forum . Idz sie uporaj z odchodzeniem ludzi od WC, bo jak narazie to jesteście tylko KROPLÓWKA dla innych gildi na spatalosie.
Wszyscy w warcry w dfo oszukiwali poprzez macro, programy trzecie do lootowania i inne zabawki Najśmieszniejsze, że okradali swoich rekrutów tym a także sprzedając ludziom np. matsy za dwukrotnośc ceny rynkowej. Super pro społecznościowa gildia chłamów z którą kontaktów naprawde nie polecam. Taka gra była, ale teosen jest głupi i udaje matke terese. Jaj to coś wogóle nie ma i nawet do macro body wall nie przyzna się - to coś.


Ten temat dotyczy kasseia i freeboterów, o mnie masz setki innych tematów i tam sobie w nich pisz przygłupie.


_________________
OrleOko czuwa...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:13 
Cytuj  
Kasseiemu to ty najwyzej mozesz buty czyscic eagleszajsie.

Jego reakcja na forum + pozniejsze wyjscie z gildi byla natychmiastowa. Ja tak jak on bym nawet milisekundy sie nie zawahal i nie siedzial w tym szambie.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:17 
Cytuj  
Wystarczy bo teraz beda lecialy inwektywy w jedna i druga strone. Nikomu to nie jest potrzebne.

Mysle ze wiekszosc polskich gildii w tym RL nie podpisze sie pod szyldem botowania w grze i akceptowania cheatów. Historie zostawiliscie w innym dziale i nie wracajmy juz do niej.
Jednoczesnie Eagle - wiem ze czasem emocje ponosza- lepiej nacisnac edit lub nie wracac na to forum gdzie Admini popieraja cheaty, hacki, boty w grach mmo jednoczesnie smiejac sie z tych ktorzy zostali zlapani.

MMO to szeroki temat - Royal Legion jak i WarCry to swietne polskie gildie ktore zawsze graly w czolowce servera. Nie ma sensu gryzc sie i oskarzac bo to prowadzi tylko do patologii.
Robicie dobrze tylko takim wioskowym glupkom jak Mendol i Spółka...

To tyle w temacie, i zarazem koniec mojej przygody z mmorpg.pl. Nie popieram botowania i cheatowania w grach MMO i nie bede tu zagladal. Wszy niech sie gryza w swoim gronie. Normalnym uczciwym ludziom polecam :

http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php


Edit: Tosiek tez wlacz pauze... :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:24 
Cytuj  
hura.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:52 
Cytuj  
Sami herosi internetu w tym topicu. Fajne się czyta dla chill-out'u.

Znajomość oraz interpretacja prawa powszechnego by Zarri - epic.


Btw dostałem dzisiaj mandat za prędkość, dostane bana na aiononline.com.pl w promocji ?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:52 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
To tyle w temacie, i zarazem koniec mojej przygody z mmorpg.pl. Nie popieram botowania i cheatowania w grach MMO i nie bede tu zagladal.


Szonn, wrzuc na luz, dobra drama jest zawsze dobra. A na tym boterskim forum mozna sie z bociarzy i cheaterow posmiac :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:55 
Cytuj  
xv3 napisał(a):
Zerg napisał(a):
To tyle w temacie, i zarazem koniec mojej przygody z mmorpg.pl. Nie popieram botowania i cheatowania w grach MMO i nie bede tu zagladal.


Szonn, wrzuc na luz, dobra drama jest zawsze dobra. A na tym boterskim forum mozna sie z bociarzy i cheaterow posmiac :)


Też w gimnazjum wyciskasz 150kg na płaskiej jak italios ?

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 12:59 
Cytuj  
Shinji-kun napisał(a):
Też w gimnazjum wyciskasz 150kg na płaskiej jak italios ?


nigdy nie chodzilem do gimnazjum :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 13:04 
Cytuj  
Widze ze wolna amerykanka sie tu robi.

No nic temat flame, nic porzytecznego juz z niego nie bedzie.

Kazdy maglowal juz temat botow 1000x wiec nie ma co o tym juz gadac, jak juz tak bardzo chcecie to przenosze temat do flames.

Nie robcie syfu na na wlasnym podworku.

Boty sa Be kazdy o tym wie, a opinie ma prawo kazdy miec jaka chce jezeli nie botuje sam. Wszystko zalezy od samej Gildi w ktorej jest i od tego jakie policy liderzy maja.

Tyle.

Milej zabawy w flames.

PS: Jak mi tu jakis zacznie syf znowu robic to bede tematy blokowal, czy usowal. Jak chcecie sie po pyskach walic to nie w tej sekcji.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 13:08 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
eagleeyes napisał(a):
Co do tematu to dla mnie Kesei jest gorszy anizeli ten przyłapany boter z tej jego pseudo-gildii. Oficjalnie przymknął oko jak i wsparł kolege "dobrymi" radami a reszcie probuje mydlic oczy. Zejdz pan ze sceny, wstydu oszczędź.
Powiedział bohater RL, "ratujący" swoich kolegów przed 90% cheatującego servera poprzez używanie tych samych :lol: :lol: :lol: Oczko żałosny to jesteś Ty, bo po whinowaniu, że wszyscy cheatują i świetej krucjacie przeciwko tymże, sam się dałeś na tym złapać :roll: :lol: :lol: :lol: Wstydu to Ty nie masz za grosz, że jeszcze cokolwiek piszesz na temat oszustw w grze :lol:
Czego ja mam się niby wg Ciebie wstydzić? Nigdy nie botowałem, a to, iż mam odwagę uczciwie powiedzieć, że mam gdzieś czy ktoś botuje czy nie, tylko wymagam żeby to robił pod swoim szyldem a nie wspólnym raczej mi wstydu nie przynosi. Został złapany na botowaniu, jego sprawa, ale ja się pod jego czynem nie podpisuję, dlatego odszedłem z gildii.


Ale chyba pryznasz ze ta "dobra rada" pod tytulem:
"botuj i oszukuj sobie poza gildia bo i tak na instancje umawiamy sie na vencie a pozniej chetnie zaprosimy cie do gildi spowrotem" to tak malo zrecznie brzmi:|
Nie zeby stawialo cie to na rowni z oszustami/cziterami wszelkiej masci ale dziwne podejscie jak dla mnie.
Naprawde to ze chcesz byc w gildi z kims kto oszukuje byle by tylko kiedy to robi nikt nie kojarzyl go z toba nie przynosi ci wstydu ani troszke:?
To jak kolega z gildi lubi sobie ninja lootowac /scamowac ludzi to udzielisz mu rady"ej ale rob to na altach zeby nikt nie wiedzial ze gramy razem"a pozniej wesolo bedziesz robil z nim instancje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 paź 2009, 13:08 
Cytuj  
w czas sie obudziles khebeln.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.