mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto jest wiekszym idiota, ocen po przeczytaniu posta.
Ankieta wygasła 24 mar 2011, 12:59
Enchuu jest jabluszkowym moherem 15%  15%  [ 10 ]
Ashton jest zaslepionym haterem 37%  37%  [ 24 ]
Obaj jestescie idiotami a ja jestem za glupi by stwierdzic kto jest wiekszym 48%  48%  [ 31 ]
Liczba głosów : 65
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2011, 22:38 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Ashton nie lubi iPhone bo nie refundują go jak jego leki :(


http://www.youtube.com/watch?v=0CmUipzrdNY

Tyle mam ci do powiedzenia :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 09:09 
Cytuj  
nie lepiej se kupic touchpada albo trackballa jak cie przyciski przerastaja ? bardziej futurystycznie wyglada do tego.. logo apple mozesz sobie markerem dodac


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 16:09 
Cytuj  
Głupi asztonku. Do specyficznych zadań szczury od apple nadają się rewelacyjnie i są osoby związane z DTP, które kupują je nawet do pecetów. W skrócie to wypierdalaj, boś głupi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 16:44 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Do specyficznych zadań szczury od apple nadają się rewelacyjnie.

a co to za specyficzne zastosowania, którym żadna inna mysza nie podoła :roll:

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.02.2011
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 16:50 
Cytuj  
qrde, zaczyna się chmurzyć, myślicie że może padać?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 17:23 
Cytuj  
WHOA to one maja jakies specjalne moce ? jakie, zaciekawiles mnie :> co one takiego maja czego nie maja inne myszki


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 17:32 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
touchpada albo trackballa


r u idiot?

mysz (nawet bez guzików) to mysz a touchpad i trackball to zupełnie inne urządzenia


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 17:42 
Cytuj  
mysz bez guzikow jest bezuzyteczna


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 18:09 
Cytuj  
Ty też jesteś bezużyteczny, a jeszcze cię nie odstrzelili.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 18:36 
Cytuj  
A jak maja to zrobic jak z domu nie wychodzi?


_________________
BF3: hungrymumin

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 18:45 
Cytuj  
Moze dlatego nie wychodzi ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 19:09 
Cytuj  
nie no ja rozumiem zalety np mac os'a... co innego ich hardware.. nie lapie tez podniety ipodami czy iphonami, wole androida.. to samo sie tyczy tabletow.... sluchawki wole jakiejs znanej marki audio, sennheiser itp. myszki/klawiatury logitecha, joystick'i saitek'a etc... nie rozumiem za chuja ludzi ktorzy kupuja kazde gowienko bo ma logo apple.


sure mac os fajny, do gier sie nienadaje, do wielu innych rzeczy tez, ale jest fajny i ma sporo zalet ktore przewyzszaja windowsa...

szkoda tylko ze trzeba kupic overpriced hardware do niego.

smieszy mnie kurwa za to ubostwianie mac'ow, fanbojowanie i podniecanie sie ich produktami ktore sa wyraznymi failami...

do dzis szerzone sa mity ze na maci niema wirusow, ze ich hardware jest dobrej jakosci i inne pierdologie tego typu...

bawi mnie tez jak bardzo overpriced sa ich produkty na polskim rynku.



swoja droga komiczne jest jak wielu idiotow probujac sie dowartosciowac czy kiedy brakuje im jakichkolwiek argumentow postanawia mnie 'obrazac' ;D moze by mnie to nawet ruszylo gdyby te wypowiedzi mialy jakis poziom, tymczasem nie sa nawet w stanie wzbudzic mojego zainteresowania.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 19:23 
Cytuj  
no nie rozumiesz to twoj problem.
sa ludzie, ktorych stac na drogi sprzet i sobie kupuja, bo fajnie wyglada, bo ma fajne mozliwosci.
to, ze ciebie to nie interesuje/nie stac nie robi z ciebie wyroczni w sprawie sprzetu.
jakos nikt ci nie wypomina i sie z ciebie nie smieje, ze twoja ulubiona rozrywka jest ogladanie skosnookich, animowanych dziewczynek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 19:23 
Cytuj  
a boli cię to, że enhu na ten sprzęt stać i ma w dupie te ceny co nie?

Nie twój interes co kto lubi. Sam maca nie mam, bo nie potrzebuję do szczęścia. To, że do gier się nie nadają to jakaś bzdura. Nie nadają się tak samo jak i pecety. PS3 jest lepsze :P
Czepiasz się zaś nowatorskiego rozwiązania. Myszki bez przycisków. Nie rozumiesz, że przyciski są zastępowane jakoś tam, a dla grafików, którzy lewą ręką dotykają mychy, a prawą śmigają na tablecie przyciski tylko przeszkadzały. Zastosowanie to ma. Kwestia wygody, przyzwyczajeń i praktyczności. Mogę się założyć, że praktyczne będzie, bo akurat w nowatorstwie apple zawsze przodowało.
Plujesz na ipody, ale to one zrewolucjonizowały rynek mp4 (i mp3 również), plujesz na iphony, ale gdyby nie apple to pewnie google nie zainwestowałoby w rozwój os'a mobilnego.
Apple jako pierwszy wprowadza jakieś tam gadżeciki, a potem inni producenci za tym podążają.
No i kurwa podniecanie się tym, że enhu kupił myszkę, a ciebie nie stać... Mnie również nie stać i jakoś jadem na tych bogatszych nie pluję.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 19:35 
Cytuj  
Prawa reka rysuja na tablecie a lewa obsluguja myszke?


_________________
BF3: hungrymumin

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 19:58 
Cytuj  
Nie rozumiem czepiania się Macuserów. Dopóki kogoś stać i nie lansuje się tym - droga wolna, niech wydaje kasę na co chce.

Sam osobiście mam jedynie starego ipoda nano i sobie chwalę - spełnia swoją funkcję. Miał być mały, prosty w obsłudze, mieć odpowiednią jakość dźwięku itd. I ma. Innych produktów tej marki nie mam zamiaru kupowac, bo są drogie a jednocześnie mają krótką gwarancję.

Poza tym z częścią z nich są problemy które przy takiej kasie zapłaconej za produkt nie mają w mojej skromnej opinii prawa wystepować (antena i wręcz śmieszna wytrzymałosć na obrażenia Iphone 4, czy przegrzewanie się MB pro).

Ale to moje osobiście zdanie i dyskutować na ten temat mogę jedynie z fanboyami jabłuszka którzy uważają że Mac > PC. Enhu w tym temacie nie przejawił żadnego fanbojstwa, nikogo nie stara się przekonać do swoich racji itd. Ty się Ashton za to wjebałeś do topica i próbujesz nieudolnie flame'ować.

I osobiście sam bym chętnie zobaczył, jak taka dotykowa myszka się sprawuje, ale jest overpriced - więc nie zobaczę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 21:03 
Cytuj  
Jasne można się lansować i-czymśtam. Tylko myszka bez tradycyjnych przycisków dalej jest myszka i działa dokładnie tak samo jak zwykła :D. Ipady i iphony może i zrewolucjonizowały rynek, dzięki temu obecnie trudno kupić telefon bez dotykowego ekranu... dziękuję za takie "rewolucje"

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 22:24 
Cytuj  
Jak to ciężko kupić? Są telefony z querty, są tradycyjne komórki do typowego dzwonienia i są smartphony. Do tego dochodzą smartphony z querty.

Myszka bez przycisków działa inaczej. Obsługuje się ją gestami. Generalnie dla niektórych jest to bardzo wygodne narzędzie.

Żeby była jasność - mam delle, myszki dellowskie i logitechowe, klawiatury tak samo, zero gadżetów w komputerze, starego ipoda 2G lub 3G, którego kupiłem za 500zł i generalnie z "gadżeciarstwa" to jeno lustro Nikona, którego używam zawodowo. Jednak naskakiwanie na ludzi tylko za to, że kupują sprzęt od apple to głupota. Sprzęt jest całkiem znośny i jeżeli miałbym się teraz czymkolwiek zainteresować to byłaby to właśnie ta nieszczęsna myszka. Chociaż ja tam kibicuję by OSX uwolnili na składaki :D
Same maci to fajny gadżet dla ludzi z kasą - ładne, schludne. Mają kilka rażących wad (sporo już wyeliminowanych, doszły nowe), ale jak kogoś stać to dlaczego nie.
Zachowanie Ashtona kojarzy mi się z żulami. Snobem według nich jest ten co pije drinki, markowe wina, bo przecież napierdolić da się nawet porzeczkowym mixem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 23:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakos nikt ci nie wypomina i sie z ciebie nie smieje, ze twoja ulubiona rozrywka jest ogladanie skosnookich, animowanych dziewczynek.

jasne

tczewiak napisał(a):
To, że do gier się nie nadają to jakaś bzdura. Nie nadają się tak samo jak i pecety. PS3 jest lepsze :P

brak directx, ps3 ? wymien mi 1 argument za.

tczewiak napisał(a):
Czepiasz się zaś nowatorskiego rozwiązania. Myszki bez przycisków. Nie rozumiesz, że przyciski są zastępowane jakoś tam, a dla grafików, którzy lewą ręką dotykają mychy, a prawą śmigają na tablecie przyciski tylko przeszkadzały.

skrotow klawiszowych nie znaja ?

tczewiak napisał(a):
Mogę się założyć, że praktyczne będzie, bo akurat w nowatorstwie apple zawsze przodowało.

:roll:

tczewiak napisał(a):
Plujesz na ipody, ale to one zrewolucjonizowały rynek mp4 (i mp3 również),

hdd w mp3 playerze... w ogole co jest dobrego w mp3 ? przestarzaly format slabej jakosci... mp4 ? tez nic specjalnego wole mkv.. chyba ze jestes jednym z tych idiotow co uzywaja slowa mp4 nie wiedzac co to znaczy ?

tczewiak napisał(a):
plujesz na iphony, ale gdyby nie apple to pewnie google nie zainwestowałoby w rozwój os'a mobilnego.

android istnial na dlugo przed iphonami =_=;

tczewiak napisał(a):
Apple jako pierwszy wprowadza jakieś tam gadżeciki, a potem inni producenci za tym podążają.

Bron boze.. o ile dotykowy ekran ma swoje zalety to ma takze i minusy. Swoja droga tylu glupot w jednym poscie to dawno nie widzialem.


Havok napisał(a):
Jasne można się lansować i-czymśtam. Tylko myszka bez tradycyjnych przycisków dalej jest myszka i działa dokładnie tak samo jak zwykła :D.

pograj sobie w fps, rts czy action crpg na takiej myszce. Dla mnie takie rozwiazanie same minusy... juz widze enhu scrollujacego strony sowajac po myszce 2ma palcami :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 23:21 
Cytuj  
Tczew, jak słyszę twoje prawicowe wywody moja kiszka stolcowa mówi mi ze kurwa jedna nogą jestem już w trumnie. Ale na boga, to co napisałeś o macach trzyma się kupy jak nigdy, i to dwa razy.
Oczywiście, jestem po ciemnej stronie mocy - w pracy macPro, w domu macbook 15 plus iphone4 oraz ipad, Ale moim komputerem do gier jest ciągle winda7.
Bylem przeciwnikiem maców... dopóki jednego sobie nie kupiłem. A był to przypadek - szukałem jakiegoś kompa który by mógł pracować non stop, wiec szukałem czegoś z małym poborem mocy, ale na tyle wydajnego żeby pociągnąć serwer TS i może serwer Demise.
I... wbrew sobie kupiłem Mini Maca z Tigerem. Spalanie prądu właściwie żadne a możliwość upgrade'u procka była tak prosta ze aż śmieszna. Ale, po pierwszych paru chwilach z Tigerem... TS poszedł w niepamięć, oraz złapałem bakcyla MacOS...
Dzisiaj mam sprzęt jak powyżej - pewnie, powiecie ze snob i jestem już spaczony, ale jak patrze na to co robię, nie chce mieć więcej taniego sprzętu do pracy z jakiejkolwiek innej firmy.

Żeby nie było moja zona ma laptopa HP pavillion - wypasiony. Ja mam peceta do gier z wodnym chłodzeniem oraz obudowa Obsidian 800 - ale ciągle wole siedzieć na macach nawet jeśli używam ich jako łącznicy RDP
czy bazy dla VM parallels...

Moja rada, spróbujcie poużywać a potem się wyzywajcie jeśli ciągle taka wasza wola :)


_________________
Sathorn#2230

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.