mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 18:38 
Cytuj  
Naturalnym odruchem u zdrowego faceta jest nienawiść do pedofili i pedałów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 18:42 
Cytuj  
I do zakapiorów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 19:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
serio w middle age ruchanie 11-13 bylo na porzadku dziennym?

żeby nie szukać daleko, niejaki jagiełło (lat ok 35) ożenił się z jadwigą (lat 12) wątpię by czekał z nocą poślubną do czasu aż panna skończy lat 16. A rzecz miała miejsce w kraju gdzie żył lud poczciwy i bogobojny na dodatek nie znający anime ;). A co się wyprawiało kilka wieków wcześniej ...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 19:22 
Cytuj  
Na wsiach w Polsce jeszcze na początku XX wieku śluby w wieku ~14 lat były normą, nie wiem czemu sięgacie tak daleko.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:15 
Cytuj  
W starozytnym zymie na porzadku dziennym byla kopulacja doroslych mezczyzn z mlodymi chlopcami (ta wiem sick)


Jeszcze co do samosadu:


1. Samosad jest debilizmem, bo jest dzialaniem pod wplywem emocji, istnieje spora szansa ze ukarana zostanie niewinna osoba. No ale asmaxik to typowy polaczek, ktory zapewne chce byc detektywem, bieglym, sadem i najlepiej jeszcze samym bogiem.

2. Powszechnie wiadomo ze w wiezieniach pedofile i gwalciciele maja najgorzej, wiec jezeli ktos zostanie skazany na gwalt to bedzie mial totalny przejeb przez reszte zycia.

3. Jezeli karac kogos za to ze podobaja mu sie male dzieci a nic nie zrobil, to ja proponuje jeszcze wyrznac cala plec meska, wkoncu istnieje niebezpieczenstwo ze zgwalca kobiete.

4. Pedofilia powinna byc traktowana oczywiscie inaczej, i jest, przegladanie pedo pron, rozpowszechnianie etc jest karane, molestowanie dziecka jest takze inaczej traktowane niz molestowanie osoby doroslej etc. Ale seriously, bez przeasdy, nawet jezeli ktos ma problem to moze lepiej terapia etc ?

5. To ze ktos wali gruche do rysowanych postaci nie znaczy ze go kreca prawdziwe dzieci.. jezeli mamy bronic praw wyimaginowanych postaci to moze czas zamknac jeszcze tworcow gier, pisazy i rezyserow filmowych za to ze morduja bezczelnie wyimaginowane postacie ? Niezapominajmy o graczach, oni to juz sa gorsi od hitlera czy stalina razem wzietych.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:30 
Cytuj  
Ty masz ladnie Ashton nasrane, kazdy normalny facet chcialby smierci albo chociaz kastracji dla pedofili. A tutaj pomysl leczenia, kurwa moze jeszcze w prywatnych zagranicznych klinikach na koszt obywateli? rofl.

Inna kwestia jest to, ze pedofile maja tak samo jak skorumpowani/brudni policjanci czy tam konfidenci raj w wiezieniu w obecnych czasach. Specjalne oddzialy ochronne, spokoj, cisza... Jedynie w drodze do telefonu albo na widzenie moze ich ktos tam poszarpać.

Przynajmniej kiedys taki skurwysyn dostawal wyrok 2 lata za gwalt na 9 latce, ale przeorali go tak, ze do konca zycia odechciewalo mu sie ruszac nawet swojego kutasa przy szczaniu...
Wychodzi na to, ze lepiej zgwalcic dziewczynke i isc posiedziec na dwa lata niz unikac placenia ZUSu przez taki sam okres i odjebac pajde jak za morderstwo.

EDIT: A Gwałciciel wcale nie ma przesrane w wiezieniu nawet sobie grypsować może.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:34 
Cytuj  
Mam lat 20. Wolę kobiety starsze od siebie, o rok - dwa. Spałem z pewną ilością kobiet, ale zawsze chciałem przespać się z dojrzale wyglądającą 14tka/16tka, żeby zobaczyć jak to jest.

Jak szukam pronów do oglądania, wole dziewczyny mające około 21 lat. Ale czasem trafi się w takim pronie naprawdę hot 16/Ucharakteryzowana na 16. I mi się takowa podoba.

Moja narzeczona ma 19 lat. Jestem szczęśliwy i zaspokojony w 100% (Te prony to razem oglądamy), co jest logiczne jakbym nie był, to bym się nie zaręczał.
Tak więc też, na swoim przykładzie - Pytam psychologów z mmorpg.pl co jest ze mną nie tak, i na ile mam iść siedzieć?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:37 
Cytuj  
Za co? Masz normalna panne w normalnym wieku wiec nie wiem o co chodzi...

Zaczelo sie od tego ze jeden powiedzial ze podniecaja go dziewczyny ktore wygladaja jak dzieci, a drugi broni pedofili i wysyla ich na leczenie...

A bycie z mlodsza laska to norma. Czy gosc ma 40 lat a dupa 20 to mnie chuj obchodzi bo mu w zyciorys nie zagladam. Ale 'zwiazek' 20latka z 13latka to dobry powod do obicia ryja.

A inna kwestia jest to, ze niektore dupy wygladaja w wieku 15 lat jak dobre dwudziestki - i jeszcze Ci wmowi ze ma tyle lat... Wedlug prawa to juz pedofilia a w spojrzeniu psychologicznym wydaje mi sie, ze nie...
A przeciez nikt nie bedzie w klubie sprawdzal dowodu, potem taka poskarzy sie tatusiowi i niszczy chlopakowi glowe.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:47 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Za co? Masz normalna panne w normalnym wieku wiec nie wiem o co chodzi...


Bo jestem po prostu Ciekaw jak to jest, przespać się z dziewczyną w wieku 14-16 lat. Oczywiście nie jest to jakaś myśl która mnie wyjątkowo trapi po prostu tak mi się przypomniało, biorąc pod uwagę dyskusję w topicu.

Pewnie jakbym nie był szczęśliwie zaręczony, a nadarzyła by się okazja (tj. chętna 14-16latka, miała by ochotę na jednorazowy sex bez zoobowiązań)
to bym skorzystał, z czystej ciekawości, aby wiedzieć jak podczas sexu zachowują się takie dziewczyny. Czy jest ze mną coś nie tak?

tak on topic:
Pedofili bym poprostu kastrował.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:47 
Cytuj  
a ja mysle ze sa 13 ktore bys asmax obrocil i nawet by ci przez glowe nie przeszlo ze zapinasz malolate heheh

btw jaka jest obecnie dolna granica, tak spytam z ciekawosci ;)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:51 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
btw jaka jest obecnie dolna granica, tak spytam z ciekawosci ;)


druga klasa liceum :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:51 
Cytuj  
od 15 lat można ruchać, było mówione parę razy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 20:55 
Cytuj  
ja bym nawet 16 latki nie ruchnal bo niemialbym z nia o czym rozmawiac.
jestem wyzsza forma zycia w porownaniu do was i potrzebuje kontaktu intelektualnego przed pojsciem do lozka, materace mnie nie podniecaja.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 21:02 
Cytuj  
Druga kwestia to kto ile ma lat, bo jezeli macie po 20 to sie nie dziwie ze Wam sie 15tki ruchac chce.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 21:22 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Druga kwestia to kto ile ma lat, bo jezeli macie po 20 to sie nie dziwie ze Wam sie 15tki ruchac chce.


No dokladnie, jak mialem 18-20 to mnie glownie starsze jaraly, malolaty to mozna bylo ruchac do woli, zadne wyzwanie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 21:28 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Asmax napisał(a):
Druga kwestia to kto ile ma lat, bo jezeli macie po 20 to sie nie dziwie ze Wam sie 15tki ruchac chce.


No dokladnie, jak mialem 18-20 to mnie glownie starsze jaraly, malolaty to mozna bylo ruchac do woli, zadne wyzwanie.


qft.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 21:32 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
mrynar napisał(a):
Asmax napisał(a):
Druga kwestia to kto ile ma lat, bo jezeli macie po 20 to sie nie dziwie ze Wam sie 15tki ruchac chce.


No dokladnie, jak mialem 18-20 to mnie glownie starsze jaraly, malolaty to mozna bylo ruchac do woli, zadne wyzwanie.


qft.


gorzej jak i jedno i drugie to nie wyzwanie :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 22:11 
Cytuj  
Same pr0 ruch4cze na forum :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 22:17 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
Same pr0 ruch4cze na forum :]


No bo, teraz to tak jest. Za "moich czasów" (lol 20 lat) 100 zł na drinki dla dziewczyny do której się dosiadałem, 150 zł dla mnie, bo jednak facet pije więcej, i może był NUMER TELEFONU. Teraz za drinka laska ci w kiblu wszystko zrobi...Wiadomo, że nie jesteś to jakaś życiowa partnerka, albo nie wiadomo kto - Ale zaliczyć może serio (przynajmniej teraz) każdy. A szpetna ze mnie osoba i kasiasty jakiś nie jestem, więc to też o czymś świadczy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2011, 22:31 
Cytuj  
7 lat temu związałem się z hot 17stką i zostało mi do dzisiaj.
Tak jak asmax rzecze - po 20stce niezdrowo jest się już za 15stkami oglądać. Sama natura chce aby babeczka była już rozwinięta, a nie zwisające, niepełne cyce, czy biodra tak wąskie, że facet musi się o kontuzje obawiać (no bo jak by nie patrzeć - taką dziewczynkę to za łatwo połamać).
Dziewczynki rozwijają się dopiero po 16stce i piersi stają się wtedy pełniejsze, a nie takie coś... co normalnego faceta absolutnie nie powinno podniecać.
Jednak będąc nastolatkiem wolałem Bcup od Dcup.
Kiedyś spotkałem taką wyrośniętą 13stkę, która ściemniała, że ma 16 (ja miałem 18 albo 19). Na szczęście do niczego nie doszło, a okazała się być siostrą ówczesnej dziewczyny mojego najlepszego kumpla - co mnie uratowało.
Jednak szukanie na siłę laski, która będzie wyglądać jak dziewczynka? WTF?
Sorki Escaflone, ale nie jest to zbyt zdrowe. Ja rozumiem, gdyby po prostu Ci się spodobała ogólnie. No, ale jak po ciąży dojrzeje to zostawisz, bo przestanie Cię podniecać?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.