mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 18:24 
Cytuj  
Wskaż ładnie paluszkiem kto broni katoli.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 18:36 
Cytuj  
grey_cinnamon napisał(a):
Stąd programy w np. TVN24 z "fachowcami" którzy objaśniają informacje. To jest wiarygodne źródło.


W takim razie współczuje


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 19:28 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Powszechność dostępu do informacji nie oznacza, że informacja nie może być zmanipulowana. Zawsze wiesz tyle ile ktoś pozwoli ci się dowiedzieć. Ofk nie dotyczy to TBNa, który w swej przenikliwości wszystko wie najlepiej...


Ogarnij się.
Nie wiem. Może nie do końca rozumiesz słowo "powszechny".
Są słowniki, nawet w internecie. Masz powszechny dostęp do słowników. Myślisz że jak w jednym napisali, że sujka pisze się przez "u" to będzie informacją prawdziwą? Podpowiem. Tak, o ile nie zajrzysz w kolejne słowniki, gdzie stwierdza się poprawność pisowni przez "ó". Jesli nadal nie masz pewności, to poszukasz skąd się owo słowo wywodzi, jak się kształtowała jego pisownia w czasie, pewnie dłuższym niż żyjesz. Masz taką informację, jaką sobie znajdziesz.
Ale niektórzy nie szukają, a swoje nieróbstwo, lenistwo i temu podobne kryją krzycząc "manipulacja!".
A najgorsze są brednie jakie ten koleś wysmarował, że internet jest zmanipulowany. Wg mnie to musi być wynikiem nadzwyczajnego umysłowego łajna. Wielkiej kupy łajna. Czy jest medium bardziej dostępne, otwarte niezależne? Nie ma, to co czytam jest zmanipulowane!
Pozdro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 19:38 
Cytuj  
Manipulacja hmm... wystarczy wejść np na forum parkietu czy całkiem innego tematycznie pclab i zaobserwować co to jest manipulacja, w obu przypadkach zainteresowani wbijają wszystkim do głowy to co chcą, podobnie jest w bardziej poważnych mediach jak tvn odnośnie polityki.
Druga sprawa to brak profesjonalizmu prowadzących, interpretacje lub "tłumaczenie" tępemu plebsowi że szary jest bardziej biały lub czarny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 20:41 
Cytuj  
http://www.sfora.pl/USA-maja-nowa-tajna ... nie-a31798

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 21:14 
Cytuj  
grey_cinnamon napisał(a):
Havok napisał(a):
Powszechność dostępu do informacji nie oznacza, że informacja nie może być zmanipulowana. Zawsze wiesz tyle ile ktoś pozwoli ci się dowiedzieć. Ofk nie dotyczy to TBNa, który w swej przenikliwości wszystko wie najlepiej...


Ogarnij się.
Nie wiem. Może nie do końca rozumiesz słowo "powszechny".
Są słowniki, nawet w internecie. Masz powszechny dostęp do słowników. Myślisz że jak w jednym napisali, że sujka pisze się przez "u" to będzie informacją prawdziwą? Podpowiem. Tak, o ile nie zajrzysz w kolejne słowniki, gdzie stwierdza się poprawność pisowni przez "ó". Jesli nadal nie masz pewności, to poszukasz skąd się owo słowo wywodzi, jak się kształtowała jego pisownia w czasie, pewnie dłuższym niż żyjesz. Masz taką informację, jaką sobie znajdziesz.
Ale niektórzy nie szukają, a swoje nieróbstwo, lenistwo i temu podobne kryją krzycząc "manipulacja!".
A najgorsze są brednie jakie ten koleś wysmarował, że internet jest zmanipulowany. Wg mnie to musi być wynikiem nadzwyczajnego umysłowego łajna. Wielkiej kupy łajna. Czy jest medium bardziej dostępne, otwarte niezależne? Nie ma, to co czytam jest zmanipulowane!
Pozdro.


Nie kolego. Napisalem ze to nie jest wiarygodne zrodlo informacji, zreszta jak wszystkie zrodla - wszystko sie ogranicza do schematow, gdzie ktos cos poda a reszta to bierze za pewnik i odrazu dorabia kolejne informacje do tej. Analogiczna sytuacje masz w nauce - ktos cos 'odkryje' i przez lata reszta jajoglowych opiera sie na wiedzy/odkryciach tamtego tworzac nowe na ich podstawie, az tu nagle ktos inny wiele lat pozniej odkryje, ze jednak jest inaczej i wszyscy nagle zmieniaja tok myslenia i wychodzi ze tamto bylo gowno warte.
Pewnosc to ja mam jak osoba w pelni rozumu czegos doswiadczy - wtedy moge to wziasc za pewnik opierajac sie na dzialaniu/zalozeniach naszego pojmowania swiata
Zreszta jak kazdemu tu sie chyba tutaj zdarza wyjales to z konteksu.

Wypowiedz tyczyla sie ludzi ponad mna, ktorzy przekamarzali sie gdzie tu podstep ze odrazu pogrzeb, a ze zdjecie jakies dziwne a ja grzecznie napisalem ze lepiej zamknac morde i nie tracic czasu na takie dywagacje bo to wszystko to tylko domysly, a dokupi ktos nie bedzie chcial abys znal prawde to znac jej nie bedziesz siedzac na dupie przed monitorem udawajac madrego bo cos sie przeczytalo co jest obserwacja obcej nam osoby.

Szczerze ja mam to w dupie, ale uwierz mi ze w czasach kiedy technologia jest na takim poziomie, a glownym celem zyciowym wiekszosci populacji jest gromadzenie dobr materialnych, latwo jest zmanipulowac polowe swiata dysponujac wystarczajacym bogactwiem i dostepem do technogii.
Wszystko co dostajesz moze ulec fabrykacji w try miga czy ci sie podoba czy nie, a prawda czesto wychodzi dopiero po wielu latach(i to rowniez moze byc manipulacja lololol) kiedy to pazerne swinie ogarniaja ze niestety zycie wieczne nie jest, a zebrane luksusy po smierci im nie pomoga wiec probuja sie jakos odkupic.


tldr. nie wiem na chuj to napisalem wiec nie czytac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 maja 2011, 22:04 
Cytuj  
Cytuj:
A najsmieszniejsze jest to za katole zabili wiekszosc waszych przodkow wyruchali wasze pra pra matki skasowali wasza kulture zastapili nowa - a wy teraz bronicie ich w swietym oburzeniu - hehehehehhee

Nie wiem jak reszta, ale ja mieszkam w Polsce, a nie Peru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 00:02 
Cytuj  
Ze co? Tam tylko 45% ludnosci to indianie ;]

Howgh!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 06:31 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Nie wiem jak reszta, ale ja mieszkam w Polsce, a nie Peru.

W której części polski :roll:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 07:15 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Junkier napisał(a):
Nie wiem jak reszta, ale ja mieszkam w Polsce, a nie Peru.

W której części polski :roll:


W tej gdzie w 966r. ludnosc nie uznala chrztu Polski i do dzis rozpowszechnione sa kulty slowianskie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 08:57 
Cytuj  
Zakamuflowana opcja pogańska!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 11:57 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Junkier napisał(a):
Nie wiem jak reszta, ale ja mieszkam w Polsce, a nie Peru.

W której części polski :roll:

To nieistotne.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 13:08 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Nie kolego. Napisalem ze to nie jest wiarygodne zrodlo informacji, zreszta jak wszystkie zrodla - wszystko sie ogranicza do schematow, gdzie ktos cos poda a reszta to bierze za pewnik i odrazu dorabia kolejne informacje do tej. Analogiczna sytuacje masz w nauce - ktos cos 'odkryje' i przez lata reszta jajoglowych opiera sie na wiedzy/odkryciach tamtego tworzac nowe na ich podstawie, az tu nagle ktos inny wiele lat pozniej odkryje, ze jednak jest inaczej i wszyscy nagle zmieniaja tok myslenia i wychodzi ze tamto bylo gowno warte.
Pewnosc to ja mam jak osoba w pelni rozumu czegos doswiadczy - wtedy moge to wziasc za pewnik opierajac sie na dzialaniu/zalozeniach naszego pojmowania swiata


W nauce jest coś takiego jak paradygmat. Bywa że równocześnie obowiązuje kilka paradygmatów. Pewnie sam nie bardzo wiesz, co to jest "gówno wartość" w nauce. Więc ogranicz się do pisania o tym co wiesz.

Kole0 napisał(a):
tldr. nie wiem na chuj to napisalem wiec nie czytac.


Następnym razem pomyśl, zanim pomyślisz.

Pozdro.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 15:07 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Havok napisał(a):
Junkier napisał(a):
Nie wiem jak reszta, ale ja mieszkam w Polsce, a nie Peru.

W której części polski :roll:

To nieistotne.

wbrew pozorom bardzo istotne. Pozwoliłoby to ustalić, czy twoi przodkowie byli ruchani przez chrześcijańskie rycerstwo czy może byli tymi którzy ruchali :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.