mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 21:54 
 
tczewiak napisał(a):
Pierdolenie.

Teraz wiedza jest dostępna dla plebsu i jakoś idzie jej o wiele lepiej niż wcześniej. Stało się to właśnie z tego powodu, że wyrwano monopol na naukę Kościołowi.

tczewiak napisał(a):
Co? Myślisz, że nagle zapomniano wiedzę z okresu Imperium rzymskiego?

Nie zapomniano. Jak to sam nazwałeś: utajniono. Albo raczej: wdupcyli ją na strych i zabarykadowali ołtarzami.

tczewiak napisał(a):
Kościół prowadził badania, po prostu nie przekazywał wyników do "wiadomości publicznej", bowiem nie były one z doktrynami, którymi mogli kierować ciemnym ludem. Jednak w razie zagrożenia najazdami innowierców wiedzę uwalniali.

W takim razie taka dzisiejsza Afryka, coraz bardziej chrześcijańska, też musi mieć tajne laboratoria pracujące nad bronią zakrzywiającą czasoprzestrzeń. Strach się bać, co nam tacy Hutu zrobią, jak już "przekażą wyniki do wiadomości publicznej".


_________________
Obrazek

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 21:58 
 
To, że w średniowieczu miała miejsce umysłowa stagnacja, to dość popularny mit wśród słabo wykształconych osób.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 22:06 
 
Cytuj:
filozofie zachodnią,grecką

O, ciekawe, czy antyczni Grecy wiedzieli, że należą do jakiegoś bliżej niesprecyzowanego zachodu.
Cytuj:
Twierdzisz że Platon uważał że Gaia krąży wokół Heliosa?

Arystarch z Samos uważał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 22:07 
 
Karghoul napisał(a):
A czarnuchy w afryce, mimo że mieli najwięcej czasu niczego szczególnego nie osiągnęli. A skok cywilizacyjny chrześcijan jest oczywisty.

Rasowo to niezupełnie tak. Nie ma to nic wspólnego z religią. Czarnuchy to po prostu najprostsza forma człowieka - taka wersja alpha. Tam żyli najsilniejsi, a nie najmądrzejsi. Mądrzejsi nie byli w stanie polować więc wypędzano ich z wiosek i na pustyni ginęli.

Żółci rozwijali się bardzo, ale to bardzo dynamicznie, ale wykończyła ich ekspansja, przez którą wojujący elitę w końcu wybili. Wówczas nastąpił regres.

My biali jesteśmy właśnie teraz na etapie XVI-wiecznych Chin. Zaczęliśmy się bawić w socjalizm i gnębienie elit. Mimo wszystko rozwój technologiczny na świecie to zasługa żółtków + europejczyków. Tzw. cywilizacja zachodnia to obecne USA i oni robią tylko biznes, a nie postęp w nauce (co mimo wszystko w skali globalnej owocuje nakładami na rozwój). Problem w tym, że żółci odbijają się od dna w ekspresowym tempie - dziedzicząc wiedzę naszą, a do tego szybko ją rozwijając (mowa o ostatnich 10 latach). Jeśli miałbym obstawiać, to za 100 lat oni będą władać finansowo i technologicznie, a biali staną się tanią siłą roboczą zaraz po upadku socjalizmu.
Na dobrą sprawę najwybitniejsi naukowcy to niewierzący chrześcijanie. Ogólnie dzięki postępowi religia staje się zbędna, a elity nie muszą się ukrywać z tym, że w krasnoludki czy innych bogów nie wierzą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 22:12 
 
Karghoul napisał(a):
Raczysz w prostacki sposób implikować mej wypowiedzi słowa, a i desygnaty których nie użyłem.Dość prostackie.


Wole byc prostym czlowiekiem niz jakims popierdolencem . Religie, srigie, world peace, NWO, greenpeace - wszystko wrzucam do jednego wora.
Ludzi ktorzy maja chyba za malo interesujace wlasne zycie i musza zajmowac sie bzdurami dla mas. Ale trzeba przeciez czyms karmic swoj "niezwykle inteligetny i otwarty umysl".

Ja mam wyjebane i zyje mi sie lepiej. ;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 4 sie 2010, 22:13 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 24
Dołączył(a): 27.07.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 22:12 
 
Cytuj:
Słyszałeś o rozwoju? Filozofia chrześcijańska nie opiera się na filozofi wschodniej, a na greckiej właśnie. Sprawdź jakiej narodowości był apostoł który olał judaizm i postawił na filozofie zachodnią,grecką.Odstępca dla żydów. Dlaczego pierwsze sekty chrześcijańskie korzystały z dorobku filozofów greckich (gnostycy = neoplatonicy).

Tylko czego to dowodzi? Bo chyba raczej tego, że chrześcijaństwo nie zawdzięcza wszystkiego samemu sobie jak to "implukujesz", a raczej jest wrzodem na dupie ogólnie rozwijanej nauki począwszy od czasów antyku, a może i nawet wcześniej.
Cytuj:
Otóż legenda Oświeceniowa nie jest prawdziwa. Każdy naukowiec był klechą.Każdy student uczył się u klechy. Scholastyka faktycznie obezwładnia wolną myśl, ale jeśli intuicja ci coś podpowiada to nie wzystko - UDOWODNIJ.Kilku potrafiło, wielu nie. Kepler potrafił Galileusz nie. Jasne, ich księgi trafiały do indeks liborum prohibitorumAle za zgodą dało je się czytać.

Bronisz cenzury i zamykania postępu dla "elity" intuicją...? Zostałem porażony twoją argumentacją :lol:
Cytuj:
Kilkaset lat? kpisz? Twierdzisz że Platon uważał że Gaia krąży wokół Heliosa?
A niby miał tysiące lat doświadczeń bez chrześcijańskiego balastu.

Nic takiego nie twierdziłem, to jedynie wytwór twojej niezwykłej wyobraźni.
Cytuj:
Nie. W naukach przyrodniczych wniosek wynika z obserwacji. A czarnuchy w afryce, mimo że mieli najwięcej czasu niczego szczególnego nie osiągnęli. A skok cywilizacyjny chrześcijan jest oczywisty.

Oczywisty jeśli zgodzimy się, że wniosek na bazie "argumentum at intuicyjum" jest obserwacją:P


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 22:51 
 
Asmax napisał(a):
Karghoul napisał(a):
Raczysz w prostacki sposób implikować mej wypowiedzi słowa, a i desygnaty których nie użyłem.Dość prostackie.


Wole byc prostym czlowiekiem niz jakims popierdolencem . Religie, srigie, world peace, NWO, greenpeace - wszystko wrzucam do jednego wora.
Ludzi ktorzy maja chyba za malo interesujace wlasne zycie i musza zajmowac sie bzdurami dla mas. Ale trzeba przeciez czyms karmic swoj "niezwykle inteligetny i otwarty umysl".

Ja mam wyjebane i zyje mi sie lepiej. ;]

Jesteś po prostu komentatorem. Często celna uwaga, często głupia ale śmieszna. W zasadzie cię szanuję i nawet lubię twoje wstawki z dupy. I nie będę się pastwił nad błędnymi cytatami i brakiem jajec do przyznania się do błędu.
Masz wyjebane i żyje ci się lepiej. Zazdroszczę trochę, ale niektórym się trafia fuks, a niektórym myślenia w chuj.

@DnameIN
Chrześcijaństwo jest etapem w rozwoju człowieka. Ze wszystkich religi najekonomiczniejszym, o czym świadczą wyniki. Ewolucja nie dzieli się na epoki literackie - jest ciągła.Chrześcijaństwo nie istnieje bez greckiej filozofi, ta bez Echnatona, ten bez idei która po prostu była konieczna dla dalszego rozwoju człowieka.
Nie bronię cenzury, ale nie cała wiedza jest przeznaczona dla maluczkich.
Dowód w naukach przyrodniczych nie musi być matematyczny. np. w matematyce 2i2 to 4. W naukach przyrodniczych 2i2 to zazwyczaj 4, ale czasem 22.Statystycznie(pewne badania) ostatnie wybory wygrał Kaczor.Jak jest każdy widzi. Nauki naturalne opierają się na "zazwyczaj", ścisłe na "zawsze".
Obserwacja ludzi w Afryce, Azji dowodzi jednego - są trochę niżej w zaawansowaniu ewolucyjnym - my potrafimy znaleźć planete do zasiedlenia i ją zasiedlić (na poziomie komórkowym). Oni nie.


_________________
Do przyjaciół moskali

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 23:04 
 
Karghoul napisał(a):
Jesteś po prostu komentatorem. Często celna uwaga, często głupia ale śmieszna. W zasadzie cię szanuję i nawet lubię twoje wstawki z dupy. I nie będę się pastwił nad błędnymi cytatami i brakiem jajec do przyznania się do błędu.
Masz wyjebane i żyje ci się lepiej. Zazdroszczę trochę, ale niektórym się trafia fuks, a niektórym myślenia w chuj.


Obrazek


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2010, 23:38 
 
Asmax napisał(a):
Karghoul napisał(a):
Jesteś po prostu komentatorem. Często celna uwaga, często głupia ale śmieszna. W zasadzie cię szanuję i nawet lubię twoje wstawki z dupy. I nie będę się pastwił nad błędnymi cytatami i brakiem jajec do przyznania się do błędu.
Masz wyjebane i żyje ci się lepiej. Zazdroszczę trochę, ale niektórym się trafia fuks, a niektórym myślenia w chuj.


Obrazek

Doskonały przypadek - człowiek, którego zainteresowania są mocno ograniczone "mam to wyjebane" - publikuje obrazek będący negatywem Wuja Sama ( to z kolei negatyw jego własnego avatara - zwolennika konfederacjonizmu, karbonara. Choć kości sugerują przegraną idde karbonariuszy.Bardzo dwuznaczne - czyżby pedał?) Ów ściągnięty od kogoś innego negatywny avatar ma w podpisie #wypierdalaj. To chyba miał być obrazkowy przekaz do człowieka posługującego się pismem. Ale Asmax prezentował już umiejętność posługiwania się łacińskimi literami.... czyżby miał za małe jajka by napisać mi po prostu "spadaj"? Albo chciał zaprezentować wyższość ewolucyjną przy posługiwaniu się obrazami ? Bardzo to skomplikowane, ale i interesujące. Właśnie na takich pierwotnych reakcjach można obserwować rozwój.
Bo po czymś takim można jasno stwierdzić Asmax - nigdy nie pochwali się innym mężczyznom swoją żoną.

Dobranoc.


_________________
Do przyjaciół moskali

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 00:06 
 
Jak ktoś szuka dobrej wixy w W-wie to niech wbija pod Pałac. Impreza całą dobę \o/

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 00:34 
 
Karghoul napisał(a):
Doskonały przypadek - człowiek, którego zainteresowania są mocno ograniczone "mam to wyjebane" - publikuje obrazek będący negatywem Wuja Sama ( to z kolei negatyw jego własnego avatara - zwolennika konfederacjonizmu, karbonara. Choć kości sugerują przegraną idde karbonariuszy.Bardzo dwuznaczne - czyżby pedał?) Ów ściągnięty od kogoś innego negatywny avatar ma w podpisie #wypierdalaj. To chyba miał być obrazkowy przekaz do człowieka posługującego się pismem. Ale Asmax prezentował już umiejętność posługiwania się łacińskimi literami.... czyżby miał za małe jajka by napisać mi po prostu "spadaj"? Albo chciał zaprezentować wyższość ewolucyjną przy posługiwaniu się obrazami ? Bardzo to skomplikowane, ale i interesujące. Właśnie na takich pierwotnych reakcjach można obserwować rozwój.
Bo po czymś takim można jasno stwierdzić Asmax - nigdy nie pochwali się innym mężczyznom swoją żoną.

Dobranoc.


Za bardzo się starasz, zamiast forumowym trollem (do miana którego ewidentnie pretendowałeś) zostaniesz co najwyżej pozerem intelektualistą.

3/10 (za urozmaicony język)

kiepściutko

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 08:04 
 
o ile asmax w kilku slowach jest w stanie wyrazic swoje zdanie/opinie, to ty karghoul potrzebujesz do tego parunastu wierszy, po czym na koncu i tak okazuje sie, ze nie masz racji ewentualnie pierdolisz glupoty.
kiepsciutko.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 08:32 
 
Poza tym, co za roznica czy napisze WYPIERDALAJ czy da obrazek z WYPIERDALAJ. Przekaz jest taki sam, latwy do zrozumienia.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 08:43 
 
Goatus napisał(a):
Za bardzo się starasz, zamiast forumowym trollem (do miana którego ewidentnie pretendowałeś) zostaniesz co najwyżej pozerem intelektualistą.

3/10 (za urozmaicony język)

kiepściutko

Albo humanista... :)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 08:51 
 
shp napisał(a):
Jak ktoś szuka dobrej wixy w W-wie to niech wbija pod Pałac. Impreza całą dobę \o/


imprezy z rencistami, emerytami, pacjentami domów opieki społecznej nie bardzo mi odpowiadają :D Oglądałem relacje z próby przeniesienia krzyża, po tym co tam zobaczyłem doszedłem do wniosku że powyższej grupie próbującej przebić się przez barierki straż, ew. policja powinna ostro wpierdolić

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 08:53 
 
Bullet napisał(a):
powyższej grupie próbującej przebić się przez barierki straż, ew. policja powinna ostro wpierdolić


witaj komuszku, stary tez byl ubekiem ?


_________________



******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 09:27 
 
Huragan napisał(a):
Bullet napisał(a):
powyższej grupie próbującej przebić się przez barierki straż, ew. policja powinna ostro wpierdolić


witaj komuszku, stary tez byl ubekiem ?


A Ty o której masz wartę przy krzyżu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 09:38 
 
Qraczek napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bullet napisał(a):
powyższej grupie próbującej przebić się przez barierki straż, ew. policja powinna ostro wpierdolić


witaj komuszku, stary tez byl ubekiem ?


A Ty o której masz wartę przy krzyżu?

Nie obrazaj huragana. On tam siedzi 24.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 09:48 
 
Mi tam sie to podoba akurat, ludzie zaczynaja trollowac tych oszolomow
Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2010, 09:50 
 
Huragan napisał(a):
Bullet napisał(a):
powyższej grupie próbującej przebić się przez barierki straż, ew. policja powinna ostro wpierdolić


witaj komuszku, stary tez byl ubekiem ?


lawl

Chyba Ci aggro troll nie wyszedł - daruj sobie takie wjazdy.

A tą bandę oszołomów też bym rozstrzelał.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.